Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Вища ліга
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
30 квітня 2017 р. 15:53 ФК "Козова" 1 : 5 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
30 квітня 2017 р. 15:54 ФК "Бережани" 1 : 0 ФК "Дністер"
25 червня 2017 р. 19:38 ФСК "Кристал" 7 : 1 ФК "Кременець - Академія"
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
7 травня 2017 р. 15:55 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 0 ФК "Козова"
7 травня 2017 р. 15:56 ФК "Бережани" 2 : 0 "Колос" Зборів
2 серпня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 1 ФСК "Кристал"
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
14 травня 2017 р. 15:56 "Колос" Зборів 1 : 1 ФК "Дністер"
14 травня 2017 р. 15:57 ФК "Кременець - Академія" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
17 вересня 2017 р. 08:52 ФСК "Кристал" 3 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
21 травня 2017 р. 15:58 ФК "Дністер" 2 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
21 травня 2017 р. 15:59 ФК "Бережани" 0 : 1 ФСК "Кристал"
21 травня 2017 р. 16:00 ФК "ДСО - Поділля" 5 : 1 ФК "Кременець - Академія"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
28 травня 2017 р. 16:01 ФК "Козова" 1 : 0 ФК "Дністер"
28 травня 2017 р. 16:02 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 0 : 2 ФК "ДСО - Поділля"
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
11 червня 2017 р. 23:41 ФК "Бережани" 0 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
11 червня 2017 р. 23:43 ФК "Дністер" 1 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
16 серпня 2017 р. 20:56 ФК "Козова" 0 : 3 ФСК "Кристал"
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
18 червня 2017 р. 17:00 ФК "Кременець - Академія" 0 : 0 ФК "Козова"
18 червня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 : 1 "Колос" Зборів
18 червня 2017 р. 17:00 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 2 ФК "Бережани"
21 червня 2017 р. 17:00 ФСК "Кристал" 4 : 1 ФК "Дністер"
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
13 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Дністер" 1 : 2 ФК "Бережани"
13 серпня 2017 р. 17:00 ФК "ДСО - Поділля" 1 : 1 "Колос" Зборів
13 серпня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 ФК "Козова"
11 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Кременець - Академія" 0 : 3 ФСК "Кристал"
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
20 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Козова" 0 : 2 ФК "ДСО - Поділля"
23 серпня 2017 р. 17:00 ФСК "Кристал" 1 : 2 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
27 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Кременець - Академія" 3 : 3 ФК "Дністер"
17 вересня 2017 р. 08:53 "Колос" Зборів 2 : 3 ФК "Бережани"
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
3 вересня 2017 р. 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 8 : 2 ФК "Кременець - Академія"
3 вересня 2017 р. 17:00 ФК "Бережани" 1 : 0 ФК "Козова"
3 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Дністер" 0 : 1 "Колос" Зборів
8 жовтня 2017 р. 19:20 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 0 ФСК "Кристал"
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
9 вересня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 1 ФК "Дністер"
10 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Кременець - Академія" 0 : 5 ФК "ДСО - Поділля"
9 вересня 2017 р. 17:00 ФК "Козова" 1 : 2 "Колос" Зборів
20 вересня 2017 р. 09:46 ФСК "Кристал" 4 : 1 ФК "Бережани"
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
2 вересня 2017 р. 09:47 ФК "Дністер" 3 : 0 ФК "Козова"
24 вересня 2017 р. 09:48 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
24 вересня 2017 р. 09:48 ФК "Бережани" 4 : 1 ФК "Кременець - Академія"
27 вересня 2017 р. 19:56 "Колос" Зборів 1 : 0 ФСК "Кристал"
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
1 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 2 ФК "Дністер"
1 жовтня 2017 р. 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 ФК "Бережани"
1 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Кременець - Академія" 3 : 0 "Колос" Зборів
4 жовтня 2017 р. 21:48 ФСК "Кристал" 1 : 3 ФК "Козова"
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
15 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Дністер" 1 : 3 ФСК "Кристал"
15 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Козова" 1 : 1 ФК "Кременець - Академія"
15 жовтня 2017 р. 16:00 "Колос" Зборів 0 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
15 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Бережани" 0 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 8 7 1 0 14 - 4 22
"Колос" Зборів 8 4 1 3 18 - 10 13
ФК "ДСО - Поділля" 8 3 3 2 15 - 13 12
ФК "Бережани" 8 3 2 3 11 - 7 11
ФСК "Кристал" 8 2 5 1 9 - 8 11
ФК "Збруч-Агробіз... 8 3 2 3 19 - 18 11
ФК "Вишнівець" 8 2 4 2 18 - 13 10
ФК "Козова" 8 2 2 4 8 - 16 8
ФК "Дністер" 8 2 2 4 10 - 21 8
ФК Тернопіль-ДЮСШ 8 1 0 7 10 - 22 3
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Заводське 7 5 2 0 21 - 5 17
ФК "Копичинці" 6 5 0 1 16 - 6 15
ФК Бастіон-1427 7 4 2 1 11 - 6 14
ФК "Скала-Айва" С... 7 4 1 2 17 - 11 13
ФК "Трибухівці" 7 3 1 3 12 - 13 10
ФК Мельниця 7 2 1 4 13 - 17 7
ФК Нива (Підгайці) 7 2 1 4 11 - 16 7
ФК Колос (Бучач) 7 1 0 6 3 - 13 3
ФК Юність 7 1 0 6 7 - 24 3
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 5 4 1 0 17 - 3 13
ФК Тернопіль-Педл... 6 4 1 1 11 - 8 13
ФК Вишнівець-2 7 3 2 2 18 - 11 11
ФК "Збараж" 6 3 2 1 16 - 14 11
ФК Арсенал 7 3 2 2 10 - 9 11
ФК Тривалети-Крем... 7 2 3 2 10 - 11 9
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 7 2 2 3 7 - 7 8
ФК "Шумськ" 7 0 2 5 3 - 20 2
ФК Гірник 6 0 1 5 5 - 14 1

Наші партнери