Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Вища ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 11 0 3 34 - 15 33
ФК "ДСО - Поділля" 14 9 3 2 32 - 13 30
ФСК "Кристал" 14 9 0 5 35 - 17 27
ФК "Бережани" 14 8 1 5 22 - 14 25
"Колос" Зборів 14 6 2 6 16 - 24 20
ФК "Дністер" 14 3 3 8 20 - 24 12
ФК "Козова" 14 2 2 10 8 - 28 8
ФК "Кременець - Академія" 14 1 3 10 16 - 48 6
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
30 квітня 2017 р. 15:53 ФК "Козова" 1 : 5 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
30 квітня 2017 р. 15:54 ФК "Бережани" 1 : 0 ФК "Дністер"
25 червня 2017 р. 19:38 ФСК "Кристал" 7 : 1 ФК "Кременець - Академія"
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
7 травня 2017 р. 15:55 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 0 ФК "Козова"
7 травня 2017 р. 15:56 ФК "Бережани" 2 : 0 "Колос" Зборів
2 серпня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 1 ФСК "Кристал"
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
14 травня 2017 р. 15:57 ФК "Кременець - Академія" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
17 вересня 2017 р. 08:52 ФСК "Кристал" 3 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
21 травня 2017 р. 15:58 ФК "Дністер" 2 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
21 травня 2017 р. 15:59 ФК "Бережани" 0 : 1 ФСК "Кристал"
21 травня 2017 р. 16:00 ФК "ДСО - Поділля" 5 : 1 ФК "Кременець - Академія"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
28 травня 2017 р. 16:01 ФК "Козова" 1 : 0 ФК "Дністер"
28 травня 2017 р. 16:02 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 0 : 2 ФК "ДСО - Поділля"
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
11 червня 2017 р. 23:41 ФК "Бережани" 0 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
11 червня 2017 р. 23:43 ФК "Дністер" 1 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
16 серпня 2017 р. 20:56 ФК "Козова" 0 : 3 ФСК "Кристал"
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
18 червня 2017 р. 17:00 ФК "Кременець - Академія" 0 : 0 ФК "Козова"
18 червня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 : 1 "Колос" Зборів
18 червня 2017 р. 17:00 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 2 ФК "Бережани"
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
13 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Дністер" 1 : 2 ФК "Бережани"
13 серпня 2017 р. 17:00 ФК "ДСО - Поділля" 1 : 1 "Колос" Зборів
13 серпня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 ФК "Козова"
11 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Кременець - Академія" 0 : 3 ФСК "Кристал"
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
20 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Козова" 0 : 2 ФК "ДСО - Поділля"
23 серпня 2017 р. 17:00 ФСК "Кристал" 1 : 2 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
27 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Кременець - Академія" 3 : 3 ФК "Дністер"
17 вересня 2017 р. 08:53 "Колос" Зборів 2 : 3 ФК "Бережани"
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
3 вересня 2017 р. 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 8 : 2 ФК "Кременець - Академія"
3 вересня 2017 р. 17:00 ФК "Бережани" 1 : 0 ФК "Козова"
3 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Дністер" 0 : 1 "Колос" Зборів
8 жовтня 2017 р. 19:20 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 0 ФСК "Кристал"
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
9 вересня 2017 р. 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 1 ФК "Дністер"
10 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Кременець - Академія" 0 : 5 ФК "ДСО - Поділля"
9 вересня 2017 р. 17:00 ФК "Козова" 1 : 2 "Колос" Зборів
20 вересня 2017 р. 09:46 ФСК "Кристал" 4 : 1 ФК "Бережани"
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
2 вересня 2017 р. 09:47 ФК "Дністер" 3 : 0 ФК "Козова"
24 вересня 2017 р. 09:48 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
24 вересня 2017 р. 09:48 ФК "Бережани" 4 : 1 ФК "Кременець - Академія"
27 вересня 2017 р. 19:56 "Колос" Зборів 1 : 0 ФСК "Кристал"
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
1 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 2 ФК "Дністер"
1 жовтня 2017 р. 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 ФК "Бережани"
1 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Кременець - Академія" 3 : 0 "Колос" Зборів
4 жовтня 2017 р. 21:48 ФСК "Кристал" 1 : 3 ФК "Козова"
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
15 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Дністер" 1 : 3 ФСК "Кристал"
15 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Козова" 1 : 1 ФК "Кременець - Академія"
15 жовтня 2017 р. 16:00 "Колос" Зборів 0 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
15 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Бережани" 0 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 22
ФК Агронива 10 21
ФК "Нива" Теребовля 10 16
ФК "Збруч-Агробіз... 10 15
ФСК "Кристал" 10 12
ФК "Бережани" 10 11
ФК "Копичинці" 10 8
ДЮСШ-Тернопіль 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 11 28
ФК "Вишнівець" 10 27
ФК Зоря 11 23
МФК "Скала-Айва" ... 10 21
ФК "Збараж" 10 16
ФК Вся Україна-Колос 11 15
НФК Тривалети-Кре... 11 15
ФК "Трибухівці" 10 14
ФК Арсенал 11 11
ФК Ланівці ОТГ 11 6
ФК Бастіон-1427 10 4
ФК Нива (Підгайці) 10 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 10 27
ФК Поділля 9 22
ФК Галичина 10 20
"Колос" Зборів 10 19
ФК "Козова" 10 18
ФК Панорама 10 18
Віго-Острів 10 10
ФК Юність 9 6
ФК "Скалат" ОТГ 10 5
ФК Волинь-Шумськ 10 5
ФК Нараїв 10 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку потрапить до четвірки команд, які змагатимуться на другому етапі за нагороди вищої ліги чемпіонату області?








Всього голосів: 628


Голосування триває до: 31 липня 2019 р. 23:59