Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Футзальна ліга. Вища ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
«Алюр» Тернопіль 16 12 3 1 83 - 43 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 12 2 2 78 - 26 38
"Говерла" Дубівці 16 12 1 3 82 - 42 37
«Медобори» Зелене 16 11 3 2 82 - 36 36
"Sebn-Скриня" Тернопіль 16 9 4 3 62 - 43 31
"Вікторія" (В.Ходачів) 16 9 2 5 50 - 35 29
«Саюз» Тернопіль 16 8 3 5 50 - 47 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 8 2 6 68 - 49 26
"Агронива" Тернопіль 16 7 3 6 67 - 54 24
«Поділля» Васильківці 16 8 0 8 63 - 68 24
"Добрий самарянин" Вишгородок 16 5 1 10 56 - 85 16
"Юніори" Тернопіль 16 4 3 9 63 - 73 15
«Wyscout» Тернопіль 16 3 3 10 46 - 91 12
"Поділля" В. Березовиця 16 3 2 11 43 - 78 11
«Автоцентр 88» Тернопіль 16 2 4 10 56 - 86 10
ГУНП Тернопіль 16 2 2 12 53 - 109 8
1998 16 1 2 13 45 - 82 5
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
7 листопада 2020 р. 20:52 «Гермес-7» Тернопіль 10 : 1 ГУНП Тернопіль
7 листопада 2020 р. 20:53 «Саюз» Тернопіль 1 : 5 "Говерла" Дубівці
7 листопада 2020 р. 20:54 «Медобори» Зелене 5 : 3 «Поділля» Васильківці
7 листопада 2020 р. 20:57 «Автоцентр 88» Тернопіль 4 : 6 "Агронива" Тернопіль
7 листопада 2020 р. 20:58 "Sebn-Скриня" Тернопіль 2 : 2 "Юніори" Тернопіль
7 листопада 2020 р. 21:04 "Добрий самарянин" Вишгородок 5 : 3 "Вікторія" (В.Ходачів)
7 листопада 2020 р. 21:05 1998 3 : 4 «Wyscout» Тернопіль
7 листопада 2020 р. 21:09 "Айва-Тірас" Іванків 2 : 4 «Алюр» Тернопіль
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
22 листопада 2020 р. 21:14 «Wyscout» Тернопіль 5 : 6 "Добрий самарянин" Вишгородок
22 листопада 2020 р. 21:14 "Вікторія" (В.Ходачів) 4 : 3 "Говерла" Дубівці
22 листопада 2020 р. 21:16 "Поділля" В. Березовиця 1 : 13 «Медобори» Зелене
22 листопада 2020 р. 21:17 ГУНП Тернопіль 3 : 3 1998
22 листопада 2020 р. 21:17 "Юніори" Тернопіль 3 : 4 "Айва-Тірас" Іванків
22 листопада 2020 р. 21:18 «Алюр» Тернопіль 9 : 6 «Автоцентр 88» Тернопіль
22 листопада 2020 р. 21:19 «Поділля» Васильківці 1 : 4 "Sebn-Скриня" Тернопіль
22 листопада 2020 р. 21:19 "Агронива" Тернопіль 3 : 4 «Саюз» Тернопіль
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
6 грудня 2020 р. 21:15 ГУНП Тернопіль 3 : 8 "Говерла" Дубівці
6 грудня 2020 р. 21:16 "Вікторія" (В.Ходачів) 6 : 1 «Wyscout» Тернопіль
6 грудня 2020 р. 21:16 "Юніори" Тернопіль 4 : 7 "Агронива" Тернопіль
6 грудня 2020 р. 21:17 «Алюр» Тернопіль 4 : 4 «Саюз» Тернопіль
6 грудня 2020 р. 21:18 «Поділля» Васильківці 5 : 3 «Автоцентр 88» Тернопіль
6 грудня 2020 р. 21:19 "Поділля" В. Березовиця 2 : 7 "Айва-Тірас" Іванків
6 грудня 2020 р. 21:19 «Медобори» Зелене 8 : 3 1998
6 грудня 2020 р. 21:20 «Гермес-7» Тернопіль 2 : 2 "Sebn-Скриня" Тернопіль
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
12 грудня 2020 р. 15:41 ГУНП Тернопіль 2 : 4 "Вікторія" (В.Ходачів)
12 грудня 2020 р. 15:41 "Агронива" Тернопіль 4 : 5 «Поділля» Васильківці
12 грудня 2020 р. 15:42 «Гермес-7» Тернопіль 1 : 5 "Айва-Тірас" Іванків
12 грудня 2020 р. 15:43 "Добрий самарянин" Вишгородок 3 : 6 «Медобори» Зелене
12 грудня 2020 р. 22:16 1998 3 : 5 "Sebn-Скриня" Тернопіль
12 грудня 2020 р. 22:17 «Автоцентр 88» Тернопіль 3 : 2 "Поділля" В. Березовиця
12 грудня 2020 р. 22:17 "Юніори" Тернопіль 2 : 5 «Алюр» Тернопіль
12 грудня 2020 р. 22:18 «Wyscout» Тернопіль 2 : 4 «Саюз» Тернопіль
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
13 грудня 2020 р. 11:47 «Алюр» Тернопіль 6 : 4 «Поділля» Васильківці
13 грудня 2020 р. 12:25 ГУНП Тернопіль 5 : 2 «Wyscout» Тернопіль
13 грудня 2020 р. 13:22 "Sebn-Скриня" Тернопіль 7 : 2 "Добрий самарянин" Вишгородок
13 грудня 2020 р. 14:56 "Айва-Тірас" Іванків 3 : 1 1998
13 грудня 2020 р. 15:55 "Поділля" В. Березовиця 3 : 8 "Агронива" Тернопіль
13 грудня 2020 р. 18:30 «Саюз» Тернопіль 5 : 4 "Юніори" Тернопіль
13 грудня 2020 р. 18:30 «Гермес-7» Тернопіль 8 : 3 «Автоцентр 88» Тернопіль
13 грудня 2020 р. 18:59 «Медобори» Зелене 3 : 5 "Говерла" Дубівці
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
19 грудня 2020 р. 20:03 «Поділля» Васильківці 5 : 3 "Юніори" Тернопіль
19 грудня 2020 р. 20:05 ГУНП Тернопіль 4 : 5 «Саюз» Тернопіль
19 грудня 2020 р. 20:06 "Говерла" Дубівці 2 : 3 "Sebn-Скриня" Тернопіль
19 грудня 2020 р. 20:08 "Добрий самарянин" Вишгородок 4 : 4 "Айва-Тірас" Іванків
19 грудня 2020 р. 20:10 "Поділля" В. Березовиця 1 : 6 «Алюр» Тернопіль
19 грудня 2020 р. 20:12 "Агронива" Тернопіль 2 : 3 «Гермес-7» Тернопіль
19 грудня 2020 р. 20:13 1998 5 : 5 «Автоцентр 88» Тернопіль
20 грудня 2020 р. 19:44 «Медобори» Зелене 4 : 3 "Вікторія" (В.Ходачів)
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
26 грудня 2020 р. 11:01 «Медобори» Зелене 14 : 0 «Wyscout» Тернопіль
27 грудня 2020 р. 14:29 «Саюз» Тернопіль 4 : 3 «Поділля» Васильківці
27 грудня 2020 р. 16:39 "Айва-Тірас" Іванків 4 : 3 "Говерла" Дубівці
27 грудня 2020 р. 16:41 "Sebn-Скриня" Тернопіль 2 : 1 "Вікторія" (В.Ходачів)
27 грудня 2020 р. 16:47 «Автоцентр 88» Тернопіль 3 : 5 "Добрий самарянин" Вишгородок
27 грудня 2020 р. 19:45 1998 4 : 5 "Агронива" Тернопіль
27 грудня 2020 р. 19:52 «Гермес-7» Тернопіль 2 : 2 «Алюр» Тернопіль
27 грудня 2020 р. 19:58 "Юніори" Тернопіль 3 : 1 "Поділля" В. Березовиця
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
6 лютого 2021 р. 22:52 «Wyscout» Тернопіль 3 : 3 «Автоцентр 88» Тернопіль
6 лютого 2021 р. 22:54 "Поділля" В. Березовиця 2 : 1 «Гермес-7» Тернопіль
6 лютого 2021 р. 22:55 ГУНП Тернопіль 0 : 7 "Айва-Тірас" Іванків
6 лютого 2021 р. 22:56 «Поділля» Васильківці 7 : 5 1998
6 лютого 2021 р. 22:57 «Медобори» Зелене 3 : 3 «Саюз» Тернопіль
6 лютого 2021 р. 22:58 «Алюр» Тернопіль 3 : 3 "Говерла" Дубівці
6 лютого 2021 р. 22:59 "Вікторія" (В.Ходачів) 5 : 1 "Агронива" Тернопіль
6 лютого 2021 р. 22:59 "Юніори" Тернопіль 9 : 6 "Добрий самарянин" Вишгородок
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
7 лютого 2021 р. 22:53 "Поділля" В. Березовиця 9 : 4 1998
7 лютого 2021 р. 22:54 «Автоцентр 88» Тернопіль 10 : 5 ГУНП Тернопіль
7 лютого 2021 р. 22:55 "Агронива" Тернопіль 4 : 4 «Wyscout» Тернопіль
7 лютого 2021 р. 22:55 "Добрий самарянин" Вишгородок 2 : 4 «Поділля» Васильківці
7 лютого 2021 р. 22:56 «Саюз» Тернопіль 3 : 5 «Гермес-7» Тернопіль
7 лютого 2021 р. 22:56 "Говерла" Дубівці 6 : 1 "Юніори" Тернопіль
7 лютого 2021 р. 22:57 "Sebn-Скриня" Тернопіль 3 : 3 «Медобори» Зелене
7 лютого 2021 р. 22:58 "Вікторія" (В.Ходачів) 2 : 0 «Алюр» Тернопіль
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
13 лютого 2021 р. 22:23 «Алюр» Тернопіль 5 : 4 «Wyscout» Тернопіль
13 лютого 2021 р. 22:27 1998 4 : 9 «Гермес-7» Тернопіль
13 лютого 2021 р. 22:28 ГУНП Тернопіль 2 : 10 "Агронива" Тернопіль
13 лютого 2021 р. 22:29 "Юніори" Тернопіль 2 : 4 "Вікторія" (В.Ходачів)
13 лютого 2021 р. 22:30 «Медобори» Зелене 3 : 2 "Айва-Тірас" Іванків
13 лютого 2021 р. 22:30 "Sebn-Скриня" Тернопіль 3 : 3 «Саюз» Тернопіль
13 лютого 2021 р. 22:31 «Поділля» Васильківці 2 : 6 "Говерла" Дубівці
21 лютого 2021 р. 19:58 "Добрий самарянин" Вишгородок 3 : 4 "Поділля" В. Березовиця
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
14 лютого 2021 р. 11:44 «Гермес-7» Тернопіль 5 : 4 "Добрий самарянин" Вишгородок
14 лютого 2021 р. 12:47 «Wyscout» Тернопіль 6 : 6 "Юніори" Тернопіль
14 лютого 2021 р. 15:55 "Говерла" Дубівці 5 : 2 "Поділля" В. Березовиця
14 лютого 2021 р. 16:19 "Вікторія" (В.Ходачів) 5 : 2 «Поділля» Васильківці
14 лютого 2021 р. 19:07 «Алюр» Тернопіль 9 : 2 ГУНП Тернопіль
14 лютого 2021 р. 19:08 "Айва-Тірас" Іванків 6 : 0 "Sebn-Скриня" Тернопіль
14 лютого 2021 р. 19:09 «Саюз» Тернопіль 3 : 0 1998
14 лютого 2021 р. 20:46 «Автоцентр 88» Тернопіль 1 : 5 «Медобори» Зелене
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
20 лютого 2021 р. 10:11 "Айва-Тірас" Іванків 3 : 0 «Саюз» Тернопіль
20 лютого 2021 р. 21:06 "Говерла" Дубівці 7 : 4 «Гермес-7» Тернопіль
20 лютого 2021 р. 21:08 "Поділля" В. Березовиця 2 : 2 "Вікторія" (В.Ходачів)
20 лютого 2021 р. 21:09 "Sebn-Скриня" Тернопіль 4 : 3 «Автоцентр 88» Тернопіль
20 лютого 2021 р. 21:10 ГУНП Тернопіль 6 : 7 "Юніори" Тернопіль
20 лютого 2021 р. 21:22 1998 1 : 2 "Добрий самарянин" Вишгородок
20 лютого 2021 р. 21:24 «Поділля» Васильківці 6 : 3 «Wyscout» Тернопіль
20 лютого 2021 р. 21:25 «Медобори» Зелене 1 : 1 "Агронива" Тернопіль
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
27 лютого 2021 р. 11:13 «Гермес-7» Тернопіль 3 : 6 "Вікторія" (В.Ходачів)
27 лютого 2021 р. 11:14 "Агронива" Тернопіль 2 : 1 "Sebn-Скриня" Тернопіль
27 лютого 2021 р. 11:15 «Wyscout» Тернопіль 3 : 1 "Поділля" В. Березовиця
27 лютого 2021 р. 11:16 "Говерла" Дубівці 3 : 0 1998
27 лютого 2021 р. 11:16 ГУНП Тернопіль 5 : 8 «Поділля» Васильківці
28 лютого 2021 р. 11:18 «Саюз» Тернопіль 2 : 4 "Добрий самарянин" Вишгородок
28 лютого 2021 р. 11:38 «Алюр» Тернопіль 4 : 1 «Медобори» Зелене
28 лютого 2021 р. 12:24 «Автоцентр 88» Тернопіль 1 : 13 "Айва-Тірас" Іванків
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
6 березня 2021 р. 15:40 «Wyscout» Тернопіль 3 : 1 «Гермес-7» Тернопіль
6 березня 2021 р. 15:45 "Поділля" В. Березовиця 5 : 5 ГУНП Тернопіль
6 березня 2021 р. 18:02 "Айва-Тірас" Іванків 1 : 1 "Агронива" Тернопіль
6 березня 2021 р. 20:41 "Добрий самарянин" Вишгородок 2 : 10 "Говерла" Дубівці
7 березня 2021 р. 20:53 «Автоцентр 88» Тернопіль 0 : 3 «Саюз» Тернопіль
7 березня 2021 р. 20:56 "Sebn-Скриня" Тернопіль 1 : 5 «Алюр» Тернопіль
7 березня 2021 р. 20:58 «Медобори» Зелене 3 : 2 "Юніори" Тернопіль
16 березня 2021 р. 12:51 1998 3 : 0 "Вікторія" (В.Ходачів)
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 15 37
ФК «Вишнівець» 15 27
ФК «Трибухівці» 15 22
ФК «Мельниця» Мел... 15 20
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 15 30
«Нічлава» Копичинці 15 24
«Збруч» Гусятинсь... 15 24
«Колос» Зборів 15 19
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось