Третя ліга
№ | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | Очки |
---|---|---|---|---|---|---|---|
«Файне місто» Тернопіль | 11 | 9 | 1 | 1 | 54 - 23 | 28 | |
«Опілля» Тернопіль | 11 | 9 | 0 | 2 | 64 - 25 | 27 | |
ФК «Івачів» | 11 | 8 | 2 | 1 | 55 - 22 | 26 | |
«Тернопільводоканал» | 11 | 6 | 4 | 1 | 40 - 27 | 22 | |
«Vartis» Тернопіль | 11 | 6 | 1 | 4 | 52 - 47 | 19 | |
«Кастар-Динамо» Тернопіль | 11 | 4 | 3 | 4 | 52 - 45 | 15 | |
«Серет-2» Петриків | 11 | 5 | 0 | 6 | 50 - 48 | 15 | |
«Озернянська ОТГ» | 11 | 4 | 0 | 7 | 36 - 74 | 12 | |
«Largo» Тернопіль | 11 | 3 | 1 | 7 | 47 - 73 | 10 | |
«Кристал» Тернопіль | 11 | 2 | 2 | 7 | 38 - 44 | 8 | |
«Олімп» Настасів | 11 | 2 | 0 | 9 | 45 - 54 | 6 | |
«Пронятин» | 11 | 1 | 0 | 10 | 21 - 72 | 3 |
Результати
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
27 листопада 2022 р. 13:54 | ФК «Івачів» | 2 : 3 | «Опілля» Тернопіль |
27 листопада 2022 р. 13:55 | «Файне місто» Тернопіль | 2 : 2 | «Тернопільводоканал» |
27 листопада 2022 р. 13:55 | «Кристал» Тернопіль | 1 : 2 | «Серет-2» Петриків |
27 листопада 2022 р. 13:56 | «Largo» Тернопіль | 3 : 6 | «Озернянська ОТГ» |
27 листопада 2022 р. 13:56 | «Vartis» Тернопіль | 6 : 3 | «Олімп» Настасів |
27 листопада 2022 р. 13:57 | «Пронятин» | 1 : 12 | «Кастар-Динамо» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
3 грудня 2022 р. 13:58 | «Файне місто» Тернопіль | 4 : 1 | «Кастар-Динамо» Тернопіль |
3 грудня 2022 р. 13:58 | «Largo» Тернопіль | 3 : 12 | «Олімп» Настасів |
3 грудня 2022 р. 13:59 | «Серет-2» Петриків | 9 : 3 | «Озернянська ОТГ» |
3 грудня 2022 р. 13:59 | «Кристал» Тернопіль | 1 : 4 | «Опілля» Тернопіль |
3 грудня 2022 р. 14:00 | ФК «Івачів» | 3 : 3 | «Тернопільводоканал» |
4 грудня 2022 р. 14:00 | «Vartis» Тернопіль | 1 : 2 | «Пронятин» |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
10 грудня 2022 р. 19:32 | «Largo» Тернопіль | 4 : 2 | «Пронятин» |
10 грудня 2022 р. 20:00 | «Файне місто» Тернопіль | 7 : 2 | «Vartis» Тернопіль |
11 грудня 2022 р. 20:03 | «Серет-2» Петриків | 4 : 3 | «Олімп» Настасів |
11 грудня 2022 р. 20:04 | «Кристал» Тернопіль | 3 : 6 | «Озернянська ОТГ» |
11 грудня 2022 р. 20:04 | «Опілля» Тернопіль | 5 : 2 | «Тернопільводоканал» |
11 грудня 2022 р. 20:05 | ФК «Івачів» | 3 : 3 | «Кастар-Динамо» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
17 грудня 2022 р. 20:53 | «Серет-2» Петриків | 9 : 3 | «Пронятин» |
17 грудня 2022 р. 20:54 | «Озернянська ОТГ» | 5 : 3 | «Олімп» Настасів |
18 грудня 2022 р. 20:55 | «Кристал» Тернопіль | 1 : 4 | «Тернопільводоканал» |
28 грудня 2022 р. 21:59 | «Largo» Тернопіль | 2 : 9 | «Файне місто» Тернопіль |
31 грудня 2022 р. 11:10 | ФК «Івачів» | 6 : 4 | «Vartis» Тернопіль |
10 лютого 2023 р. 23:30 | «Кастар-Динамо» Тернопіль | 0 : 5 | «Опілля» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
25 грудня 2022 р. 21:19 | «Тернопільводоканал» | 3 : 3 | «Кастар-Динамо» Тернопіль |
25 грудня 2022 р. 21:20 | «Опілля» Тернопіль | 4 : 6 | «Vartis» Тернопіль |
25 грудня 2022 р. 21:23 | ФК «Івачів» | 8 : 1 | «Largo» Тернопіль |
25 грудня 2022 р. 21:24 | «Серет-2» Петриків | 2 : 6 | «Файне місто» Тернопіль |
25 грудня 2022 р. 21:24 | «Озернянська ОТГ» | 6 : 2 | «Пронятин» |
25 грудня 2022 р. 21:25 | «Кристал» Тернопіль | 11 : 4 | «Олімп» Настасів |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
14 січня 2023 р. 23:27 | «Опілля» Тернопіль | 12 : 1 | «Largo» Тернопіль |
15 січня 2023 р. 17:19 | «Серет-2» Петриків | 0 : 5 | ФК «Івачів» |
15 січня 2023 р. 17:22 | «Олімп» Настасів | 10 : 4 | «Пронятин» |
15 січня 2023 р. 17:24 | «Озернянська ОТГ» | 1 : 6 | «Файне місто» Тернопіль |
15 січня 2023 р. 17:27 | «Кристал» Тернопіль | 6 : 6 | «Кастар-Динамо» Тернопіль |
22 січня 2023 р. 08:26 | «Тернопільводоканал» | 2 : 2 | «Vartis» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
21 січня 2023 р. 19:53 | «Озернянська ОТГ» | 2 : 8 | ФК «Івачів» |
21 січня 2023 р. 19:54 | «Кристал» Тернопіль | 6 : 2 | «Пронятин» |
22 січня 2023 р. 19:55 | «Тернопільводоканал» | 6 : 5 | «Largo» Тернопіль |
22 січня 2023 р. 20:19 | «Кастар-Динамо» Тернопіль | 2 : 4 | «Vartis» Тернопіль |
28 січня 2023 р. 17:13 | «Опілля» Тернопіль | 4 : 3 | «Серет-2» Петриків |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
28 січня 2023 р. 17:14 | «Кастар-Динамо» Тернопіль | 2 : 10 | «Largo» Тернопіль |
29 січня 2023 р. 17:15 | «Тернопільводоканал» | 3 : 2 | «Серет-2» Петриків |
29 січня 2023 р. 17:15 | «Олімп» Настасів | 2 : 7 | ФК «Івачів» |
29 січня 2023 р. 17:16 | «Пронятин» | 2 : 4 | «Файне місто» Тернопіль |
29 січня 2023 р. 17:16 | «Кристал» Тернопіль | 3 : 4 | «Vartis» Тернопіль |
29 січня 2023 р. 17:17 | «Озернянська ОТГ» | 2 : 10 | «Опілля» Тернопіль |
4 лютого 2023 р. 22:16 | «Олімп» Настасів | 2 : 4 | «Файне місто» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
4 лютого 2023 р. 22:17 | «Тернопільводоканал» | 8 : 1 | «Озернянська ОТГ» |
5 лютого 2023 р. 22:29 | «Олімп» Настасів | 1 : 2 | «Опілля» Тернопіль |
5 лютого 2023 р. 22:29 | «Пронятин» | 1 : 5 | ФК «Івачів» |
5 лютого 2023 р. 22:30 | «Кастар-Динамо» Тернопіль | 5 : 4 | «Серет-2» Петриків |
5 лютого 2023 р. 22:31 | «Vartis» Тернопіль | 8 : 7 | «Largo» Тернопіль |
5 лютого 2023 р. 23:04 | «Кристал» Тернопіль | 2 : 5 | «Файне місто» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
11 лютого 2023 р. 23:25 | «Кастар-Динамо» Тернопіль | 13 : 2 | «Озернянська ОТГ» |
11 лютого 2023 р. 23:26 | «Олімп» Настасів | 2 : 3 | «Тернопільводоканал» |
11 лютого 2023 р. 23:27 | «Файне місто» Тернопіль | 1 : 3 | ФК «Івачів» |
12 лютого 2023 р. 19:19 | «Пронятин» | 1 : 11 | «Опілля» Тернопіль |
12 лютого 2023 р. 19:20 | «Кристал» Тернопіль | 2 : 2 | «Largo» Тернопіль |
12 лютого 2023 р. 19:20 | «Vartis» Тернопіль | 6 : 9 | «Серет-2» Петриків |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
18 лютого 2023 р. 08:16 | «Файне місто» Тернопіль | 6 : 4 | «Опілля» Тернопіль |
18 лютого 2023 р. 08:17 | «Largo» Тернопіль | 9 : 6 | «Серет-2» Петриків |
18 лютого 2023 р. 08:18 | «Кристал» Тернопіль | 2 : 5 | ФК «Івачів» |
18 лютого 2023 р. 08:18 | «Vartis» Тернопіль | 9 : 2 | «Озернянська ОТГ» |
19 лютого 2023 р. 13:34 | «Пронятин» | 1 : 4 | «Тернопільводоканал» |
19 лютого 2023 р. 13:35 | «Кастар-Динамо» Тернопіль | 5 : 3 | «Олімп» Настасів |
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга
Наші партнери
Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось