Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Перша ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Рідна Борщівщина" (Борщів) 20 16 2 2 74 - 18 50
ФК Поділля 20 14 3 3 47 - 26 45
ФК Нараїв 20 13 3 4 42 - 23 42
"Хатки" Бережани 20 13 1 6 40 - 24 40
ФК Мельниця 20 8 4 8 28 - 29 28
ФК "Трибухівці" 20 8 3 9 34 - 39 27
"Вікнини" (Вікно) 20 6 3 11 32 - 50 21
"Нива" (Городниця) 20 5 2 13 23 - 47 17
ФК Нива (Підгайці) 20 4 4 12 21 - 35 16
"Колос" Зборів 20 4 4 12 32 - 49 16
Віго-Острів 20 4 1 15 23 - 56 13

КАЛЕНДАР. ПЕРША ЛІГА. 2020 РІК. Перше, Друге коло

Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
14 червня 2020 р. 23:54 "Хатки" Бережани 0 : 0 ФК Нараїв
14 червня 2020 р. 23:58 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 2 : 3 ФК "Трибухівці"
14 червня 2020 р. 23:58 "Колос" Зборів 2 : 3 Віго-Острів
14 червня 2020 р. 23:59 ФК Нива (Підгайці) 1 : 0 "Нива" (Городниця)
14 червня 2020 р. 23:59 ФК Поділля 0 : 0 ФК Мельниця
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
21 червня 2020 р. 19:49 ФК Мельниця 2 : 0 "Вікнини" (Вікно)
21 червня 2020 р. 19:50 "Нива" (Городниця) 1 : 3 ФК Поділля
21 червня 2020 р. 19:51 Віго-Острів 2 : 2 ФК Нива (Підгайці)
21 червня 2020 р. 19:52 ФК "Трибухівці" 4 : 4 "Колос" Зборів
21 червня 2020 р. 19:53 "Хатки" Бережани 2 : 1 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
28 червня 2020 р. 22:48 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 2 : 1 ФК Нараїв
28 червня 2020 р. 22:49 ФК Поділля 6 : 2 Віго-Острів
28 червня 2020 р. 22:50 "Вікнини" (Вікно) 0 : 1 "Нива" (Городниця)
28 червня 2020 р. 22:54 ФК Нива (Підгайці) 1 : 2 ФК "Трибухівці"
30 липня 2020 р. 10:41 "Колос" Зборів 1 : 2 "Хатки" Бережани
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
5 липня 2020 р. 23:00 ФК Нараїв 2 : 1 ФК Мельниця
5 липня 2020 р. 23:01 Віго-Острів 3 : 2 "Вікнини" (Вікно)
5 липня 2020 р. 23:02 ФК "Трибухівці" 2 : 5 ФК Поділля
5 липня 2020 р. 23:03 "Хатки" Бережани 3 : 0 ФК Нива (Підгайці)
5 липня 2020 р. 23:03 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 6 : 2 "Колос" Зборів
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
12 липня 2020 р. 20:34 "Колос" Зборів 3 : 5 ФК Нараїв
12 липня 2020 р. 20:34 ФК Нива (Підгайці) 1 : 2 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
12 липня 2020 р. 20:35 ФК Поділля 2 : 1 "Хатки" Бережани
12 липня 2020 р. 20:35 "Вікнини" (Вікно) 2 : 2 ФК "Трибухівці"
12 липня 2020 р. 20:36 ФК Мельниця 0 : 0 "Нива" (Городниця)
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
19 липня 2020 р. 10:35 ФК Нараїв 2 : 1 "Нива" (Городниця)
19 липня 2020 р. 10:35 Віго-Острів 2 : 4 ФК Мельниця
19 липня 2020 р. 10:36 "Хатки" Бережани 6 : 2 "Вікнини" (Вікно)
19 липня 2020 р. 10:37 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 1 : 1 ФК Поділля
19 липня 2020 р. 10:38 "Колос" Зборів 1 : 0 ФК Нива (Підгайці)
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
26 липня 2020 р. 21:45 ФК Нива (Підгайці) 2 : 3 ФК Нараїв
26 липня 2020 р. 21:47 ФК Поділля 1 : 1 "Колос" Зборів
26 липня 2020 р. 21:47 "Вікнини" (Вікно) 0 : 3 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
26 липня 2020 р. 21:48 ФК Мельниця 0 : 2 ФК "Трибухівці"
26 липня 2020 р. 21:49 "Нива" (Городниця) 2 : 5 Віго-Острів
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
2 серпня 2020 р. 08:03 ФК Нараїв 3 : 0 Віго-Острів
2 серпня 2020 р. 08:04 ФК "Трибухівці" 3 : 1 "Нива" (Городниця)
2 серпня 2020 р. 08:05 "Хатки" Бережани 1 : 0 ФК Мельниця
2 серпня 2020 р. 08:05 "Колос" Зборів 4 : 5 "Вікнини" (Вікно)
2 серпня 2020 р. 08:06 ФК Нива (Підгайці) 2 : 6 ФК Поділля
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
9 серпня 2020 р. 22:40 ФК Поділля 4 : 2 ФК Нараїв
9 серпня 2020 р. 22:41 "Вікнини" (Вікно) 0 : 2 ФК Нива (Підгайці)
9 серпня 2020 р. 22:41 ФК Мельниця 0 : 2 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
9 серпня 2020 р. 22:42 "Нива" (Городниця) 1 : 2 "Хатки" Бережани
9 серпня 2020 р. 22:43 Віго-Острів 3 : 2 ФК "Трибухівці"
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
13 серпня 2020 р. 16:35 "Хатки" Бережани 4 : 1 Віго-Острів
16 серпня 2020 р. 18:40 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 8 : 1 "Нива" (Городниця)
16 серпня 2020 р. 18:41 "Колос" Зборів 0 : 1 ФК Мельниця
16 серпня 2020 р. 18:41 ФК Поділля 2 : 1 "Вікнини" (Вікно)
16 серпня 2020 р. 19:08 ФК Нараїв 0 : 1 ФК "Трибухівці"
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
23 серпня 2020 р. 08:02 "Вікнини" (Вікно) 1 : 1 ФК Нараїв
23 серпня 2020 р. 08:04 ФК Мельниця 2 : 1 ФК Нива (Підгайці)
23 серпня 2020 р. 08:06 "Нива" (Городниця) 2 : 2 "Колос" Зборів
23 серпня 2020 р. 08:06 ФК "Трибухівці" 2 : 1 "Хатки" Бережани
11 жовтня 2020 р. 20:01 Віго-Острів 0 : 3 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
30 серпня 2020 р. 00:40 ФК Нараїв 3 : 2 "Хатки" Бережани
30 серпня 2020 р. 00:41 Віго-Острів 1 : 2 "Колос" Зборів
31 серпня 2020 р. 00:42 ФК Мельниця 1 : 3 ФК Поділля
31 серпня 2020 р. 00:43 "Нива" (Городниця) 1 : 0 ФК Нива (Підгайці)
31 серпня 2020 р. 00:43 ФК "Трибухівці" 2 : 5 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
6 вересня 2020 р. 21:49 "Вікнини" (Вікно) 5 : 1 ФК Мельниця
6 вересня 2020 р. 21:50 ФК Нива (Підгайці) 2 : 0 Віго-Острів
6 вересня 2020 р. 21:51 "Колос" Зборів 4 : 1 ФК "Трибухівці"
6 вересня 2020 р. 21:51 ФК Поділля 2 : 1 "Нива" (Городниця)
11 жовтня 2020 р. 20:00 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 3 : 0 "Хатки" Бережани
15 жовтня 2020 р. 11:10 "Нива" (Городниця) 2 : 1 "Вікнини" (Вікно)
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
13 вересня 2020 р. 10:45 "Хатки" Бережани 1 : 0 "Колос" Зборів
13 вересня 2020 р. 10:46 Віго-Острів 0 : 1 ФК Поділля
7 жовтня 2020 р. 21:13 ФК "Трибухівці" 0 : 1 ФК Нива (Підгайці)
18 жовтня 2020 р. 19:05 ФК Нараїв 2 : 2 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
20 вересня 2020 р. 20:43 ФК Мельниця 2 : 0 ФК Нараїв
20 вересня 2020 р. 20:44 "Вікнини" (Вікно) 3 : 1 Віго-Острів
20 вересня 2020 р. 20:44 ФК Поділля 2 : 0 ФК "Трибухівці"
20 вересня 2020 р. 20:45 ФК Нива (Підгайці) 1 : 2 "Хатки" Бережани
20 вересня 2020 р. 20:46 "Колос" Зборів 0 : 6 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
27 вересня 2020 р. 22:37 ФК Нараїв 3 : 0 "Колос" Зборів
27 вересня 2020 р. 22:37 "Хатки" Бережани 2 : 3 ФК Поділля
27 вересня 2020 р. 22:38 ФК "Трибухівці" 2 : 1 "Вікнини" (Вікно)
27 вересня 2020 р. 22:39 "Нива" (Городниця) 2 : 4 ФК Мельниця
27 вересня 2020 р. 22:39 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 3 : 0 ФК Нива (Підгайці)
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
4 жовтня 2020 р. 23:16 "Нива" (Городниця) 1 : 2 ФК Нараїв
4 жовтня 2020 р. 23:17 "Вікнини" (Вікно) 3 : 0 "Хатки" Бережани
4 жовтня 2020 р. 23:17 ФК Поділля 1 : 3 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
4 жовтня 2020 р. 23:18 ФК Нива (Підгайці) 2 : 2 "Колос" Зборів
4 жовтня 2020 р. 23:19 ФК Мельниця 3 : 0 Віго-Острів
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
13 вересня 2020 р. 10:48 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 10 : 0 "Вікнини" (Вікно)
11 жовтня 2020 р. 19:57 ФК Нараїв 2 : 0 ФК Нива (Підгайці)
11 жовтня 2020 р. 19:58 "Колос" Зборів 0 : 1 ФК Поділля
11 жовтня 2020 р. 19:58 ФК "Трибухівці" 1 : 1 ФК Мельниця
11 жовтня 2020 р. 19:59 Віго-Острів 0 : 3 "Нива" (Городниця)
Тур 19
Дата Команда Рахунок Команда
18 жовтня 2020 р. 18:57 "Нива" (Городниця) 3 : 1 ФК "Трибухівці"
18 жовтня 2020 р. 18:58 ФК Мельниця 0 : 1 "Хатки" Бережани
18 жовтня 2020 р. 18:58 "Вікнини" (Вікно) 2 : 1 "Колос" Зборів
18 жовтня 2020 р. 19:00 ФК Поділля 2 : 1 ФК Нива (Підгайці)
18 жовтня 2020 р. 19:08 Віго-Острів 0 : 3 ФК Нараїв
Тур 20
Дата Команда Рахунок Команда
25 жовтня 2020 р. 19:12 ФК Нараїв 2 : 1 ФК Поділля
25 жовтня 2020 р. 19:12 "Хатки" Бережани 5 : 0 "Нива" (Городниця)
25 жовтня 2020 р. 19:13 ФК "Трибухівці" 3 : 0 Віго-Острів
28 жовтня 2020 р. 21:55 ФК Нива (Підгайці) 1 : 1 "Вікнини" (Вікно)
4 листопада 2020 р. 10:19 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 6 : 2 ФК Мельниця
Тур 21
Дата Команда Рахунок Команда
1 листопада 2020 р. 07:51 ФК "Трибухівці" 0 : 1 ФК Нараїв
1 листопада 2020 р. 07:52 "Нива" (Городниця) 0 : 3 "Рідна Борщівщина" (Борщів)
1 листопада 2020 р. 07:52 "Вікнини" (Вікно) 3 : 1 ФК Поділля
1 листопада 2020 р. 07:53 ФК Мельниця 3 : 0 "Колос" Зборів
1 листопада 2020 р. 07:55 Віго-Острів 0 : 3 "Хатки" Бережани
Тур 22
Дата Команда Рахунок Команда
8 листопада 2020 р. 14:32 ФК Нараїв 5 : 0 "Вікнини" (Вікно)
8 листопада 2020 р. 14:32 ФК Нива (Підгайці) 1 : 1 ФК Мельниця
8 листопада 2020 р. 14:33 "Хатки" Бережани 2 : 1 ФК "Трибухівці"
8 листопада 2020 р. 14:34 "Рідна Борщівщина" (Борщів) 3 : 0 Віго-Острів
8 листопада 2020 р. 14:35 "Колос" Зборів 3 : 0 "Нива" (Городниця)
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
«Серет» Тернопіль 0 0
"Три валети" Крем... 0 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Карат» Тернопіль 13 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
«Зелені штахети» ... 14 12
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 15 30
ФК «Копичинці» 15 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 15 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось