Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Футзальна ліга. Третя ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК «Таурів» 14 12 0 2 87 - 39 36
"Дніпро" Печірна 14 11 1 2 69 - 47 34
"Самець" Підволочиськ 14 9 1 4 75 - 54 28
«Поділля-2» (Васильківці) 14 8 1 5 77 - 48 25
«Ветеран» (Кременець) 14 7 2 5 66 - 52 23
ФК «Заруддя» Зборівський р-н 14 7 2 5 66 - 60 23
«Кристал» (Чортків) 14 7 2 5 59 - 59 23
«Тернопільводоканал» Тернопіль 14 7 1 6 48 - 45 22
«Вікторія» В. Бірки 14 6 3 5 59 - 55 21
«Ампер» 14 7 0 7 43 - 61 21
ФК «Курівці» 14 5 0 9 57 - 65 15
ФК «Пронятин» 14 4 2 8 51 - 58 14
ФК «Вівся» 14 4 1 9 61 - 80 13
«Bad Wolfs» 14 1 2 11 51 - 101 5
ФК «Луб’янки» 14 0 2 12 50 - 95 2
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
15 листопада 2020 р. 12:21 "Самець" Підволочиськ 7 : 5 "Дніпро" Печірна
15 листопада 2020 р. 12:22 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 11 : 2 «Bad Wolfs»
15 листопада 2020 р. 12:23 «Кристал» (Чортків) 3 : 0 ФК «Курівці»
15 листопада 2020 р. 12:23 ФК «Пронятин» 1 : 4 «Поділля-2» (Васильківці)
15 листопада 2020 р. 12:24 «Ветеран» (Кременець) 3 : 3 «Вікторія» В. Бірки
15 листопада 2020 р. 12:25 «Ампер» 3 : 1 «Тернопільводоканал» Тернопіль
15 листопада 2020 р. 12:26 ФК «Таурів» 6 : 0 ФК «Вівся»
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
22 листопада 2020 р. 18:59 «Кристал» (Чортків) 7 : 4 «Вікторія» В. Бірки
22 листопада 2020 р. 19:00 «Bad Wolfs» 5 : 2 ФК «Луб’янки»
22 листопада 2020 р. 19:00 ФК «Таурів» 4 : 5 «Ампер»
22 листопада 2020 р. 19:00 «Тернопільводоканал» Тернопіль 2 : 1 ФК «Пронятин»
22 листопада 2020 р. 19:01 "Самець" Підволочиськ 7 : 2 ФК «Курівці»
22 листопада 2020 р. 19:02 «Ветеран» (Кременець) 7 : 4 ФК «Вівся»
22 листопада 2020 р. 19:02 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 0 : 7 «Поділля-2» (Васильківці)
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
29 листопада 2020 р. 20:01 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 3 : 4 «Тернопільводоканал» Тернопіль
29 листопада 2020 р. 20:01 «Ампер» 4 : 3 «Ветеран» (Кременець)
29 листопада 2020 р. 20:02 «Кристал» (Чортків) 5 : 5 ФК «Вівся»
29 листопада 2020 р. 20:02 ФК «Луб’янки» 0 : 4 «Поділля-2» (Васильківці)
29 листопада 2020 р. 20:03 "Самець" Підволочиськ 4 : 6 «Вікторія» В. Бірки
29 листопада 2020 р. 20:03 "Дніпро" Печірна 10 : 4 ФК «Курівці»
29 листопада 2020 р. 20:04 ФК «Пронятин» 1 : 2 ФК «Таурів»
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
6 грудня 2020 р. 21:02 "Дніпро" Печірна 7 : 5 «Вікторія» В. Бірки
6 грудня 2020 р. 21:06 «Bad Wolfs» 5 : 11 «Поділля-2» (Васильківці)
6 грудня 2020 р. 21:07 «Кристал» (Чортків) 1 : 2 «Ампер»
6 грудня 2020 р. 21:08 ФК «Пронятин» 7 : 9 «Ветеран» (Кременець)
6 грудня 2020 р. 21:08 "Самець" Підволочиськ 0 : 5 ФК «Вівся»
6 грудня 2020 р. 21:09 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 4 : 10 ФК «Таурів»
6 грудня 2020 р. 21:09 ФК «Луб’янки» 1 : 3 «Тернопільводоканал» Тернопіль
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
13 грудня 2020 р. 19:51 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 5 : 4 «Ветеран» (Кременець)
13 грудня 2020 р. 19:52 «Кристал» (Чортків) 3 : 2 ФК «Пронятин»
13 грудня 2020 р. 19:53 ФК «Луб’янки» 3 : 9 ФК «Таурів»
13 грудня 2020 р. 19:53 ФК «Курівці» 3 : 6 «Вікторія» В. Бірки
13 грудня 2020 р. 19:54 "Самець" Підволочиськ 6 : 3 «Ампер»
13 грудня 2020 р. 19:55 «Bad Wolfs» 1 : 8 «Тернопільводоканал» Тернопіль
13 грудня 2020 р. 19:55 "Дніпро" Печірна 10 : 2 ФК «Вівся»
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
20 грудня 2020 р. 20:20 «Поділля-2» (Васильківці) 5 : 2 «Тернопільводоканал» Тернопіль
20 грудня 2020 р. 20:21 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 1 : 7 «Кристал» (Чортків)
20 грудня 2020 р. 20:22 "Самець" Підволочиськ 5 : 2 ФК «Пронятин»
20 грудня 2020 р. 20:22 ФК «Луб’янки» 6 : 6 «Ветеран» (Кременець)
20 грудня 2020 р. 20:23 "Дніпро" Печірна 3 : 2 «Ампер»
20 грудня 2020 р. 20:24 «Bad Wolfs» 5 : 10 ФК «Таурів»
20 грудня 2020 р. 20:25 ФК «Курівці» 7 : 6 ФК «Вівся»
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
27 грудня 2020 р. 21:08 «Поділля-2» (Васильківці) 5 : 8 ФК «Таурів»
27 грудня 2020 р. 21:08 ФК «Луб’янки» 6 : 9 «Кристал» (Чортків)
27 грудня 2020 р. 21:09 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 6 : 3 "Самець" Підволочиськ
27 грудня 2020 р. 21:10 «Bad Wolfs» 5 : 12 «Ветеран» (Кременець)
27 грудня 2020 р. 21:11 "Дніпро" Печірна 5 : 4 ФК «Пронятин»
27 грудня 2020 р. 21:11 ФК «Курівці» 0 : 1 «Ампер»
27 грудня 2020 р. 21:12 «Вікторія» В. Бірки 3 : 2 ФК «Вівся»
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
3 січня 2021 р. 21:59 ФК «Луб’янки» 4 : 11 "Самець" Підволочиськ
3 січня 2021 р. 22:00 «Bad Wolfs» 3 : 3 «Кристал» (Чортків)
3 січня 2021 р. 22:01 «Поділля-2» (Васильківці) 3 : 4 «Ветеран» (Кременець)
3 січня 2021 р. 22:01 "Дніпро" Печірна 4 : 2 ФК «Заруддя» Зборівський р-н
3 січня 2021 р. 22:02 «Вікторія» В. Бірки 6 : 2 «Ампер»
3 січня 2021 р. 22:03 «Тернопільводоканал» Тернопіль 1 : 5 ФК «Таурів»
3 січня 2021 р. 22:03 ФК «Курівці» 2 : 4 ФК «Пронятин»
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
31 січня 2021 р. 21:57 ФК «Курівці» 2 : 9 ФК «Заруддя» Зборівський р-н
31 січня 2021 р. 21:57 «Вікторія» В. Бірки 2 : 2 ФК «Пронятин»
31 січня 2021 р. 21:58 «Тернопільводоканал» Тернопіль 2 : 4 «Ветеран» (Кременець)
31 січня 2021 р. 21:59 «Поділля-2» (Васильківці) 2 : 6 «Кристал» (Чортків)
31 січня 2021 р. 22:00 «Bad Wolfs» 3 : 7 "Самець" Підволочиськ
31 січня 2021 р. 22:00 ФК «Вівся» 7 : 4 «Ампер»
31 січня 2021 р. 22:01 "Дніпро" Печірна 5 : 4 ФК «Луб’янки»
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
7 лютого 2021 р. 23:01 ФК «Заруддя» Зборівський р-н 5 : 5 «Вікторія» В. Бірки
7 лютого 2021 р. 23:02 «Поділля-2» (Васильківці) 5 : 5 "Самець" Підволочиськ
7 лютого 2021 р. 23:02 «Тернопільводоканал» Тернопіль 5 : 7 «Кристал» (Чортків)
7 лютого 2021 р. 23:03 ФК «Вівся» 7 : 8 ФК «Пронятин»
7 лютого 2021 р. 23:04 "Дніпро" Печірна 3 : 2 «Bad Wolfs»
7 лютого 2021 р. 23:05 ФК «Курівці» 13 : 3 ФК «Луб’янки»
7 лютого 2021 р. 23:06 «Ветеран» (Кременець) 5 : 4 ФК «Таурів»
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
14 лютого 2021 р. 16:20 «Тернопільводоканал» Тернопіль 3 : 5 "Самець" Підволочиськ
14 лютого 2021 р. 16:21 ФК «Таурів» 10 : 2 «Кристал» (Чортків)
14 лютого 2021 р. 16:21 ФК «Курівці» 9 : 2 «Bad Wolfs»
14 лютого 2021 р. 16:22 «Вікторія» В. Бірки 8 : 2 ФК «Луб’янки»
14 лютого 2021 р. 07:02 ФК «Вівся» 3 : 5 ФК «Заруддя» Зборівський р-н
14 лютого 2021 р. 07:03 «Ампер» 3 : 6 ФК «Пронятин»
20 лютого 2021 р. 21:09 "Дніпро" Печірна 5 : 4 «Поділля-2» (Васильківці)
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
21 лютого 2021 р. 17:15 «Кристал» (Чортків) 1 : 5 «Ветеран» (Кременець)
21 лютого 2021 р. 17:16 «Поділля-2» (Васильківці) 2 : 6 ФК «Курівці»
21 лютого 2021 р. 17:17 ФК «Таурів» 3 : 1 "Самець" Підволочиськ
21 лютого 2021 р. 17:17 ФК «Вівся» 10 : 9 ФК «Луб’янки»
21 лютого 2021 р. 17:18 «Тернопільводоканал» Тернопіль 3 : 3 "Дніпро" Печірна
21 лютого 2021 р. 18:06 «Вікторія» В. Бірки 8 : 3 «Bad Wolfs»
21 лютого 2021 р. 19:06 «Ампер» 2 : 6 ФК «Заруддя» Зборівський р-н
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
28 лютого 2021 р. 14:08 «Поділля-2» (Васильківці) 8 : 2 «Вікторія» В. Бірки
28 лютого 2021 р. 14:09 «Ветеран» (Кременець) 2 : 3 "Самець" Підволочиськ
28 лютого 2021 р. 16:05 "Дніпро" Печірна 3 : 7 ФК «Таурів»
28 лютого 2021 р. 16:05 «Ампер» 4 : 3 ФК «Луб’янки»
28 лютого 2021 р. 20:30 ФК «Вівся» 5 : 4 «Bad Wolfs»
28 лютого 2021 р. 20:31 ФК «Пронятин» 3 : 5 ФК «Заруддя» Зборівський р-н
28 лютого 2021 р. 20:32 «Тернопільводоканал» Тернопіль 5 : 3 ФК «Курівці»
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
6 березня 2021 р. 15:39 «Кристал» (Чортків) 5 : 11 "Самець" Підволочиськ
7 березня 2021 р. 20:57 "Дніпро" Печірна 3 : 1 «Ветеран» (Кременець)
7 березня 2021 р. 20:59 ФК «Вівся» 2 : 7 «Поділля-2» (Васильківці)
7 березня 2021 р. 20:59 «Тернопільводоканал» Тернопіль 4 : 1 «Вікторія» В. Бірки
7 березня 2021 р. 21:00 ФК «Курівці» 4 : 6 ФК «Таурів»
7 березня 2021 р. 21:01 ФК «Пронятин» 4 : 3 ФК «Луб’янки»
7 березня 2021 р. 21:01 «Ампер» 6 : 5 «Bad Wolfs»
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
14 березня 2021 р. 20:04 ФК «Курівці» 2 : 1 «Ветеран» (Кременець)
14 березня 2021 р. 20:05 ФК «Вівся» 3 : 5 «Тернопільводоканал» Тернопіль
14 березня 2021 р. 20:05 «Ампер» 2 : 10 «Поділля-2» (Васильківці)
14 березня 2021 р. 20:06 ФК «Луб’янки» 4 : 4 ФК «Заруддя» Зборівський р-н
14 березня 2021 р. 20:07 ФК «Таурів» 3 : 0 «Вікторія» В. Бірки
14 березня 2021 р. 20:07 ФК «Пронятин» 6 : 6 «Bad Wolfs»
14 березня 2021 р. 20:08 «Кристал» (Чортків) 0 : 3 "Дніпро" Печірна
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 16 24
"Збруч-Агробізнес... 16 21
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 16 14
ФК "Нараїв" 16 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 16 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 13 34
ФК «Вишнівець» 13 24
ФК «Трибухівці» 13 21
ФК «Мельниця» Мел... 13 16
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 13 24
«Нічлава» Копичинці 13 23
«Збруч» Гусятинсь... 13 22
«Колос» Зборів 13 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось