Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

ФК "Козова"

Про команду

Козівський район

Склад команди

Воротарі
  • 1
    Чикало Андрій Володимирович
  • 73
    Марченко Павло Дмитрович
  • 29
    Мандзій Роман Євгенович
Захисники
  • 8
    Мартинюк Андрій Олександрович
  • 18
    Захарчук Андрій Вікторович
  • 13
    Бабійчук Ілля Петрович
  • 14
    Павелко Михайло Борисович
  • 5
    Данилюк Павло Ігорович
  • 20
    Костів Михайло Миколайович
  • 19
    Микичак Назар Петрович
  • 10
    Репела Йосип Петрович
  • 4
    Місецький Руслан Володимирович
  • 3
    Габрук Володимир Миколайович
Нападники
  • 7
    Шимонович Юрій Ігорович
  • 21
    Гаврилюк Роман Миколайович
  • 27
    Бобко Назарій Васильович
Півзахисники
  • 17
    Репела Дем'ян Петрович
  • 25
    Вітровий Святослав Васильович
  • 9
    Шимонович Тарас Ігорович
  • 11
    Мельник Ярослав Миколайович
  • 22
    Пеляк Ярослав Романови
  • 28
    Мартинюк Андрій Володимирович
  • 16
    Смець Віктор Андрійович
  • 31
    Довгань Максим Миронович
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось