Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

ФК "ДСО - Поділля"

Про команду

Тернопільський район

Склад команди

Воротарі
  • 1
    Вірковський Микола Миколайович
  • 23
    Бритковський Владислав Олександрович
Захисники
  • 29
    Гринченко Андрій Віктович
  • 19
    Кормило Тарас Ярославович
  • 3
    Стецюк Назар Володимирович
  • 12
    Богач Андрій Володимирович
  • 5
    Літвінський Арсен Володимирович
  • 99
    Скибіцький Станіслав Олегович
  • 6
    Цупер Богдан Мирославович
Нападники
  • 88
    Молінський Василь Андрійович
  • 11
    Сорочан Юрій Олегович
  • 8
    Литовченко Олексій Ігорович
Півзахисники
  • 14
    Гурін Євген Андрійович
  • 15
    Скобляк Петро Ігорович
  • 18
    Іванина Віталій Анатолійович
  • 7
    Беркита Юрій Іванович
  • 31
    Мищишин Віталій Михайлович
  • 10
    Білик Валентин Тарасович
  • 9
    Вітович Артем Сергійович
  • 17
    Вадовський Андрій Сергійович
  • 27
    Якубовський Юрій Іванович
  • 37
    Алексевич Ярослав Васильович
  • 26
    Колтко Віталій Павлович
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 18 18
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 19 15
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось