Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Перша ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Нива" Теребовля 18 18 0 0 88 - 10 54
ФК "Копичинці" 18 13 3 2 36 - 14 42
ФК "Збруч-Агробізнес" 18 11 4 3 39 - 16 37
ФК "Шумськ" 18 8 2 8 41 - 43 26
МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 18 7 4 7 36 - 40 25
ФК Тернопіль-Педліцей 18 6 4 8 25 - 41 22
ФК "Збараж" 18 5 6 7 27 - 36 21
НФК Тривалети-Кременець 18 4 4 10 19 - 36 16
ФК "Трибухівці" 18 3 2 13 18 - 48 11
ФК "Скалат" ОТГ 18 0 1 17 10 - 55 1
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
23 квітня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 0 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
23 квітня 2017 р. 17:00 ФК "Шумськ" 0 : 2 НФК Тривалети-Кременець
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
30 квітня 2017 р. 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК "Шумськ"
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
11 червня 2017 р. 16:00 ФК "Шумськ" 2 : 5 ФК "Копичинці"
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
14 травня 2017 р. 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 4 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
31 травня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
7 травня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 1 : 1 ФК "Шумськ"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
21 травня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 1 : 1 ФК "Збараж"
24 травня 2017 р. 16:00 ФК "Нива" Теребовля 6 : 0 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
28 травня 2017 р. 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 6 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
31 травня 2017 р. 17:00 ФК "Копичинці" 0 : 2 ФК "Нива" Теребовля
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
4 червня 2017 р. 15:00 ФК Тернопіль-Педліцей 0 : 0 ФК "Копичинці"
4 жовтня 2017 р. 21:47 ФК "Нива" Теребовля 10 : 0 ФК "Збараж"
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
11 червня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 1 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
11 червня 2017 р. 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 2 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
30 липня 2017 р. 17:00 ФК "Шумськ" 0 : 10 ФК "Нива" Теребовля
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
18 червня 2017 р. 14:00 НФК Тривалети-Кременець 1 : 1 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
21 червня 2017 р. 17:00 ФК "Нива" Теребовля 6 : 0 ФК "Трибухівці"
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
25 червня 2017 р. 16:00 ФК "Копичинці" 2 : 0 НФК Тривалети-Кременець
25 червня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 1 : 2 ФК Тернопіль-Педліцей
25 червня 2017 р. 16:00 ФК "Збараж" 1 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
25 червня 2017 р. 17:00 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 5 ФК "Нива" Теребовля
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
28 червня 2017 р. 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей 2 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
28 червня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 5 : 1 ФК "Шумськ"
28 червня 2017 р. 18:00 НФК Тривалети-Кременець 0 : 4 ФК "Збараж"
28 червня 2017 р. 18:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 0 : 1 ФК "Копичинці"
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
6 серпня 2017 р. 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 1 : 2 ФК "Збараж"
6 серпня 2017 р. 17:00 НФК Тривалети-Кременець 1 : 3 ФК "Шумськ"
6 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Копичинці" 3 : 0 ФК "Скалат" ОТГ
9 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 4 : 1 ФК "Трибухівці"
11 жовтня 2017 р. 20:08 ФК Тернопіль-Педліцей 0 : 2 ФК "Нива" Теребовля
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
13 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 2 : 2 НФК Тривалети-Кременець
13 серпня 2017 р. 15:00 ФК "Шумськ" 5 : 1 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
13 серпня 2017 р. 16:00 ФК "Трибухівці" 0 : 3 ФК "Копичинці"
15 серпня 2017 р. 21:41 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 2 ФК Тернопіль-Педліцей
16 серпня 2017 р. 20:55 ФК "Збруч-Агробізнес" 1 : 3 ФК "Нива" Теребовля
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
9 серпня 2017 р. 18:00 ФК "Нива" Теребовля 6 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
20 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 0 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
20 серпня 2017 р. 15:00 НФК Тривалети-Кременець 0 : 3 ФК "Копичинці"
23 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Шумськ" 6 : 0 ФК Тернопіль-Педліцей
13 вересня 2017 р. 16:03 ФК "Збараж" 4 : 1 ФК "Трибухівці"
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
27 серпня 2017 р. 15:00 ФК "Шумськ" 7 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
27 серпня 2017 р. 17:00 НФК Тривалети-Кременець 2 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
27 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Копичинці" 7 : 2 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
27 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 1 : 5 ФК "Нива" Теребовля
8 жовтня 2017 р. 19:27 ФК Тернопіль-Педліцей 2 : 2 ФК "Збараж"
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
3 вересня 2017 р. 16:00 НФК Тривалети-Кременець 3 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
3 вересня 2017 р. 15:00 ФК "Копичинці" 1 : 0 ФК "Шумськ"
6 вересня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 1 : 3 ФК "Нива" Теребовля
6 вересня 2017 р. 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей 0 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
1 жовтня 2017 р. 23:09 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК "Трибухівці"
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
10 вересня 2017 р. 14:00 ФК "Трибухівці" 1 : 1 НФК Тривалети-Кременець
10 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
10 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 3 : 0 ФК "Збараж"
9 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Нива" Теребовля 3 : 1 ФК "Шумськ"
13 вересня 2017 р. 16:02 ФК "Копичинці" 3 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
17 вересня 2017 р. 08:53 ФК "Нива" Теребовля 5 : 0 НФК Тривалети-Кременець
17 вересня 2017 р. 08:54 ФК "Збараж" 0 : 2 ФК "Копичинці"
17 вересня 2017 р. 08:54 ФК "Шумськ" 1 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
17 вересня 2017 р. 08:55 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 1 ФК "Трибухівці"
20 вересня 2017 р. 09:47 ФК Тернопіль-Педліцей 1 : 1 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 19
Дата Команда Рахунок Команда
24 вересня 2017 р. 09:49 ФК "Копичинці" 1 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
24 вересня 2017 р. 09:49 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 3 ФК "Збараж"
24 вересня 2017 р. 09:50 ФК "Трибухівці" 4 : 0 ФК "Шумськ"
27 вересня 2017 р. 19:57 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 1 : 9 ФК "Нива" Теребовля
27 вересня 2017 р. 19:57 НФК Тривалети-Кременець 2 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
Тур 20
Дата Команда Рахунок Команда
3 жовтня 2017 р. 21:47 ФК Тернопіль-Педліцей 3 : 1 ФК "Трибухівці"
8 жовтня 2017 р. 19:26 ФК "Нива" Теребовля 4 : 0 ФК "Копичинці"
11 жовтня 2017 р. 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 НФК Тривалети-Кременець
11 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Шумськ" 2 : 1 ФК "Збараж"
11 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 3 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 22
ФК Агронива 10 21
ФК "Нива" Теребовля 10 16
ФК "Збруч-Агробіз... 10 15
ФСК "Кристал" 10 12
ФК "Бережани" 10 11
ФК "Копичинці" 10 8
ДЮСШ-Тернопіль 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 11 28
ФК "Вишнівець" 10 27
ФК Зоря 11 23
МФК "Скала-Айва" ... 10 21
ФК "Збараж" 10 16
ФК Вся Україна-Колос 11 15
НФК Тривалети-Кре... 11 15
ФК "Трибухівці" 10 14
ФК Арсенал 11 11
ФК Ланівці ОТГ 11 6
ФК Бастіон-1427 10 4
ФК Нива (Підгайці) 10 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 10 27
ФК Поділля 9 22
ФК Галичина 10 20
"Колос" Зборів 10 19
ФК "Козова" 10 18
ФК Панорама 10 18
Віго-Острів 10 10
ФК Юність 9 6
ФК "Скалат" ОТГ 10 5
ФК Волинь-Шумськ 10 5
ФК Нараїв 10 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку потрапить до четвірки команд, які змагатимуться на другому етапі за нагороди вищої ліги чемпіонату області?








Всього голосів: 628


Голосування триває до: 31 липня 2019 р. 23:59