Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Перша ліга
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
23 квітня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 0 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
23 квітня 2017 р. 17:00 ФК "Шумськ" 0 : 2 ФК Тривалети-Кременець
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
30 квітня 2017 р. 17:00 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК "Шумськ"
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
11 червня 2017 р. 16:00 ФК "Шумськ" 2 : 5 ФК "Копичинці"
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
14 травня 2017 р. 17:00 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 4 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
31 травня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
7 травня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 1 : 1 ФК "Шумськ"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
21 травня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 1 : 1 ФК "Збараж"
24 травня 2017 р. 16:00 ФК "Нива" Теребовля 6 : 0 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
28 травня 2017 р. 17:00 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 6 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
31 травня 2017 р. 17:00 ФК "Копичинці" 0 : 2 ФК "Нива" Теребовля
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
4 червня 2017 р. 15:00 ФК Тернопіль-Педліцей 0 : 0 ФК "Копичинці"
4 жовтня 2017 р. 21:47 ФК "Нива" Теребовля 10 : 0 ФК "Збараж"
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
11 червня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 1 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
11 червня 2017 р. 17:00 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 2 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
30 липня 2017 р. 17:00 ФК "Шумськ" 0 : 10 ФК "Нива" Теребовля
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
18 червня 2017 р. 14:00 ФК Тривалети-Кременець 1 : 1 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
21 червня 2017 р. 17:00 ФК "Нива" Теребовля 6 : 0 ФК "Трибухівці"
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
25 червня 2017 р. 16:00 ФК "Копичинці" 2 : 0 ФК Тривалети-Кременець
25 червня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 1 : 2 ФК Тернопіль-Педліцей
25 червня 2017 р. 16:00 ФК "Збараж" 1 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
25 червня 2017 р. 17:00 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 5 ФК "Нива" Теребовля
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
28 червня 2017 р. 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей 2 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
28 червня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 5 : 1 ФК "Шумськ"
28 червня 2017 р. 18:00 ФК Тривалети-Кременець 0 : 4 ФК "Збараж"
28 червня 2017 р. 18:00 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 0 : 1 ФК "Копичинці"
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
6 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 1 : 2 ФК "Збараж"
6 серпня 2017 р. 17:00 ФК Тривалети-Кременець 1 : 3 ФК "Шумськ"
6 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Копичинці" 3 : 0 ФК "Скалат" ОТГ
9 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 4 : 1 ФК "Трибухівці"
11 жовтня 2017 р. 20:08 ФК Тернопіль-Педліцей 0 : 2 ФК "Нива" Теребовля
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
13 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 2 : 2 ФК Тривалети-Кременець
13 серпня 2017 р. 15:00 ФК "Шумськ" 5 : 1 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
13 серпня 2017 р. 16:00 ФК "Трибухівці" 0 : 3 ФК "Копичинці"
15 серпня 2017 р. 21:41 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 2 ФК Тернопіль-Педліцей
16 серпня 2017 р. 20:55 ФК "Збруч-Агробізнес" 1 : 3 ФК "Нива" Теребовля
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
9 серпня 2017 р. 18:00 ФК "Нива" Теребовля 6 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
20 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 0 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
20 серпня 2017 р. 15:00 ФК Тривалети-Кременець 0 : 3 ФК "Копичинці"
23 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Шумськ" 6 : 0 ФК Тернопіль-Педліцей
13 вересня 2017 р. 16:03 ФК "Збараж" 4 : 1 ФК "Трибухівці"
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
27 серпня 2017 р. 15:00 ФК "Шумськ" 7 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
27 серпня 2017 р. 17:00 ФК Тривалети-Кременець 2 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
27 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Копичинці" 7 : 2 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
27 серпня 2017 р. 17:00 ФК "Трибухівці" 1 : 5 ФК "Нива" Теребовля
8 жовтня 2017 р. 19:27 ФК Тернопіль-Педліцей 2 : 2 ФК "Збараж"
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
3 вересня 2017 р. 16:00 ФК Тривалети-Кременець 3 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
3 вересня 2017 р. 15:00 ФК "Копичинці" 1 : 0 ФК "Шумськ"
6 вересня 2017 р. 17:00 ФК "Збараж" 1 : 3 ФК "Нива" Теребовля
6 вересня 2017 р. 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей 0 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
1 жовтня 2017 р. 23:09 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК "Трибухівці"
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
10 вересня 2017 р. 14:00 ФК "Трибухівці" 1 : 1 ФК Тривалети-Кременець
10 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 3 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
10 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 3 : 0 ФК "Збараж"
9 вересня 2017 р. 16:00 ФК "Нива" Теребовля 3 : 1 ФК "Шумськ"
13 вересня 2017 р. 16:02 ФК "Копичинці" 3 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
17 вересня 2017 р. 08:53 ФК "Нива" Теребовля 5 : 0 ФК Тривалети-Кременець
17 вересня 2017 р. 08:54 ФК "Збараж" 0 : 2 ФК "Копичинці"
17 вересня 2017 р. 08:54 ФК "Шумськ" 1 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
17 вересня 2017 р. 08:55 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 1 ФК "Трибухівці"
20 вересня 2017 р. 09:47 ФК Тернопіль-Педліцей 1 : 1 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 19
Дата Команда Рахунок Команда
24 вересня 2017 р. 09:49 ФК "Копичинці" 1 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
24 вересня 2017 р. 09:49 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 3 ФК "Збараж"
24 вересня 2017 р. 09:50 ФК "Трибухівці" 4 : 0 ФК "Шумськ"
27 вересня 2017 р. 19:57 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 1 : 9 ФК "Нива" Теребовля
27 вересня 2017 р. 19:57 ФК Тривалети-Кременець 2 : 1 ФК Тернопіль-Педліцей
Тур 20
Дата Команда Рахунок Команда
3 жовтня 2017 р. 21:47 ФК Тернопіль-Педліцей 3 : 1 ФК "Трибухівці"
8 жовтня 2017 р. 19:26 ФК "Нива" Теребовля 4 : 0 ФК "Копичинці"
11 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК Тривалети-Кременець
11 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Шумськ" 2 : 1 ФК "Збараж"
11 жовтня 2017 р. 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" 3 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 17 15 2 0 37 - 9 47
ФК "ДСО - Поділля" 17 10 3 4 40 - 21 33
ФСК "Кристал" 17 8 7 2 35 - 18 31
"Колос" Зборів 17 7 2 8 33 - 28 23
ФК "Бережани" 17 5 6 6 28 - 23 21
ФК "Збруч-Агробіз... 17 5 4 8 40 - 45 19
ФК "Козова" 17 4 7 6 18 - 30 19
ФК "Вишнівець" 17 3 6 8 34 - 42 15
ФК Тернопіль-ДЮСШ 17 3 4 10 23 - 40 13
ФК "Дністер" 17 3 3 11 19 - 51 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери