Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

ФК Тернопіль-Педліцей

Про команду

м. Тернопіль

Склад команди

Воротарі
  • 1
    Федина Василь Тарасович
  • 71
    Коноба Арсен Андрійович
Захисники
  • 20
    Грошко Сергій Ігорович
  • 3
    Римар Степан Олександрович
  • 6
    Савка Юрій Юрійович
  • 18
    Лебідь Андрій Олександрович
  • 2
    Шимчишин Іван Іванович
  • 13
    Подлецький Володимир Іванович
  • 8
    Федак Володимир Степанович
  • 4
    Щебивовк Віталій Миколайович
  • 22
    Березовський Віктор Андрійович
  • 10
    Гром'як Дмитро Русланович
Нападники
  • 11
    Параїл Денис Володимирович
  • 14
    Івегеш Віктор Васильович
  • 15
    Волохатий Роман Андрійович
  • 23
    Шевчук Андрій Олександрович
Півзахисники
  • 9
    Кирничний Володимир Михайлович
  • 21
    Романішин Андрій Богданович
  • 7
    Томич Олександр Васильович
  • 16
    Роман Олег Богданович
  • 17
    Пророчук Назар Васильович
  • 29
    Івегеш Андрій Васильович
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 18 18
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 19 15
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось