Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

ФК "Шумськ"

Про команду

Шумський район

Склад команди

Воротарі
  • 1
    Шишигін Олексій Іванович
  • 18
    Ковбасовський Олександр Васильович
  • 21
    Кирея Андрій Миколайович
Захисники
  • 17
    Мороз Андрій Олександрович
  • 3
    Попов Олександр Сергійович
  • 4
    Бабій Валентин Анатолійович
  • 19
    Нікіфорчук Руслан Володимирович
  • 5
    Івашенюк Сергій Григорович
  • 23
    Онофрійчук Андрій Іванович
Нападники
  • 11
    Заєць Павло Васильович
  • 13
    Коваль Сергій Вікторович
  • 16
    Шевчук Богдан Дем'янович
Півзахисники
  • 6
    Динько Артур Олегович
  • 14
    Вознюк Андрій Анатолійович
  • 10
    Бонк Любомир Петрович
  • 15
    Балюк Олег Олегович
  • 8
    Григоренко Святослав Ігорович
  • 9
    Бабін Віталій Олександрович
  • 2
    Горіневський Богдан Ігорович
  • 7
    Таращук Віктор Володимирович
  • 22
    Новосад Іван Михайлович
  • 24
    Журибіда Роман Петрович
  • 25
    Голюк Андрій Миколайович
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось