Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

НФК Тривалети-Кременець

Про команду

Кременецький район

Склад команди

Воротарі
  • 6
    Семчишин Мар'ян Миронович
  • 99
    Казмірчук Іван Вікторович
Захисники
  • 2
    Дмитрук Сергій Вікторович
  • 4
    Домбровський Микола Сергійович
  • 5
    Антонюк Павло Ігорович
  • 19
    Сурмяк Віктор Павлович
  • 20
    Дембіцький Анатолій Анатолійович
  • 10
    Франківський Віктор Юрійович
  • 24
    Дроздовський Володимир Васильович
  • 15
    Єфремов Валентин Миколайович
Нападники
  • 1
    Дівонька Ігор Вікторович
  • 3
    Єфремов Ярослав Миколайович
  • 7
    Парасіч Олександр Іванович
  • 2
    Денисюк Вадим Володимирович
  • 7
    Марченко Андрій Федорович
Півзахисники
  • 4
    Ємець Олександр Олександрович
  • 5
    Рабцун Сергій Юрійович
  • 8
    Власюк Віталій Михайлович
  • 25
    Гурник Віктор Олександрович
  • 21
    Петручок Микола Васильович
  • 18
    Бондарчук Олексій Юрійович
  • 23
    Шевчук Дмитро Володимирович
  • 3
    Власюк Андрій Михайлович
  • 8
    Вілівчук Андрій Васильович
  • 28
    Новаковський Володимир Юрійович
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось