Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Перша ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Вишнівець" 22 17 2 3 65 - 20 53
ФК "Дністер" 22 17 2 3 67 - 24 53
МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 22 14 6 2 58 - 19 48
ФК "Зоря" Хоростків 22 14 2 6 69 - 25 44
ФК Вся Україна-Колос 22 14 1 7 59 - 38 43
НФК Тривалети-Кременець 22 11 0 11 37 - 52 33
ФК "Трибухівці" 22 9 4 9 38 - 39 31
ФК Арсенал 22 8 2 12 45 - 47 26
ФК "Збараж" 22 6 1 15 21 - 53 19
ФК Нива (Підгайці) 22 6 0 16 24 - 60 18
ФК Бастіон-1427 22 2 2 18 20 - 77 8
ФК Ланівці ОТГ 22 2 0 20 20 - 75 6
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
19 червня 2019 р. 16:01 ФК Вся Україна-Колос 2 : 1 ФК Бастіон-1427
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
5 травня 2019 р. 22:19 ФК Ланівці ОТГ 1 : 0 ФК Бастіон-1427
5 травня 2019 р. 22:20 ФК "Трибухівці" 1 : 0 ФК Вся Україна-Колос
5 травня 2019 р. 22:21 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 1 : 1 ФК "Дністер"
5 травня 2019 р. 22:21 ФК "Вишнівець" 8 : 2 НФК Тривалети-Кременець
5 травня 2019 р. 22:21 ФК Нива (Підгайці) 0 : 6 ФК "Зоря" Хоростків
5 травня 2019 р. 22:22 ФК "Збараж" 0 : 1 ФК Арсенал
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
12 травня 2019 р. 08:37 ФК Бастіон-1427 3 : 3 ФК Арсенал
12 травня 2019 р. 08:37 ФК "Зоря" Хоростків 1 : 1 ФК "Збараж"
12 травня 2019 р. 08:38 НФК Тривалети-Кременець 2 : 0 ФК Нива (Підгайці)
12 травня 2019 р. 08:38 ФК "Дністер" 2 : 1 ФК "Вишнівець"
12 травня 2019 р. 08:39 ФК Вся Україна-Колос 1 : 2 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
12 травня 2019 р. 08:39 ФК Ланівці ОТГ 1 : 3 ФК "Трибухівці"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
19 травня 2019 р. 21:49 ФК "Трибухівці" 2 : 0 ФК Бастіон-1427
19 травня 2019 р. 21:50 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 9 : 2 ФК Ланівці ОТГ
19 травня 2019 р. 21:51 ФК "Вишнівець" 7 : 0 ФК Вся Україна-Колос
19 травня 2019 р. 21:51 ФК Нива (Підгайці) 1 : 5 ФК "Дністер"
19 травня 2019 р. 21:52 ФК "Збараж" 1 : 2 НФК Тривалети-Кременець
19 травня 2019 р. 21:53 ФК Арсенал 1 : 4 ФК "Зоря" Хоростків
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
26 травня 2019 р. 16:04 ФК Бастіон-1427 1 : 3 ФК "Зоря" Хоростків
26 травня 2019 р. 16:05 НФК Тривалети-Кременець 0 : 1 ФК Арсенал
26 травня 2019 р. 16:05 ФК "Дністер" 5 : 1 ФК "Збараж"
26 травня 2019 р. 16:06 ФК Вся Україна-Колос 3 : 1 ФК Нива (Підгайці)
26 травня 2019 р. 16:06 ФК Ланівці ОТГ 1 : 3 ФК "Вишнівець"
26 травня 2019 р. 16:09 ФК "Трибухівці" 2 : 2 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
2 червня 2019 р. 22:15 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК Бастіон-1427
2 червня 2019 р. 22:16 ФК "Вишнівець" 4 : 0 ФК "Трибухівці"
2 червня 2019 р. 22:16 ФК Нива (Підгайці) 2 : 5 ФК Ланівці ОТГ
2 червня 2019 р. 22:17 ФК "Збараж" 1 : 0 ФК Вся Україна-Колос
2 червня 2019 р. 22:18 ФК Арсенал 1 : 2 ФК "Дністер"
2 червня 2019 р. 22:19 ФК "Зоря" Хоростків 5 : 0 НФК Тривалети-Кременець
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
9 червня 2019 р. 08:02 ФК Бастіон-1427 4 : 3 НФК Тривалети-Кременець
9 червня 2019 р. 08:02 ФК "Дністер" 3 : 2 ФК "Зоря" Хоростків
9 червня 2019 р. 08:03 ФК Вся Україна-Колос 3 : 2 ФК Арсенал
9 червня 2019 р. 08:03 ФК Ланівці ОТГ 2 : 5 ФК "Збараж"
9 червня 2019 р. 08:04 ФК "Трибухівці" 2 : 0 ФК Нива (Підгайці)
21 серпня 2019 р. 22:25 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 2 : 2 ФК "Вишнівець"
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
16 червня 2019 р. 22:46 ФК Нива (Підгайці) 1 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
16 червня 2019 р. 22:47 ФК Арсенал 4 : 3 ФК Ланівці ОТГ
16 червня 2019 р. 22:47 ФК "Зоря" Хоростків 3 : 2 ФК Вся Україна-Колос
16 червня 2019 р. 22:47 НФК Тривалети-Кременець 2 : 1 ФК "Дністер"
16 червня 2019 р. 22:48 ФК "Вишнівець" 3 : 0 ФК Бастіон-1427
22 серпня 2019 р. 10:37 ФК "Збараж" 0 : 3 ФК "Трибухівці"
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
23 червня 2019 р. 22:34 ФК Бастіон-1427 1 : 7 ФК "Дністер"
23 червня 2019 р. 22:34 ФК Вся Україна-Колос 4 : 0 НФК Тривалети-Кременець
23 червня 2019 р. 22:35 ФК Ланівці ОТГ 1 : 6 ФК "Зоря" Хоростків
23 червня 2019 р. 22:35 ФК "Трибухівці" 2 : 2 ФК Арсенал
23 червня 2019 р. 22:36 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 1 : 2 ФК "Збараж"
23 червня 2019 р. 22:36 ФК "Вишнівець" 2 : 1 ФК Нива (Підгайці)
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
30 червня 2019 р. 22:41 ФК "Збараж" 0 : 3 ФК "Вишнівець"
30 червня 2019 р. 22:41 ФК Арсенал 0 : 1 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
30 червня 2019 р. 22:42 ФК "Зоря" Хоростків 6 : 3 ФК "Трибухівці"
30 червня 2019 р. 22:47 НФК Тривалети-Кременець 4 : 3 ФК Ланівці ОТГ
30 червня 2019 р. 22:48 ФК "Дністер" 7 : 5 ФК Вся Україна-Колос
30 червня 2019 р. 10:36 ФК Нива (Підгайці) 3 : 0 ФК Бастіон-1427
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
4 серпня 2019 р. 19:50 ФК Бастіон-1427 1 : 4 ФК Вся Україна-Колос
4 серпня 2019 р. 19:50 НФК Тривалети-Кременець 4 : 1 ФК "Трибухівці"
4 серпня 2019 р. 19:51 ФК "Зоря" Хоростків 0 : 2 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
4 серпня 2019 р. 19:52 ФК Арсенал 0 : 1 ФК "Вишнівець"
4 серпня 2019 р. 19:53 ФК "Дністер" 3 : 0 ФК Ланівці ОТГ
22 серпня 2019 р. 10:38 ФК "Збараж" 0 : 3 ФК Нива (Підгайці)
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
11 серпня 2019 р. 21:58 ФК "Збараж" 2 : 1 ФК Бастіон-1427
11 серпня 2019 р. 21:59 ФК Нива (Підгайці) 0 : 2 ФК Арсенал
11 серпня 2019 р. 21:59 ФК "Вишнівець" 4 : 1 ФК "Зоря" Хоростків
11 серпня 2019 р. 22:01 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 6 : 0 НФК Тривалети-Кременець
11 серпня 2019 р. 22:02 ФК "Трибухівці" 0 : 2 ФК "Дністер"
12 серпня 2019 р. 12:11 ФК Ланівці ОТГ 0 : 3 ФК Вся Україна-Колос
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
18 серпня 2019 р. 21:09 ФК Вся Україна-Колос 4 : 0 ФК "Трибухівці"
18 серпня 2019 р. 21:09 ФК "Дністер" 0 : 2 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
18 серпня 2019 р. 21:10 ФК "Зоря" Хоростків 12 : 1 ФК Нива (Підгайці)
18 серпня 2019 р. 21:11 ФК Арсенал 6 : 0 ФК "Збараж"
18 серпня 2019 р. 21:13 НФК Тривалети-Кременець 0 : 5 ФК "Вишнівець"
18 серпня 2019 р. 21:13 ФК Бастіон-1427 3 : 0 ФК Ланівці ОТГ
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
25 серпня 2019 р. 19:08 ФК Арсенал 9 : 1 ФК Бастіон-1427
25 серпня 2019 р. 19:08 ФК "Вишнівець" 2 : 3 ФК "Дністер"
25 серпня 2019 р. 19:09 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 5 : 1 ФК Вся Україна-Колос
24 серпня 2019 р. 19:09 ФК Нива (Підгайці) 2 : 1 НФК Тривалети-Кременець
25 серпня 2019 р. 19:10 ФК "Трибухівці" 3 : 0 ФК Ланівці ОТГ
25 серпня 2019 р. 19:11 ФК "Збараж" 0 : 3 ФК "Зоря" Хоростків
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
1 вересня 2019 р. 20:05 ФК Бастіон-1427 1 : 5 ФК "Трибухівці"
1 вересня 2019 р. 20:06 ФК Вся Україна-Колос 4 : 1 ФК "Вишнівець"
1 вересня 2019 р. 20:06 ФК "Зоря" Хоростків 0 : 2 ФК Арсенал
1 вересня 2019 р. 20:07 ФК "Дністер" 3 : 0 ФК Нива (Підгайці)
1 вересня 2019 р. 20:08 ФК Ланівці ОТГ 0 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
1 вересня 2019 р. 20:08 НФК Тривалети-Кременець 3 : 0 ФК "Збараж"
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
8 вересня 2019 р. 19:43 ФК "Зоря" Хоростків 7 : 0 ФК Бастіон-1427
8 вересня 2019 р. 19:43 ФК Арсенал 2 : 3 НФК Тривалети-Кременець
8 вересня 2019 р. 19:44 ФК Нива (Підгайці) 2 : 5 ФК Вся Україна-Колос
8 вересня 2019 р. 19:44 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 2 : 2 ФК "Трибухівці"
8 вересня 2019 р. 19:46 ФК "Збараж" 0 : 3 ФК "Дністер"
8 вересня 2019 р. 19:46 ФК "Вишнівець" 3 : 0 ФК Ланівці ОТГ
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
15 вересня 2019 р. 20:40 ФК Бастіон-1427 1 : 1 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
15 вересня 2019 р. 20:41 ФК "Трибухівці" 1 : 1 ФК "Вишнівець"
15 вересня 2019 р. 20:41 ФК "Дністер" 8 : 2 ФК Арсенал
15 вересня 2019 р. 20:42 НФК Тривалети-Кременець 0 : 1 ФК "Зоря" Хоростків
15 вересня 2019 р. 20:43 ФК Ланівці ОТГ 0 : 3 ФК Нива (Підгайці)
15 вересня 2019 р. 20:44 ФК Вся Україна-Колос 3 : 0 ФК "Збараж"
Тур 19
Дата Команда Рахунок Команда
22 вересня 2019 р. 20:37 ФК "Зоря" Хоростків 2 : 1 ФК "Дністер"
22 вересня 2019 р. 20:40 ФК Арсенал 1 : 4 ФК Вся Україна-Колос
22 вересня 2019 р. 20:43 ФК Нива (Підгайці) 1 : 0 ФК "Трибухівці"
22 вересня 2019 р. 20:44 ФК "Вишнівець" 3 : 2 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 20
Дата Команда Рахунок Команда
29 вересня 2019 р. 20:33 ФК Бастіон-1427 1 : 3 ФК "Вишнівець"
29 вересня 2019 р. 20:33 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК Нива (Підгайці)
29 вересня 2019 р. 20:34 ФК Вся Україна-Колос 1 : 0 ФК "Зоря" Хоростків
29 вересня 2019 р. 20:34 ФК "Дністер" 3 : 0 НФК Тривалети-Кременець
29 вересня 2019 р. 20:35 ФК "Трибухівці" 3 : 0 ФК "Збараж"
29 вересня 2019 р. 20:36 ФК Ланівці ОТГ 0 : 3 ФК Арсенал
Тур 21
Дата Команда Рахунок Команда
6 жовтня 2019 р. 21:49 НФК Тривалети-Кременець 1 : 5 ФК Вся Україна-Колос
6 жовтня 2019 р. 21:49 ФК Арсенал 2 : 4 ФК "Трибухівці"
6 жовтня 2019 р. 21:50 ФК Нива (Підгайці) 0 : 2 ФК "Вишнівець"
6 жовтня 2019 р. 21:50 ФК "Дністер" 3 : 0 ФК Бастіон-1427
6 жовтня 2019 р. 21:52 ФК "Зоря" Хоростків 3 : 0 ФК Ланівці ОТГ
6 жовтня 2019 р. 21:53 ФК "Збараж" 0 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 22
Дата Команда Рахунок Команда
13 жовтня 2019 р. 19:50 ФК "Трибухівці" 1 : 4 ФК "Зоря" Хоростків
13 жовтня 2019 р. 19:50 ФК Вся Україна-Колос 1 : 1 ФК "Дністер"
13 жовтня 2019 р. 19:51 ФК Бастіон-1427 0 : 3 ФК Нива (Підгайці)
13 жовтня 2019 р. 19:51 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 3 : 0 ФК Арсенал
13 жовтня 2019 р. 19:52 ФК "Вишнівець" 3 : 0 ФК "Збараж"
13 жовтня 2019 р. 19:53 ФК Ланівці ОТГ 0 : 3 НФК Тривалети-Кременець
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 15 37
ФК «Вишнівець» 15 27
ФК «Трибухівці» 15 22
ФК «Мельниця» Мел... 15 20
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 15 30
«Нічлава» Копичинці 15 24
«Збруч» Гусятинсь... 15 24
«Колос» Зборів 15 19
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось