Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Вища ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробізнес" 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ДЮСШ-Тернопіль 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
22 квітня 2018 р. 17:09 ФК "ДСО - Поділля" 1 : 2 "Колос" Зборів
22 квітня 2018 р. 17:09 ФК "Збруч-Агробізнес" 7 : 2 ФК "Козова"
22 квітня 2018 р. 17:10 ДЮСШ-Тернопіль 3 : 0 ФК "Дністер"
22 квітня 2018 р. 17:10 ФК "Бережани" 1 : 1 ФК "Вишнівець"
30 травня 2018 р. 07:51 ФСК "Кристал" 0 : 0 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
29 квітня 2018 р. 10:37 ФК "Бережани" 2 : 0 ФК "ДСО - Поділля"
29 квітня 2018 р. 10:37 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 0 ДЮСШ-Тернопіль
29 квітня 2018 р. 10:38 ФК "Дністер" 4 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
29 квітня 2018 р. 10:38 ФК "Вишнівець" 2 : 3 ФК "Козова"
2 травня 2018 р. 11:12 "Колос" Зборів 1 : 2 ФСК "Кристал"
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
6 травня 2018 р. 22:12 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 2 ФК "Вишнівець"
6 травня 2018 р. 22:13 ДЮСШ-Тернопіль 0 : 2 "Колос" Зборів
6 травня 2018 р. 22:13 ФК "Козова" 0 : 1 ФК "Дністер"
6 травня 2018 р. 22:14 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
9 травня 2018 р. 07:48 ФСК "Кристал" 0 : 0 ФК "Бережани"
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
13 травня 2018 р. 08:59 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 ФК "Козова"
13 травня 2018 р. 08:59 ФК "Бережани" 3 : 0 ДЮСШ-Тернопіль
13 травня 2018 р. 09:00 "Колос" Зборів 6 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
13 травня 2018 р. 09:00 ФК "Вишнівець" 2 : 2 ФК "Дністер"
16 травня 2018 р. 09:07 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 2 ФСК "Кристал"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
25 травня 2018 р. 02:08 ФК "Дністер" 0 : 2 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
27 травня 2018 р. 00:30 ФСК "Кристал" 1 : 1 ФК "Вишнівець"
27 травня 2018 р. 00:31 ДЮСШ-Тернопіль 2 : 3 ФК "ДСО - Поділля"
27 травня 2018 р. 00:32 ФК "Збруч-Агробізнес" 1 : 0 ФК "Бережани"
27 травня 2018 р. 00:32 ФК "Козова" 1 : 1 "Колос" Зборів
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
3 червня 2018 р. 22:06 ФК "Вишнівець" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
3 червня 2018 р. 22:06 "Колос" Зборів 6 : 0 ФК "Дністер"
3 червня 2018 р. 22:07 ФК "Бережани" 0 : 1 ФК "Козова"
3 червня 2018 р. 22:07 ФК "ДСО - Поділля" 1 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
6 червня 2018 р. 06:53 ФСК "Кристал" 2 : 1 ДЮСШ-Тернопіль
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
9 червня 2018 р. 20:36 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 "Колос" Зборів
10 червня 2018 р. 20:37 ДЮСШ-Тернопіль 1 : 4 ФК "Вишнівець"
10 червня 2018 р. 20:37 ФК "Збруч-Агробізнес" 1 : 1 ФСК "Кристал"
10 червня 2018 р. 20:38 ФК "Козова" 0 : 3 ФК "ДСО - Поділля"
10 червня 2018 р. 20:38 ФК "Дністер" 1 : 3 ФК "Бережани"
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
17 червня 2018 р. 08:39 ФК "Вишнівець" 4 : 0 "Колос" Зборів
17 червня 2018 р. 08:40 ФК "Бережани" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
17 червня 2018 р. 08:40 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 2 ФК "Дністер"
17 червня 2018 р. 08:41 ФСК "Кристал" 1 : 1 ФК "Козова"
17 червня 2018 р. 08:41 ДЮСШ-Тернопіль 3 : 5 ФК "Збруч-Агробізнес"
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
24 червня 2018 р. 08:55 ФК "Збруч-Агробізнес" 4 : 3 ФК "Вишнівець"
24 червня 2018 р. 08:55 ФК "Козова" 1 : 3 ДЮСШ-Тернопіль
24 червня 2018 р. 08:56 ФК "Дністер" 3 : 5 ФСК "Кристал"
24 червня 2018 р. 08:56 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
24 червня 2018 р. 08:57 "Колос" Зборів 2 : 4 ФК "Бережани"
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
12 серпня 2018 р. 22:47 ФК "Вишнівець" 2 : 2 ФК "Бережани"
12 серпня 2018 р. 22:48 "Колос" Зборів 0 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
12 серпня 2018 р. 22:49 ФК "Козова" 1 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
15 серпня 2018 р. 23:19 ФК "Дністер" 2 : 2 ДЮСШ-Тернопіль
29 серпня 2018 р. 23:46 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 : 0 ФСК "Кристал"
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
15 серпня 2018 р. 23:20 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 0 ФК "Бережани"
22 серпня 2018 р. 23:04 ФСК "Кристал" 3 : 1 "Колос" Зборів
26 серпня 2018 р. 20:44 ФК "Козова" 2 : 1 ФК "Вишнівець"
29 серпня 2018 р. 23:46 ФК "Збруч-Агробізнес" 7 : 1 ФК "Дністер"
10 жовтня 2018 р. 20:52 ДЮСШ-Тернопіль 1 : 4 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
1 вересня 2018 р. 08:42 ФК "Дністер" 0 : 1 ФК "Козова"
2 вересня 2018 р. 22:40 ФК "Вишнівець" 1 : 4 ФК "ДСО - Поділля"
5 вересня 2018 р. 09:08 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
5 вересня 2018 р. 09:08 ФК "Бережани" 0 : 2 ФСК "Кристал"
5 вересня 2018 р. 09:09 "Колос" Зборів 3 : 0 ДЮСШ-Тернопіль
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
8 вересня 2018 р. 21:04 ФК "Дністер" 2 : 5 ФК "Вишнівець"
9 вересня 2018 р. 21:05 ДЮСШ-Тернопіль 1 : 1 ФК "Бережани"
12 вересня 2018 р. 21:45 ФК "Козова" 1 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
26 вересня 2018 р. 10:10 ФСК "Кристал" 3 : 0 ФК "ДСО - Поділля"
10 жовтня 2018 р. 20:53 ФК "Збруч-Агробізнес" 3 : 4 "Колос" Зборів
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
29 серпня 2018 р. 23:48 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 1 ДЮСШ-Тернопіль
16 вересня 2018 р. 07:27 ФК "Бережани" 4 : 4 ФК "Збруч-Агробізнес"
16 вересня 2018 р. 07:27 "Колос" Зборів 1 : 1 ФК "Козова"
19 вересня 2018 р. 07:53 ФК "Вишнівець" 0 : 6 ФСК "Кристал"
19 вересня 2018 р. 07:54 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 0 ФК "Дністер"
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
12 вересня 2018 р. 21:45 ДЮСШ-Тернопіль 2 : 2 ФСК "Кристал"
22 вересня 2018 р. 19:55 ФК "Дністер" 1 : 0 "Колос" Зборів
23 вересня 2018 р. 20:26 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 6 ФК "ДСО - Поділля"
23 вересня 2018 р. 20:26 ФК "Козова" 1 : 1 ФК "Бережани"
27 вересня 2018 р. 10:10 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 0 ФК "Вишнівець"
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
29 вересня 2018 р. 22:31 ФСК "Кристал" 4 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
29 вересня 2018 р. 22:31 ФК "Бережани" 4 : 0 ФК "Дністер"
30 вересня 2018 р. 19:59 ФК "ДСО - Поділля" 5 : 1 ФК "Козова"
3 жовтня 2018 р. 18:47 ФК "Вишнівець" 2 : 2 ДЮСШ-Тернопіль
5 жовтня 2018 р. 18:48 "Колос" Зборів 0 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
14 жовтня 2018 р. 22:46 ФК "Дністер" 0 : 3 ФК "ДСО - Поділля"
14 жовтня 2018 р. 22:47 "Колос" Зборів 4 : 2 ФК "Вишнівець"
17 жовтня 2018 р. 21:10 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 : 1 ФК "Бережани"
17 жовтня 2018 р. 21:10 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 1 ДЮСШ-Тернопіль
17 жовтня 2018 р. 21:11 ФК "Козова" 1 : 1 ФСК "Кристал"
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
24 жовтня 2018 р. 22:08 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 4 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
24 жовтня 2018 р. 22:08 ФСК "Кристал" 4 : 1 ФК "Дністер"
24 жовтня 2018 р. 22:09 ФК "Бережани" 4 : 0 "Колос" Зборів
24 жовтня 2018 р. 22:09 ФК "Вишнівець" 3 : 0 ФК "Збруч-Агробізнес"
24 жовтня 2018 р. 22:09 ДЮСШ-Тернопіль 1 : 0 ФК "Козова"
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось