Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Вища ліга
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
22 квітня 2018 р. 17:09 ФК "ДСО - Поділля" 1 : 2 "Колос" Зборів
22 квітня 2018 р. 17:09 ФК "Збруч-Агробізнес" 7 : 2 ФК "Козова"
22 квітня 2018 р. 17:10 ФК Тернопіль-ДЮСШ 3 : 0 ФК "Дністер"
22 квітня 2018 р. 17:10 ФК "Бережани" 1 : 1 ФК "Вишнівець"
30 травня 2018 р. 07:51 ФСК "Кристал" 0 : 0 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
29 квітня 2018 р. 10:37 ФК "Бережани" 2 : 0 ФК "ДСО - Поділля"
29 квітня 2018 р. 10:37 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 0 ФК Тернопіль-ДЮСШ
29 квітня 2018 р. 10:38 ФК "Дністер" 4 : 3 ФК "Збруч-Агробізнес"
29 квітня 2018 р. 10:38 ФК "Вишнівець" 2 : 3 ФК "Козова"
2 травня 2018 р. 11:12 "Колос" Зборів 1 : 2 ФСК "Кристал"
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
6 травня 2018 р. 22:12 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 2 ФК "Вишнівець"
6 травня 2018 р. 22:13 ФК Тернопіль-ДЮСШ 0 : 2 "Колос" Зборів
6 травня 2018 р. 22:13 ФК "Козова" 0 : 1 ФК "Дністер"
6 травня 2018 р. 22:14 ФК "Збруч-Агробізнес" 0 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
9 травня 2018 р. 07:48 ФСК "Кристал" 0 : 0 ФК "Бережани"
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
13 травня 2018 р. 08:59 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 ФК "Козова"
13 травня 2018 р. 08:59 ФК "Бережани" 3 : 0 ФК Тернопіль-ДЮСШ
13 травня 2018 р. 09:00 "Колос" Зборів 6 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
13 травня 2018 р. 09:00 ФК "Вишнівець" 2 : 2 ФК "Дністер"
16 травня 2018 р. 09:07 ФК "ДСО - Поділля" 3 : 2 ФСК "Кристал"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
25 травня 2018 р. 02:08 ФК "Дністер" 0 : 2 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
27 травня 2018 р. 00:30 ФСК "Кристал" 1 : 1 ФК "Вишнівець"
27 травня 2018 р. 00:31 ФК Тернопіль-ДЮСШ 2 : 3 ФК "ДСО - Поділля"
27 травня 2018 р. 00:32 ФК "Збруч-Агробізнес" 1 : 0 ФК "Бережани"
27 травня 2018 р. 00:32 ФК "Козова" 1 : 1 "Колос" Зборів
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
3 червня 2018 р. 22:06 ФК "Вишнівець" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
3 червня 2018 р. 22:06 "Колос" Зборів 6 : 0 ФК "Дністер"
3 червня 2018 р. 22:07 ФК "Бережани" 0 : 1 ФК "Козова"
3 червня 2018 р. 22:07 ФК "ДСО - Поділля" 1 : 1 ФК "Збруч-Агробізнес"
6 червня 2018 р. 06:53 ФСК "Кристал" 2 : 1 ФК Тернопіль-ДЮСШ
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
9 червня 2018 р. 20:36 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 0 "Колос" Зборів
10 червня 2018 р. 20:37 ФК Тернопіль-ДЮСШ 1 : 4 ФК "Вишнівець"
10 червня 2018 р. 20:37 ФК "Збруч-Агробізнес" 1 : 1 ФСК "Кристал"
10 червня 2018 р. 20:38 ФК "Козова" 0 : 3 ФК "ДСО - Поділля"
10 червня 2018 р. 20:38 ФК "Дністер" 1 : 3 ФК "Бережани"
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
17 червня 2018 р. 08:39 ФК "Вишнівець" 4 : 0 "Колос" Зборів
17 червня 2018 р. 08:40 ФК "Бережани" 2 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
17 червня 2018 р. 08:40 ФК "ДСО - Поділля" 2 : 2 ФК "Дністер"
17 червня 2018 р. 08:41 ФСК "Кристал" 1 : 1 ФК "Козова"
17 червня 2018 р. 08:41 ФК Тернопіль-ДЮСШ 3 : 5 ФК "Збруч-Агробізнес"
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
24 червня 2018 р. 08:55 ФК "Збруч-Агробізнес" 4 : 3 ФК "Вишнівець"
24 червня 2018 р. 08:55 ФК "Козова" 1 : 3 ФК Тернопіль-ДЮСШ
24 червня 2018 р. 08:56 ФК "Дністер" 3 : 5 ФСК "Кристал"
24 червня 2018 р. 08:56 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 : 1 ФК "ДСО - Поділля"
24 червня 2018 р. 08:57 "Колос" Зборів 2 : 4 ФК "Бережани"
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 8 1 0 16 - 5 25
ФК "Бережани" 9 4 2 3 15 - 9 14
ФСК "Кристал" 9 3 5 1 14 - 11 14
ФК "Збруч-Агробіз... 9 4 2 3 23 - 21 14
"Колос" Зборів 9 4 1 4 20 - 14 13
ФК "ДСО - Поділля" 9 3 3 3 16 - 15 12
ФК "Вишнівець" 9 2 4 3 21 - 17 10
ФК "Козова" 9 2 2 5 9 - 19 8
ФК "Дністер" 9 2 2 5 13 - 26 8
ФК Тернопіль-ДЮСШ 9 2 0 7 13 - 23 6
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 8 7 0 1 22 - 8 21
ФК Заводське 8 5 2 1 23 - 8 17
ФК Бастіон-1427 8 5 2 1 21 - 7 17
ФК "Скала-Айва" С... 8 5 1 2 23 - 11 16
ФК "Трибухівці" 8 3 2 3 16 - 17 11
ФК Мельниця 8 2 2 4 17 - 21 8
ФК Нива (Підгайці) 8 2 1 5 11 - 19 7
ФК Колос (Бучач) 8 1 0 7 4 - 23 3
ФК Юність 8 1 0 7 7 - 30 3
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 7 6 1 0 27 - 5 19
ФК "Збараж" 8 4 2 2 19 - 15 14
ФК Арсенал 8 4 2 2 11 - 9 14
ФК Тернопіль-Педл... 8 4 1 3 11 - 16 13
ФК Вишнівець-2 8 3 2 3 20 - 16 11
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 8 3 2 3 11 - 8 11
ФК Тривалети-Крем... 8 2 3 3 11 - 15 9
ФК "Шумськ" 8 1 2 5 4 - 20 5
ФК Гірник 7 0 1 6 5 - 15 1

Наші партнери