Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Футзальна ліга. Вища ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 14 1 3 85 - 39 43
«Алюр» Тернопіль 18 12 1 5 83 - 53 37
"Sebn-Скриня" Тернопіль 18 11 3 4 53 - 41 36
«Медобори» Зелене 18 10 0 8 69 - 56 30
«Гермес-7» Тернопіль 18 9 2 7 68 - 65 29
"Говерла" Дубівці 18 9 1 8 66 - 62 28
«Микулинці-Булат» 18 6 1 11 61 - 84 19
«Агронива-Біла» 18 6 0 12 58 - 70 18
«Поділля-Starlife» В. Березовиця 18 5 1 12 37 - 61 16
«Віго-Острів» 18 2 2 14 40 - 89 8
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
2 листопада 2019 р. 17:25 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 3 : 2 «Микулинці-Булат»
2 листопада 2019 р. 17:26 «Агронива-Біла» 4 : 2 "Говерла" Дубівці
2 листопада 2019 р. 17:26 «Медобори» Зелене 4 : 5 «Гермес-7» Тернопіль
2 листопада 2019 р. 17:27 «Віго-Острів» 3 : 3 «Алюр» Тернопіль
6 листопада 2019 р. 19:42 "Sebn-Скриня" Тернопіль 0 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
9 листопада 2019 р. 19:30 «Алюр» Тернопіль 3 : 4 "Говерла" Дубівці
9 листопада 2019 р. 19:31 «Віго-Острів» 2 : 10 «Гермес-7» Тернопіль
9 листопада 2019 р. 19:31 «Агронива-Біла» 4 : 2 «Микулинці-Булат»
9 листопада 2019 р. 19:32 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 4 : 6 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
9 листопада 2019 р. 19:33 «Медобори» Зелене 1 : 2 "Sebn-Скриня" Тернопіль
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
16 листопада 2019 р. 18:34 «Агронива-Біла» 1 : 7 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
16 листопада 2019 р. 18:34 "Говерла" Дубівці 3 : 4 «Микулинці-Булат»
16 листопада 2019 р. 18:35 «Віго-Острів» 0 : 3 "Sebn-Скриня" Тернопіль
16 листопада 2019 р. 18:35 «Алюр» Тернопіль 4 : 0 «Гермес-7» Тернопіль
16 листопада 2019 р. 18:36 «Медобори» Зелене 2 : 1 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
24 листопада 2019 р. 21:18 «Віго-Острів» 0 : 1 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
24 листопада 2019 р. 21:19 «Гермес-7» Тернопіль 2 : 3 "Sebn-Скриня" Тернопіль
24 листопада 2019 р. 21:20 «Агронива-Біла» 2 : 5 «Медобори» Зелене
24 листопада 2019 р. 21:20 «Алюр» Тернопіль 5 : 4 «Микулинці-Булат»
24 листопада 2019 р. 21:21 "Говерла" Дубівці 2 : 5 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
30 листопада 2019 р. 19:56 "Говерла" Дубівці 2 : 7 «Медобори» Зелене
30 листопада 2019 р. 19:56 «Микулинці-Булат» 1 : 6 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
30 листопада 2019 р. 19:57 «Алюр» Тернопіль 8 : 1 "Sebn-Скриня" Тернопіль
30 листопада 2019 р. 19:58 «Віго-Острів» 4 : 10 «Агронива-Біла»
30 листопада 2019 р. 19:58 «Гермес-7» Тернопіль 0 : 0 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
8 грудня 2019 р. 20:12 «Гермес-7» Тернопіль 3 : 2 «Агронива-Біла»
8 грудня 2019 р. 20:13 "Говерла" Дубівці 8 : 2 «Віго-Острів»
8 грудня 2019 р. 20:14 "Sebn-Скриня" Тернопіль 2 : 1 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
8 грудня 2019 р. 20:14 «Алюр» Тернопіль 3 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
8 грудня 2019 р. 20:15 «Микулинці-Булат» 6 : 8 «Медобори» Зелене
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
15 грудня 2019 р. 08:15 «Алюр» Тернопіль 5 : 4 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
15 грудня 2019 р. 08:16 «Микулинці-Булат» 6 : 1 «Віго-Острів»
15 грудня 2019 р. 08:16 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 : 2 «Медобори» Зелене
15 грудня 2019 р. 08:17 "Sebn-Скриня" Тернопіль 2 : 1 «Агронива-Біла»
15 грудня 2019 р. 08:17 «Гермес-7» Тернопіль 1 : 5 "Говерла" Дубівці
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
22 грудня 2019 р. 17:13 «Микулинці-Булат» 3 : 1 «Гермес-7» Тернопіль
22 грудня 2019 р. 17:14 "Sebn-Скриня" Тернопіль 3 : 5 "Говерла" Дубівці
22 грудня 2019 р. 17:15 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 2 : 1 «Агронива-Біла»
26 грудня 2019 р. 17:16 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 : 0 «Віго-Острів»
22 грудня 2019 р. 17:16 «Алюр» Тернопіль 4 : 3 «Медобори» Зелене
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
28 грудня 2019 р. 16:33 «Алюр» Тернопіль 5 : 7 «Агронива-Біла»
28 грудня 2019 р. 16:34 «Медобори» Зелене 6 : 0 «Віго-Острів»
28 грудня 2019 р. 16:34 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 0 : 5 "Говерла" Дубівці
28 грудня 2019 р. 16:35 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 : 1 «Гермес-7» Тернопіль
28 грудня 2019 р. 19:27 "Sebn-Скриня" Тернопіль 5 : 2 «Микулинці-Булат»
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
5 січня 2020 р. 14:00 "Sebn-Скриня" Тернопіль 1 : 1 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
5 січня 2020 р. 14:47 «Микулинці-Булат» 5 : 2 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
5 січня 2020 р. 17:20 «Гермес-7» Тернопіль 7 : 2 «Медобори» Зелене
5 січня 2020 р. 17:21 "Говерла" Дубівці 6 : 5 «Агронива-Біла»
5 січня 2020 р. 17:22 «Віго-Острів» 2 : 5 «Алюр» Тернопіль
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
11 січня 2020 р. 16:54 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 5 : 3 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
11 січня 2020 р. 16:56 "Говерла" Дубівці 5 : 4 «Алюр» Тернопіль
11 січня 2020 р. 16:56 «Гермес-7» Тернопіль 6 : 4 «Віго-Острів»
11 січня 2020 р. 16:57 «Микулинці-Булат» 2 : 7 «Агронива-Біла»
11 січня 2020 р. 16:57 "Sebn-Скриня" Тернопіль 2 : 4 «Медобори» Зелене
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
18 січня 2020 р. 09:30 «Гермес-7» Тернопіль 4 : 3 «Алюр» Тернопіль
18 січня 2020 р. 09:31 «Микулинці-Булат» 2 : 2 "Говерла" Дубівці
19 січня 2020 р. 14:54 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 1 : 6 «Медобори» Зелене
19 січня 2020 р. 14:55 "Sebn-Скриня" Тернопіль 5 : 5 «Віго-Острів»
19 січня 2020 р. 18:56 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 6 : 5 «Агронива-Біла»
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
25 січня 2020 р. 20:07 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 1 : 2 «Віго-Острів»
25 січня 2020 р. 20:11 "Sebn-Скриня" Тернопіль 5 : 5 «Гермес-7» Тернопіль
25 січня 2020 р. 20:13 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 6 : 3 "Говерла" Дубівці
25 січня 2020 р. 20:14 «Медобори» Зелене 3 : 2 «Агронива-Біла»
26 січня 2020 р. 14:14 «Микулинці-Булат» 2 : 13 «Алюр» Тернопіль
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
2 лютого 2020 р. 14:00 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 0 : 4 «Гермес-7» Тернопіль
2 лютого 2020 р. 14:01 «Медобори» Зелене 1 : 2 "Говерла" Дубівці
2 лютого 2020 р. 14:01 «Агронива-Біла» 3 : 1 «Віго-Острів»
2 лютого 2020 р. 20:14 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 8 : 3 «Микулинці-Булат»
2 лютого 2020 р. 20:15 "Sebn-Скриня" Тернопіль 5 : 2 «Алюр» Тернопіль
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
8 лютого 2020 р. 20:44 «Медобори» Зелене 7 : 4 «Микулинці-Булат»
8 лютого 2020 р. 20:45 «Віго-Острів» 1 : 3 "Говерла" Дубівці
8 лютого 2020 р. 20:46 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 1 : 3 "Sebn-Скриня" Тернопіль
9 лютого 2020 р. 17:27 «Агронива-Біла» 1 : 7 «Гермес-7» Тернопіль
9 лютого 2020 р. 17:28 "Агрон-ОТГ" В. Гаї 2 : 3 «Алюр» Тернопіль
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
15 лютого 2020 р. 20:45 «Агронива-Біла» 0 : 6 "Sebn-Скриня" Тернопіль
15 лютого 2020 р. 20:45 «Медобори» Зелене 0 : 3 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
15 лютого 2020 р. 20:46 "Говерла" Дубівці 4 : 5 «Гермес-7» Тернопіль
16 лютого 2020 р. 15:04 «Поділля-Starlife» В. Березовиця 2 : 5 «Алюр» Тернопіль
16 лютого 2020 р. 17:16 «Віго-Острів» 3 : 5 «Микулинці-Булат»
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
29 лютого 2020 р. 14:57 «Віго-Острів» 3 : 7 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
29 лютого 2020 р. 17:22 «Гермес-7» Тернопіль 3 : 8 «Микулинці-Булат»
1 березня 2020 р. 15:07 «Медобори» Зелене 4 : 5 «Алюр» Тернопіль
1 березня 2020 р. 15:09 «Агронива-Біла» 3 : 4 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
1 березня 2020 р. 15:50 "Говерла" Дубівці 0 : 2 "Sebn-Скриня" Тернопіль
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
7 березня 2020 р. 17:07 «Агронива-Біла» 0 : 3 «Алюр» Тернопіль
7 березня 2020 р. 17:07 "Говерла" Дубівці 5 : 7 «Поділля-Starlife» В. Березовиця
7 березня 2020 р. 17:08 «Гермес-7» Тернопіль 4 : 6 "Агрон-ОТГ" В. Гаї
7 березня 2020 р. 17:11 «Микулинці-Булат» 0 : 3 "Sebn-Скриня" Тернопіль
7 березня 2020 р. 17:12 «Віго-Острів» 7 : 4 «Медобори» Зелене
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 4 10
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 9
ФК Медобори 3 6
ФК "Нива" Теребовля 3 4
ФК "Збруч-Агробіз... 4 3
ФК Колос (Бучач) 3 2
ФК "Зоря" Хоростків 3 2
ФК "Агронива-ТНПУ... 2 1
ФК "Козова" 3 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 4 10
"Хатки" Бережани 3 7
ФК "Трибухівці" 4 7
Віго-Острів 4 7
"Рідна Борщівщина... 4 6
ФК Мельниця 3 4
ФК Нараїв 3 4
ФК Нива (Підгайці) 4 4
"Нива" (Городниця) 3 3
"Колос" Зборів 3 1
ФСК "Кристал" 0 0
"Вікнини" (Вікно) 3 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2020 року?









Всього голосів: 1401


Голосування триває до: 14 липня 2020 р. 23:59