Футзальна ліга. Вища ліга
№ | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | Очки |
---|---|---|---|---|---|---|---|
"Агрон-ОТГ" В. Гаї | 18 | 14 | 1 | 3 | 85 - 39 | 43 | |
«Алюр» Тернопіль | 18 | 12 | 1 | 5 | 83 - 53 | 37 | |
"Sebn-Скриня" Тернопіль | 18 | 11 | 3 | 4 | 53 - 41 | 36 | |
«Медобори» Зелене | 18 | 10 | 0 | 8 | 69 - 56 | 30 | |
«Гермес-7» Тернопіль | 18 | 9 | 2 | 7 | 68 - 65 | 29 | |
"Говерла" Дубівці | 18 | 9 | 1 | 8 | 66 - 62 | 28 | |
«Микулинці-Булат» | 18 | 6 | 1 | 11 | 61 - 84 | 19 | |
«Агронива-Біла» | 18 | 6 | 0 | 12 | 58 - 70 | 18 | |
«Поділля-Starlife» В. Березовиця | 18 | 5 | 1 | 12 | 37 - 61 | 16 | |
«Віго-Острів» | 18 | 2 | 2 | 14 | 40 - 89 | 8 |
Результати
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
2 листопада 2019 р. 17:25 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 3 : 2 | «Микулинці-Булат» |
2 листопада 2019 р. 17:26 | «Агронива-Біла» | 4 : 2 | "Говерла" Дубівці |
2 листопада 2019 р. 17:26 | «Медобори» Зелене | 4 : 5 | «Гермес-7» Тернопіль |
2 листопада 2019 р. 17:27 | «Віго-Острів» | 3 : 3 | «Алюр» Тернопіль |
6 листопада 2019 р. 19:42 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 0 : 3 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
9 листопада 2019 р. 19:30 | «Алюр» Тернопіль | 3 : 4 | "Говерла" Дубівці |
9 листопада 2019 р. 19:31 | «Віго-Острів» | 2 : 10 | «Гермес-7» Тернопіль |
9 листопада 2019 р. 19:31 | «Агронива-Біла» | 4 : 2 | «Микулинці-Булат» |
9 листопада 2019 р. 19:32 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 4 : 6 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
9 листопада 2019 р. 19:33 | «Медобори» Зелене | 1 : 2 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
16 листопада 2019 р. 18:34 | «Агронива-Біла» | 1 : 7 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
16 листопада 2019 р. 18:34 | "Говерла" Дубівці | 3 : 4 | «Микулинці-Булат» |
16 листопада 2019 р. 18:35 | «Віго-Острів» | 0 : 3 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
16 листопада 2019 р. 18:35 | «Алюр» Тернопіль | 4 : 0 | «Гермес-7» Тернопіль |
16 листопада 2019 р. 18:36 | «Медобори» Зелене | 2 : 1 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
24 листопада 2019 р. 21:18 | «Віго-Острів» | 0 : 1 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
24 листопада 2019 р. 21:19 | «Гермес-7» Тернопіль | 2 : 3 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
24 листопада 2019 р. 21:20 | «Агронива-Біла» | 2 : 5 | «Медобори» Зелене |
24 листопада 2019 р. 21:20 | «Алюр» Тернопіль | 5 : 4 | «Микулинці-Булат» |
24 листопада 2019 р. 21:21 | "Говерла" Дубівці | 2 : 5 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
30 листопада 2019 р. 19:56 | "Говерла" Дубівці | 2 : 7 | «Медобори» Зелене |
30 листопада 2019 р. 19:56 | «Микулинці-Булат» | 1 : 6 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
30 листопада 2019 р. 19:57 | «Алюр» Тернопіль | 8 : 1 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
30 листопада 2019 р. 19:58 | «Віго-Острів» | 4 : 10 | «Агронива-Біла» |
30 листопада 2019 р. 19:58 | «Гермес-7» Тернопіль | 0 : 0 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
8 грудня 2019 р. 20:12 | «Гермес-7» Тернопіль | 3 : 2 | «Агронива-Біла» |
8 грудня 2019 р. 20:13 | "Говерла" Дубівці | 8 : 2 | «Віго-Острів» |
8 грудня 2019 р. 20:14 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 2 : 1 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
8 грудня 2019 р. 20:14 | «Алюр» Тернопіль | 3 : 1 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
8 грудня 2019 р. 20:15 | «Микулинці-Булат» | 6 : 8 | «Медобори» Зелене |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
15 грудня 2019 р. 08:15 | «Алюр» Тернопіль | 5 : 4 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
15 грудня 2019 р. 08:16 | «Микулинці-Булат» | 6 : 1 | «Віго-Острів» |
15 грудня 2019 р. 08:16 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 1 : 2 | «Медобори» Зелене |
15 грудня 2019 р. 08:17 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 2 : 1 | «Агронива-Біла» |
15 грудня 2019 р. 08:17 | «Гермес-7» Тернопіль | 1 : 5 | "Говерла" Дубівці |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
22 грудня 2019 р. 17:13 | «Микулинці-Булат» | 3 : 1 | «Гермес-7» Тернопіль |
22 грудня 2019 р. 17:14 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 3 : 5 | "Говерла" Дубівці |
22 грудня 2019 р. 17:15 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 2 : 1 | «Агронива-Біла» |
26 грудня 2019 р. 17:16 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 3 : 0 | «Віго-Острів» |
22 грудня 2019 р. 17:16 | «Алюр» Тернопіль | 4 : 3 | «Медобори» Зелене |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
28 грудня 2019 р. 16:33 | «Алюр» Тернопіль | 5 : 7 | «Агронива-Біла» |
28 грудня 2019 р. 16:34 | «Медобори» Зелене | 6 : 0 | «Віго-Острів» |
28 грудня 2019 р. 16:34 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 0 : 5 | "Говерла" Дубівці |
28 грудня 2019 р. 16:35 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 9 : 1 | «Гермес-7» Тернопіль |
28 грудня 2019 р. 19:27 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 5 : 2 | «Микулинці-Булат» |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
5 січня 2020 р. 14:00 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 1 : 1 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
5 січня 2020 р. 14:47 | «Микулинці-Булат» | 5 : 2 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
5 січня 2020 р. 17:20 | «Гермес-7» Тернопіль | 7 : 2 | «Медобори» Зелене |
5 січня 2020 р. 17:21 | "Говерла" Дубівці | 6 : 5 | «Агронива-Біла» |
5 січня 2020 р. 17:22 | «Віго-Острів» | 2 : 5 | «Алюр» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
11 січня 2020 р. 16:54 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 5 : 3 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
11 січня 2020 р. 16:56 | "Говерла" Дубівці | 5 : 4 | «Алюр» Тернопіль |
11 січня 2020 р. 16:56 | «Гермес-7» Тернопіль | 6 : 4 | «Віго-Острів» |
11 січня 2020 р. 16:57 | «Микулинці-Булат» | 2 : 7 | «Агронива-Біла» |
11 січня 2020 р. 16:57 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 2 : 4 | «Медобори» Зелене |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
18 січня 2020 р. 09:30 | «Гермес-7» Тернопіль | 4 : 3 | «Алюр» Тернопіль |
18 січня 2020 р. 09:31 | «Микулинці-Булат» | 2 : 2 | "Говерла" Дубівці |
19 січня 2020 р. 14:54 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 1 : 6 | «Медобори» Зелене |
19 січня 2020 р. 14:55 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 5 : 5 | «Віго-Острів» |
19 січня 2020 р. 18:56 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 6 : 5 | «Агронива-Біла» |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
25 січня 2020 р. 20:07 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 1 : 2 | «Віго-Острів» |
25 січня 2020 р. 20:11 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 5 : 5 | «Гермес-7» Тернопіль |
25 січня 2020 р. 20:13 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 6 : 3 | "Говерла" Дубівці |
25 січня 2020 р. 20:14 | «Медобори» Зелене | 3 : 2 | «Агронива-Біла» |
26 січня 2020 р. 14:14 | «Микулинці-Булат» | 2 : 13 | «Алюр» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
2 лютого 2020 р. 14:00 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 0 : 4 | «Гермес-7» Тернопіль |
2 лютого 2020 р. 14:01 | «Медобори» Зелене | 1 : 2 | "Говерла" Дубівці |
2 лютого 2020 р. 14:01 | «Агронива-Біла» | 3 : 1 | «Віго-Острів» |
2 лютого 2020 р. 20:14 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 8 : 3 | «Микулинці-Булат» |
2 лютого 2020 р. 20:15 | "Sebn-Скриня" Тернопіль | 5 : 2 | «Алюр» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
8 лютого 2020 р. 20:44 | «Медобори» Зелене | 7 : 4 | «Микулинці-Булат» |
8 лютого 2020 р. 20:45 | «Віго-Острів» | 1 : 3 | "Говерла" Дубівці |
8 лютого 2020 р. 20:46 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 1 : 3 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
9 лютого 2020 р. 17:27 | «Агронива-Біла» | 1 : 7 | «Гермес-7» Тернопіль |
9 лютого 2020 р. 17:28 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї | 2 : 3 | «Алюр» Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
15 лютого 2020 р. 20:45 | «Агронива-Біла» | 0 : 6 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
15 лютого 2020 р. 20:45 | «Медобори» Зелене | 0 : 3 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
15 лютого 2020 р. 20:46 | "Говерла" Дубівці | 4 : 5 | «Гермес-7» Тернопіль |
16 лютого 2020 р. 15:04 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця | 2 : 5 | «Алюр» Тернопіль |
16 лютого 2020 р. 17:16 | «Віго-Острів» | 3 : 5 | «Микулинці-Булат» |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
29 лютого 2020 р. 14:57 | «Віго-Острів» | 3 : 7 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
29 лютого 2020 р. 17:22 | «Гермес-7» Тернопіль | 3 : 8 | «Микулинці-Булат» |
1 березня 2020 р. 15:07 | «Медобори» Зелене | 4 : 5 | «Алюр» Тернопіль |
1 березня 2020 р. 15:09 | «Агронива-Біла» | 3 : 4 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
1 березня 2020 р. 15:50 | "Говерла" Дубівці | 0 : 2 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
7 березня 2020 р. 17:07 | «Агронива-Біла» | 0 : 3 | «Алюр» Тернопіль |
7 березня 2020 р. 17:07 | "Говерла" Дубівці | 5 : 7 | «Поділля-Starlife» В. Березовиця |
7 березня 2020 р. 17:08 | «Гермес-7» Тернопіль | 4 : 6 | "Агрон-ОТГ" В. Гаї |
7 березня 2020 р. 17:11 | «Микулинці-Булат» | 0 : 3 | "Sebn-Скриня" Тернопіль |
7 березня 2020 р. 17:12 | «Віго-Острів» | 7 : 4 | «Медобори» Зелене |
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга
Наші партнери
Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось