Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Перша ліга група А
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
1 травня 2018 р. 16:00 ФК Юність 0 : 2 ФК Бастіон-1427
22 квітня 2018 р. 16:00 ФК "Копичинці" 2 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
22 квітня 2018 р. 16:00 ФК Мельниця 0 : 2 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
22 квітня 2018 р. 16:00 ФК Нива (Підгайці) 1 : 5 ФК "Трибухівці"
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
29 квітня 2018 р. 16:00 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 3 : 1 ФК Нива (Підгайці)
29 квітня 2018 р. 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 4 : 0 ФК Мельниця
29 квітня 2018 р. 16:00 ФК Бастіон-1427 2 : 3 ФК "Копичинці"
29 квітня 2018 р. 16:00 ФК Колос (Бучач) 1 : 0 ФК Юність
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
6 травня 2018 р. 16:00 ФК "Копичинці" 1 : 0 ФК Колос (Бучач)
6 травня 2018 р. 16:00 ФК Мельниця 1 : 2 ФК Бастіон-1427
6 травня 2018 р. 16:00 ФК Нива (Підгайці) 3 : 0 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
6 травня 2018 р. 16:00 ФК "Трибухівці" 0 : 3 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
13 травня 2018 р. 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 4 : 1 ФК "Трибухівці"
13 травня 2018 р. 16:00 ФК Бастіон-1427 2 : 0 ФК Нива (Підгайці)
13 травня 2018 р. 16:00 ФК Колос (Бучач) 0 : 3 ФК Мельниця
13 травня 2018 р. 16:00 ФК Юність 1 : 4 ФК "Копичинці"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
27 травня 2018 р. 16:00 ФК Мельниця 6 : 3 ФК Юність
27 травня 2018 р. 16:00 ФК Нива (Підгайці) 1 : 0 ФК Колос (Бучач)
27 травня 2018 р. 16:00 ФК "Трибухівці" 1 : 1 ФК Бастіон-1427
27 травня 2018 р. 16:00 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 3 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
3 червня 2018 р. 22:15 ФК Бастіон-1427 1 : 1 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
3 червня 2018 р. 22:16 ФК Колос (Бучач) 1 : 3 ФК "Трибухівці"
3 червня 2018 р. 22:16 ФК Юність 3 : 2 ФК Нива (Підгайці)
3 червня 2018 р. 22:16 ФК "Копичинці" 3 : 0 ФК Мельниця
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
10 червня 2018 р. 20:39 ФК "Трибухівці" 2 : 0 ФК Юність
10 червня 2018 р. 20:40 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 2 : 0 ФК Колос (Бучач)
10 червня 2018 р. 20:41 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 0 : 1 ФК Бастіон-1427
10 червня 2018 р. 16:53 ФК Нива (Підгайці) 0 : 3 ФК "Копичинці"
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
17 червня 2018 р. 08:42 ФК Колос (Бучач) 1 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
17 червня 2018 р. 08:43 ФК Юність 0 : 7 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
17 червня 2018 р. 08:44 ФК "Копичинці" 3 : 0 ФК "Трибухівці"
17 червня 2018 р. 08:44 ФК Мельниця 3 : 3 ФК Нива (Підгайці)
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
23 червня 2018 р. 19:12 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 2 : 3 ФК "Копичинці"
24 червня 2018 р. 18:35 ФК "Трибухівці" 4 : 4 ФК Мельниця
24 червня 2018 р. 18:36 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 6 : 0 ФК Юність
24 червня 2018 р. 18:37 ФК Бастіон-1427 10 : 1 ФК Колос (Бучач)
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
22 липня 2018 р. 08:44 ФК Бастіон-1427 3 : 4 ФК Юність
22 липня 2018 р. 08:45 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 2 : 2 ФК "Копичинці"
22 липня 2018 р. 08:45 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 3 : 0 ФК Мельниця
22 липня 2018 р. 08:46 ФК "Трибухівці" 3 : 1 ФК Нива (Підгайці)
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
29 липня 2018 р. 15:18 ФК Нива (Підгайці) 2 : 2 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
29 липня 2018 р. 15:18 ФК Мельниця 2 : 4 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
29 липня 2018 р. 15:19 ФК "Копичинці" 6 : 2 ФК Бастіон-1427
15 серпня 2018 р. 23:21 ФК Юність 0 : 0 ФК Колос (Бучач)
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
5 серпня 2018 р. 09:46 ФК Колос (Бучач) 0 : 3 ФК "Копичинці"
5 серпня 2018 р. 09:47 ФК Бастіон-1427 3 : 3 ФК Мельниця
5 серпня 2018 р. 09:47 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 7 : 1 ФК Нива (Підгайці)
5 серпня 2018 р. 09:48 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 8 : 0 ФК "Трибухівці"
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
12 серпня 2018 р. 19:05 ФК "Трибухівці" 0 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
12 серпня 2018 р. 19:06 ФК Нива (Підгайці) 0 : 3 ФК Бастіон-1427
12 серпня 2018 р. 19:07 ФК Мельниця 3 : 1 ФК Колос (Бучач)
12 серпня 2018 р. 19:07 ФК "Копичинці" 3 : 1 ФК Юність
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
19 серпня 2018 р. 07:43 ФК Юність 1 : 0 ФК Мельниця
19 серпня 2018 р. 07:44 ФК Колос (Бучач) 1 : 3 ФК Нива (Підгайці)
19 серпня 2018 р. 07:44 ФК Бастіон-1427 4 : 1 ФК "Трибухівці"
19 серпня 2018 р. 07:45 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 5 : 1 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
26 серпня 2018 р. 20:44 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 5 : 1 ФК Бастіон-1427
26 серпня 2018 р. 20:45 ФК "Трибухівці" 1 : 0 ФК Колос (Бучач)
26 серпня 2018 р. 20:46 ФК Нива (Підгайці) 2 : 2 ФК Юність
26 серпня 2018 р. 20:46 ФК Мельниця 1 : 5 ФК "Копичинці"
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
2 вересня 2018 р. 22:53 ФК "Копичинці" 1 : 0 ФК Нива (Підгайці)
2 вересня 2018 р. 22:54 ФК Юність 2 : 4 ФК "Трибухівці"
2 вересня 2018 р. 22:54 ФК Колос (Бучач) 2 : 3 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
2 вересня 2018 р. 22:55 ФК Бастіон-1427 1 : 4 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
9 вересня 2018 р. 20:51 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська 4 : 0 ФК Колос (Бучач)
9 вересня 2018 р. 20:52 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль 10 : 0 ФК Юність
9 вересня 2018 р. 20:53 ФК "Трибухівці" 1 : 2 ФК "Копичинці"
9 вересня 2018 р. 20:54 ФК Нива (Підгайці) 3 : 0 ФК Мельниця
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
16 вересня 2018 р. 07:28 ФК Мельниця 1 : 4 ФК "Трибухівці"
16 вересня 2018 р. 07:29 ФК "Копичинці" 2 : 1 ФК "Агронива-ТНПУ" Тернопіль
16 вересня 2018 р. 07:30 ФК Юність 1 : 3 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська
16 вересня 2018 р. 07:31 ФК Колос (Бучач) 1 : 1 ФК Бастіон-1427
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось