Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Чемпіонат області 2017
Вища ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Кві 15:53 ФК "Козова" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Буняк Віталій Васильович ---
30 Кві 15:54 ФК "Бережани" ФК "Дністер" Гах Андрій Петрович ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
07 Тра 15:55 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Козова" Ясючення Володимир Миколайович ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
14 Тра 15:57 ФК "Кременець - Академія" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Гах Андрій Петрович ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
21 Тра 15:58 ФК "Дністер" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Ясючення Володимир Миколайович ---
21 Тра 15:59 ФК "Бережани" ФСК "Кристал" --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
28 Тра 16:01 ФК "Козова" ФК "Дністер" Гах Андрій Петрович ---
28 Тра 16:02 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "ДСО - Поділля" Федунець Володимир Іванович ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Чер 23:41 ФК "Бережани" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Гах Андрій Петрович --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Чер 17:00 ФК "Кременець - Академія" ФК "Козова" Ясючення Володимир Миколайович ---
18 Чер 17:00 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Бережани" Гах Андрій Петрович ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Чер 19:38 ФСК "Кристал" ФК "Кременець - Академія" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Сер 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Сер 17:00 ФК "Дністер" ФК "Бережани" --- --- --- ---
13 Сер 17:00 ФК "ДСО - Поділля" "Колос" Зборів --- --- --- ---
13 Сер 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Сер 20:56 ФК "Козова" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
20 Сер 17:00 ФК "Козова" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
23 Сер 17:00 ФСК "Кристал" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
27 Сер 17:00 ФК "Кременець - Академія" ФК "Дністер" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Вер 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Кременець - Академія" --- --- --- ---
03 Вер 17:00 ФК "Бережани" ФК "Козова" --- --- --- ---
03 Вер 16:00 ФК "Дністер" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Вер 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Дністер" --- --- --- ---
10 Вер 16:00 ФК "Кременець - Академія" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
09 Вер 17:00 ФК "Козова" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Вер 08:52 ФСК "Кристал" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Вер 08:53 "Колос" Зборів ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
20 Вер 09:46 ФСК "Кристал" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Вер 09:47 ФК "Дністер" ФК "Козова" --- --- --- ---
24 Вер 09:48 ФК "ДСО - Поділля" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
24 Вер 09:48 ФК "Бережани" ФК "Кременець - Академія" --- --- --- ---
27 Вер 19:56 "Колос" Зборів ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Жов 16:00 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Дністер" --- --- --- ---
01 Жов 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Бережани" --- --- --- ---
01 Жов 16:00 ФК "Кременець - Академія" "Колос" Зборів --- --- --- ---
04 Жов 21:48 ФСК "Кристал" ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Жов 16:00 ФК "Кременець - Академія" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Жов 19:20 ФК "ДСО - Поділля" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Жов 16:00 ФК "Дністер" ФСК "Кристал" --- --- ---
15 Жов 16:00 ФК "Козова" ФК "Кременець - Академія" --- --- ---
15 Жов 16:00 "Колос" Зборів "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- ---
Перша ліга
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Кві 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Шумськ" Чемний Олег Володимирович --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
31 Тра 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
07 Тра 17:00 ФК "Збараж" ФК "Шумськ" Гах Андрій Петрович --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
21 Тра 17:00 ФК "Трибухівці" ФК "Збараж" Гах Андрій Петрович --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
28 Тра 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Тернопіль-Педліцей Чемний Олег Володимирович ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Чер 15:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Копичинці" Садковський Ігор Володимирович ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
31 Тра 17:00 ФК "Копичинці" ФК "Нива" Теребовля Ясючення Володимир Миколайович ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Чер 16:00 ФК "Шумськ" ФК "Копичинці" Ясючення Володимир Миколайович ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Чер 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Збруч-Агробізнес" Чемний Олег Володимирович ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
21 Чер 17:00 ФК "Нива" Теребовля ФК "Трибухівці" Федунець Володимир Іванович --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Чер 16:00 ФК "Копичинці" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
25 Чер 17:00 ФК "Трибухівці" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
25 Чер 16:00 ФК "Збараж" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
25 Чер 17:00 ФК "Скалат" ОТГ ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
28 Чер 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
28 Чер 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
28 Чер 18:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Збараж" --- --- --- ---
28 Чер 18:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Лип 17:00 ФК "Шумськ" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Сер 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Збараж" --- --- --- ---
06 Сер 17:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Шумськ" --- --- --- ---
06 Сер 17:00 ФК "Копичинці" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
09 Сер 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Сер 18:00 ФК "Нива" Теребовля ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Сер 17:00 ФК "Збараж" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
13 Сер 15:00 ФК "Шумськ" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
13 Сер 16:00 ФК "Трибухівці" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
15 Сер 21:41 ФК "Скалат" ОТГ ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
16 Сер 20:55 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
20 Сер 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
20 Сер 15:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Копичинці" --- --- --- ---
23 Сер 17:00 ФК "Шумськ" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Сер 15:00 ФК "Шумськ" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
27 Сер 17:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
27 Сер 17:00 ФК "Копичинці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
27 Сер 17:00 ФК "Трибухівці" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Вер 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
03 Вер 15:00 ФК "Копичинці" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
06 Вер 17:00 ФК "Збараж" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
06 Вер 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Вер 14:00 ФК "Трибухівці" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
10 Вер 16:00 ФК "Скалат" ОТГ МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
10 Вер 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Збараж" --- --- --- ---
09 Вер 16:00 ФК "Нива" Теребовля ФК "Шумськ" --- --- --- ---
13 Вер 16:02 ФК "Копичинці" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Вер 16:03 ФК "Збараж" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Вер 08:53 ФК "Нива" Теребовля НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
17 Вер 08:54 ФК "Збараж" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
17 Вер 08:54 ФК "Шумськ" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
17 Вер 08:55 ФК "Скалат" ОТГ ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
20 Вер 09:47 ФК Тернопіль-Педліцей МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 19
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Вер 09:49 ФК "Копичинці" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
24 Вер 09:49 ФК "Скалат" ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
24 Вер 09:50 ФК "Трибухівці" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
27 Вер 19:57 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
27 Вер 19:57 НФК Тривалети-Кременець ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Жов 23:09 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Жов 21:47 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Жов 21:47 ФК "Нива" Теребовля ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Жов 19:26 ФК "Нива" Теребовля ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Жов 19:27 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Жов 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
11 Жов 16:00 ФК "Шумськ" ФК "Збараж" --- --- --- ---
11 Жов 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Жов 20:08 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Нива" Теребовля --- --- ---
Ліга Чемпіонів Тернопільщини 2017/18
Чемпіонат області 2018
Вища ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Кві 17:09 ФК "ДСО - Поділля" "Колос" Зборів --- --- --- ---
22 Кві 17:09 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Козова" --- --- --- ---
22 Кві 17:10 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Дністер" --- --- --- ---
22 Кві 17:10 ФК "Бережани" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Кві 10:37 ФК "Бережани" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
29 Кві 10:37 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
29 Кві 10:38 ФК "Дністер" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
29 Кві 10:38 ФК "Вишнівець" ФК "Козова" --- --- --- ---
02 Тра 11:12 "Колос" Зборів ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Тра 22:12 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
06 Тра 22:13 ДЮСШ-Тернопіль "Колос" Зборів --- --- --- ---
06 Тра 22:13 ФК "Козова" ФК "Дністер" --- --- --- ---
06 Тра 22:14 ФК "Збруч-Агробізнес" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
09 Тра 07:48 ФСК "Кристал" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Тра 08:59 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Козова" --- --- --- ---
13 Тра 08:59 ФК "Бережани" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
13 Тра 09:00 "Колос" Зборів ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
13 Тра 09:00 ФК "Вишнівець" ФК "Дністер" --- --- --- ---
16 Тра 09:07 ФК "ДСО - Поділля" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Тра 02:08 ФК "Дністер" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
27 Тра 00:30 ФСК "Кристал" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
27 Тра 00:31 ДЮСШ-Тернопіль ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
27 Тра 00:32 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Бережани" --- --- --- ---
27 Тра 00:32 ФК "Козова" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Тра 07:51 ФСК "Кристал" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Чер 22:06 ФК "Вишнівець" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
03 Чер 22:06 "Колос" Зборів ФК "Дністер" --- --- --- ---
03 Чер 22:07 ФК "Бережани" ФК "Козова" --- --- --- ---
03 Чер 22:07 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
06 Чер 06:53 ФСК "Кристал" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 20:36 "Агрон-ОТГ" В. Гаї "Колос" Зборів --- --- --- ---
10 Чер 20:37 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
10 Чер 20:37 ФК "Збруч-Агробізнес" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
10 Чер 20:38 ФК "Козова" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
10 Чер 20:38 ФК "Дністер" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Чер 08:39 ФК "Вишнівець" "Колос" Зборів --- --- --- ---
17 Чер 08:40 ФК "Бережани" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
17 Чер 08:40 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Дністер" --- --- --- ---
17 Чер 08:41 ФСК "Кристал" ФК "Козова" --- --- --- ---
17 Чер 08:41 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Чер 08:55 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
24 Чер 08:55 ФК "Козова" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
24 Чер 08:56 ФК "Дністер" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
24 Чер 08:56 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
24 Чер 08:57 "Колос" Зборів ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Сер 22:47 ФК "Вишнівець" ФК "Бережани" --- --- --- ---
12 Сер 22:48 "Колос" Зборів ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
12 Сер 22:49 ФК "Козова" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
15 Сер 23:19 ФК "Дністер" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Сер 23:20 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Бережани" --- --- --- ---
22 Сер 23:04 ФСК "Кристал" "Колос" Зборів --- --- --- ---
26 Сер 20:44 ФК "Козова" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Сер 23:46 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Сер 23:46 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Дністер" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Сер 23:48 ФК "ДСО - Поділля" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Вер 08:42 ФК "Дністер" ФК "Козова" --- --- --- ---
02 Вер 22:40 ФК "Вишнівець" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
05 Вер 09:08 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
05 Вер 09:08 ФК "Бережани" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
05 Вер 09:09 "Колос" Зборів ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Вер 21:04 ФК "Дністер" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
09 Вер 21:05 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Бережани" --- --- --- ---
12 Вер 21:45 ФК "Козова" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Вер 21:45 ДЮСШ-Тернопіль ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Вер 07:27 ФК "Бережани" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
16 Вер 07:27 "Колос" Зборів ФК "Козова" --- --- --- ---
19 Вер 07:53 ФК "Вишнівець" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
19 Вер 07:54 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Дністер" --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Вер 19:55 ФК "Дністер" "Колос" Зборів --- --- --- ---
23 Вер 20:26 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
23 Вер 20:26 ФК "Козова" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Вер 10:10 ФСК "Кристал" ФК "ДСО - Поділля" Ющишин Андрій Григорович --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Вер 10:10 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Вер 22:31 ФСК "Кристал" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
29 Вер 22:31 ФК "Бережани" ФК "Дністер" --- --- --- ---
30 Вер 19:59 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Козова" --- --- --- ---
03 Жов 18:47 ФК "Вишнівець" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
05 Жов 18:48 "Колос" Зборів "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Жов 20:52 ДЮСШ-Тернопіль "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Жов 20:53 ФК "Збруч-Агробізнес" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
14 Жов 22:46 ФК "Дністер" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
14 Жов 22:47 "Колос" Зборів ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
17 Жов 21:10 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Бережани" --- --- --- ---
17 Жов 21:10 ФК "Збруч-Агробізнес" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
17 Жов 21:11 ФК "Козова" ФСК "Кристал" --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Жов 22:08 ФК "ДСО - Поділля" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
24 Жов 22:08 ФСК "Кристал" ФК "Дністер" --- --- --- ---
24 Жов 22:09 ФК "Бережани" "Колос" Зборів --- --- --- ---
24 Жов 22:09 ФК "Вишнівець" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
24 Жов 22:09 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Козова" --- --- ---
Перша ліга група А
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Тра 16:00 ФК Юність ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК "Копичинці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК Мельниця ФК Агронива --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК Нива (Підгайці) ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Кві 16:00 ФК Агронива ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
29 Кві 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Мельниця --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Бастіон-1427 ФК "Копичинці" --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Колос (Бучач) ФК Юність --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Тра 16:00 ФК "Копичинці" ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК Мельниця ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК Нива (Підгайці) МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК "Трибухівці" ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Тра 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Бастіон-1427 ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Колос (Бучач) ФК Мельниця --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Юність ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Тра 16:00 ФК Мельниця ФК Юність --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК Нива (Підгайці) ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК "Трибухівці" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК Агронива МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Чер 22:15 ФК Бастіон-1427 ФК Агронива --- --- --- ---
03 Чер 22:16 ФК Колос (Бучач) ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
03 Чер 22:16 ФК Юність ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
03 Чер 22:16 ФК "Копичинці" ФК Мельниця --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Чер 20:39 ФК "Трибухівці" ФК Юність --- --- --- ---
10 Чер 20:40 ФК Агронива ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
10 Чер 20:41 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Чер 08:42 ФК Колос (Бучач) МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
17 Чер 08:43 ФК Юність ФК Агронива --- --- --- ---
17 Чер 08:44 ФК "Копичинці" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
17 Чер 08:44 ФК Мельниця ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Чер 16:53 ФК Нива (Підгайці) ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 19:12 ФК Агронива ФК "Копичинці" --- --- --- ---
24 Чер 18:35 ФК "Трибухівці" ФК Мельниця --- --- --- ---
24 Чер 18:36 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Юність --- --- --- ---
24 Чер 18:37 ФК Бастіон-1427 ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Лип 08:44 ФК Бастіон-1427 ФК Юність --- --- --- ---
22 Лип 08:45 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Копичинці" --- --- --- ---
22 Лип 08:45 ФК Агронива ФК Мельниця --- --- --- ---
22 Лип 08:46 ФК "Трибухівці" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Лип 15:18 ФК Нива (Підгайці) ФК Агронива --- --- --- ---
29 Лип 15:18 ФК Мельниця МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
29 Лип 15:19 ФК "Копичинці" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Сер 09:46 ФК Колос (Бучач) ФК "Копичинці" --- --- --- ---
05 Сер 09:47 ФК Бастіон-1427 ФК Мельниця --- --- --- ---
05 Сер 09:47 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
05 Сер 09:48 ФК Агронива ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Сер 19:05 ФК "Трибухівці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
12 Сер 19:06 ФК Нива (Підгайці) ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
12 Сер 19:07 ФК Мельниця ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
12 Сер 19:07 ФК "Копичинці" ФК Юність --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Сер 23:21 ФК Юність ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Сер 07:43 ФК Юність ФК Мельниця --- --- --- ---
19 Сер 07:44 ФК Колос (Бучач) ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
19 Сер 07:44 ФК Бастіон-1427 ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
19 Сер 07:45 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Сер 20:44 ФК Агронива ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
26 Сер 20:45 ФК "Трибухівці" ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
26 Сер 20:46 ФК Нива (Підгайці) ФК Юність --- --- --- ---
26 Сер 20:46 ФК Мельниця ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Вер 22:53 ФК "Копичинці" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
02 Вер 22:54 ФК Юність ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
02 Вер 22:54 ФК Колос (Бучач) ФК Агронива --- --- --- ---
02 Вер 22:55 ФК Бастіон-1427 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Вер 20:51 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
09 Вер 20:52 ФК Агронива ФК Юність --- --- --- ---
09 Вер 20:53 ФК "Трибухівці" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
09 Вер 20:54 ФК Нива (Підгайці) ФК Мельниця --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Вер 07:28 ФК Мельниця ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
16 Вер 07:29 ФК "Копичинці" ФК Агронива --- --- --- ---
16 Вер 07:30 ФК Юність МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
16 Вер 07:31 ФК Колос (Бучач) ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Перша ліга група Б
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Тра 16:00 ФК Вишнівець-2 ФК Арсенал --- --- --- ---
22 Кві 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК Зоря --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК "Збараж" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
25 Кві 16:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Шумськ" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Тра 16:00 ФК Ланівці ОТГ ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Зоря ФК "Збараж" --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Арсенал НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Скалат-ОТГ ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Тра 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК "Збараж" ФК Арсенал --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК "Шумськ" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Тра 16:00 ФК Зоря ФК "Шумськ" --- --- --- ---
16 Тра 16:00 ФК Арсенал ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Скалат-ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
13 Тра 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Тра 16:00 ФК Вишнівець-2 ФК "Збараж" --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК "Шумськ" ФК Арсенал --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК Ланівці ОТГ ФК Зоря --- --- --- ---
30 Тра 07:53 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Чер 22:17 ФК Арсенал ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
03 Чер 22:17 ФК Скалат-ОТГ ФК "Шумськ" --- --- --- ---
03 Чер 22:18 НФК Тривалети-Кременець ФК "Збараж" --- --- --- ---
06 Чер 06:54 ФК Вишнівець-2 ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Чер 20:41 ФК Вишнівець-2 ФК "Шумськ" --- --- --- ---
10 Чер 20:42 ФК Ланівці ОТГ ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
10 Чер 20:42 ФК Зоря ФК Арсенал --- --- --- ---
13 Чер 11:46 ФК Тернопіль-Педліцей НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Чер 08:45 ФК Ланівці ОТГ ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
17 Чер 08:45 НФК Тривалети-Кременець ФК "Шумськ" --- --- --- ---
20 Чер 08:44 ФК "Збараж" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Чер 18:37 ФК "Шумськ" ФК "Збараж" --- --- --- ---
24 Чер 18:38 ФК Ланівці ОТГ НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
24 Чер 18:38 ФК Вишнівець-2 ФК Зоря --- --- --- ---
24 Чер 18:39 ФК Арсенал ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Чер 09:09 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Зоря --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Лип 08:47 ФК Арсенал ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
22 Лип 08:47 ФК Зоря НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
22 Лип 08:48 ФК Ланівці ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Лип 15:19 НФК Тривалети-Кременець ФК Арсенал --- --- --- ---
29 Лип 15:19 ФК Вишнівець-2 ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Сер 09:48 ФК Скалат-ОТГ НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
05 Сер 09:49 ФК Арсенал ФК "Збараж" --- --- --- ---
05 Сер 09:49 ФК Ланівці ОТГ ФК "Шумськ" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Сер 19:02 ФК "Збараж" ФК Зоря --- --- --- ---
12 Сер 19:02 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Сер 19:03 ФК "Шумськ" ФК Зоря --- --- --- ---
12 Сер 19:04 ФК "Збараж" ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
12 Сер 19:04 ФК Вишнівець-2 НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
15 Сер 23:21 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Арсенал --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Сер 07:45 ФК "Збараж" ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
19 Сер 07:46 ФК Зоря ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
19 Сер 07:46 ФК Арсенал ФК "Шумськ" --- --- --- ---
22 Сер 23:04 ФК Скалат-ОТГ ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Сер 20:47 ФК Ланівці ОТГ ФК Арсенал --- --- --- ---
26 Сер 20:47 ФК "Збараж" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
26 Сер 20:48 ФК "Шумськ" ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
29 Сер 23:48 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Вер 22:55 ФК Скалат-ОТГ ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
02 Вер 22:56 ФК Арсенал ФК Зоря --- --- --- ---
02 Вер 22:56 ФК "Шумськ" ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
05 Вер 09:10 НФК Тривалети-Кременець ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Лип 09:11 ФК "Шумськ" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Вер 09:10 ФК Зоря ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Вер 20:54 ФК Зоря ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
09 Вер 20:55 ФК Вишнівець-2 ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
09 Вер 20:56 ФК "Шумськ" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
12 Вер 21:46 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Вер 07:32 НФК Тривалети-Кременець ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
16 Вер 07:32 ФК Зоря ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
16 Вер 07:33 ФК Скалат-ОТГ ФК Арсенал --- --- --- ---
16 Вер 07:34 ФК "Збараж" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Тра 22:15 ФК "Копичинці" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
05 Тра 22:16 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Тра 08:34 ФК "Збруч-Агробізнес" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
12 Тра 08:35 ФК "Бережани" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
12 Тра 08:36 ФК Агронива ФК "Копичинці" --- --- --- ---
15 Тра 20:59 ФК "Нива" Теребовля ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Тра 21:47 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Копичинці" --- --- --- ---
19 Тра 21:47 ФСК "Кристал" ФК Агронива --- --- --- ---
19 Тра 21:48 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
19 Тра 21:48 ФК "Нива" Теребовля ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Тра 21:02 ФСК "Кристал" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Тра 15:59 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
26 Тра 16:00 ФК "Бережани" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
29 Тра 22:13 ФК Агронива "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Чер 22:15 ФК "Нива" Теребовля ФК Агронива --- --- --- ---
02 Чер 22:15 ФК "Бережани" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
05 Чер 08:07 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Копичинці" --- --- --- ---
05 Чер 08:08 ДЮСШ-Тернопіль ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 07:58 ФК "Збруч-Агробізнес" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
09 Чер 07:59 ФСК "Кристал" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
09 Чер 07:59 ФК Агронива ФК "Бережани" --- --- --- ---
09 Чер 08:00 ФК "Копичинці" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Чер 09:39 ФК "Копичинці" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Чер 23:01 ДЮСШ-Тернопіль ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Чер 22:44 ДЮСШ-Тернопіль "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
16 Чер 22:44 ФСК "Кристал" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
16 Чер 22:45 ФК "Копичинці" ФК "Бережани" --- --- --- ---
16 Чер 22:45 ФК Агронива ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 22:37 ФК Агронива ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
23 Чер 22:37 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
23 Чер 22:38 ФК "Бережани" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
23 Чер 22:38 ФК "Нива" Теребовля "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 22:37 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Бережани" --- --- --- ---
30 Чер 22:39 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
30 Чер 22:39 ФСК "Кристал" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
30 Чер 22:40 ФК "Копичинці" ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
31 Лип 22:18 ФК Агронива ФСК "Кристал" --- --- --- ---
31 Лип 22:18 ФК "Збруч-Агробізнес" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
31 Лип 22:18 ФК "Бережани" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
04 Сер 19:07 ФК "Копичинці" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
14 Сер 20:55 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Бережани" --- --- --- ---
14 Сер 20:56 ФК "Нива" Теребовля ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
14 Сер 20:56 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК Агронива --- --- --- ---
14 Сер 20:57 ФСК "Кристал" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Сер 21:08 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Бережани" --- --- --- ---
21 Сер 22:24 ФК Агронива ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
21 Сер 22:25 ФК "Копичинці" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
24 Сер 18:17 ФСК "Кристал" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
28 Сер 22:30 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
28 Сер 22:31 ФК "Бережани" ФК Агронива --- --- --- ---
28 Сер 22:31 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФСК "Кристал" --- --- --- ---
28 Сер 22:32 ФК "Нива" Теребовля ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Перша ліга
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Тра 22:19 ФК Ланівці ОТГ ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
05 Тра 22:20 ФК "Трибухівці" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
05 Тра 22:21 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Дністер" --- --- --- ---
05 Тра 22:21 ФК "Вишнівець" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
05 Тра 22:21 ФК Нива (Підгайці) ФК Зоря --- --- --- ---
05 Тра 22:22 ФК "Збараж" ФК Арсенал --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Тра 08:37 ФК Бастіон-1427 ФК Арсенал --- --- --- ---
12 Тра 08:37 ФК Зоря ФК "Збараж" --- --- --- ---
12 Тра 08:38 НФК Тривалети-Кременець ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
12 Тра 08:38 ФК "Дністер" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
12 Тра 08:39 ФК Вся Україна-Колос МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
12 Тра 08:39 ФК Ланівці ОТГ ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Тра 21:49 ФК "Трибухівці" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
19 Тра 21:50 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
19 Тра 21:51 ФК "Вишнівець" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
19 Тра 21:51 ФК Нива (Підгайці) ФК "Дністер" --- --- --- ---
19 Тра 21:52 ФК "Збараж" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
19 Тра 21:53 ФК Арсенал ФК Зоря --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Тра 16:04 ФК Бастіон-1427 ФК Зоря --- --- --- ---
26 Тра 16:05 НФК Тривалети-Кременець ФК Арсенал --- --- --- ---
26 Тра 16:05 ФК "Дністер" ФК "Збараж" --- --- --- ---
26 Тра 16:06 ФК Вся Україна-Колос ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
26 Тра 16:06 ФК Ланівці ОТГ ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
26 Тра 16:09 ФК "Трибухівці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Чер 22:15 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
02 Чер 22:16 ФК "Вишнівець" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
02 Чер 22:16 ФК Нива (Підгайці) ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
02 Чер 22:17 ФК "Збараж" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
02 Чер 22:18 ФК Арсенал ФК "Дністер" --- --- --- ---
02 Чер 22:19 ФК Зоря НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 08:02 ФК Бастіон-1427 НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
09 Чер 08:02 ФК "Дністер" ФК Зоря --- --- --- ---
09 Чер 08:03 ФК Вся Україна-Колос ФК Арсенал --- --- --- ---
09 Чер 08:03 ФК Ланівці ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
09 Чер 08:04 ФК "Трибухівці" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Чер 22:46 ФК Нива (Підгайці) МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
16 Чер 22:47 ФК Арсенал ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
16 Чер 22:47 ФК Зоря ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
16 Чер 22:47 НФК Тривалети-Кременець ФК "Дністер" --- --- --- ---
16 Чер 22:48 ФК "Вишнівець" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Чер 16:01 ФК Вся Україна-Колос ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 22:34 ФК Бастіон-1427 ФК "Дністер" --- --- --- ---
23 Чер 22:34 ФК Вся Україна-Колос НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
23 Чер 22:35 ФК Ланівці ОТГ ФК Зоря --- --- --- ---
23 Чер 22:35 ФК "Трибухівці" ФК Арсенал --- --- --- ---
23 Чер 22:36 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Збараж" --- --- --- ---
23 Чер 22:36 ФК "Вишнівець" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 22:41 ФК "Збараж" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
30 Чер 22:41 ФК Арсенал МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
30 Чер 22:42 ФК Зоря ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
30 Чер 22:47 НФК Тривалети-Кременець ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
30 Чер 22:48 ФК "Дністер" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Сер 19:50 ФК Бастіон-1427 ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
04 Сер 19:50 НФК Тривалети-Кременець ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
04 Сер 19:51 ФК Зоря МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
04 Сер 19:52 ФК Арсенал ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
04 Сер 19:53 ФК "Дністер" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Сер 21:58 ФК "Збараж" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
11 Сер 21:59 ФК Нива (Підгайці) ФК Арсенал --- --- --- ---
11 Сер 21:59 ФК "Вишнівець" ФК Зоря --- --- --- ---
11 Сер 22:01 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
11 Сер 22:02 ФК "Трибухівці" ФК "Дністер" --- --- --- ---
12 Сер 12:11 ФК Ланівці ОТГ ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Сер 21:09 ФК Вся Україна-Колос ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
18 Сер 21:09 ФК "Дністер" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
18 Сер 21:10 ФК Зоря ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
18 Сер 21:11 ФК Арсенал ФК "Збараж" --- --- --- ---
18 Сер 21:13 НФК Тривалети-Кременець ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
18 Сер 21:13 ФК Бастіон-1427 ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
21 Сер 22:25 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 10:36 ФК Нива (Підгайці) ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Сер 10:37 ФК "Збараж" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Сер 10:38 ФК "Збараж" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Сер 19:08 ФК Арсенал ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
25 Сер 19:08 ФК "Вишнівець" ФК "Дністер" --- --- --- ---
25 Сер 19:09 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
24 Сер 19:09 ФК Нива (Підгайці) НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
25 Сер 19:10 ФК "Трибухівці" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
25 Сер 19:11 ФК "Збараж" ФК Зоря --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Вер 20:05 ФК Бастіон-1427 ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
01 Вер 20:06 ФК Вся Україна-Колос ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
01 Вер 20:06 ФК Зоря ФК Арсенал --- --- --- ---
01 Вер 20:07 ФК "Дністер" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
01 Вер 20:08 ФК Ланівці ОТГ МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
01 Вер 20:08 НФК Тривалети-Кременець ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Вер 19:43 ФК Зоря ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
08 Вер 19:43 ФК Арсенал НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
08 Вер 19:44 ФК Нива (Підгайці) ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
08 Вер 19:44 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
08 Вер 19:46 ФК "Збараж" ФК "Дністер" --- --- --- ---
08 Вер 19:46 ФК "Вишнівець" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Вер 20:40 ФК Бастіон-1427 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
15 Вер 20:41 ФК "Трибухівці" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
15 Вер 20:41 ФК "Дністер" ФК Арсенал --- --- --- ---
15 Вер 20:42 НФК Тривалети-Кременець ФК Зоря --- --- --- ---
15 Вер 20:43 ФК Ланівці ОТГ ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
15 Вер 20:44 ФК Вся Україна-Колос ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 19
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Вер 20:37 ФК Зоря ФК "Дністер" --- --- --- ---
22 Вер 20:40 ФК Арсенал ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
22 Вер 20:43 ФК Нива (Підгайці) ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
22 Вер 20:44 ФК "Вишнівець" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Вер 20:33 ФК Бастіон-1427 ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
29 Вер 20:33 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
29 Вер 20:34 ФК Вся Україна-Колос ФК Зоря --- --- --- ---
29 Вер 20:34 ФК "Дністер" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
29 Вер 20:35 ФК "Трибухівці" ФК "Збараж" --- --- --- ---
29 Вер 20:36 ФК Ланівці ОТГ ФК Арсенал --- --- --- ---
Тур 21
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Жов 21:49 НФК Тривалети-Кременець ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
06 Жов 21:49 ФК Арсенал ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
06 Жов 21:50 ФК Нива (Підгайці) ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
06 Жов 21:50 ФК "Дністер" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
06 Жов 21:52 ФК Зоря ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
06 Жов 21:53 ФК "Збараж" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 22
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Жов 19:50 ФК "Трибухівці" ФК Зоря Лаврієнко Сергій Миколайович --- ---
13 Жов 19:50 ФК Вся Україна-Колос ФК "Дністер" --- --- ---
13 Жов 19:51 ФК Бастіон-1427 ФК Нива (Підгайці) Пиндиківський Володимир Романович --- --- ---
13 Жов 19:51 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Арсенал --- --- --- ---
13 Жов 19:52 ФК "Вишнівець" ФК "Збараж" Мандзюк Іван Володимирович --- --- ---
13 Жов 19:53 ФК Ланівці ОТГ НФК Тривалети-Кременець Трач Артем Борисович --- --- ---
Друга ліга
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Тра 22:16 ФК Медобори ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
05 Тра 22:17 ФК "Козова" ФК Нараїв --- --- --- ---
05 Тра 22:18 ФК Юність ФК Галичина --- --- --- ---
05 Тра 22:18 "Колос" Зборів ФК Панорама --- --- --- ---
05 Тра 22:19 Віго-Острів ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Тра 21:28 ФК "Скалат" ОТГ ФК Поділля --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Тра 08:40 ФК Волинь-Шумськ ФК Поділля --- --- --- ---
12 Тра 08:41 ФК Панорама Віго-Острів --- --- --- ---
12 Тра 08:54 ФК Галичина "Колос" Зборів --- --- --- ---
12 Тра 08:55 ФК Нараїв ФК Юність --- --- --- ---
12 Тра 08:55 ФК Медобори ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Тра 21:53 ФК "Козова" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
19 Тра 21:54 ФК Юність ФК Медобори --- --- --- ---
19 Тра 21:54 "Колос" Зборів ФК Нараїв --- --- --- ---
19 Тра 21:55 Віго-Острів ФК Галичина --- --- --- ---
19 Тра 21:55 ФК Поділля ФК Панорама --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Тра 16:09 ФК "Скалат" ОТГ ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
26 Тра 16:10 ФК Галичина ФК Поділля --- --- --- ---
26 Тра 16:10 ФК Нараїв Віго-Острів --- --- --- ---
28 Тра 16:11 ФК Медобори "Колос" Зборів --- --- --- ---
28 Тра 16:11 ФК "Козова" ФК Юність --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Чер 22:20 ФК Юність ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
02 Чер 22:20 "Колос" Зборів ФК "Козова" --- --- --- ---
02 Чер 22:20 Віго-Острів ФК Медобори --- --- --- ---
02 Чер 22:21 ФК Поділля ФК Нараїв --- --- --- ---
02 Чер 22:21 ФК Волинь-Шумськ ФК Панорама --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 08:05 ФК Галичина ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
09 Чер 08:05 ФК Медобори ФК Поділля --- --- --- ---
09 Чер 08:06 ФК "Козова" Віго-Острів --- --- --- ---
09 Чер 08:06 ФК Юність "Колос" Зборів --- --- --- ---
06 Чер 08:08 ФК "Скалат" ОТГ ФК Панорама --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Чер 22:48 "Колос" Зборів ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
16 Чер 22:49 Віго-Острів ФК Юність --- --- --- ---
16 Чер 22:49 ФК Поділля ФК "Козова" --- --- --- ---
16 Чер 22:50 ФК Волинь-Шумськ ФК Нараїв --- --- --- ---
16 Чер 22:50 ФК Панорама ФК Галичина --- --- --- ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Чер 16:01 ФК Нараїв ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 22:31 ФК "Скалат" ОТГ ФК Галичина --- --- --- ---
23 Чер 22:31 ФК Нараїв ФК Панорама --- --- --- ---
23 Чер 22:32 ФК Медобори ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
23 Чер 22:33 "Колос" Зборів Віго-Острів --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 22:49 Віго-Острів ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
30 Чер 22:49 ФК Поділля "Колос" Зборів --- --- --- ---
30 Чер 22:50 ФК Волинь-Шумськ ФК "Козова" --- --- --- ---
30 Чер 22:50 ФК Панорама ФК Медобори --- --- --- ---
30 Чер 22:50 ФК Галичина ФК Нараїв --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Сер 20:45 ФК "Скалат" ОТГ ФК Нараїв --- --- --- ---
04 Сер 20:45 ФК Галичина ФК Медобори --- --- --- ---
04 Сер 20:46 ФК Панорама ФК "Козова" --- --- --- ---
04 Сер 20:46 ФК Поділля Віго-Острів --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Сер 21:54 ФК Поділля ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
11 Сер 21:55 ФК Юність ФК Панорама --- --- --- ---
11 Сер 21:55 ФК "Козова" ФК Галичина --- --- --- ---
11 Сер 21:56 ФК Медобори ФК Нараїв --- --- --- ---
11 Сер 22:12 "Колос" Зборів ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Сер 21:35 ФК Нараїв ФК "Козова" --- --- --- ---
18 Сер 21:36 ФК Галичина ФК Юність --- --- --- ---
18 Сер 21:36 ФК Панорама "Колос" Зборів --- --- --- ---
18 Сер 21:36 ФК Волинь-Шумськ Віго-Острів --- --- --- ---
21 Сер 11:22 ФК "Скалат" ОТГ ФК Медобори --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Сер 10:43 ФК Волинь-Шумськ ФК Юність --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Сер 18:46 Віго-Острів ФК Панорама --- --- --- ---
25 Сер 18:46 "Колос" Зборів ФК Галичина --- --- --- ---
25 Сер 18:47 ФК Юність ФК Нараїв --- --- --- ---
25 Сер 18:47 ФК "Козова" ФК Медобори --- --- --- ---
25 Сер 18:48 ФК Поділля ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Вер 21:34 ФК "Скалат" ОТГ ФК "Козова" --- --- --- ---
01 Вер 21:34 ФК Нараїв "Колос" Зборів --- --- --- ---
01 Вер 21:35 ФК Галичина Віго-Острів --- --- --- ---
01 Вер 21:35 ФК Панорама ФК Поділля --- --- --- ---
01 Вер 21:36 ФК Медобори ФК Юність --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Вер 12:01 ФК Юність ФК Поділля --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Вер 19:48 ФК Поділля ФК Галичина --- --- --- ---
08 Вер 19:48 Віго-Острів ФК Нараїв --- --- --- ---
08 Вер 19:49 "Колос" Зборів ФК Медобори --- --- --- ---
08 Вер 19:50 ФК Волинь-Шумськ ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
08 Вер 19:51 ФК Юність ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Вер 20:46 ФК "Козова" "Колос" Зборів --- --- --- ---
15 Вер 20:46 ФК Медобори Віго-Острів --- --- --- ---
15 Вер 20:47 ФК Нараїв ФК Поділля --- --- --- ---
15 Вер 20:47 ФК "Скалат" ОТГ ФК Юність --- --- --- ---
15 Вер 20:48 ФК Панорама ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Тур 19
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Вер 20:48 ФК Волинь-Шумськ ФК Галичина --- --- --- ---
22 Вер 20:48 "Колос" Зборів ФК Юність --- --- --- ---
Тур 22
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Жов 20:53 ФК Нараїв ФК Галичина --- --- --- ---
Тур 19
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Вер 20:54 ФК Поділля ФК Медобори --- --- --- ---
22 Вер 20:55 ФК Панорама ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
22 Вер 20:56 Віго-Острів ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Вер 20:27 ФК "Скалат" ОТГ "Колос" Зборів --- --- --- ---
29 Вер 20:27 ФК "Козова" ФК Поділля --- --- --- ---
29 Вер 20:28 ФК Галичина ФК Панорама --- --- --- ---
29 Вер 20:29 ФК Юність Віго-Острів --- --- --- ---
29 Вер 20:29 ФК Нараїв ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Тур 21
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Жов 21:54 ФК Галичина ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
06 Жов 21:55 ФК Панорама ФК Нараїв --- --- --- ---
06 Жов 21:56 Віго-Острів "Колос" Зборів --- --- --- ---
06 Жов 21:56 ФК Волинь-Шумськ ФК Медобори --- --- --- ---
06 Жов 21:57 ФК Поділля ФК Юність --- --- --- ---
Тур 22
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Жов 20:19 ФК "Скалат" ОТГ Віго-Острів --- --- --- ---
13 Жов 20:19 "Колос" Зборів ФК Поділля --- --- --- ---
13 Жов 20:20 ФК Медобори ФК Панорама --- --- --- ---
13 Жов 20:21 ФК "Козова" ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Вища ліга фінал
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Вер 08:59 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
04 Вер 09:00 ФК "Нива" Теребовля ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Вер 09:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
11 Вер 09:01 ФК Агронива "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Вер 20:05 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК Агронива --- --- --- ---
18 Вер 21:13 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Вер 22:46 ФК "Збруч-Агробізнес" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
25 Вер 22:46 ФК Агронива ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Жов 22:18 ФК "Нива" Теребовля ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
02 Жов 22:18 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Жов 21:38 ФК "Нива" Теребовля "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
09 Жов 21:39 ФК Агронива ФК "Збруч-Агробізнес" Когут Олег Олегович ---
Вища ліга втішний турнір
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Вер 09:02 ФК "Бережани" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
11 Вер 09:02 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Вер 20:06 ФСК "Кристал" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
15 Вер 20:06 ФК "Копичинці" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Вер 20:35 ФК "Бережани" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
22 Вер 20:35 ФСК "Кристал" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Вер 22:46 ФСК "Кристал" ФК "Бережани" --- --- --- ---
25 Вер 22:47 ФК "Копичинці" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Жов 21:47 ДЮСШ-Тернопіль ФСК "Кристал" --- --- --- ---
06 Жов 21:48 ФК "Бережани" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Жов 20:48 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Бережани" --- --- --- ---
13 Жов 20:49 ФК "Копичинці" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тернопільська футзальна ліга 2019/20
Футзальна ліга. Вища ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Лис 17:25 «Поділля-Starlife» В. Березовиця «Микулинці-Булат» --- --- --- ---
02 Лис 17:26 «Агронива-Біла» "Говерла" Дубівці --- --- --- ---
02 Лис 17:26 «Медобори» Зелене «Гермес-7» Тернопіль --- --- --- ---
02 Лис 17:27 «Віго-Острів» «Алюр» Тернопіль --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Лис 19:30 «Алюр» Тернопіль "Говерла" Дубівці --- --- --- ---
09 Лис 19:31 «Віго-Острів» «Гермес-7» Тернопіль --- --- --- ---
09 Лис 19:31 «Агронива-Біла» «Микулинці-Булат» --- --- --- ---
09 Лис 19:32 «Поділля-Starlife» В. Березовиця "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
09 Лис 19:33 «Медобори» Зелене "Sebn-Скриня" Тернопіль --- --- --- ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Лис 19:42 "Sebn-Скриня" Тернопіль "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Лис 18:34 «Агронива-Біла» "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
16 Лис 18:34 "Говерла" Дубівці «Микулинці-Булат» --- --- --- ---
16 Лис 18:35 «Віго-Острів» "Sebn-Скриня" Тернопіль --- --- --- ---
16 Лис 18:35 «Алюр» Тернопіль «Гермес-7» Тернопіль --- --- --- ---
16 Лис 18:36 «Медобори» Зелене «Поділля-Starlife» В. Березовиця --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Лис 21:18 «Віго-Острів» «Поділля-Starlife» В. Березовиця --- --- --- ---
24 Лис 21:19 «Гермес-7» Тернопіль "Sebn-Скриня" Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:20 «Агронива-Біла» «Медобори» Зелене --- --- --- ---
24 Лис 21:20 «Алюр» Тернопіль «Микулинці-Булат» --- --- --- ---
24 Лис 21:21 "Говерла" Дубівці "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Лис 19:56 "Говерла" Дубівці «Медобори» Зелене --- --- --- ---
30 Лис 19:56 «Микулинці-Булат» "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
30 Лис 19:57 «Алюр» Тернопіль "Sebn-Скриня" Тернопіль --- --- --- ---
30 Лис 19:58 «Віго-Острів» «Агронива-Біла» --- --- --- ---
30 Лис 19:58 «Гермес-7» Тернопіль «Поділля-Starlife» В. Березовиця --- --- --- ---
Футзальна ліга. Перша ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Лис 21:21 "Юніори" Тернопіль Тернопільська міська рада --- --- --- ---
03 Лис 21:22 ФК «Ланівці-ОТГ» «Поділля» Васильківці --- --- --- ---
03 Лис 21:23 «Вся-Україна-Колос» Бучач ФК «Козова» --- --- --- ---
03 Лис 21:24 «Автоцентр 88» Тернопіль «Колос» Зборів --- --- --- ---
03 Лис 21:25 «Копичинецькі ковбаси» Копичинці ГУНП Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 21:25 «Wyscout» Тернопіль «Роял-Транс» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 21:26 ФК «Озерна-1» Зборівський р-н «Агрокомплекс Івачів» Івачів --- --- --- ---
02 Лис 21:29 ФК «Скалат» ФК «Хоростків» --- --- --- ---
02 Лис 21:30 «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів «Вікторія» В. Бірки --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Лис 13:53 ФК «Скалат» «Роял-Транс» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 13:54 "Юніори" Тернопіль «Колос» Зборів --- --- --- ---
10 Лис 13:55 «Копичинецькі ковбаси» Копичинці «Wyscout» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 13:55 ФК «Озерна-1» Зборівський р-н ГУНП Тернопіль --- --- --- ---
09 Лис 13:56 «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів «Агрокомплекс Івачів» Івачів --- --- --- ---
09 Лис 13:57 ФК «Козова» Тернопільська міська рада --- --- --- ---
10 Лис 13:58 «Вся-Україна-Колос» Бучач «Поділля» Васильківці --- --- --- ---
09 Лис 13:59 «Автоцентр 88» Тернопіль ФК «Хоростків» --- --- --- ---
09 Лис 13:59 ФК «Ланівці-ОТГ» «Вікторія» В. Бірки --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Лис 20:55 «Поділля» Васильківці «Вікторія» В. Бірки --- --- --- ---
17 Лис 20:56 «Вся-Україна-Колос» Бучач Тернопільська міська рада --- --- --- ---
17 Лис 20:56 "Юніори" Тернопіль ФК «Хоростків» --- --- --- ---
17 Лис 20:57 «Автоцентр 88» Тернопіль «Роял-Транс» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 20:57 «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів ГУНП Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 20:58 ФК «Озерна-1» Зборівський р-н «Wyscout» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 20:59 ФК «Ланівці-ОТГ» «Агрокомплекс Івачів» Івачів --- --- --- ---
17 Лис 20:59 ФК «Скалат» «Копичинецькі ковбаси» Копичинці --- --- --- ---
17 Лис 21:00 ФК «Козова» «Колос» Зборів --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Лис 21:23 Тернопільська міська рада «Колос» Зборів --- --- --- ---
24 Лис 21:25 "Юніори" Тернопіль «Роял-Транс» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:25 «Поділля» Васильківці «Агрокомплекс Івачів» Івачів --- --- --- ---
24 Лис 21:26 «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів «Wyscout» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:27 ФК «Козова» ФК «Хоростків» --- --- --- ---
24 Лис 21:28 «Автоцентр 88» Тернопіль «Копичинецькі ковбаси» Копичинці --- --- --- ---
24 Лис 21:29 «Вся-Україна-Колос» Бучач «Вікторія» В. Бірки --- --- --- ---
24 Лис 21:29 ФК «Ланівці-ОТГ» ГУНП Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:30 ФК «Озерна-1» Зборівський р-н ФК «Скалат» --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Лис 20:43 «Вся-Україна-Колос» Бучач «Колос» Зборів --- --- --- ---
30 Лис 20:43 «Поділля» Васильківці ГУНП Тернопіль --- --- --- ---
30 Лис 20:44 «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів ФК «Скалат» --- --- --- ---
01 Гру 20:35 Тернопільська міська рада ФК «Хоростків» --- --- --- ---
01 Гру 20:36 "Юніори" Тернопіль «Копичинецькі ковбаси» Копичинці --- --- --- ---
01 Гру 20:37 ФК «Козова» «Роял-Транс» Тернопіль --- --- --- ---
01 Гру 20:38 «Автоцентр 88» Тернопіль ФК «Озерна-1» Зборівський р-н --- --- --- ---
01 Гру 20:39 «Вікторія» В. Бірки «Агрокомплекс Івачів» Івачів --- --- --- ---
01 Гру 20:39 ФК «Ланівці-ОТГ» «Wyscout» Тернопіль --- --- --- ---
Футзальна ліга. Друга ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Лис 21:51 «Стрипа» Купчинці «Largo» Тернопіль --- --- --- ---
02 Лис 21:52 «Панорама-1» Млинівці «Лісма» Шляхтинці --- --- --- ---
04 Лис 21:52 ФК «Гаї Шевченківські» «Добрий Самарянин» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 21:53 «Терен» Тернопіль SEBN, UA Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 21:53 «Інваспорт» Тернопіль «Меліоратор» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 21:54 «Вікторія 92» Вікторівка «Метрікс» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 21:54 «Калина» Тернопіль «Саюз» Тернопіль --- --- --- ---
04 Лис 21:55 ФК «Нараїв» Бережанський р-н ФК «Заруддя» Зборівський р-н --- --- --- ---
03 Лис 21:55 «Файне місто» Тернопіль «Ветеран Плюс» Тернопільський район --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Лис 20:47 «Стрипа» Купчинці SEBN, UA Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:48 «Файне місто» Тернопіль «Терен» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:48 ФК «Гаї Шевченківські» ФК «Заруддя» Зборівський р-н --- --- --- ---
10 Лис 20:49 ФК «Нараїв» Бережанський р-н «Ветеран Плюс» Тернопільський район --- --- --- ---
10 Лис 20:50 «Вікторія 92» Вікторівка «Добрий Самарянин» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:50 «Калина» Тернопіль «Largo» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:51 «Лісма» Шляхтинці «Меліоратор» Тернопіль --- --- --- ---
09 Лис 20:52 «Панорама-1» Млинівці «Метрікс» Тернопіль --- --- --- ---
09 Лис 20:53 «Інваспорт» Тернопіль «Саюз» Тернопіль --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Лис 21:37 «Калина» Тернопіль SEBN, UA Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:38 «Стрипа» Купчинці «Файне місто» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:39 ФК «Нараїв» Бережанський р-н «Терен» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:40 «Вікторія 92» Вікторівка ФК «Заруддя» Зборівський р-н --- --- --- ---
17 Лис 21:41 ФК «Гаї Шевченківські» «Ветеран Плюс» Тернопільський район --- --- --- ---
17 Лис 21:42 «Інваспорт» Тернопіль «Largo» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:42 «Метрікс» Тернопіль «Добрий Самарянин» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:43 «Лісма» Шляхтинці «Саюз» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:44 «Панорама-1» Млинівці «Меліоратор» Тернопіль --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Лис 21:32 «Вікторія 92» Вікторівка «Ветеран Плюс» Тернопільський район --- --- --- ---
24 Лис 21:33 «Калина» Тернопіль «Файне місто» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:35 «Метрікс» Тернопіль ФК «Заруддя» Зборівський р-н --- --- --- ---
24 Лис 21:35 «Панорама-1» Млинівці «Добрий Самарянин» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:38 ФК «Нараїв» Бережанський р-н «Стрипа» Купчинці --- --- --- ---
24 Лис 21:40 ФК «Гаї Шевченківські» «Терен» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:40 «Інваспорт» Тернопіль SEBN, UA Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:41 «Лісма» Шляхтинці «Largo» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:42 «Меліоратор» Тернопіль «Саюз» Тернопіль --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Лис 20:40 «Меліоратор» Тернопіль «Largo» Тернопіль --- --- --- ---
30 Лис 20:41 «Інваспорт» Тернопіль «Файне місто» Тернопіль --- --- --- ---
30 Лис 20:41 «Калина» Тернопіль ФК «Нараїв» Бережанський р-н --- --- --- ---
30 Лис 20:42 «Метрікс» Тернопіль «Ветеран Плюс» Тернопільський район --- --- --- ---
01 Гру 15:43 «Вікторія 92» Вікторівка «Терен» Тернопіль --- --- --- ---
01 Гру 15:44 «Панорама-1» Млинівці «Саюз» Тернопіль --- --- --- ---
01 Гру 15:45 «Добрий Самарянин» Тернопіль ФК «Заруддя» Зборівський р-н --- --- --- ---
01 Гру 15:45 ФК «Гаї Шевченківські» «Стрипа» Купчинці --- --- --- ---
01 Гру 15:46 «Лісма» Шляхтинці SEBN, UA Тернопіль --- --- --- ---
Футзальна ліга. Третя ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Лис 22:07 «Опілля» Тернопільський район ФК «Мишковичі» --- --- --- ---
03 Лис 22:07 «Панорама-2» Млинівці «Нива» Підгайці --- --- --- ---
03 Лис 22:08 «Карат» Тернопіль «Стрипа-2» Купчинці --- --- --- ---
03 Лис 22:08 «Серет» Тернопіль «Тернопільводоканал» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 22:09 «ЕКМІ» Біла ФК «Озерна-2» Зборівський р-н --- --- --- ---
03 Лис 22:09 «Молокія» Тернопіль «Зелені штахети» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 22:10 «Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль «Аляска» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 22:11 ФК «Пронятин» «Добра піца» Тернопіль --- --- --- ---
03 Лис 22:11 ФК «Великі Гаї» «Savandi» Тернопіль --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Лис 20:55 «ЕКМІ» Біла «Молокія» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:55 «Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль «Тернопільводоканал» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:56 «Серет» Тернопіль ФК «Озерна-2» Зборівський р-н --- --- --- ---
10 Лис 20:56 ФК «Пронятин» «Стрипа-2» Купчинці --- --- --- ---
10 Лис 20:57 ФК «Великі Гаї» «Аляска» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:57 «Карат» Тернопіль «Нива» Підгайці --- --- --- ---
10 Лис 20:58 ФК «Мишковичі» «Добра піца» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:59 «Панорама-2» Млинівці «Зелені штахети» Тернопіль --- --- --- ---
10 Лис 20:59 «Опілля» Тернопільський район «Savandi» Тернопіль --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Лис 20:40 «Опілля» Тернопільський район «Добра піца» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 20:41 «Панорама-2» Млинівці «ЕКМІ» Біла --- --- --- ---
17 Лис 20:41 «Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль ФК «Озерна-2» Зборівський р-н --- --- --- ---
17 Лис 20:42 ФК «Мишковичі» «Стрипа-2» Купчинці --- --- --- ---
17 Лис 20:43 «Карат» Тернопіль «Зелені штахети» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 20:44 ФК «Великі Гаї» «Тернопільводоканал» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 20:45 «Серет» Тернопіль «Молокія» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:32 «Savandi» Тернопіль «Аляска» Тернопіль --- --- --- ---
17 Лис 21:32 ФК «Пронятин» «Нива» Підгайці --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Лис 21:44 «Серет» Тернопіль «Панорама-2» Млинівці --- --- --- ---
24 Лис 21:44 ФК «Великі Гаї» ФК «Озерна-2» Зборівський р-н --- --- --- ---
24 Лис 21:45 ФК «Мишковичі» «Нива» Підгайці --- --- --- ---
24 Лис 21:45 «Добра піца» Тернопіль «Стрипа-2» Купчинці --- --- --- ---
24 Лис 21:46 «Опілля» Тернопільський район «Аляска» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:47 «Savandi» Тернопіль «Тернопільводоканал» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:48 «Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль «Молокія» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:48 ФК «Пронятин» «Зелені штахети» Тернопіль --- --- --- ---
24 Лис 21:49 «Карат» Тернопіль «ЕКМІ» Біла --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Гру 22:07 «Карат» Тернопіль «Серет» Тернопіль --- --- --- ---
01 Гру 22:08 ФК «Пронятин» «ЕКМІ» Біла --- --- --- ---
01 Гру 22:08 «Savandi» Тернопіль ФК «Озерна-2» Зборівський р-н --- --- --- ---
01 Гру 22:09 «Добра піца» Тернопіль «Нива» Підгайці --- --- --- ---
01 Гру 22:10 «Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль «Панорама-2» Млинівці --- --- --- ---
01 Гру 22:10 ФК «Великі Гаї» «Молокія» Тернопіль --- --- --- ---
01 Гру 22:11 «Аляска» Тернопіль «Тернопільводоканал» Тернопіль --- --- --- ---
01 Гру 22:11 ФК «Мишковичі» «Зелені штахети» Тернопіль --- --- --- ---
01 Гру 22:12 «Опілля» Тернопільський район «Стрипа-2» Купчинці --- --- --- ---
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 5 15
«Алюр» Тернопіль 5 10
«Медобори» Зелене 5 9
«Агронива-Біла» 5 9
"Sebn-Скриня" Тер... 5 9
«Гермес-7» Тернопіль 5 7
«Поділля-Starlife... 5 7
«Микулинці-Булат» 5 3
"Говерла" Дубівці 5 3
«Віго-Острів» 5 1
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Козова» 5 15
«Вікторія» В. Бірки 5 13
ФК «Хоростків» 5 12
«Агрон-Агропродсе... 5 12
ФК «Ланівці-ОТГ» 5 10
«Автоцентр 88» Те... 5 10
«Поділля» Васильк... 5 9
ФК «Скалат» 5 9
«Колос» Зборів 5 7
«Копичинецькі ков... 5 7
«Wyscout» Тернопіль 5 6
«Вся-Україна-Коло... 5 5
"Юніори" Тернопіль 5 5
ФК «Озерна-1» Збо... 5 4
ГУНП Тернопіль 5 3
«Агрокомплекс Іва... 5 1
Тернопільська міс... 5 1
«Роял-Транс» Терн... 5 0
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 5 15
ФК «Нараїв» Береж... 5 13
«Стрипа» Купчинці 5 12
«Лісма» Шляхтинці 5 12
«Вікторія 92» Вік... 5 10
«Інваспорт» Терно... 5 9
SEBN, UA Тернопіль 5 9
«Панорама-1» Млин... 5 7
«Добрий Самарянин... 5 7
«Калина» Тернопіль 5 6
«Метрікс» Тернопіль 5 6
ФК «Заруддя» Збор... 5 6
«Ветеран Плюс» Те... 5 5
«Файне місто» Тер... 5 4
ФК «Гаї Шевченків... 5 4
«Меліоратор» Терн... 5 4
«Терен» Тернопіль 5 1
«Largo» Тернопіль 5 0
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«ЕКМІ» Біла 5 15
«Savandi» Тернопіль 5 13
«Микулинецький Бр... 5 12
«Зелені штахети» ... 5 10
«Нива» Підгайці 5 10
«Добра піца» Терн... 5 10
ФК «Пронятин» 5 9
ФК «Мишковичі» 5 8
ФК «Великі Гаї» 5 8
«Стрипа-2» Купчинці 5 7
«Серет» Тернопіль 5 7
«Тернопільводокан... 5 5
«Молокія» Тернопіль 5 4
«Аляска» Тернопіль 5 3