Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Чемпіонат області 2017
Вища ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Кві 15:53 ФК "Козова" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Федунець Володимир Іванович ---
30 Кві 15:54 ФК "Бережани" ФК "Дністер" Гах Андрій Петрович ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
07 Тра 15:55 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Козова" Ясючення Володимир Миколайович ---
07 Тра 15:56 ФК "Бережани" "Колос" Зборів Пиндиківський Володимир Романович ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
14 Тра 15:57 ФК "Кременець - Академія" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Гах Андрій Петрович ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
21 Тра 15:58 ФК "Дністер" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Ясючення Володимир Миколайович ---
21 Тра 15:59 ФК "Бережани" ФСК "Кристал" --- ---
21 Тра 16:00 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Кременець - Академія" Пиндиківський Володимир Романович ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
28 Тра 16:01 ФК "Козова" ФК "Дністер" Гах Андрій Петрович ---
28 Тра 16:02 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "ДСО - Поділля" Федунець Володимир Іванович ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Чер 23:41 ФК "Бережани" "Агрон-ОТГ" В. Гаї Гах Андрій Петрович --- ---
11 Чер 23:43 ФК "Дністер" ФК "ДСО - Поділля" Ясючення Володимир Миколайович ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Чер 17:00 ФК "Кременець - Академія" ФК "Козова" Ясючення Володимир Миколайович ---
18 Чер 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї "Колос" Зборів Гарас Ігор Миколайович ---
18 Чер 17:00 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Бережани" Гах Андрій Петрович ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Чер 19:38 ФСК "Кристал" ФК "Кременець - Академія" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Сер 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Сер 17:00 ФК "Дністер" ФК "Бережани" --- --- --- ---
13 Сер 17:00 ФК "ДСО - Поділля" "Колос" Зборів --- --- --- ---
13 Сер 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Сер 20:56 ФК "Козова" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
20 Сер 17:00 ФК "Козова" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
23 Сер 17:00 ФСК "Кристал" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
27 Сер 17:00 ФК "Кременець - Академія" ФК "Дністер" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Вер 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Кременець - Академія" --- --- --- ---
03 Вер 17:00 ФК "Бережани" ФК "Козова" --- --- --- ---
03 Вер 16:00 ФК "Дністер" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Вер 17:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Дністер" --- --- --- ---
10 Вер 16:00 ФК "Кременець - Академія" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
09 Вер 17:00 ФК "Козова" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Вер 08:52 ФСК "Кристал" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Вер 08:53 "Колос" Зборів ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
20 Вер 09:46 ФСК "Кристал" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Вер 09:47 ФК "Дністер" ФК "Козова" --- --- --- ---
24 Вер 09:48 ФК "ДСО - Поділля" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
24 Вер 09:48 ФК "Бережани" ФК "Кременець - Академія" --- --- --- ---
27 Вер 19:56 "Колос" Зборів ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Жов 16:00 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Дністер" --- --- --- ---
01 Жов 16:00 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Бережани" --- --- --- ---
01 Жов 16:00 ФК "Кременець - Академія" "Колос" Зборів --- --- --- ---
04 Жов 21:48 ФСК "Кристал" ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Жов 16:00 ФК "Кременець - Академія" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Жов 19:20 ФК "ДСО - Поділля" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Жов 16:00 ФК "Дністер" ФСК "Кристал" --- --- ---
15 Жов 16:00 ФК "Козова" ФК "Кременець - Академія" --- --- ---
15 Жов 16:00 "Колос" Зборів "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- ---
15 Жов 16:00 ФК "Бережани" ФК "ДСО - Поділля" --- ---
Перша ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Кві 17:00 ФК "Трибухівці" ФК "Збруч-Агробізнес" Гах Андрій Петрович ---
23 Кві 17:00 ФК "Шумськ" НФК Тривалети-Кременець Чаплій Ігор Петрович ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Кві 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Шумськ" Чемний Олег Володимирович --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
14 Тра 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Скалат" ОТГ Чаплій Ігор Петрович --- ---
31 Тра 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
07 Тра 17:00 ФК "Збараж" ФК "Шумськ" Гах Андрій Петрович --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
21 Тра 17:00 ФК "Трибухівці" ФК "Збараж" Гах Андрій Петрович --- ---
24 Тра 16:00 ФК "Нива" Теребовля МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська Гах Андрій Петрович ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
28 Тра 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Тернопіль-Педліцей Чемний Олег Володимирович ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Чер 15:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Копичинці" Садковський Ігор Володимирович ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
31 Тра 17:00 ФК "Копичинці" ФК "Нива" Теребовля Ясючення Володимир Миколайович ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Чер 16:00 ФК "Шумськ" ФК "Копичинці" Скуба Ігор Богданович ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Чер 17:00 ФК "Збараж" ФК Тернопіль-Педліцей Буняк Віталій Васильович ---
11 Чер 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Збруч-Агробізнес" Чемний Олег Володимирович ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Чер 14:00 НФК Тривалети-Кременець МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська Бельзецький Василь Миронович ---
21 Чер 17:00 ФК "Нива" Теребовля ФК "Трибухівці" Федунець Володимир Іванович --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Чер 16:00 ФК "Копичинці" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
25 Чер 17:00 ФК "Трибухівці" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
25 Чер 16:00 ФК "Збараж" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
25 Чер 17:00 ФК "Скалат" ОТГ ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
28 Чер 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
28 Чер 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
28 Чер 18:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Збараж" --- --- --- ---
28 Чер 18:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Лип 17:00 ФК "Шумськ" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Сер 17:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Збараж" --- --- --- ---
06 Сер 17:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Шумськ" --- --- --- ---
06 Сер 17:00 ФК "Копичинці" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
09 Сер 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Сер 18:00 ФК "Нива" Теребовля ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Сер 17:00 ФК "Збараж" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
13 Сер 15:00 ФК "Шумськ" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
13 Сер 16:00 ФК "Трибухівці" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
15 Сер 21:41 ФК "Скалат" ОТГ ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
16 Сер 20:55 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
20 Сер 17:00 ФК "Збруч-Агробізнес" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
20 Сер 15:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Копичинці" --- --- --- ---
23 Сер 17:00 ФК "Шумськ" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Сер 15:00 ФК "Шумськ" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
27 Сер 17:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
27 Сер 17:00 ФК "Копичинці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
27 Сер 17:00 ФК "Трибухівці" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Вер 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
03 Вер 15:00 ФК "Копичинці" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
06 Вер 17:00 ФК "Збараж" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
06 Вер 17:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Вер 14:00 ФК "Трибухівці" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
10 Вер 16:00 ФК "Скалат" ОТГ МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
10 Вер 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Збараж" --- --- --- ---
09 Вер 16:00 ФК "Нива" Теребовля ФК "Шумськ" --- --- --- ---
13 Вер 16:02 ФК "Копичинці" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Вер 16:03 ФК "Збараж" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Вер 08:53 ФК "Нива" Теребовля НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
17 Вер 08:54 ФК "Збараж" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
17 Вер 08:54 ФК "Шумськ" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
17 Вер 08:55 ФК "Скалат" ОТГ ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
20 Вер 09:47 ФК Тернопіль-Педліцей МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 19
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Вер 09:49 ФК "Копичинці" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
24 Вер 09:49 ФК "Скалат" ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
24 Вер 09:50 ФК "Трибухівці" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
27 Вер 19:57 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
27 Вер 19:57 НФК Тривалети-Кременець ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Жов 23:09 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Жов 21:47 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Жов 21:47 ФК "Нива" Теребовля ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Жов 19:26 ФК "Нива" Теребовля ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Жов 19:27 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 20
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Жов 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
11 Жов 16:00 ФК "Шумськ" ФК "Збараж" --- --- --- ---
11 Жов 16:00 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Жов 20:08 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Нива" Теребовля --- --- ---
Ліга Чемпіонів Тернопільщини 2017/18
Чемпіонат області 2018
Вища ліга
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Кві 17:09 ФК "ДСО - Поділля" "Колос" Зборів --- --- --- ---
22 Кві 17:09 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Козова" --- --- --- ---
22 Кві 17:10 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Дністер" --- --- --- ---
22 Кві 17:10 ФК "Бережани" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Кві 10:37 ФК "Бережани" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
29 Кві 10:37 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
29 Кві 10:38 ФК "Дністер" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
29 Кві 10:38 ФК "Вишнівець" ФК "Козова" --- --- --- ---
02 Тра 11:12 "Колос" Зборів ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Тра 22:12 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
06 Тра 22:13 ДЮСШ-Тернопіль "Колос" Зборів --- --- --- ---
06 Тра 22:13 ФК "Козова" ФК "Дністер" --- --- --- ---
06 Тра 22:14 ФК "Збруч-Агробізнес" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
09 Тра 07:48 ФСК "Кристал" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Тра 08:59 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Козова" --- --- --- ---
13 Тра 08:59 ФК "Бережани" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
13 Тра 09:00 "Колос" Зборів ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
13 Тра 09:00 ФК "Вишнівець" ФК "Дністер" --- --- --- ---
16 Тра 09:07 ФК "ДСО - Поділля" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Тра 02:08 ФК "Дністер" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
27 Тра 00:30 ФСК "Кристал" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
27 Тра 00:31 ДЮСШ-Тернопіль ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
27 Тра 00:32 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Бережани" --- --- --- ---
27 Тра 00:32 ФК "Козова" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Тра 07:51 ФСК "Кристал" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Чер 22:06 ФК "Вишнівець" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
03 Чер 22:06 "Колос" Зборів ФК "Дністер" --- --- --- ---
03 Чер 22:07 ФК "Бережани" ФК "Козова" --- --- --- ---
03 Чер 22:07 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
06 Чер 06:53 ФСК "Кристал" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 20:36 "Агрон-ОТГ" В. Гаї "Колос" Зборів --- --- --- ---
10 Чер 20:37 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
10 Чер 20:37 ФК "Збруч-Агробізнес" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
10 Чер 20:38 ФК "Козова" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
10 Чер 20:38 ФК "Дністер" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Чер 08:39 ФК "Вишнівець" "Колос" Зборів --- --- --- ---
17 Чер 08:40 ФК "Бережани" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
17 Чер 08:40 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Дністер" --- --- --- ---
17 Чер 08:41 ФСК "Кристал" ФК "Козова" --- --- --- ---
17 Чер 08:41 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Чер 08:55 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
24 Чер 08:55 ФК "Козова" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
24 Чер 08:56 ФК "Дністер" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
24 Чер 08:56 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
24 Чер 08:57 "Колос" Зборів ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Сер 22:47 ФК "Вишнівець" ФК "Бережани" --- --- --- ---
12 Сер 22:48 "Колос" Зборів ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
12 Сер 22:49 ФК "Козова" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
15 Сер 23:19 ФК "Дністер" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Сер 23:20 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Бережани" --- --- --- ---
22 Сер 23:04 ФСК "Кристал" "Колос" Зборів --- --- --- ---
26 Сер 20:44 ФК "Козова" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Сер 23:46 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Сер 23:46 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Дністер" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Сер 23:48 ФК "ДСО - Поділля" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Вер 08:42 ФК "Дністер" ФК "Козова" --- --- --- ---
02 Вер 22:40 ФК "Вишнівець" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
05 Вер 09:08 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
05 Вер 09:08 ФК "Бережани" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
05 Вер 09:09 "Колос" Зборів ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Вер 21:04 ФК "Дністер" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
09 Вер 21:05 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Бережани" --- --- --- ---
12 Вер 21:45 ФК "Козова" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Вер 21:45 ДЮСШ-Тернопіль ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Вер 07:27 ФК "Бережани" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
16 Вер 07:27 "Колос" Зборів ФК "Козова" --- --- --- ---
19 Вер 07:53 ФК "Вишнівець" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
19 Вер 07:54 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Дністер" --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Вер 19:55 ФК "Дністер" "Колос" Зборів --- --- --- ---
23 Вер 20:26 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
23 Вер 20:26 ФК "Козова" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Вер 10:10 ФСК "Кристал" ФК "ДСО - Поділля" Ющишин Андрій Григорович --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Вер 10:10 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Вер 22:31 ФСК "Кристал" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
29 Вер 22:31 ФК "Бережани" ФК "Дністер" --- --- --- ---
30 Вер 19:59 ФК "ДСО - Поділля" ФК "Козова" --- --- --- ---
03 Жов 18:47 ФК "Вишнівець" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
05 Жов 18:48 "Колос" Зборів "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Жов 20:52 ДЮСШ-Тернопіль "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Жов 20:53 ФК "Збруч-Агробізнес" "Колос" Зборів --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
14 Жов 22:46 ФК "Дністер" ФК "ДСО - Поділля" --- --- --- ---
14 Жов 22:47 "Колос" Зборів ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
17 Жов 21:10 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Бережани" --- --- --- ---
17 Жов 21:10 ФК "Збруч-Агробізнес" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
17 Жов 21:11 ФК "Козова" ФСК "Кристал" --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Жов 22:08 ФК "ДСО - Поділля" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
24 Жов 22:08 ФСК "Кристал" ФК "Дністер" --- --- --- ---
24 Жов 22:09 ФК "Бережани" "Колос" Зборів --- --- --- ---
24 Жов 22:09 ФК "Вишнівець" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
24 Жов 22:09 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Козова" --- --- ---
Перша ліга група А
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
01 Тра 16:00 ФК Юність ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК "Копичинці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК Мельниця ФК Агронива --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК Нива (Підгайці) ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Кві 16:00 ФК Агронива ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
29 Кві 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Мельниця --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Бастіон-1427 ФК "Копичинці" --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Колос (Бучач) ФК Юність --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Тра 16:00 ФК "Копичинці" ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК Мельниця ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК Нива (Підгайці) МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК "Трибухівці" ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Тра 16:00 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Бастіон-1427 ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Колос (Бучач) ФК Мельниця --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Юність ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Тра 16:00 ФК Мельниця ФК Юність --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК Нива (Підгайці) ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК "Трибухівці" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК Агронива МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Чер 22:15 ФК Бастіон-1427 ФК Агронива --- --- --- ---
03 Чер 22:16 ФК Колос (Бучач) ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
03 Чер 22:16 ФК Юність ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
03 Чер 22:16 ФК "Копичинці" ФК Мельниця --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Чер 20:39 ФК "Трибухівці" ФК Юність --- --- --- ---
10 Чер 20:40 ФК Агронива ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
10 Чер 20:41 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Чер 08:42 ФК Колос (Бучач) МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
17 Чер 08:43 ФК Юність ФК Агронива --- --- --- ---
17 Чер 08:44 ФК "Копичинці" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
17 Чер 08:44 ФК Мельниця ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Чер 16:53 ФК Нива (Підгайці) ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 19:12 ФК Агронива ФК "Копичинці" --- --- --- ---
24 Чер 18:35 ФК "Трибухівці" ФК Мельниця --- --- --- ---
24 Чер 18:36 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Юність --- --- --- ---
24 Чер 18:37 ФК Бастіон-1427 ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Лип 08:44 ФК Бастіон-1427 ФК Юність --- --- --- ---
22 Лип 08:45 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Копичинці" --- --- --- ---
22 Лип 08:45 ФК Агронива ФК Мельниця --- --- --- ---
22 Лип 08:46 ФК "Трибухівці" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Лип 15:18 ФК Нива (Підгайці) ФК Агронива --- --- --- ---
29 Лип 15:18 ФК Мельниця МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
29 Лип 15:19 ФК "Копичинці" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Сер 09:46 ФК Колос (Бучач) ФК "Копичинці" --- --- --- ---
05 Сер 09:47 ФК Бастіон-1427 ФК Мельниця --- --- --- ---
05 Сер 09:47 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
05 Сер 09:48 ФК Агронива ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Сер 19:05 ФК "Трибухівці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
12 Сер 19:06 ФК Нива (Підгайці) ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
12 Сер 19:07 ФК Мельниця ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
12 Сер 19:07 ФК "Копичинці" ФК Юність --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
15 Сер 23:21 ФК Юність ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Сер 07:43 ФК Юність ФК Мельниця --- --- --- ---
19 Сер 07:44 ФК Колос (Бучач) ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
19 Сер 07:44 ФК Бастіон-1427 ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
19 Сер 07:45 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Сер 20:44 ФК Агронива ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
26 Сер 20:45 ФК "Трибухівці" ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
26 Сер 20:46 ФК Нива (Підгайці) ФК Юність --- --- --- ---
26 Сер 20:46 ФК Мельниця ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Вер 22:53 ФК "Копичинці" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
02 Вер 22:54 ФК Юність ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
02 Вер 22:54 ФК Колос (Бучач) ФК Агронива --- --- --- ---
02 Вер 22:55 ФК Бастіон-1427 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Вер 20:51 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Колос (Бучач) --- --- --- ---
09 Вер 20:52 ФК Агронива ФК Юність --- --- --- ---
09 Вер 20:53 ФК "Трибухівці" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
09 Вер 20:54 ФК Нива (Підгайці) ФК Мельниця --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Вер 07:28 ФК Мельниця ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
16 Вер 07:29 ФК "Копичинці" ФК Агронива --- --- --- ---
16 Вер 07:30 ФК Юність МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
16 Вер 07:31 ФК Колос (Бучач) ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Перша ліга група Б
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Тра 16:00 ФК Вишнівець-2 ФК Арсенал --- --- --- ---
22 Кві 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК Зоря --- --- --- ---
22 Кві 16:00 ФК "Збараж" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
25 Кві 16:00 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Шумськ" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Тра 16:00 ФК Ланівці ОТГ ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Зоря ФК "Збараж" --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Арсенал НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
29 Кві 16:00 ФК Скалат-ОТГ ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Тра 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК "Збараж" ФК Арсенал --- --- --- ---
06 Тра 16:00 ФК "Шумськ" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Тра 16:00 ФК Зоря ФК "Шумськ" --- --- --- ---
16 Тра 16:00 ФК Арсенал ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
13 Тра 16:00 ФК Скалат-ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
13 Тра 16:00 НФК Тривалети-Кременець ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Тра 16:00 ФК Вишнівець-2 ФК "Збараж" --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК "Шумськ" ФК Арсенал --- --- --- ---
27 Тра 16:00 ФК Ланівці ОТГ ФК Зоря --- --- --- ---
30 Тра 07:53 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
03 Чер 22:17 ФК Арсенал ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
03 Чер 22:17 ФК Скалат-ОТГ ФК "Шумськ" --- --- --- ---
03 Чер 22:18 НФК Тривалети-Кременець ФК "Збараж" --- --- --- ---
06 Чер 06:54 ФК Вишнівець-2 ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
10 Чер 20:41 ФК Вишнівець-2 ФК "Шумськ" --- --- --- ---
10 Чер 20:42 ФК Ланівці ОТГ ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
10 Чер 20:42 ФК Зоря ФК Арсенал --- --- --- ---
13 Чер 11:46 ФК Тернопіль-Педліцей НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
17 Чер 08:45 ФК Ланівці ОТГ ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
17 Чер 08:45 НФК Тривалети-Кременець ФК "Шумськ" --- --- --- ---
20 Чер 08:44 ФК "Збараж" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
24 Чер 18:37 ФК "Шумськ" ФК "Збараж" --- --- --- ---
24 Чер 18:38 ФК Ланівці ОТГ НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
24 Чер 18:38 ФК Вишнівець-2 ФК Зоря --- --- --- ---
24 Чер 18:39 ФК Арсенал ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
27 Чер 09:09 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Зоря --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Лип 08:47 ФК Арсенал ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
22 Лип 08:47 ФК Зоря НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
22 Лип 08:48 ФК Ланівці ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
29 Лип 15:19 НФК Тривалети-Кременець ФК Арсенал --- --- --- ---
29 Лип 15:19 ФК Вишнівець-2 ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Сер 09:48 ФК Скалат-ОТГ НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
05 Сер 09:49 ФК Арсенал ФК "Збараж" --- --- --- ---
05 Сер 09:49 ФК Ланівці ОТГ ФК "Шумськ" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Сер 19:02 ФК "Збараж" ФК Зоря --- --- --- ---
12 Сер 19:02 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Сер 19:03 ФК "Шумськ" ФК Зоря --- --- --- ---
12 Сер 19:04 ФК "Збараж" ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
12 Сер 19:04 ФК Вишнівець-2 НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
15 Сер 23:21 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Арсенал --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Сер 07:45 ФК "Збараж" ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
19 Сер 07:46 ФК Зоря ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
19 Сер 07:46 ФК Арсенал ФК "Шумськ" --- --- --- ---
22 Сер 23:04 ФК Скалат-ОТГ ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 15
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Сер 20:47 ФК Ланівці ОТГ ФК Арсенал --- --- --- ---
26 Сер 20:47 ФК "Збараж" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
26 Сер 20:48 ФК "Шумськ" ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
29 Сер 23:48 ФК Тернопіль-Педліцей ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
Тур 16
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Вер 22:55 ФК Скалат-ОТГ ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
02 Вер 22:56 ФК Арсенал ФК Зоря --- --- --- ---
02 Вер 22:56 ФК "Шумськ" ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
05 Вер 09:10 НФК Тривалети-Кременець ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
25 Лип 09:11 ФК "Шумськ" ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
06 Вер 09:10 ФК Зоря ФК Тернопіль-Педліцей --- --- --- ---
Тур 17
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Вер 20:54 ФК Зоря ФК Скалат-ОТГ --- --- --- ---
09 Вер 20:55 ФК Вишнівець-2 ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
09 Вер 20:56 ФК "Шумськ" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
12 Вер 21:46 ФК Тернопіль-Педліцей ФК "Збараж" --- --- --- ---
Тур 18
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Вер 07:32 НФК Тривалети-Кременець ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
16 Вер 07:32 ФК Зоря ФК Вишнівець-2 --- --- --- ---
16 Вер 07:33 ФК Скалат-ОТГ ФК Арсенал --- --- --- ---
16 Вер 07:34 ФК "Збараж" ФК "Шумськ" --- --- --- ---
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Тра 22:15 ФК "Копичинці" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
05 Тра 22:16 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Тра 08:34 ФК "Збруч-Агробізнес" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
12 Тра 08:35 ФК "Бережани" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
12 Тра 08:36 ФК Агронива ФК "Копичинці" --- --- --- ---
15 Тра 20:59 ФК "Нива" Теребовля ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Тра 21:47 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Копичинці" --- --- --- ---
19 Тра 21:47 ФСК "Кристал" ФК Агронива --- --- --- ---
19 Тра 21:48 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
19 Тра 21:48 ФК "Нива" Теребовля ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Тра 21:02 ФСК "Кристал" ФК "Бережани" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Тра 15:59 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
26 Тра 16:00 ФК "Бережани" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
29 Тра 22:13 ФК Агронива "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Чер 22:15 ФК "Нива" Теребовля ФК Агронива --- --- --- ---
02 Чер 22:15 ФК "Бережани" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
05 Чер 08:07 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Копичинці" --- --- --- ---
05 Чер 08:08 ДЮСШ-Тернопіль ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 07:58 ФК "Збруч-Агробізнес" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
09 Чер 07:59 ФСК "Кристал" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
09 Чер 07:59 ФК Агронива ФК "Бережани" --- --- --- ---
09 Чер 08:00 ФК "Копичинці" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Чер 09:39 ФК "Копичинці" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
13 Чер 23:01 ДЮСШ-Тернопіль ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Чер 22:44 ДЮСШ-Тернопіль "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
16 Чер 22:44 ФСК "Кристал" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
16 Чер 22:45 ФК "Копичинці" ФК "Бережани" --- --- --- ---
16 Чер 22:45 ФК Агронива ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 22:37 ФК Агронива ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
23 Чер 22:37 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
23 Чер 22:38 ФК "Бережани" ФСК "Кристал" --- --- --- ---
23 Чер 22:38 ФК "Нива" Теребовля "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 22:37 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК "Бережани" --- --- --- ---
30 Чер 22:39 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
30 Чер 22:39 ФСК "Кристал" ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
30 Чер 22:40 ФК "Копичинці" ФК Агронива --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
31 Лип 22:18 ФК Агронива ФСК "Кристал" --- --- --- ---
31 Лип 22:18 ФК "Збруч-Агробізнес" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
31 Лип 22:18 ФК "Бережани" ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
04 Сер 19:07 ФК "Копичинці" ДЮСШ-Тернопіль --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
14 Сер 20:55 ДЮСШ-Тернопіль ФК "Бережани" --- --- --- ---
14 Сер 20:56 ФК "Нива" Теребовля ФК "Збруч-Агробізнес" --- --- --- ---
14 Сер 20:56 "Агрон-ОТГ" В. Гаї ФК Агронива --- --- --- ---
14 Сер 20:57 ФСК "Кристал" ФК "Копичинці" --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Сер 21:08 ФК "Збруч-Агробізнес" ФК "Бережани" --- --- --- ---
21 Сер 22:24 ФК Агронива ФК "Нива" Теребовля --- --- --- ---
21 Сер 22:25 ФК "Копичинці" "Агрон-ОТГ" В. Гаї --- --- --- ---
Перша ліга
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Тра 22:19 ФК Ланівці ОТГ ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
05 Тра 22:20 ФК "Трибухівці" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
05 Тра 22:21 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Дністер" --- --- --- ---
05 Тра 22:21 ФК "Вишнівець" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
05 Тра 22:21 ФК Нива (Підгайці) ФК Зоря --- --- --- ---
05 Тра 22:22 ФК "Збараж" ФК Арсенал --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Тра 08:37 ФК Бастіон-1427 ФК Арсенал --- --- --- ---
12 Тра 08:37 ФК Зоря ФК "Збараж" --- --- --- ---
12 Тра 08:38 НФК Тривалети-Кременець ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
12 Тра 08:38 ФК "Дністер" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
12 Тра 08:39 ФК Вся Україна-Колос МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
12 Тра 08:39 ФК Ланівці ОТГ ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Тра 21:49 ФК "Трибухівці" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
19 Тра 21:50 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
19 Тра 21:51 ФК "Вишнівець" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
19 Тра 21:51 ФК Нива (Підгайці) ФК "Дністер" --- --- --- ---
19 Тра 21:52 ФК "Збараж" НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
19 Тра 21:53 ФК Арсенал ФК Зоря --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Тра 16:04 ФК Бастіон-1427 ФК Зоря --- --- --- ---
26 Тра 16:05 НФК Тривалети-Кременець ФК Арсенал --- --- --- ---
26 Тра 16:05 ФК "Дністер" ФК "Збараж" --- --- --- ---
26 Тра 16:06 ФК Вся Україна-Колос ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
26 Тра 16:06 ФК Ланівці ОТГ ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
26 Тра 16:09 ФК "Трибухівці" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Чер 22:15 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
02 Чер 22:16 ФК "Вишнівець" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
02 Чер 22:16 ФК Нива (Підгайці) ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
02 Чер 22:17 ФК "Збараж" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
02 Чер 22:18 ФК Арсенал ФК "Дністер" --- --- --- ---
02 Чер 22:19 ФК Зоря НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 08:02 ФК Бастіон-1427 НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
09 Чер 08:02 ФК "Дністер" ФК Зоря --- --- --- ---
09 Чер 08:03 ФК Вся Україна-Колос ФК Арсенал --- --- --- ---
09 Чер 08:03 ФК Ланівці ОТГ ФК "Збараж" --- --- --- ---
09 Чер 08:04 ФК "Трибухівці" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Чер 22:46 ФК Нива (Підгайці) МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
16 Чер 22:47 ФК Арсенал ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
16 Чер 22:47 ФК Зоря ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
16 Чер 22:47 НФК Тривалети-Кременець ФК "Дністер" --- --- --- ---
16 Чер 22:48 ФК "Вишнівець" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Чер 16:01 ФК Вся Україна-Колос ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 22:34 ФК Бастіон-1427 ФК "Дністер" --- --- --- ---
23 Чер 22:34 ФК Вся Україна-Колос НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
23 Чер 22:35 ФК Ланівці ОТГ ФК Зоря --- --- --- ---
23 Чер 22:35 ФК "Трибухівці" ФК Арсенал --- --- --- ---
23 Чер 22:36 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Збараж" --- --- --- ---
23 Чер 22:36 ФК "Вишнівець" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 22:41 ФК "Збараж" ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
30 Чер 22:41 ФК Арсенал МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
30 Чер 22:42 ФК Зоря ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
30 Чер 22:47 НФК Тривалети-Кременець ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
30 Чер 22:48 ФК "Дністер" ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Сер 19:50 ФК Бастіон-1427 ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
04 Сер 19:50 НФК Тривалети-Кременець ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
04 Сер 19:51 ФК Зоря МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
04 Сер 19:52 ФК Арсенал ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
04 Сер 19:53 ФК "Дністер" ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Сер 21:58 ФК "Збараж" ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
11 Сер 21:59 ФК Нива (Підгайці) ФК Арсенал --- --- --- ---
11 Сер 21:59 ФК "Вишнівець" ФК Зоря --- --- --- ---
11 Сер 22:01 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська НФК Тривалети-Кременець --- --- --- ---
11 Сер 22:02 ФК "Трибухівці" ФК "Дністер" --- --- --- ---
12 Сер 12:11 ФК Ланівці ОТГ ФК Вся Україна-Колос --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Сер 21:09 ФК Вся Україна-Колос ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
18 Сер 21:09 ФК "Дністер" МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська --- --- --- ---
18 Сер 21:10 ФК Зоря ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
18 Сер 21:11 ФК Арсенал ФК "Збараж" --- --- --- ---
18 Сер 21:13 НФК Тривалети-Кременець ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
18 Сер 21:13 ФК Бастіон-1427 ФК Ланівці ОТГ --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
21 Сер 22:25 МФК "Скала-Айва" Скала-Подільська ФК "Вишнівець" --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 10:36 ФК Нива (Підгайці) ФК Бастіон-1427 --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Сер 10:37 ФК "Збараж" ФК "Трибухівці" --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Сер 10:38 ФК "Збараж" ФК Нива (Підгайці) --- --- --- ---
Друга ліга
Тур 3
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
05 Тра 22:16 ФК Медобори ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
05 Тра 22:17 ФК "Козова" ФК Нараїв --- --- --- ---
05 Тра 22:18 ФК Юність ФК Галичина --- --- --- ---
05 Тра 22:18 "Колос" Зборів ФК Панорама --- --- --- ---
05 Тра 22:19 Віго-Острів ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Тур 2
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
08 Тра 21:28 ФК "Скалат" ОТГ ФК Поділля --- --- --- ---
Тур 4
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
12 Тра 08:40 ФК Волинь-Шумськ ФК Поділля --- --- --- ---
12 Тра 08:41 ФК Панорама Віго-Острів --- --- --- ---
12 Тра 08:54 ФК Галичина "Колос" Зборів --- --- --- ---
12 Тра 08:55 ФК Нараїв ФК Юність --- --- --- ---
12 Тра 08:55 ФК Медобори ФК "Козова" --- --- --- ---
Тур 5
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Тра 21:53 ФК "Козова" ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
19 Тра 21:54 ФК Юність ФК Медобори --- --- --- ---
19 Тра 21:54 "Колос" Зборів ФК Нараїв --- --- --- ---
19 Тра 21:55 Віго-Острів ФК Галичина --- --- --- ---
19 Тра 21:55 ФК Поділля ФК Панорама --- --- --- ---
Тур 6
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
26 Тра 16:09 ФК "Скалат" ОТГ ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
26 Тра 16:10 ФК Галичина ФК Поділля --- --- --- ---
26 Тра 16:10 ФК Нараїв Віго-Острів --- --- --- ---
28 Тра 16:11 ФК Медобори "Колос" Зборів --- --- --- ---
28 Тра 16:11 ФК "Козова" ФК Юність --- --- --- ---
Тур 7
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
02 Чер 22:20 ФК Юність ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
02 Чер 22:20 "Колос" Зборів ФК "Козова" --- --- --- ---
02 Чер 22:20 Віго-Острів ФК Медобори --- --- --- ---
02 Чер 22:21 ФК Поділля ФК Нараїв --- --- --- ---
02 Чер 22:21 ФК Волинь-Шумськ ФК Панорама --- --- --- ---
Тур 8
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
09 Чер 08:05 ФК Галичина ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
09 Чер 08:05 ФК Медобори ФК Поділля --- --- --- ---
09 Чер 08:06 ФК "Козова" Віго-Острів --- --- --- ---
09 Чер 08:06 ФК Юність "Колос" Зборів --- --- --- ---
06 Чер 08:08 ФК "Скалат" ОТГ ФК Панорама --- --- --- ---
Тур 9
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
16 Чер 22:48 "Колос" Зборів ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
16 Чер 22:49 Віго-Острів ФК Юність --- --- --- ---
16 Чер 22:49 ФК Поділля ФК "Козова" --- --- --- ---
16 Чер 22:50 ФК Волинь-Шумськ ФК Нараїв --- --- --- ---
16 Чер 22:50 ФК Панорама ФК Галичина --- --- --- ---
Тур 1
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
19 Чер 16:01 ФК Нараїв ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
Тур 10
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
23 Чер 22:31 ФК "Скалат" ОТГ ФК Галичина --- --- --- ---
23 Чер 22:31 ФК Нараїв ФК Панорама --- --- --- ---
23 Чер 22:32 ФК Медобори ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
23 Чер 22:33 "Колос" Зборів Віго-Острів --- --- --- ---
Тур 11
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
30 Чер 22:49 Віго-Острів ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
30 Чер 22:49 ФК Поділля "Колос" Зборів --- --- --- ---
30 Чер 22:50 ФК Волинь-Шумськ ФК "Козова" --- --- --- ---
30 Чер 22:50 ФК Панорама ФК Медобори --- --- --- ---
30 Чер 22:50 ФК Галичина ФК Нараїв --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
04 Сер 20:45 ФК "Скалат" ОТГ ФК Нараїв --- --- --- ---
04 Сер 20:45 ФК Галичина ФК Медобори --- --- --- ---
04 Сер 20:46 ФК Панорама ФК "Козова" --- --- --- ---
04 Сер 20:46 ФК Поділля Віго-Острів --- --- --- ---
Тур 13
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
11 Сер 21:54 ФК Поділля ФК "Скалат" ОТГ --- --- --- ---
11 Сер 21:55 ФК Юність ФК Панорама --- --- --- ---
11 Сер 21:55 ФК "Козова" ФК Галичина --- --- --- ---
11 Сер 21:56 ФК Медобори ФК Нараїв --- --- --- ---
11 Сер 22:12 "Колос" Зборів ФК Волинь-Шумськ --- --- --- ---
Тур 14
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
18 Сер 21:35 ФК Нараїв ФК "Козова" --- --- --- ---
18 Сер 21:36 ФК Галичина ФК Юність --- --- --- ---
18 Сер 21:36 ФК Панорама "Колос" Зборів --- --- --- ---
18 Сер 21:36 ФК Волинь-Шумськ Віго-Острів --- --- --- ---
21 Сер 11:22 ФК "Скалат" ОТГ ФК Медобори --- --- --- ---
Тур 12
Дата Матч Арбітр Асистент арбітра 1 Асистент арбітра 2 Спостерігач арбітражу
22 Сер 10:43 ФК Волинь-Шумськ ФК Юність --- --- --- ---
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 29
ФК "Нива" Теребовля 13 23
ФК Агронива 13 22
ФК "Збруч-Агробіз... 13 19
ФСК "Кристал" 12 18
ФК "Бережани" 13 12
ФК "Копичинці" 13 11
ДЮСШ-Тернопіль 12 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Вишнівець" 14 37
ФК "Дністер" 14 34
МФК "Скала-Айва" ... 14 31
ФК Зоря 14 26
ФК Вся Україна-Колос 14 24
ФК "Збараж" 14 19
НФК Тривалети-Кре... 14 18
ФК Арсенал 14 17
ФК "Трибухівці" 14 17
ФК Нива (Підгайці) 14 9
ФК Бастіон-1427 14 7
ФК Ланівці ОТГ 14 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 13 33
ФК "Козова" 13 27
ФК Поділля 11 26
ФК Галичина 13 26
"Колос" Зборів 12 25
ФК Панорама 13 21
Віго-Острів 12 14
ФК Юність 12 9
ФК "Скалат" ОТГ 13 6
ФК Волинь-Шумськ 13 5
ФК Нараїв 13 4

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром першої ліги чемпіонату Тернопільської області?
















Всього голосів: 700


Голосування триває до: 30 серпня 2019 р. 23:59