Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. Група «А». 6 тур

30 грудня 2017 р. 18:57

Сьогодні, 30 грудня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбувся шостий тур у Тернопільській третій футзальній лізі (група «А»).

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів:

«Легіон» (Драганівка) – «Саюз» (Тернопіль) – 1:7 (0:1)

Голи: Ігор Ташматов – Віталій Сливінський-2, Ігор Журик-2, Василь Огринович, Андрій Дідик, Юліан Лобоцький.

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 3:1 (0:0)

Голи: Петро Іванків-2, Михайло Світлик – Василь Лешак.

«Тема-Опілля» (Тернопіль) ДЮСШ (Тернопіль) – 3:8 (1:5)

Голи: Віктор Дубей, Роман Бих, Ігор Музичка – Олександр Кобеля-3, Богдан Дацко-2, Роман Бурбела, Андрій Ваврик, Віктор Таран.

«Себн» (Байківці) – «Сателіт 2015» (Тернопіль) – 4:5 (1:1)

Голи: Ігор Шаблій, Богдан Коваль, Віктор Турчин, Олег Прокоплюк – Віктор Захарків-2, Ігор Станько, Павло Кохан, Сергій Волинський.

 

Турнірна таблиця третьої футзальної ліги. Група «А».

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Сателіт-2015»

6

5

0

1

25:20

15

2

«Саюз»

6

5

0

1

34:12

15

3

«Агро-Дружба»

6

4

0

2

26:18

12

4

ДЮСШ

6

3

1

2

26:20

10

5

«Тема-Опілля»

6

2

0

4

16:24

6

6

«Легіон»

6

1

2

3

13:21

5

7

«Себн»

6

1

1

4

25:26

4

8

«Мрія Агрохолдинг»

6

1

0

5

15:38

3

 

Кращі бомбардири

Юліан Лобоцький («Саюз») – 9

Назар Олійник («Агро-Дружба») – 8

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 8

Ігор Журик («Саюз») – 8

Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 8

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 7

Богдан Дацко (ДЮСШ) – 6

Василь Кушнір («Себн») – 5

Володимир Федак («Легіон») – 5

Андрій Ваврик (ДЮСШ) – 5

***

Нагадаємо результати матчів попередніх турів:

П’ятий тур:

«Саюз» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 9:2 (3:0)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Віталій Сливінський-3, Олександр Кашицький-2, Роман Грицай – Петро Іванків-2.

«Сателіт-2015» (Тернопіль) - Тема-Опілля» (Тернопіль) – 3:2 (2:0)

Голи: Павло Кохан, Ігор Станько, Віктор Захарків – Володимир Фера, Віктор Дубей.

«Агро-Дружба» (Долина) – «Легіон» (Драганівка) – 6:3 (3:2)

Голи: Любомир Міц-2, Ігор Маранський, Назар Олійник, Андрій Турдієв, Ігор Ташматов, а/г – Ігор Ташматов-2, Володимир Федак.

ДЮСШ (Тернопіль) – «Себн» (Байківці) – 5:4 (2:1)

Голи: Андрій Ваврик-2, Олександр Ткачук, Владислав Грегуль, Богдан Дацко – Олег Прокоплюк-2, Михайло Хлипавка, Віктор Турчин.

***

Четвертий тур:

«Себн» (Байківці) – «Саюз» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Олег Прокоплюк – Юліан Лобоцький, Віталій Сливинський, Андрій Дідик, Ігор Журик.

ДЮСШ (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль) – 7:1 (1:1)

Голи: Максим Лилик-2, Олександр Кобеля, Олександр Томчук, Андрій Ваврик, Максим Кириченко, Богдан Дацко – Володимир Іванків.

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 1:4 (1:4)

Голи: Володимир Фера – Назар Олійник-3, Петро Добровольський.

«Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 0:3 (0:2)

Голи: Степан Римар-2, Володимир Федак.

***

Третій тур:

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Себн» (Байківці) – 2:9 (1:5)

Голи: Володимир Іванків, Петро Іванків – Василь Кушнір-4, Олег Кузяк-2, Олег Прокоплюк, Володимир Сакало, Ігор Шаблій.

«Агро-Дружба» (Долина) - «Сателіт-2015» (Тернопіль) – 5:6 (1:2)

Голи: Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Петро Добровольський – Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський.

«Легіон» (Драганівка) – «Тема-Опілля» (Тернопіль) – 1:3 (0:1)

«Саюз» (Тернопіль) - ДЮСШ (Тернопіль) – 7:3 (4:2)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Ігор Журик-2, Олександр Кашицький, Віталій Сливинський – Богдан Дацко, Владислав Грегуль, Андрій Ваврик.

***

Другий тур:

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Данилюк, Сергій Мудик – Ігор Журик-4, Василь Огринович, Віталій Сливинський, Юліан Лобоцький); «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 8:6 (Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський, Ігор Станько, Петро Фурик-а/г – Володимир Іванків-2, Михайло Світлик-2, Андрій Ковальчук, Петро Іванків); «Себн» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 4:7 (Олег Кузяк-3, Олексій Мриглод – Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Сергій Іванечко, Петро Добровольський, Юрій Кархут);ДЮСШ (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 2:2 (Роман Бурбела, Богдан Дацко – Степан Римар, Володимир Федак).

***

Перший тур:

«Мрія Агрохолдинг» – «Тема-Опілля» – 1:5 (Роман Довгошия – Сергій Мудик-2, Андрій Данилюк-2, Андрій Шверида); «Агро-Дружба» – ДЮСШ – 3:1 (Ігор Чміль-2, Ігор Моранський – Олександр Ткачук); «Легіон» – «Себн» – 3:3 (Володимир Федак, Степан Римар, Володимир Фемяк – Ігор Шаблій, Василь Кушнір, Олег Кузяк), «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 3:0 (неявка).

На фото – команда "Сателіт-2015"

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 23
ФК "Нива" Теребовля 9 19
ФК Медобори 10 17
ФК "Дністер" 10 14
ФК "Збруч-Агробіз... 10 13
ФК Колос (Бучач) 10 8
ФК "Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 9 5
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 14 36
"Рідна Борщівщина... 12 28
"Хатки" Бережани 13 28
ФК Нараїв 12 20
ФК "Трибухівці" 13 20
ФК Мельниця 13 17
Віго-Острів 13 13
"Колос" Зборів 14 12
"Вікнини" (Вікно) 13 11
ФК Нива (Підгайці) 13 10
"Нива" (Городниця) 12 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?















Всього голосів: 313


Голосування триває до: 30 вересня 2020 р. 23:59