Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЗАЯВКИ КОМАНД. ТРЕТЯ ЛІГА. "КОРЕСПОНДЕНТ" (ТЕРНОПІЛЬ)

29 грудня 2017 р. 17:44

Назва команди «Кореспондент»
Президент команди Лучка Денис Романович
Капітан команди Мартинюк Андрій Ігорович
Тренер команди Попович Віталій Іванович
Прізвище Ім'я, по-батькові День, місяць, рік народження
Золотоцький Микола Анатолійович 20.12.1992
Майовський Андрій Володимирович 07.03.1990
Попович Віталій Іванович 24.05.1975
Мартинюк Андрій Ігорович 30.11.1989
Чиж Ігор Михайлович 19.07.1986
Чабанов Дмитро Вікторович 06.11.1990
Гнатишин Микола Романович 25.05.1993
Лучка Денис Романович 02.07.1976
Шиптицький Роман Ярославович 05.04.1995
Дригуш Василь Григорович 15.03.1991
Мостовий Михайло Васильович 05.11.1990
Скочеляс Назарій Ігорович 26.10.1990
Скочеляс Юрій Ігорович 21.03.1992
Бойко Євген Ігорович 06.01.1991
Томин Роман Васильович 24.08.1992
Чорний Микола Миронович 13.05.1993

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось