Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЗАЯВКИ КОМАНД. ДРУГА ЛІГА. "АРТ-РАМА" (ТЕРНОПІЛЬ)

25 грудня 2017 р. 10:06

Назва команди АРТ-РАМА
Президент команди Коршунов Микола  
Капітан команди Висоцький Ігор  
Тренер команди Мельничук Сергій  
Прізвище Ім'я, Побатькові
(повністю)
День, місяць,
рік народження
Амплуа
(воротар, польовий)
Коршунов Микола Володимирович 19,01,1984 польовий
Біленький Мирон Васильович 10,03,1997 польовий
Висоцький Ігор Михайлович 03,12,1966 польовий
Задорожний Роман Григорович 13,05,1985 польовий
Коваль Роман Володимирович 17,09,1984 польовий
Мельничук Сергій Іванович 01,01,1966 польовий
Москаль Богдан Васильович 19,10,1992 польовий
Мшанецький Олег Ігорович 02,03,1989 польовий
Палихата Олег Іванович 12,05,1973 польовий
Строєвус Тарас Михайлович 04,07,1996 воротар
Труш Дмитро Євгенович 17,10,1989 польовий
Шимків Віталій Ігорович 19,09,1995 польовий
Михайлюк Ігор Петрович 22,06,1988 польовий
Світовий Богдан Богданович 20,01,1984 польовий
Бобик Олег Петрович 23,09,1971 воротар
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось