Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЗАЯВКИ КОМАНД. ПЕРША ЛІГА. tdk (Тернопіль)

24 грудня 2017 р. 12:03

 

Назва команди

tdk

 

Президент команди

Романко Володимир Ярославович

 

Капітан команди

Нетеча Олександр Павлович

 

Тренер команди

Нетеча Олександр Павлович

1

Нетеча Олександр Павлович

21,10,1986

польовий

2

Білоус Тарас Вікторович

30,01,1996

польовий

3

Побережник Михайло Петрович

15,11,1999

польовий

4

Хоптовий Андрій Михайлович

27,05,1992

польовий

5

Шельвіка Володимир Михайлович

18,05,1993

польовий

6

Скотецький Олег Петрович

10,07,1986

польовий

7

Янець Назарій Петрович

21,01,1992

польовий, воротар

8

Зянько Юрій Васильович

08,04,1982

воротар

9

Волик Віталій Михайлович

01,09,1981

польовий, воротар

10

Колоденський Валерій Іліч

04,02,1984

польовий

11

Жук Тарас Олегович

14,12,1988

польовий

12

Коваль Василь Іванович

15,02,1992

польовий

13

Гордійчук Сергій Степанович

27,01,2002

воротар

14

Шубалий Ігор Володимирович

11,06,1984

польовий

15

Марцінковський Руслан Анатолійович

19,01,1994

польовий

16

Васеловський Назар Іванович

11,06,1994

польовий

17

Пеляк Павло Петрович

30,05,1991

польовий

18

Лук'янов Сергій Петрович

10,01,1985

польовий

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось