Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЗАЯВКИ КОМАНД. ПЕРША ЛІГА. "Екмі Колор Динамо" ( ТЕРНОПІЛЬ)

23 грудня 2017 р. 13:33

 

Назва команди

"Екмі Колор Динамо"

 

Президент команди

Стельмащук Анатолій Вячеславович

 

Капітан команди

Круть Денис Миколайович

 

Тренер команди

Дацюк Віктор Петрович

1.

Задорожний Іван Володимирович

01.10.1996

воротар

2.

Дроботій Борис Михайлович

02.02.1984

польовий

3.

Круть Денис Миколайович

02.09.1983

польовий

4.

Томащук Михайло Михайлович

01.07.1984

польовий

5.

Пилипко Юрій Юрійович

24.04.1989

польовий

6.

Копистинський Андрій Володимирович

31.05.1989

польовий

7.

Дохват Андрій Михайлович

26.04.1981

польовий

8.

Далла Мерсі Патрік Марлін

26.11.1991

польовий

9.

Сліворський Олег Юрійович

20.10.1987

польовий

10.

Попельняк Віктор Ярославович

06.04.1990

польовий

11.

Рибак Василь Іванович

02.11.1983

польовий

12.

Накураш Ярослав Романович

27.02.1997

воротар

13.

Савка Сергій Володимирович

30.03.1983

польовий

14.

Трач Нестор Іванович

22.05.1991

польовий

15.

Лебедєв Семен Сергійович

08.04.1985

польовий

16.

Біскуп Андрій Ігорович

27.11.1982

польовий

17.

Кохан Микола Васильович

18.12.1988

польовий

18.

Біловус Тарас Ярославович

21.02.1983

польовий

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось