Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. Група «А». 4 тур

17 грудня 2017 р. 21:21

 

Сьогодні, 17 грудня, у спортивному комплексі «Політехнік» завершився четвертий тур у Тернопільській третій футзальній лізі (група «А»).

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів:

«Себн» (Байківці) – «Саюз» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Олег Прокоплюк – Юліан Лобоцький, Віталій Сливинський, Андрій Дідик, Ігор Журик.

ДЮСШ (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль) – 7:1 (1:1)

Голи: Максим Лилик-2, Олександр Кобеля, Олександр Томчук, Андрій Ваврик, Максим Кириченко, Богдан Дацко – Володимир Іванків.

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 1:4 (1:4)

Голи: Володимир Фера – Назар Олійник-3, Петро Добровольський.

«Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 0:3 (0:2)

Голи: Степан Римар-2, Володимир Федак.

 

Турнірна таблиця третьої футзальної ліги. Група «А».

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Сателіт-2015»

4

3

0

1

17:14

9

2

«Агро-Дружба»

4

3

0

1

19:12

9

3

«Саюз»

4

3

0

1

18:9

9

4

«Тема-Опілля»

4

2

0

2

11:13

6

5

«Легіон»

4

1

2

1

9:8

5

6

«Себн»

4

1

1

2

17:16

4

7

ДЮСШ

4

1

1

2

13:13

4

8

«Мрія Агрохолдинг»

4

0

0

4

10:29

0

 

Кращі бомбардири

Назар Олійник («Агро-Дружба») – 7

Ігор Журик («Саюз») – 6

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 6

Олег Кузяк («Себн») – 6

Василь Кушнір («Себн») – 5

Юліан Лобоцький («Саюз») – 5

Євген Гречковський («Агро-Дружба») – 4

Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 4

Сергій Мудик («Тема-Опілля») – 4

Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 4

Володимир Федак («Легіон») – 4

Андрій Данилюк («Тема-Опілля») – 3

Віталій Сливинський («Саюз») – 3

Богдан Дацко (ДЮСШ) – 3

Петро Добровольський («Агро-Дружба») – 3

Степан Римар («Легіон») – 3

***

Нагадаємо результати матчів попередніх турів:

Третій тур:

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Себн» (Байківці) – 2:9 (1:5)

Голи: Володимир Іванків, Петро Іванків – Василь Кушнір-4, Олег Кузяк-2, Олег Прокоплюк, Володимир Сакало, Ігор Шаблій.

«Агро-Дружба» (Долина) - «Сателіт-2015» (Тернопіль) – 5:6 (1:2)

Голи: Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Петро Добровольський – Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський.

«Легіон» (Драганівка) – «Тема-Опілля» (Тернопіль) – 1:3 (0:1)

«Саюз» (Тернопіль) - ДЮСШ (Тернопіль) – 7:3 (4:2)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Ігор Журик-2, Олександр Кашицький, Віталій Сливинський – Богдан Дацко, Владислав Грегуль, Андрій Ваврик.

***

Другий тур:

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Данилюк, Сергій Мудик – Ігор Журик-4, Василь Огринович, Віталій Сливинський, Юліан Лобоцький); «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 8:6 (Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський, Ігор Станько, Петро Фурик-а/г – Володимир Іванків-2, Михайло Світлик-2, Андрій Ковальчук, Петро Іванків); «Себн» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 4:7 (Олег Кузяк-3, Олексій Мриглод – Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Сергій Іванечко, Петро Добровольський, Юрій Кархут); ДЮСШ (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 2:2 (Роман Бурбела, Богдан Дацко – Степан Римар, Володимир Федак).

***

Перший тур:

«Мрія Агрохолдинг» – «Тема-Опілля» – 1:5 (Роман Довгошия – Сергій Мудик-2, Андрій Данилюк-2, Андрій Шверида); «Агро-Дружба» – ДЮСШ – 3:1 (Ігор Чміль-2, Ігор Моранський – Олександр Ткачук); «Легіон» – «Себн» – 3:3 (Володимир Федак, Степан Римар, Володимир Фемяк – Ігор Шаблій, Василь Кушнір, Олег Кузяк), «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 3:0 (неявка).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось