Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Тернопільська вища футзальна ліга. 5 тур

16 грудня 2017 р. 15:17

Сьогодні, 16 грудня, у спортивному комплексі СК «Політехнік» відбувся п’ятий туру вищої фут зальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів:

«Віго-Острів» «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Ігор Копцюх, Ростислав Чиряк, Назар Мороз – Назар Гринтус-2, Петро Грабчак, Василь Дзюба.

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки) – 1:1 (1:0)

Голи: Роман Андрієшин – Олександр Паламар.

«Ланівці-ОТГ» «Арсенал» (Тернопіль) – 10:4 (3:1)

Голи: Михайло Войцещук-4, Назар Рибак-3, Олександр Критюк-2, Сергій Коваль – Ігор Квятковський-2, Віталій Ямський, Роман Демків.

«Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 5:0 (3:0)

Голи: Назар Процик-2, Андрій Захарчук, Володимир Лема, Віталій Стойкевич.

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – 8:2 (1:1)

Голи: Сергій Полянчук-2, Віталій Бодак-2, Руслан Меньків, Руслан Бабяк, Роман Гаврилюк, Степан Клекот – Юрій Никеруй, Василь Барладин.

Турнірна таблиця вищої футзальної ліги. 5 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

БФ «Майбутнє сиріт»

5

4

1

0

31:18

13

2

«Вікторія»

5

3

2

0

27:12

11

3

ДСО

5

3

2

0

18:11

11

4

«Ланівці-ОТГ»

5

3

1

1

30:18

10

5

«Арсенал»

5

2

0

3

24:28

6

6

«Західхлібзбут»

5

2

0

3

23:28

6

7

«Віго-Острів»

5

1

2

2

14:20

5

8

«Будівельний затишок»

4

1

0

3

22:17

3

9

«Алюр»

5

1

0

4

15:27

3

10

«Агрон-ОТГ»

5

1

0

4

8:26

3

 

КРАЩІ БОМБАРДИРИ

  1. Ігор Квятковський («Арсенал») – 14 м’ячів
  2. Михайло Войцещук («Ланівці-ОТГ») – 13
  3. Олександр Кіцак («Вікторія») – 8
  4. Андрій Коваль («Будівельний затишок») – 7
  5. Володимир Грабчак («Західхлібзбут») – 7
  6. Роман Гаврилюк (БФ «Майбутнє сиріт») – 6
  7. Олександр Паламар («Вікторія») – 6
  8. Олег Критюк («Ланівці-ОТГ») – 6
  9. Артем Вітович (ДСО) – 5
  10. Василь Дзюба («Західхлібзбут») – 5
  11. Руслан Бабяк (БФ «Майбутнє сиріт») – 5
  12. Юрій Никеруй («Будівельний затишок») – 5
  13. Віталій Бодак (БФ «Майбутнє сиріт») – 5

***

Нагадуємо результати матчів попередніх турів.

Перший тур:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Алюр» – 6:3 (Іван Абрамець-2, Руслан Баб’як, Андрій Періг, Ігор Крушельницький, Роман Гаврилюк – Андрій Онисько-2, Андрій Захарчук).

ДСО (Тернопільський район) – «Віго-Острів» – 2:2 (Валентин Білик-2 – Назарій Галадза, Андрій Бочач)

«Арсенал» – «Будівельний затишок» (Микулинці) – 5:4 (Ігор Кветкевський-5 – Андрій Коваль-2, Віктор Сирник, Василь Барладин).

«Західхлібзбут» – «Вікторія» (В. Бірки) – 5:7 (Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Андрій Долинний, Назар Гринтус, Василь Дзюба – Олександр Кіцак-5, Михайло Карпа, Степан Винник).­

«Ланівці-ОТГ» – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – 5:1 (Андрій Мороз-2, Михайло Войтещук, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Іван Бачинський).

***

Другий тур:

«Алюр» – ДСО (Тернопільський район) – 2:4 (Андрій Захарчук, Володимир Лема – Артем Вітович-2, Роман Андрієшин, Владислав Левчик).

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – «Арсенал» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Пастернак, Микола Когут – Ігоря Квятковський-3, Роман Демків-2, Любомир Вовк-2, Андрій Рилик).

«Віго-Острів» – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 2:2 (Назар Мороз, Роман Кісіль – Роман Гаврилюк, Віталій Бодак).

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:5 (Андрій Коваль-3, Віталій Биковський – Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Олексій Степанов).

«Вікторія» (Бірки) – «Ланівці-ОТГ» – 5:5 (Олександр Паламар-2, Павло Данилюк-2, Олександр Кіцак – Михайло Войцещук-3, Олег Критюк-2).

***

Третій тур:

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) «Арсенал» (Тернопіль) – 5:4 (Руслан Бабяк-2, Степан Клекот, Андрій Малик-а/г, Любомир Вовк-а/г – Роман Демків-2, Ігор Квятковський, Віталій Ямський).

«ДСО» (Тернопільський р-н.) «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:2 (Артем Вітович-3, Денис Мострянський – Петро Грабчак, Володимир Грабчак).

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – «Алюр» (Тернопіль) – 11:3 (Юрій Никеруй-3, Андрій Коваль-2, Олександр Ізбянський-2, Андрій Повзун, Віктор Бадовський, Василь Барладин, Сергій Боднар – Ярослав Алексевич, Володимир Лема, Віктор Бадовський-а/г).

«Вікторія» (Бірки) – «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 6:1 (Михайло Костів-2, Віталій Паперовський-2, Руслан Луцик, Олександр Паламар – Євген Гурін).

«Ланівці-ОТГ» – «Віго-Острів» – 4:6 (Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Назарій Галадза-2, Андрій Богач, Назар Мороз, Ростислав Чиряк, Роман Бардокін).

Четвертий тур:

«Арсенал» – ДСО (Тернопільський р-н.) – 4:7 (3:4)

Голи: Ігор Квятковський-3, Андрій Малик – Валентин Білик-2, Денис Мострянський, Назар Стецюк, Андрій Капелян, Олександр Була, Владислав Левчик.

«Західхлібзбут» (Тернопіль) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 7:10 (4:2)

Голи: Василь Дзюба-3, Володимир Грабчак-2, Андрій Долинний, Назар Гринтус – Роман Гаврилюк-3, Іван Абрамець-2, Віталій Бодак-2, Руслан Бабяк, Степан Клекот, Олег Мімнонов.

«Алюр» (Тернопіль) – «Ланівці-ОТГ» – 2:6 (2:3)

Голи: Богдан Цупер, Володимир Лема – Михайло Войцещук-3, Олег Войцещук-2, Віталій Стойкевич-а/г.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – 4:3 (1:2)

Голи: Дмитро Коник-4 – Юрій Никеруй, Віктор Бадовський, Василь Барладин.

«Віго-Острів» – «Вікторія» (В. Бірки) – 1:8 (0:4)

Голи: Назар Мороз – Олександр Паламар-2, Олександр Кіцак-2, Михайло Костів, Михайло Саїк, Руслан Луцик, Ігор Копцюх-a/г.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 32
ФК "Нива" Теребовля 14 26
ФК Агронива 14 25
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФСК "Кристал" 14 21
ФК "Бережани" 14 12
ФК "Копичинці" 14 11
ДЮСШ-Тернопіль 14 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Вишнівець" 22 53
ФК "Дністер" 22 53
МФК "Скала-Айва" ... 22 48
ФК Зоря 22 44
ФК Вся Україна-Колос 22 43
НФК Тривалети-Кре... 22 33
ФК "Трибухівці" 22 31
ФК Арсенал 22 26
ФК "Збараж" 22 19
ФК Нива (Підгайці) 22 18
ФК Бастіон-1427 22 8
ФК Ланівці ОТГ 22 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 20 48
ФК Поділля 20 44
"Колос" Зборів 20 43
ФК "Козова" 20 43
ФК Галичина 20 38
ФК Панорама 20 28
Віго-Острів 20 24
ФК Нараїв 20 17
ФК "Скалат" ОТГ 20 17
ФК Юність 20 9
ФК Волинь-Шумськ 20 5
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 20 44
ФК "Нива" Теребовля 20 38
ФК Агронива 20 31
ФК "Збруч-Агробіз... 20 28
Вища ліга втішний турнір. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФСК "Кристал" 20 36
ФК "Бережани" 20 24
ДЮСШ-Тернопіль 20 13
ФК "Копичинці" 20 11

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року

"Дністер" Заліщики120 (50,2%)

ФК "Вишнівець"78 (32,6%)

"Скала-Айва" Скала-Подільська21 (8,8%)

"Зоря" Хоростків20 (8,4%)


Всього голосів: 239


Голосування закінчилось