Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Вища футзальна ліга. 4-й тур NEW

10 грудня 2017 р. 12:00

Сьогодні, 10 грудня, у СК «Політехнік» відбувся 4-й тур Тернопільської вищої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашого уваги результати матчів:

«Арсенал» - ДСО (Тернопільський р-н.) – 4:7 (3:4)

Голи: Ігор Квятковський-3, Андрій Малик – Валентин Білик-2, Денис Мострянський, Назар Стецюк, Андрій Капелян, Олександр Була, Владислав Левчик.

 «Західхлібзбут» (Тернопіль) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 7:10 (4:2)

Голи: Василь Дзюба-3, Володимир Грабчак-2, Андрій Долинний, Назар Гринтус – Роман Гаврилюк-3, Іван Абрамець-2, Віталій Бодак-2, Руслан Бабяк, Степан Клекот, Олег Мімнонов.

«Алюр» (Тернопіль) – «Ланівці-ОТГ» – 2:6 (2:3)

Голи: Богдан Цупер, Володимир Лема – Михайло Войцещук-3, Олег Войцещук-2, Віталій Стойкевич-а/г.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – 4:3 (1:2)

Голи: Дмитро Коник-4 – Юрій Никеруй, Віктор Бадовський, Василь Барладин.

«Віго-Острів» – «Вікторія» (В. Бірки) – 1:8 (0:4)

Голи: Назар Мороз – Олександр Паламар-2, Олександр Кіцак-2, Михайло Костів, Михайло Саїк, Руслан Луцик, Ігор Копцюх-a/г.

***

Турнірна таблиця вищої футзальної ліги. 4 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Вікторія»

4

3

1

0

26:11

10

2

БФ «Майбутнє сиріт»

4

3

1

0

23:16

10

3

ДСО

4

3

1

0

17:10

10

4

«Ланівці-ОТГ»

4

2

1

1

20:14

7

5

«Арсенал»

4

2

0

2

20:18

6

6

«Віго»

4

1

2

1

11:16

5

7

«Західхлібзбут»

4

1

0

3

19:25

3

8

«Агрон-ОТГ»

4

1

0

3

8:21

3

9

«Будівельний затишок»

4

1

0

3

22:17

3

10

«Алюр»

4

0

0

4

10:27

0

***

Кращі бомбардири

  1. Ігор Квятковський («Арсенал») – 12 м’ячів
  2. Михайло Войцещук («Ланівці-ОТГ») –
  3. Олександр Кіцак («Вікторія») –
  4. Андрій Коваль («Будівельний затишок») – 7
  5. Володимир Грабчак («Західхлібзбут») – 7
  6. Артем Вітович (ДСО) – 5
  7. Роман Гаврилюк (БФ «Майбутнє сиріт») – 5
  8. Олександр Паламар («Вікторія») – 5
  9. Роман Демків («Арсенал») – 4
  10. Олег Критюк («Ланівці-ОТГ») – 4
  11. Валентин Білик (ДСО) – 4
  12. Василь Дзюба («Західхлібзбут») – 4
  13. Іван Абрамець (БФ «Майбутнє сиріт») – 4
  14. Руслан Бабяк (БФ «Майбутнє сиріт») – 4
  15. Дмитро Коник («Агрон-ОТГ») – 4
  16. Юрій Никеруй («Будівельний затишок») – 4

***

Нагадуємо результати матчів попередніх турів.

Перший тур:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Алюр» – 6:3 (Іван Абрамець-2, Руслан Баб’як, Андрій Періг, Ігор Крушельницький, Роман Гаврилюк – Андрій Онисько-2, Андрій Захарчук).

ДСО (Тернопільський район) – «Віго-Острів» – 2:2 (Валентин Білик-2 – Назарій Галадза, Андрій Бочач)

«Арсенал» – «Будівельний затишок» (Микулинці) – 5:4 (Ігор Кветкевський-5 – Андрій Коваль-2, Віктор Сирник, Василь Барладин).

«Західхлібзбут» – «Вікторія» (В. Бірки) – 5:7 (Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Андрій Долинний, Назар Гринтус, Василь Дзюба – Олександр Кіцак-5, Михайло Карпа, Степан Винник).­

«Ланівці-ОТГ» – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – 5:1 (Андрій Мороз-2, Михайло Войтещук, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Іван Бачинський).

***

Другий тур:

«Алюр» – ДСО (Тернопільський район) – 2:4 (Андрій Захарчук, Володимир Лема – Артем Вітович-2, Роман Андрієшин, Владислав Левчик).

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – «Арсенал» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Пастернак, Микола Когут – Ігоря Квятковський-3, Роман Демків-2, Любомир Вовк-2, Андрій Рилик).

«Віго-Острів» – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 2:2 (Назар Мороз, Роман Кісіль – Роман Гаврилюк, Віталій Бодак).

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:5 (Андрій Коваль-3, Віталій Биковський – Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Олексій Степанов).

«Вікторія» (Бірки) – «Ланівці-ОТГ» – 5:5 (Олександр Паламар-2, Павло Данилюк-2, Олександр Кіцак – Михайло Войцещук-3, Олег Критюк-2).

***

Третій тур:

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) «Арсенал» (Тернопіль) – 5:4 (Руслан Бабяк-2, Степан Клекот, Андрій Малик-а/г, Любомир Вовк-а/г – Роман Демків-2, Ігор Квятковський, Віталій Ямський).

«ДСО» (Тернопільський р-н.) «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:2 (Артем Вітович-3, Денис Мострянський – Петро Грабчак, Володимир Грабчак).

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – «Алюр» (Тернопіль) – 11:3 (Юрій Никеруй-3, Андрій Коваль-2, Олександр Ізбянський-2, Андрій Повзун, Віктор Бадовський, Василь Барладин, Сергій Боднар – Ярослав Алексевич, Володимир Лема, Віктор Бадовський-а/г).

«Вікторія» (Бірки) – «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 6:1 (Михайло Костів-2, Віталій Паперовський-2, Руслан Луцик, Олександр Паламар – Євген Гурін).

 «Ланівці-ОТГ» – «Віго-Острів» – 4:6 ( Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Назарій Галадза-2, Андрій Богач, Назар Мороз, Ростислав Чиряк, Роман Бардокін).

***

У 5-му турі зустрічаються:

16 грудня (субота). СК «Політехнік».

9-00 «Віго-Острів» - «Західхлібзбут» (Тернопіль)

10-00  «ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки)

11-00 «Ланівці-ОТГ» - «Арсенал» (Тернопіль)

12-00 «Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ»

13-00 БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці).

Відеотрналяцію можна переглянути за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=ixfU1tEQJXs

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 312


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58