Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

3-й тур у другій футзальній лізіNEW

3 грудня 2017 р. 19:26

3 грудня у СК «Політехнік» відбулися 6 з 8 матчів 3-го туру Тернопільської другої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашого уваги результати матчів:

Група «А»

«Зоря»  (Соборне) «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шум’як-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2. 

«Стрипа» (Купчинці) «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Гудик – Тарас Свінціцький-2.

 Групра «Б»

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Колачик-2 – Віталій Островський.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Арт-Рама»

3

3

0

0

25:7

9

2

«Стрипа»

3

2

1

0

15:11

7

3

ФК «Заруддя»

3

2

0

1

13:8

6

4

«Зоря»

3

2

0

1

12:13

6

5

«Підручники і посібники»

3

1

1

1

13:11

4

6

ФК «Дворіччя»

2

0

1

1

7:12

1

7

«Інтеграл»

3

0

1

2

6:18

1

8

«Стандарт»

2

0

0

2

5:9

0

9

ФК «Стегниківці»

2

0

0

2

8:15

0

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

3

2

0

1

13:5

6

2

«Молокія»

3

2

0

1

8:7

6

3

«Сокіл»

2

1

1

0

7:3

4

4

«Легіон»

3

1

1

1

9:8

4

5

ФК «Конюхи»

1

1

0

0

4:2

3

6

«Гірник»

3

0

2

1

5:10

2

7

«Олімп»

1

0

1

0

3:3

1

8

«Лісма»

2

0

1

1

4:9

1

9

«Ternopil City»

2

0

0

2

4:10

0

***

Кращі бомбардири

  1. Юрій Сорочан («Стрипа») – 10
  2. Дмитро Труш («Арт-Рама») – 9
  3. Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 6
  4. Богдан Світовий («Арт-Рама») – 5
  5. Артур Панасюк (ТМР) – 5
  6. Олег Мшанецький («Арт-Рама») – 4
  7. Петро Верстюк (ФК «Стегниківці») – 4
  8. Тарас Пінчак («Зоря») – 4
  9. Тарас Свінціцький («Стардарт») – 4

 

1 тур:

Тернопільська міська рада –  «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич. 

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Олег Рудий, Тарас Беш.

***

2 тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Артама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2. 

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ландковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 11 2 0 25 - 7 35
ФК "ДСО - Поділля" 14 8 3 3 32 - 17 27
ФСК "Кристал" 14 6 6 2 27 - 16 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 5 4 5 36 - 36 19
ФК "Бережани" 15 4 6 5 23 - 21 18
ФК "Козова" 15 4 6 5 16 - 24 18
"Колос" Зборів 14 5 2 7 25 - 20 17
ФК "Вишнівець" 14 3 5 6 30 - 33 14
ФК "Дністер" 15 3 3 9 19 - 44 12
ФК Тернопіль-ДЮСШ 14 2 3 9 19 - 34 9
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери