Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга.  2 тур

2 грудня 2017 р. 15:01

Сьогодні, 2 грудня, у СК «Політехнік» розпочався 2-й туру Тернопільської другої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашого уваги їх результати:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Артама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2. 

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ландковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Арт-Рама»

2

2

0

0

19:5

6

2

«Зоря»

2

2

0

0

10:7

6

3

«Стрипа»

2

1

1

0

10:9

4

4

ФК «Заруддя»

2

1

0

1

9:7

3

5

ФК «Дворіччя»

1

0

1

0

5:5

1

6

«Підручники і посібники»

2

0

1

1

6:9

1

7

«Інтеграл»

2

0

1

1

5:14

1

8

«Стандарт»

1

0

0

1

3:4

0

9

ФК «Стегниківці»

2

0

0

2

8:15

0

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

2

2

0

0

12:3

6

2

«Сокіл»

2

1

1

0

7:3

4

3

ФК «Конюхи»

1

1

0

0

4:2

3

4

«Легіон»

2

1

0

1

7:6

3

5

«Молокія»

2

1

0

1

6:6

3

6

«Олімп»

1

0

1

0

3:3

1

7

«Лісма»

2

0

1

1

4:9

1

8

«Гірник»

2

0

1

1

3:8

1

9

«Ternopil City»

2

0

0

2

4:10

0

             
             

***

Кращі бомбардири

  1. Юрій Сорочан («Стрипа») – 7
  2. Дмитро Труш («Арт-Рама») – 5
  3. Богдан Світовий («Арт-Рама») – 5
  4. Артур Панасюк (ТМР) – 5
  5. Олег Мшанецький («Арт-Рама») – 4
  6. Петро Верстюк (ФК «Стегниківці») – 4
  7. Тарас Пінчак («Зоря») – 4
  8. Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 4
  9. Олександр Шевчук (ФК «Дворіччя») – 3
  10.  Андрій Рибак (ТМР) – 3
  11.  Володимир Льошка («Лісма») – 3
  12. Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 3
  13. Богдан Москаль («Арт-Рама») – 3
  14. Михайло Білий («Інтеграл») – 3

 

Нагадаємо результати матчів першого туру у другій футзальній лізі.

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2

«Сокіл» – «Легіон» – 4:0

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось