Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга.  2 тур

2 грудня 2017 р. 15:01

Сьогодні, 2 грудня, у СК «Політехнік» розпочався 2-й туру Тернопільської другої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашого уваги їх результати:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Артама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2. 

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ландковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Арт-Рама»

2

2

0

0

19:5

6

2

«Зоря»

2

2

0

0

10:7

6

3

«Стрипа»

2

1

1

0

10:9

4

4

ФК «Заруддя»

2

1

0

1

9:7

3

5

ФК «Дворіччя»

1

0

1

0

5:5

1

6

«Підручники і посібники»

2

0

1

1

6:9

1

7

«Інтеграл»

2

0

1

1

5:14

1

8

«Стандарт»

1

0

0

1

3:4

0

9

ФК «Стегниківці»

2

0

0

2

8:15

0

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

2

2

0

0

12:3

6

2

«Сокіл»

2

1

1

0

7:3

4

3

ФК «Конюхи»

1

1

0

0

4:2

3

4

«Легіон»

2

1

0

1

7:6

3

5

«Молокія»

2

1

0

1

6:6

3

6

«Олімп»

1

0

1

0

3:3

1

7

«Лісма»

2

0

1

1

4:9

1

8

«Гірник»

2

0

1

1

3:8

1

9

«Ternopil City»

2

0

0

2

4:10

0

             
             

***

Кращі бомбардири

  1. Юрій Сорочан («Стрипа») – 7
  2. Дмитро Труш («Арт-Рама») – 5
  3. Богдан Світовий («Арт-Рама») – 5
  4. Артур Панасюк (ТМР) – 5
  5. Олег Мшанецький («Арт-Рама») – 4
  6. Петро Верстюк (ФК «Стегниківці») – 4
  7. Тарас Пінчак («Зоря») – 4
  8. Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 4
  9. Олександр Шевчук (ФК «Дворіччя») – 3
  10.  Андрій Рибак (ТМР) – 3
  11.  Володимир Льошка («Лісма») – 3
  12. Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 3
  13. Богдан Москаль («Арт-Рама») – 3
  14. Михайло Білий («Інтеграл») – 3

 

Нагадаємо результати матчів першого туру у другій футзальній лізі.

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2

«Сокіл» – «Легіон» – 4:0

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 14 2 0 35 - 8 44
ФСК "Кристал" 16 8 6 2 34 - 17 30
ФК "ДСО - Поділля" 16 9 3 4 37 - 21 30
ФК "Бережани" 16 5 6 5 27 - 21 21
"Колос" Зборів 16 6 2 8 29 - 26 20
ФК "Збруч-Агробіз... 16 5 4 7 40 - 44 19
ФК "Козова" 16 4 6 6 17 - 29 18
ФК "Вишнівець" 16 3 6 7 32 - 38 15
ФК "Дністер" 16 3 3 10 19 - 48 12
ФК Тернопіль-ДЮСШ 16 2 4 10 22 - 40 10
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери