Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ПЕРША ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 2 ТУР

26 листопада 2017 р. 23:03

Сьогодні, 26 листопада, відбулися п’ять з семи поєдинків другого туру у Тернопільській першій футзальній лізі сезону-2017/18.

До Вашої уваги їх результати.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) «Вікторія-Дубівці» – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) ФК «Озерна» – 3:2 (1:1)

Голи: Володимир Пушкаренко-2, Віктор Вацяк – Олег Дзюба, Олег Хромий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) «Поділля» (смт В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

Ще два поєдинки першої футзальної ліги відбудуться 2 грудня (субота):

15-40 «Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова»

16-30 tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці)

***

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після другого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

2

2

0

0

12:2

6

2

«Поділля»

2

1

1

0

7:5

4

3

ФК «Козова»

1

1

0

0

8:2

3

4

«Панорама»

1

1

0

0

5:3

3

5

«Укроп»

1

1

0

0

3:1

3

6

WINETIME

2

1

0

1

6:7

3

7

ФК «Скалат»

2

1

0

1

7:9

3

8

«Вікторія»

2

1

0

1

6:8

3

9

Агрокомплекс «Івачів»

2

0

2

0

4:4

2

10

БФ «Апостол»

2

0

2

0

2:2

2

11

ФК «Озерна»

2

0

1

1

6:7

1

12

«Інваспорт»

2

0

0

2

6:10

0

13

«Екмі Колор Динамо»

2

0

0

2

3:9

0

14

tdk

1

0

0

1

2:8

0

***

Кращі бомбардири

  1. Роман Жига («Поділля») – 4
  2. Андрій Артем («Вікторія») – 3
  3. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 3
  4. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 3
  5. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 3
  6. Микола Салик («Агропродсервіс-Ветеран») – 3
  7. Олег Дзюба (ФК «Озерна») – 3

 

Нагадаємо результати першого туру:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – TDK – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Білоус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

 «Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

 «Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Колос" Зборів 4 3 0 1 11 - 4 9
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 3 0 0 5 - 0 9
ФК "Бережани" 4 2 2 0 6 - 1 8
ФК "Дністер" 4 2 1 1 7 - 8 7
ФСК "Кристал" 3 1 1 1 4 - 4 4
ФК "ДСО - Поділля" 4 1 1 2 6 - 8 4
ФК "Вишнівець" 4 0 3 1 7 - 8 3
ФК "Збруч-Агробіз... 4 1 0 3 11 - 13 3
ФК Тернопіль-ДЮСШ 4 1 0 3 3 - 8 3
ФК "Козова" 4 1 0 3 5 - 11 3

Наші партнери