Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ. ПІДСУМКОВІ ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

26 листопада 2017 р. 18:45

Пропонуємо до Вашої уваги турнірні таблиці Ліги чемпіонів Тернопільщини після шостого туру.

***

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 3:2

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 10:0

«Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:4

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 0:3

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:1

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 0:3

«Стантарт» (Лановецький р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 1:2 (0:0)

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 3:0.

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Вишнівець»

6

5

1

0

26:5

16

2

«Арсенал»

6

3

2

1

18:10

11

3

«Стандарт»

6

2

1

3

14:11

7

4

ФК «Биківці»

6

0

0

5

1:33

0

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 1:2

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 2:0

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – 0:4

«Колос-Бровар» (Сидорів, Гусятинський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 1:1.

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

4

4

0

0

14:2

12

2

«Колос-Бровар»

4

1

1

2

4:7

4

3

ФК «Мельниця»

4

0

1

3

3:12

1

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 1:0

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – ФК «Підгайці» – 6:2

ФК «Підгайці» – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 7:1

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:2

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:0

ФК «Підгайці» – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 4:0

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – 6:2

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) ФК «Підгайці» – 3:0

 

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Єдність»

6

3

1

2

13:11

10

2

"Юність"

6

3

1

2

14:11

10

3

ФК «Гайворонка»

6

3

0

3

15:19

9

4

ФК «Підгайці»

6

2

0

4

18:19

6

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:1

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 4:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 6:4

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:4

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

Група «D»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Лісма»

6

4

0

2

13:6

12

2

«Стрипа»

6

4

0

2

13:8

12

3

ФК «Млинівці-Присівці»

6

4

0

2

9:7

12

4

«Збруч»

6

0

0

6

0:14

0

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 8 21
"Дніпро" Печірна 7 18
«Кристал» (Чортків) 8 17
«Поділля-2» (Васи... 7 15
"Самець" Підволоч... 8 15
«Ампер» 8 15
«Ветеран» (Кремен... 8 14
«Вікторія» В. Бірки 7 13
«Тернопільводокан... 7 12
ФК «Заруддя» Збор... 8 9
ФК «Вівся» 7 4
«Bad Wolfs» 7 4
ФК «Пронятин» 8 3
ФК «Курівці» 7 3
ФК «Луб’янки» 7 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 9 24
"Sebn-Скриня" Тер... 9 23
«Алюр» Тернопіль 9 23
"Айва-Тірас" Іванків 9 22
«Саюз» Тернопіль 8 16
"Говерла" Дубівці 8 15
"Агронива" Тернопіль 9 15
«Гермес-7» Тернопіль 8 14
"Вікторія" (В.Ход... 8 12
«Поділля» Васильк... 9 12
"Добрий самарянин... 8 10
ГУНП Тернопіль 8 7
"Юніори" Тернопіль 9 5
«Автоцентр 88» Те... 9 5
«Wyscout» Тернопіль 8 3
1998 8 2
"Поділля" В. Бере... 8 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 9 25
«Метрікс» Тернопіль 9 22
Тернопільська міс... 9 21
«Серет» Тернопіль 9 19
«Кастар-Україна» ... 9 19
«Стрипа» Купчинці 9 17
ФК "В. Глибочок" 9 13
«Largo» Тернопіль 9 12
«Саванді-2» Терно... 9 10
ФК "Біла" 9 9
«Легіон» Драганівка 9 9
«Зелені штахети» ... 9 8
ФК «Озерна-2» Збо... 9 8
ФК «Підгородне» 9 7
«Карат» Тернопіль 9 6
«Терен» Тернопіль 9 1
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 9 27
«Добра піца» Терн... 9 21
ФК «Озерна-1» Збо... 9 19
"Тернопіль-АТО" 9 19
ФК «Копичинці» 9 19
ФК «Івачів» 9 15
«Сокіл» В. Березо... 9 15
«Savandi» Тернопіль 9 14
«Інваспорт» Терно... 9 13
Судова служба охо... 9 12
«Панорама-1» Млин... 9 12
«Податкова» Терно... 9 10
«Вікнини» Вікно 9 9
«Нива» Підгайці 9 9
«Калина» Тернопіль 9 6
«Eleks» Тернопіль 9 5
ТДК Тернопіль 9 5
«Old Tom» Тернопіль 9 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

















Всього голосів: 57


Голосування триває до: 19 лютого 2021 р. 17:18