Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ. ПІДСУМКОВІ ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

26 листопада 2017 р. 18:45

Пропонуємо до Вашої уваги турнірні таблиці Ліги чемпіонів Тернопільщини після шостого туру.

***

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 3:2

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 10:0

«Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:4

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 0:3

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:1

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 0:3

«Стантарт» (Лановецький р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 1:2 (0:0)

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 3:0.

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Вишнівець»

6

5

1

0

26:5

16

2

«Арсенал»

6

3

2

1

18:10

11

3

«Стандарт»

6

2

1

3

14:11

7

4

ФК «Биківці»

6

0

0

5

1:33

0

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 1:2

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 2:0

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – 0:4

«Колос-Бровар» (Сидорів, Гусятинський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 1:1.

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

4

4

0

0

14:2

12

2

«Колос-Бровар»

4

1

1

2

4:7

4

3

ФК «Мельниця»

4

0

1

3

3:12

1

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 1:0

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – ФК «Підгайці» – 6:2

ФК «Підгайці» – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 7:1

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:2

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:0

ФК «Підгайці» – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 4:0

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – 6:2

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) ФК «Підгайці» – 3:0

 

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Єдність»

6

3

1

2

13:11

10

2

"Юність"

6

3

1

2

14:11

10

3

ФК «Гайворонка»

6

3

0

3

15:19

9

4

ФК «Підгайці»

6

2

0

4

18:19

6

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:1

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 4:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 6:4

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:4

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

Група «D»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Лісма»

6

4

0

2

13:6

12

2

«Стрипа»

6

4

0

2

13:8

12

3

ФК «Млинівці-Присівці»

6

4

0

2

9:7

12

4

«Збруч»

6

0

0

6

0:14

0

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 32
ФК "Нива" Теребовля 14 26
ФК Агронива 14 25
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФСК "Кристал" 14 21
ФК "Бережани" 14 12
ФК "Копичинці" 14 11
ДЮСШ-Тернопіль 14 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 18 46
ФК "Вишнівець" 18 41
МФК "Скала-Айва" ... 18 39
ФК Зоря 18 35
ФК Вся Україна-Колос 18 33
ФК "Трибухівці" 18 25
НФК Тривалети-Кре... 18 24
ФК Арсенал 18 23
ФК "Збараж" 18 19
ФК Нива (Підгайці) 18 15
ФК Бастіон-1427 18 8
ФК Ланівці ОТГ 18 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 17 45
ФК Поділля 16 38
ФК "Козова" 17 34
"Колос" Зборів 16 31
ФК Галичина 16 29
ФК Панорама 16 24
Віго-Острів 16 18
ФК "Скалат" ОТГ 16 13
ФК Нараїв 17 11
ФК Юність 17 9
ФК Волинь-Шумськ 16 5
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 17 38
ФК "Нива" Теребовля 17 32
ФК Агронива 17 28
ФК "Збруч-Агробіз... 17 25
Вища ліга втішний турнір. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФСК "Кристал" 16 24
ФК "Бережани" 16 18
ФК "Копичинці" 16 11
ДЮСШ-Тернопіль 16 7

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном Тернопільської області 2019 року?

"Агрон-ОТГ" В. Гаї340 (51,1%)

"Нива" Теребовля190 (28,5%)

"Збруч-Агробізнес" Підволочиськ73 (11,0%)

"Агронива" Заводське63 (9,5%)


Всього голосів: 666


Голосування закінчилось