Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Тернопільська вища футзальна ліга. 2 тур

26 листопада 2017 р. 13:32

Сьогодні, 26 листопада, в спорткомплексі «Політехнік» відбувся другий тур Тернопільської вищої футзальної ліги сезону-2017/18.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Алюр» – ДСО (Тернопільський район) – 2:4 (1:4)

Голи: Андрій Захарчук, Володимир Лема – Артем Вітович-2, Роман Андрієшин, Владислав Левчик.

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – «Арсенал» (Тернопіль) – 2:7 (1:2)

Голи: Андрій Пастернак, Микола Когут – Ігоря Квятковський-3, Любомир Вовк-2, Роман Демків, Андрій Рилик.

«Віго-Острів» – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 2:2 (0:2)

Голи: Назар Мороз, Роман Кисіль – Роман Гаврилюк, Віталій Бодак.

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:5 (3:3)

Голи: Андрій Коваль-3, Віталій  Биковський – Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Олексій Степанов.

«Вікторія» (Бірки) – «Ланівці-ОТГ» – 5:5 (3:2)

Голи: Олександр Паламар-2, Павло Данилюк-2, Олександр Кіцак – Михайло Войцещук-3, Олег Критюк-2.

***

Турнірна таблиця вищої футзальної ліги. 2 тур





















































































































Команди



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



«Арсенал»



2



2



0



0



12:6



6



2



«Ланівці-ОТГ»



2



1



1



0



10:6



4



3



БФ «Майбутнє сиріт»



2



1



1



0



8:5



4



4



«Вікторія»



2



1



1



0



12:10



4



5



ДСО



2



1



1



0



6:4



4



6



«Західхлібзбут»



2



1



0



1



10:11



3



7



«Віго»



2



0



2



0



4:4



2



8



«Будівельний затишок»



2



0



0



2



8:10



0



9



«Алюр»



2



0



0



2



5:10



0



10



«Агрон-ОТГ»



2



0



0



2



3:12



0


***

Кращі бомбардири


  1. Ігор Квяткевський («Арсенал») – 8 м’ячів

  2. Олександр Кіцак («Вікторія») – 6

  3. Андрій Коваль («Будівельний затишок») – 5

  4. Володимир Грабчак («Західхлібзбут») – 4

  5. Михайло Войцещук («Ланівці-ОТГ») – 4

  6. Олег Критюк («Ланівці-ОТГ») – 3.

***

Нагадуємо результати матчів першого туру:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Алюр» – 6:3 (Іван Абрамець-2, Руслан Баб’як, Андрій Періг, Ігор Крушельницький, Роман Гаврилюк – Андрій Онисько-2, Андрій Захарчук).

ДСО (Тернопільський район) – «Віго-Острів» – 2:2 (Валентин Білик-2 – Назарій Галадза, Андрій Бочач.)

«Арсенал» – «Будівельний затишок» (Микулинці) – 5:4 (Ігор Кветкевський-5 – Андрій Коваль-2, Віктор Сирник, Василь Барладин).

 «Західхлібзбут» – «Вікторія» (В. Бірки) – 5:7 (Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Андрій Долинний, Назар Гринтус, Василь Дзьоба – Олександр Кіцак-5, Михайло Карпа, Степан Винник).­

«Ланівці-ОТГ» – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – 5:1 (Андрій Мороз-2, Михайло Войтещук, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Іван Бачинський).

***

У 3-му турі, 3 грудня (неділя), зустрічаються:

11-30 БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – «Арсенал» (Тернопіль)

12-30 «ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Західхлібзбут» (Тернопіль)

13-30 «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці)  - «Алюр» (Тернопіль)

14-30 «Вікторія» (Бірки) – «Агрон-Великогаївська ОТГ»

15-30 «Ланівці-ОТГ» – «Віго-Острів»

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 8 5 3 0 14 - 6 18
ФК Агронива 8 4 3 1 12 - 6 15
ФК "Нива" Теребовля 8 3 3 2 12 - 11 12
ФК "Збруч-Агробіз... 8 3 2 3 12 - 13 11
ФСК "Кристал" 8 3 1 4 7 - 6 10
ФК "Бережани" 8 2 4 2 8 - 9 10
ФК "Копичинці" 8 2 2 4 7 - 12 8
ДЮСШ-Тернопіль 8 1 0 7 10 - 19 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Дністер" 9 7 1 1 23 - 9 22
ФК "Вишнівець" 8 7 0 1 30 - 5 21
МФК "Скала-Айва" ... 8 5 3 0 22 - 8 18
ФК Зоря 9 5 2 2 24 - 9 17
ФК "Збараж" 8 4 1 3 17 - 12 13
ФК "Трибухівці" 8 4 1 3 10 - 10 13
НФК Тривалети-Кре... 9 4 0 5 13 - 22 12
ФК Арсенал 9 3 1 5 14 - 20 10
ФК Вся Україна-Колос 8 3 0 5 13 - 18 9
ФК Ланівці ОТГ 9 2 0 7 16 - 32 6
ФК Бастіон-1427 8 1 1 6 9 - 25 4
ФК Нива (Підгайці) 9 1 0 8 7 - 28 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Поділля 8 7 1 0 24 - 4 22
ФК Медобори 8 7 0 1 26 - 7 21
ФК "Козова" 9 5 2 2 25 - 14 17
ФК Панорама 8 5 0 3 11 - 12 15
ФК Галичина 8 4 2 2 19 - 15 14
"Колос" Зборів 8 4 1 3 17 - 11 13
Віго-Острів 8 2 1 5 13 - 19 7
ФК Юність 9 1 3 5 11 - 21 6
ФК "Скалат" ОТГ 7 1 1 5 8 - 21 4
ФК Волинь-Шумськ 8 1 1 6 6 - 27 4
ФК Нараїв 7 0 2 5 8 - 17 2

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої ліги чемпіонату Тернопільської області?













Всього голосів: 1017


Голосування триває до: 30 червня 2019 р. 23:59