Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ У 2017 РОЦІ. СК "ПОЛІТЕХНІК" ТА СК "МЕДУНІВЕРСИТЕТУ"

25 листопада 2017 р. 10:21

 

18.11 субота

9-00

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – «Алюр» (Тернопіль)

10-00

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Віго-Острів»

11-00

«Арсенал» (Тернопіль) – «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці)

12-00

«Західхлібзбут» (Тернопіль) - «Вікторія» (Бірки)

13-00

«Ланівці-ОТГ» - «Агрон-Великогаївська ОТГ»

14-00

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка)

14-50

ФК «Стандарт» (Вишгородок)- «Зоря» (Соборне)

15-40

ФК «Стрипа» (Купчинці) - ФК «Заруддя»

16-30

«Інваспорт» (Тернопіль) - ПАНОРАМА (Присівці)

17-20

WINETIME (Тернопіль) – «Вікторія-Дубівці»

 

 

19.11 Неділя

9-00

«ЕкміКолор Динамо» (Тернопіль) – «УКРОП» (Тернопіль)

9-50

БФ «Апостол» (Тернопіль) – «ПОДІЛЛЯ» (смт. В.Березовиця)

10-40

ФК «Козова» - «tdk» (Тернопіль)

11-30

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – ФК «Скалат»

12-20

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів»

13-10

Тернопільська міська рада – FC «TERNOPIL CITY»

14-00

АРТ-РАМА (Тернопіль) – ФК «Стегниківці»

14-50

ФК «Конюхи» – «МОЛОКІЯ» (Тернопіль)

15-40

«Сокіл» (Байківці)–«Легіон» (Тернопіль)

16-30

«Підручники і посібники»(Тернопіль) – ФК «Інтеграл» (Тернопіль)

17-20

«САЮЗ» (Тернопіль) – ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль)

18-10

«Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль) - ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль)

19-00

ФК «Агро-Дружба»(Долина) – КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль)

19-50

«Легіон» (Драганівка) – «Себн» (Байківці)

 

 

 

Години

24.11 п’ятниця - третя ліга група Б

18-00

ФК «Вікнарьов» (Тернопіль) – ФК «Авакс Проф» (Тернопіль)

18-50

ФК «Олімпік-Пролісок» (Лозики-Кривчики) – «Сирна Хата+» (Тернопіль)

19-40

Тернопільводоканал – гермес 7 (Тернопіль)

20-30

«Меліоратор» (Тернопіль) – «Кореспондент» (Тернопіль)

 

 

26.11 Неділя

9-00

ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль) –«САЮЗ» (Тернопіль)

9-50

ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль) –«Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль)

10-40

Себн(Тернопіль)– ФК«Агро-Дружба» (Долина)

11-30

КЗ «ДЮСШ»(Тернопіль)–«Легіон» (Драганівка)

12-20

«Алюр»(Тернопіль) - «ДСО»(Тернопільський р-н.)

13-20

«Агрон-Великогаївська ОТГ» - «Арсенал» (Тернопіль)

14-20

«Віго-Острів» - БФ «Майбутнєсиріт» (Тернопіль)

15-20

«Будівельнийзатишок»(Дружба, Микулинці) –«Західхлібзбут»(Тернопіль)

16-20

«Вікторія» (Бірки) - «Ланівці-ОТГ»

17-20

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - «Вікторія-Дубівці»

18-10

«ЕкміКолор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Скалат»

19-00

WINETIME (Тернопіль) - ФК «Озерна»

19-50

БФ «Апостол» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів»

20-40

«Інваспорт»(Тернопіль)- «ПОДІЛЛЯ» (смт В.Березовиця)

 

 

 

 

 

 

 

 

Години

1.12 п’ятниця - третя ліга група Б

18-00

ФК «Авакс Проф» (Тернопіль) – Меліоратор (Тернопіль)

18-50

«Сирна Хата+» (Тернопіль) - Тернопільводоканал

19-40

«гермес 7» (Тернопіль) - ФК «Олімпік-Пролісок» (Лозики-Кривчики)

20-30

«Кореспондент» (Тернопіль) - ФК «ВІКНАРЬОВ» (Тернопіль)

 

 

 

2.12 субота

9-00

ФК «Інтеграл» (Тернопіль) – «АРТ-РАМА»(Тернопіль)

9-50

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне)

10-40

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль)

11-30

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці)

12-20

Тернопільськаміська рада – «Гірник» (Новосілка)

13-10

FC «TERNOPILCITY» - «МОЛОКІЯ» (Тернопіль)

14-00

«Легіон»(Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці)

14-50

«Сокіл» (Байківці) – Олімп (Острівець)

15-40

«УКРОП» (Тернопіль) – ФК «Козова»

16-30

«tdk»(Тернопіль) –«ПАНОРАМА» (Присівці)

17-20

«САЮЗ»(Тернопіль) - КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль)

 

 

3.12 Неділя

9-00

«Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль) – «Себн» (Байківці)

9-50

ФК«Агро-Дружба» (Долина) - ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль)

10-40

«Легіон» (Драганівка) - ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль)

11-30

БФ «Майбутнєсиріт» (Тернопіль) - «Арсенал» (Тернопіль)

12-30

«ДСО»(Тернопільський р-н.) - «Західхлібзбут»(Тернопіль)

13-30

«Будівельнийзатишок» (Дружба, Микулинці) - «Алюр» (Тернопіль)

14-30

«Вікторія» (Бірки) - «Агрон-Великогаївська ОТГ»

15-30

«Ланівці-ОТГ» - «Віго-Острів»

16-30

«Зоря»(Соборне) - «АРТ-РАМА» (Тернопіль)

17-20

ФК «Інтеграл»(Тернопіль) - ФК «Заруддя»

18-10

«Підручники і посібники»(Тернопіль) - ФК «Дворіччя»

19-00

ФК «Стрипа»(Купчинці) - ФК «Стандарт» (Вишгородок)

19-50

«Гірник» (Новосілка) – Легіон (Тернопіль)

20-40

«МОЛОКІЯ» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада

 

Години

8.12 п’ятниця - третя ліга група Б

18-00

ФК «ВІКНАРЬОВ» (Тернопіль) – «Сирна Хата+» (Тернопіль)

18-50

«Меліоратор» (Тернопіль) – «гермес 7» (Тернопіль)

19-40

ФК «Олімпік-Пролісок» (Лозики-Кривчики)

ФК «Авакс Проф» (Тернопіль)

20-30

Тернопільводоканал – «Кореспондент» (Тернопіль)

 

 

 

10.12 Неділя

9-00

«Лісма» (Шляхтинці) - «Олімп»(Острівець)

9-50

ФК «Конюхи» - «Сокіл» (Байківці)

10-40

«Арсенал» - «ДСО»(Тернопільський р-н.)

11-40

«Західхлібзбут» (Тернопіль) - БФ «Майбутнєсиріт» (Тернопіль)

12-40

«Алюр» (Тернопіль) - «Ланівці-ОТГ»

13-40

«Агрон-Великогаївська ОТГ» - «Будівельнийзатишок» (Дружба, Микулинці)

14-40

«Віго-Острів» - «Вікторія» (Бірки)

15-40

ФК «Козова» - ПАНОРАМА (Присівці)

16-30

ФК «Скалат» - «УКРОП» (Тернопіль)

17-20

«ПОДІЛЛЯ» (смт. В.Березовиця) - «tdk» (Тернопіль)

18-10

«Вікторія-Дубівці» - «ЕкміКолор Динамо» (Тернопіль)

19-00

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль)

19-50

ФК «Озерна» - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів)

20-40

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль)

 

Години

15.12 п’ятниця - третя ліга група Б

18-00

«Сирна Хата+» (Тернопіль) - «Меліоратор» (Тернопіль)

18-50

ФК «Авакс Проф» (Тернопіль) - Тернопільводоканал

19-40

«Кореспондент» (Тернопіль) - ФК «Олімпік-Пролісок» (Лозики-Кривчики)

20-30

«гермес 7» (Тернопіль)- ФК «ВІКНАРЬОВ» (Тернопіль)

 

 

16.12 Субота

9-00

«Віго-Острів» - «Західхлібзбут»(Тернопіль)

10-00

«ДСО»(Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки)

11-00

«Ланівці-ОТГ» - «Арсенал» (Тернопіль)

12-00

«Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ»

13-00

БФ «Майбутнєсиріт» (Тернопіль) - «Будівельнийзатишок» (Дружба, Микулинці)

14-00

ФК «Скалат» - ФК «Козова»

14-50

ПАНОРАМА (Присівці) - «ПОДІЛЛЯ» (смт В,Березовиця)

15-40

«УКРОП» (Тернопіль) - «Вікторія-Дубівці»

16-30

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів»

17-20

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна»

 

 

 

 

 

17.12 Неділя

9-00

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль)

9-50

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль)

10-40

Тернопільська міська рада – «Легіон» (Тернопіль)

11-30

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка)

12-20

«Сокіл» (Байківці) - FC «TERNOPIL CITY»

13-10

«Лісма» (Шляхтинці) - ФК «Конюхи»

14-00

«АРТ-РАМА» (Тернопіль) - ФК «Заруддя»

14-50

ФК «Дворіччя» - ФК «Інтеграл» (Тернопіль)

15-40

ФК «Стегниківці» - ФК «Стрипа» (Купчинці)

16-30

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль)

17-20

Себн (Байківці) – САЮЗ (Тернопіль)

18-10

КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль)

19-00

ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль) - ФК «Агро-Дружба» (Долина)

19-50

ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка)

 

Години

22.12 п’ятниця - третя ліга група Б

18-00

«Меліоратор» (Тернопіль) - ФК «ВІКНАРЬОВ» (Тернопіль)

18-50

«гермес 7» (Тернопіль) – «Сирна Хата+» (Тернопіль)

19-40

Тернопільводоканал - ФК «Олімпік-Пролісок» (Лозики-Кривчики)

20-30

«Кореспондент» (Тернопіль) - ФК «Авакс Проф» (Тернопіль)

 

 

23.12 Субота

9-00

САЮЗ (Тернопіль) - Мрія Агрохолдинг (Тернопіль)

9-50

ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль) - ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль)

10-40

ФК «Агро-Дружба» (Долина) – Легіон (Драганівка)

11-30

КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль) – Себн (Байківці)

12-20

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів)

13-10

«ПОДІЛЛЯ» (смт В.Березовиця) - ФК «Козова»

14-00

«Вікторія-Дубівці» - ФК «Скалат»

14-50

Агрокомплекс «Івачів» - «Панорама» (Тернопіль)

15-40

ФК «Озерна» - «УКРОП»(Тернопіль)

16-30

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «ЕкміКолор Динамо»(Тернопіль)

17-20

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль)

 

 

24.12 Неділя

9-00

«Легіон» (Тернопіль) - «Олімп» (Острівець)

9-50

«МОЛОКІЯ» (Тернопіль) – «Сокіл» (Байківці)

10-40

«Гірник» (Новосілка) - ФК «Конюхи»

11-30

FC «TERNOPIL CITY» - «Лісма» (Шляхтинці)

12-20

ФК «Дворіччя» - ФК «Заруддя»

13-10

ФК «Стрипа» (Купчинці) - «Зоря» (Соборне)

14-00

ФК «Інтеграл» (Тернопіль) - ФК «Стандарт» (Вишгородок)

14-50

«Підручники і посібники» (Тернопіль) - ФК «Стегниківці»

15-40

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) - «ДСО» (Тернопільський р-н.)

16-40

«Вікторія» (Бірки) - БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль)

17-40

«Західхлібзбут» (Тернопіль) - «Ланівці-ОТГ»

18-40

«Агрон-Великогаївська ОТГ» - «Віго-Острів»

19-40

«Арсенал» (Тернопіль) - «Алюр» (Тернопіль)

 

Години

29.12 п’ятниця третя ліга група Б

18-00

ФК «Олімпік-Пролісок» (Лозики-Кривчики) - «Меліоратор» (Тернопіль)

18-50

ФК «ВІКНАРЬОВ» (Тернопіль) - Тернопільводоканал

19-40

ФК «Авакс Проф» (Тернопіль) – «гермес 7» (Тернопіль)

20-30

«Сирна Хата+» (Тернопіль) - «Кореспондент» (Тернопіль)

 

 

30.12 Субота

9-00

WINETIME (Тернопіль) – ПАНОРАМА (Присівці)

9-50

Агрокомплекс «Івачів» - «ПОДІЛЛЯ» (смт В.Березовиця)

10-40

ФК «Скалат» - ФК «Озерна»

11-30

ФК «Козова» - «Вікторія-Дубівці»

12-20

«УКРОП» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль)

13-10

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль)

14-00

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль)

14-50

Легіон (Драганівка) – САЮЗ (Тернопіль)

15-40

Мрія Агрохолдинг (Тернопіль) – ФК «Агро-Дружба» (Долина)

16-30

ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль) - КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль)

17-20

Себн (Байківці) - ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль)

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 32
ФК "Нива" Теребовля 14 26
ФК Агронива 14 25
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФСК "Кристал" 14 21
ФК "Бережани" 14 12
ФК "Копичинці" 14 11
ДЮСШ-Тернопіль 14 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Вишнівець" 22 53
ФК "Дністер" 22 53
МФК "Скала-Айва" ... 22 48
ФК Зоря 22 44
ФК Вся Україна-Колос 22 43
НФК Тривалети-Кре... 22 33
ФК "Трибухівці" 22 31
ФК Арсенал 22 26
ФК "Збараж" 22 19
ФК Нива (Підгайці) 22 18
ФК Бастіон-1427 22 8
ФК Ланівці ОТГ 22 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 20 48
ФК Поділля 20 44
"Колос" Зборів 20 43
ФК "Козова" 20 43
ФК Галичина 20 38
ФК Панорама 20 28
Віго-Острів 20 24
ФК Нараїв 20 17
ФК "Скалат" ОТГ 20 17
ФК Юність 20 9
ФК Волинь-Шумськ 20 5
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 20 44
ФК "Нива" Теребовля 20 38
ФК Агронива 20 31
ФК "Збруч-Агробіз... 20 28
Вища ліга втішний турнір. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФСК "Кристал" 20 36
ФК "Бережани" 20 24
ДЮСШ-Тернопіль 20 13
ФК "Копичинці" 20 11
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року

"Дністер" Заліщики120 (50,2%)

ФК "Вишнівець"78 (32,6%)

"Скала-Айва" Скала-Подільська21 (8,8%)

"Зоря" Хоростків20 (8,4%)


Всього голосів: 239


Голосування закінчилось