Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів Тернопільської третьої футзальної ліги

19 листопада 2017 р. 10:04

Група «А» (СК «Політехнік»)

1 тур, 19 листопада (неділя)

17.20 «Саюз» – «Сателіт-2015»

18.10 «Мрія Агрохолдинг» – «Тема-Опілля»

19.00 «Агро-Дружба» – КЗ ДЮСШ

19.50 «Легіон»«Себн»

2 тур

«Тема-Опілля» «Саюз»

«Сателіт-2015» «Мрія Агрохолдинг»

«Себн» – «Агро-Дружба»

КЗ ДЮСШ – «Легіон»

3 тур

«Саюз» КЗ ДЮСШ

«Мрія Агрохолдинг» «Себн»

«Агро-Дружба» – «Сателіт-2015»

«Легіон» – «Тема-Опілля»

4 тур

«Себн» «Саюз»

КЗ ДЮСШ – «Мрія Агрохолдинг»

«Тема-Опілля» – «Агро-Дружба»

«Сателіт-2015» «Легіон»

5 тур

«Саюз»«Мрія Агрохолдинг»

«Сателіт-2015» – «Тема-Опілля»

«Агро-Дружба» – «Легіон»

КЗ ДЮСШ – «Себн»

6 тур

«Легіон» «Саюз»

«Мрія Агрохолдинг» – «Агро-Дружба»

«Тема-Опілля» – КЗ ДЮСШ

«Себн» – «Сателіт-2015»

7 тур

«Саюз» – «Агро-Дружба»

«Легіон» «Мрія Агрохолдинг»

КЗ ДЮСШ – «Сателіт-2015»

«Тема-Опілля» – «Себн»

***

Група «Б» (СК Медичного університету)

1 тур. 24 листопада (п’ятниця)

18.00 «Вікнарьов» «Авакс Проф»

18.50 «Олімпік-Пролісок» «Сирна Хата+»

19.40 «Тернопільводоканал»«Гермес 7»

20.30 «Меліоратор» – «Кореспондент»

2 тур

«Авакс Проф» «Меліоратор»

«Кореспондент» – «Вікнарьов»

«Сирна Хата+» «Тернопільводоканал»

«Гермес 7» – «Олімпік-Пролісок»

3 тур

«Меліоратор» «Гермес 7»

«Вікнарьов» – «Сирна Хата+»

«Тернопільводоканал» – «Кореспондент»

«Олімпік-Пролісок» – «Авакс Проф»

4 тур

«Сирна Хата+» «Меліоратор»

«Гермес 7» – «Вікнарьов»

«Авакс Проф» «Тернопільводоканал»

«Кореспондент» – «Олімпік-Пролісок»

5 тур

«Меліоратор» – «Вікнарьов»

«Кореспондент» –  Авакс Проф»

«Тернопільводоканал» – «Олімпік-Пролісок»

«Гермес 7» «Сирна Хата+»

6 тур

«Олімпік-Пролісок» – «Меліоратор»

«Вікнарьов» – «Тернопільводоканал»

«Авакс Проф» «Гермес 7»

«Сирна Хата+» – «Кореспондент»

7 тур

«Меліоратор» «Тернопільводоканал»

«Олімпік-Пролісок» – «Вікнарьов»

«Гермес 7» – «Кореспондент»

«Авакс Проф» «Сирна Хата+»

P.S.: Дата і час поєдинків третьої футзальної ліги буде повідомлено додатково.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 11 2 0 25 - 7 35
ФСК "Кристал" 14 6 6 2 27 - 16 24
ФК "ДСО - Поділля" 13 7 3 3 26 - 17 24
ФК "Збруч-Агробіз... 13 5 4 4 36 - 30 19
"Колос" Зборів 13 5 2 6 25 - 19 17
ФК "Бережани" 14 4 5 5 22 - 20 17
ФК "Козова" 14 4 5 5 15 - 23 17
ФК "Вишнівець" 14 3 5 6 30 - 33 14
ФК Тернопіль-ДЮСШ 14 2 3 9 19 - 34 9
ФК "Дністер" 14 2 3 9 18 - 44 9
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери