Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Cтартувала друга футзальна ліга!

18 листопада 2017 р. 17:44

Сьогодні, 18 листопада, в спорткомплексі «Політехнік» вслід за вищою, взяла старт друга футзальна ліга сезону-2017/18. Відбулися три матчі за  участю команд, які завтра, 19 листопада, гратиму свої поєдинки у Лізі чемпіонатів Тернопільщини.

***

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

***

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

***

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Олег Рудий, Тарас Беш.

***

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Стрипа»

1

1

0

0

5:4

3

2

«Зоря»

1

1

0

0

4:3

3

3

«Стандарт»

1

0

0

1

3:4

0

4

ФК «Заруддя»

1

0

0

1

4:5

0

5

«Арт-Рама»

0

0

0

0

0

0

6

ФК «Стегниківці»

0

0

0

0

0

0

7

«Підручники і посібники»

0

0

0

0

0

0

8

«Інтеграл»

0

0

0

0

0

0

9

ФК «Дворіччя»

0

0

0

0

0

0

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Лісма»

1

0

1

0

2:2

1

2

«Гірник»

1

0

1

0

2:2

1

3

Тернопільська міська рада

0

0

0

0

0

0

4

«Ternopil City»

0

0

0

0

0

0

5

ФК «Конюхи»

0

0

0

0

0

0

6

«Сокіл»

0

0

0

0

0

0

7

«Молокія»

0

0

0

0

0

0

8

«Легіон»

0

0

0

0

0

0

9

«Олімп»

0

0

0

0

0

0

Решта поєдинків першого туру в другій футзальній лізі відбудуться 19 листопада (неділя).

13-10 Тернопільська міська рада – «Ternopil City»

14-00 «Арт-Рама» – ФК «Стегниківці»

14-50 ФК «Конюхи» – «Молокія»

15-40 «Сокіл» – «Легіон»

16-30 «Підручники і посібники» – «Інтеграл»

***

Кращі бомбардири

  1. Юрій Сорочан («Стрипа») – 3
  2. Тарас Свінціцький («Старндарт») – 2
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери