Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ. ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

12 листопада 2017 р. 17:07

Пропонуємо до Вашої уваги турнірні таблиці Ліги чемпіонів Тернопільщини після четвертого туру.

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 3:2

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 10:0

«Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:4

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – 0:3

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Вишнівець»

3

3

0

0

16:4

9

2

«Арсенал»

3

2

1

0

15:2

7

3

«Стандарт»

4

1

1

2

10:9

4

4

ФК «Биківці»

4

0

0

4

1:27

0

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 1:2

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 2:0

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

3

3

0

0

10:2

9

2

«Колос-Бровар»

3

1

0

2

3:6

3

3

ФК «Мельниця»

2

0

0

2

2:7

0

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 1:0

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – ФК «Підгайці» – 6:2

ФК «Підгайці» – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 7:1

«Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 2:2

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Юність»

4

2

1

1

8:5

7

2

«Єдність»

4

2

1

1

10:9

7

3

ФК «Гайворонка»

4

2

0

2

11:13

6

4

ФК «Підгайці»

4

1

0

3

14:16

3

             

 

                             

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – Ф«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – 0:1

«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 4:0

Група «D»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Стрипа»

4

3

0

1

10:4

9

2

«Лісма»

4

3

0

1

9:5

9

3

ФК «Млинівці-Присівці»

4

2

0

2

5:7

6

4

«Збруч»

4

0

0

4

0:8

0

             

 

                             

На фото: команда "Стрипа" (Купцинці, Козівський р-н.)

← На головну
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Рідна Борщівщина... 20 50
ФК Поділля 20 45
ФК Нараїв 20 42
"Хатки" Бережани 20 40
ФК Мельниця 20 28
ФК "Трибухівці" 20 27
"Вікнини" (Вікно) 20 21
"Нива" (Городниця) 20 17
ФК Нива (Підгайці) 20 16
"Колос" Зборів 20 16
Віго-Острів 20 13
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля-2» (Васи... 3 9
«Ампер» 3 9
«Кристал» (Чортків) 3 7
ФК «Таурів» 3 6
"Самець" Підволоч... 3 6
«Тернопільводокан... 3 6
«Ветеран» (Кремен... 3 4
«Вікторія» В. Бірки 3 4
"Дніпро" Печірна 2 3
ФК «Заруддя» Збор... 3 3
«Bad Wolfs» 2 3
ФК «Вівся» 3 1
ФК «Пронятин» 3 0
ФК «Луб’янки» 2 0
ФК «Курівці» 3 0
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Медобори» Зелене 2 6
«Алюр» Тернопіль 2 6
"Добрий самарянин... 2 6
"Sebn-Скриня" Тер... 2 4
«Гермес-7» Тернопіль 1 3
"Говерла" Дубівці 2 3
"Агронива" Тернопіль 2 3
«Wyscout» Тернопіль 2 3
"Вікторія" (В.Ход... 2 3
"Айва-Тірас" Іванків 2 3
«Саюз» Тернопіль 2 3
"Юніори" Тернопіль 2 1
1998 2 1
ГУНП Тернопіль 2 1
«Поділля» Васильк... 2 0
«Автоцентр 88» Те... 2 0
"Поділля" В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось