Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Чортківський «Кристал» переміг у  аматорській лізі!

28 жовтня 2017 р. 17:44

У 10-му турі аматорського чемпіонату України чортківський «Кристал» на власному полі переміг ФК «Хмельницький» – 2:1.

Чортківська команда пропустила першою вже на 30-й секунді матчу (0:1). А на першій компенсованій до основного часу першого тайму хвилині наші земляки зрівняли рахунок. Після стандарту точним був удар головою Андрія Засєдка (1:1). А на 65-й хвилині завдяки індивідуальним діям нападника «Кристалу» Андрія Різника, господарі поля вийшли вперед (2:1). У подальшому в гравців «Кристалу» було ще кілька нагод, щоб збільшити свою перевагу, але все таки вони більше дбали проте, як не пропустити. Свою задачу футболісти «Кристалу» виконали, здобувши таку важливу перемогу.

Цих три очки дозволило «Кристалу» покинути останню позицію турнірної таблиці і за здобутими очками чортківці зрівнялися зі своїми земляками з  теребовлянської «Ниви». В обох команд по 8 залікових пунктів.

«Кристал» виступав у такому складі: Рогаль, Заставецький, Засєдко, Бойчук,  Левіцький (Савка), Чорномаз, Ільчишин, Волохатий (Лис), І. Когут, М. Когут (Гайковий), Різник.