Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ФК «Бережани» на класі перемагає ФК «Козова»

14 травня 2017 р. 21:18

Лідер чемпіонату Тернопільської області у вищій лізі ФК «Бережани» на виїзді здобув впевнену перемогу над ФК «Козова» – 4:0.

Героєм першого тайму став Іван Абрамець. Саме дві його подачі з кутового стали результативними. Спершу після навісу Івана в один дотик ледь не з воротарського майданчика пробив Сергій Фарботняк (0:1), а згодом такий ж навіс Абрамця завершився точним ударом головою Бориса Кучинського (0:2).

А в першу чверть другого тайму гості забили ще двічі і фактично долю матчу було вирішено. В одному з епізодів оборонець ФК «Козова» Павло Данилюк збив у штрафному майданчику Бориса Кучинського і Ігор Швець реалізував пенальті (0:3). А через дві хвилини вже Швець виступив у ролі асистента. Це його прохід по правому краю завершився навісною передачею на дальню стійку. Ніким не прикритий Тарас Семенець ударом головою увігнав м’яча вже в порожні ворота (0:4)…

***

ФК «Козова» – ФК «Бережани» – 0:4 (0:2)

14 травня. Козова. Стадіон «Цукровик». 600 гл. +15 град.

Арбітр: Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти: Максим Мохун, Андрій Федунець (обидва – Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Богдан Трач (Тернопіль).

Козова: Марченко, Данилюк, Захарчук, Місецький, Й. Репела (Микицюк, 63), Мельник (Ю. Шимонович, 78), Д. Репела, Костів, Мартинюк, Т. Шимонович, Гарилюк.

Бережани: Гарас-к, Клюшніченко, Білик, Фарботняк (Кривий, 63), Бойчук, А. Когут (Крупа, 58), Абрамець, Стирчак (Гриб, 71), Швець, Семенець (Засєдко, 79), Кучинський (Мацалап, 74).

Голи: С. Фарботняк (28), Б. Кучинський (38), І. Швець (56, з пен.), Т. Семенець(58).

Попереджені: А. Когут (35), Р. Місецький (37), Р. Гаврилюк (44), Д. Репела (60), Кучинський (65), М. Костів (66), А. Захарчук (71).

Вихованець козівської ДЮСШ Назар Рокецький переміг у конкурсі з жонглювання, набивши ногою 76 разів. Приз – футбольний м'яч – юний футболіст отримує з рук голови Федерації футболу Тернопільської області Тараса Юрика