Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги тернопільських команд 2021 року

8 квітня 2021 р. 15:29

Пропонуємо до Вашої уваги результати контрольних поєдинків, які проводять команди – майбутні учасниці чемпіонату Тернопільської області 20201 року.

Дата

Команди

Рахунок

Автори голів

6 березня

«Кристал» Чортків (U-19) – ФК «Косів»

2:2

Володимир Фриз, Володимир Пальчик

7 березня

УСК «Довбуш» Чернівці – «Агронива» Тернопіль

0:3

Іван Федчишин-2, Михайло Войцещук

8 березня

«Дністер» Заліщики – «Дністер-2» Заліщики

2:4

Микола Ландяк, Дмитро Імангулов – Роман Годований, Василь Пшеничний, Віктор Слободян, Іван Плосконіс

10 березня

«Дністер» Заліщики – «Кристал» Чортків (U-19)

2:1

Дмитро Імангулов, Владислав Токарчук – ?

14 березня

«Буковина» Чернівці (U-19) – «Агрон» В. Гаї

2:4

Тарас Семенец-3, Петро Сокіл.

14 березня

«Дністер» Заліщики – «Кристал» Чортків (U-19)

1:2

Андрій Пилип’юк – Дмитро Гевко, Тарас Гаврилюк

14 березня

ФК «Присівці» – ФК «Тернопіль-АТО»

1:1

Василь Турчин – Ігор Музика

18 березня

«Кристал» Чортків (U-19) – збірна Чортківського району

2:2

Тарас Гаврилюк, Микола Обліжок – Василь Пшеничний, Віталій Глова

21 березня

«Кристал» Чортків (U-19) – «Агронива» Тернопіль

2:6

Василь Питлик, Тарас Гаврилюк – Михайло Войцещук-3, Юрій Заставецький, Володимир Мостовий, Володимир Гайковий

21 березня

«Нічлава» Копичинці – «Вікнини» Вікно

3:2

Ігор Сливка, Коваль, автогол – Ігор Барановський, Володимир Волоцюга

21 березня

«Дністер» Заліщики – ФК «Мельниця» Мельниця-Подільська

 4:2

Микола Ландяк-2, Владислав Токарчук, Павло Довгань – Сергій Онуфрейчук, Іван Плосконос

21 березня

ФК «В. Глибочок» – «Поділля» (В. Березовиця)

2:3

Володимир Гулюк, Андрій Ваврик, Володимир Яхван

24 березня

ФК «В. Глибочок» – «Агрон» В. Гаї

0:1

Дмитро Коник

27 березня

«Агрон» В. Гаї – «Поділля» Васильківці

3:3

Валентин Білик, Ігор Швець, Володимир Пришнівський – Роман Мельник-2, Владислав Тимощук

27 березня

«Сокіл» Золочів – «Агронива» Тернопіль

2:2

Михайло Войцещук, Володимир Гайковий

28 березня

ФК «Трибухівці» – «Дністер» Заліщики

1:1

Юрій Грицак – Андрій Іщик

28 березня

«Вікнини» Вікно – «Нива» Городниця

4:4

Богдан Романов, Володимир Волоцюга і два гравці на перегляді – Олег Роман-3, Михайло Кука, з пен.

28 березня

«Колос-Бровар» Сидорів – «Збруч» Гусятинська ТГ

0:7

Сергій Мельник-2, Віталій Шкляр-2, Назар Мороз, Андрій Тимчук, Роман Пушкаренко

28 березня

«Зоря» Хоростків – «Поділля» Васильківці

5:4

Михайло Побережник-2, Тарас Глухан, Сергій Олексюк, Владислав Застеба – Владислав Тимощук-2, Віталій Тригуба-2

28 березня

«Скала-Подільська ТГ» – ФК «Мельниця» Мельниця-Подільська

2:3

Віталій Михальчук, Арсен Думанюк – Володимир Кривецький, Сергій Онуфрейчук, Максим Щерб'як

31 березня

ФК «В. Глибочок» – «Медобори» Зелене

3:5

Дмитро Галадей-4, гравець на перегляді

31 березня

«Агрон» В. Гаї – «Зоря» Хоростків

5:1

Богдан Слоневський-2, Валентин Білик, Ігор Кохман, Дмитро Стриєшин – Микола Куріцький

1 квітня

«Поділля» В. Березовиця – ФК «Нараїв»

1:3

Віктор Мних – Андрій Кульчиський-2, Михайло Карпа

3 квітня

«Поділля» Васильківці – ФК «Плотича»

3:1

Роман Мельник-2, Тарас Німаш

3 квітня

ФК «Заруддя» – «Поділля» В. Березовиця

2:2

Юрій Сорочан, гравець на перегляді

4 квітня

НФК "Проф-Агро" Кременець – ФК "Вишнівець"

4:1

Андрій Власюк-2, Олексій Посільський-2 – Ігор Грішаков

4 квітня

ФК «Косів» – «Зоря» Хоростків

2:0

4 квітня

«Поділля» Васильківці – «Медобори» Зелене

1:3

Роман Жига Дмитро Гордей-2, Євген Щербатюк

4 квітня

ФК «Трибухівці» – «Колос» Бучач

1:1

Ігор Крушельницький – гравець на перегляді

4 квітня

ФК «Вишнівець» – «Стандарт» Лановецька ОТГ

8:1

Олександр Томич, Максим Чернявка і шість голів – гравці на перегляді – Олександр Паруна

4 квітня

«Вікнини» Вікно – «Збруч» Гусятинська ТГ

0:2

Назар Мороз, Руслан Марцінковський

4 квітня

«Олімпія» Клювинці – «Нива» Городниця

0:4

Олег Роман-2, Петро Яцунда, Максим Чіп

7 квітня

«Поділля» В. Березовиця – «Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

1:5

Юрій Сорочан  –Ростислав Чиряк-2, Роман Кінделевич, Олег Кубик, Андрій Донець

8 квітня "Колос" Бучач – ФК "Бурдяківці" 2:1  Михайло Юристий, Володимир Леськів 

10 квітня

«Поділля» В. Березовиця – «Поділля» Васильківці

 

 

11 квітня

«Рідна Борщівщина» – «Поділля» Васильківці

 

 

11 квітня "Колос" Бучач – ФК "Мельниця" Мельниця-Подільська    

14 квітня

«Вікнини» Вікно – «Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

 

 

***

Турнірна таблиця зіграних матчів

Команда

І

В

Н

П

Мячі

О

1

«Агрон» В. Гаї

4

3

1

0

13:6

10

2

«Агронива» Тернопіль

3

2

1

0

11:4

7

3

«Дністер» Заліщики

5

2

1

2

10:10

7

4

«Збруч» Гусятинська ТГ

2

2

0

0

9:0

6

5

«Медобори» Зелене

2

2

0

0

8:4

6

6

«Кристал» Чортків (U-19)

5

1

2

2

9:12

5

7

«Нива» Городниця

2

2

1

0

8:4

4

8 «Колос» Бучач 2 2 1 0 3:2 4
9

«Поділля» Васильківці

4

1

1

2

11:12

4

10

«Поділля» В. Березовиця

4

1

1

2

7:12

4

11

ФК «Вишнівець»

2

1

0

1

9:5

3

12

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

1

1

0

0

5:1

3

13

"Проф-Агро" Кременець

1

1

0

0

4:1

3

14

ФК «Нараїв»

1

1

0

0

3:1

3

15

«Нічлава» Копичинці

1

1

0

0

3:2

3

16

ФК «Мельниця» Мельниця-Подільська

2

1

0

1

5:6

3

17

«Зоря» Хоростків

3

1

0

2

6:11

3

18

ФК «Трибухівці»

2

0

2

0

2:2

2

19

ФК «Присівці»

1

0

1

0

1:1

1

20

«Вікнини» Вікно

3

0

1

2

6:9

1

21

«Скала-Подільська ТГ»

1

0

0

1

2:3

0

22

«Стандарт» Лановецька ОТГ

1

0

0

1

1:8

0

***


Бомбардири:

Дмитро Галадей («Медобори» Зелене) – 6

Михайло Войцещук («Агронива» Тернопіль) – 5

Олег Роман («Нива» Городниця) – 5

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 4

Владислав Тимощук («Поділля» Васильківці) – 3

Тарас Гаврилюк («Кристал» Чортків (U-19) – 3

Микола Ландяк («Дністер» Заліщики) – 3

Тарас Семенець («Агрон» В. Гаї) – 3

Іван Федчишин («Агронива» Тернопіль) – 2

Володимир Гайковий («Агронива» Тернопіль) – 2

Дмитро Імангулов («Дністер» Заліщики) – 2

Владислав Токарчук («Дністер» Заліщики) – 2

Валентин Білик («Агрон» В. Гаї) – 2

Богдан Слоневський («Агрон» В. Гаї) – 2

Володимир Волоцюга («Вікнини» Вікно) – 2

Сергій Онуфрейчук (ФК «Мельниця») – 2

Іван Плосконос (ФК «Мельниця»/”Дністер-2» Заліщики) – 2

Віталій Тригуба («Поділля» Васильківці) – 2 

Михайло Побережник («Зоря» Хоростків) – 2

Андрій Власюк («Проф-Агро» Кременець) – 2

Олексій Посільський («Проф-Агро» Кременець) – 2

Назар Мороз («Збруч» Гусятинська ТГ) – 2

Сергій Мельник («Збруч» Гусятинська ТГ) – 2

Віталій Шкляр («Збруч» Гусятинська ТГ) – 2

Юрій Сорочан («Поділля» В. Березовиця) – 2

Ростислав Чиряк («Збруч-Агробізнес» Підволочиськ) – 2

Андрій Кульчиський (ФК «Нараїв») – 2

Василь Пшеничний («Дністер-2» Заліщики, збірна Чортківського району) – 2

Володимир Фриз («Кристал» Чортків (U-19) – 1

Володимир Пальчик («Кристал» Чортків (U-19) – 1

Дмитро Гевко («Кристал» Чортків (U-19) – 1

Микола Обліжок («Кристал» Чортків (U-19) – 1

Василь Питлик («Кристал» Чортків (U-19) – 1

Юрій Заставецький («Агронива» Тернопіль) – 1

Володимир Мостовий («Агронива» Тернопіль) – 1

Андрій Пилип’юк («Дністер» Заліщики) – 1

Павло Довгань («Дністер» Заліщики) – 1

Андрій Іщик («Дністер» Заліщики) – 1

Петро Сокіл («Агрон» В. Гаї) – 1

Дмитро Коник («Агрон» В. Гаї) – 1

Ігор Швець («Агрон» В. Гаї) – 1

Володимир Пришнівський («Агрон» В. Гаї) – 1

Ігор Кохман («Агрон» В. Гаї) – 1

Дмитро Стриєшин («Агрон» В. Гаї) – 1

Василь Турчин (ФК «Присівці»)

Ігор Сливка («Нічлава» Копичинці) – 1

Коваль («Нічлава» Копичинці) – 1

Ігор Барановський («Вікнини» Вікно) – 1

Богдан Романов («Вікнини» Вікно) – 1

Володимир Кривецький (ФК «Мельниця») – 1

Максим Щерб'як (ФК «Мельниця») – 1

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 1 

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 1 

Юрій Грицак (ФК «Трибухівці») – 1

Ігор Крушельницький (ФК «Трибухівці») – 1

Тарас Глухан («Зоря» Хоростків) – 1

Сергій Олексюк («Зоря» Хоростків) – 1

Владислав Застеба («Зоря» Хоростків) – 1

Микола Куріцький («Зоря» Хоростків) – 1

Віталій Михальчук («Скала-Подільська ТГ») – 1

Арсен Думанюк («Скала-Подільська ТГ») – 1

Михайло Кука («Нива» Городниця) – 1

Петро Яцунда («Нива» Городниця) – 1

Максим Чіп («Нива» Городниця) – 1

Руслан Марцінковський («Збруч» Гусятинська ТГ) – 1

Андрій Тимчук («Збруч» Гусятинська ТГ) – 1

Роман Пушкаренко («Збруч» Гусятинська ТГ) – 1

Ігор Грішаков (ФК «Вишнівець») – 1

Олександр Томич (ФК «Вишнівець») – 1

Максим Чернявка (ФК «Вишнівець») – 1

Олександр Паруна («Стандарт» Лановецька ОТГ) – 1

Євген Щербатюк («Медобори» Зелене) – 1

Володимир Гулюк («Поділля» В. Березовиця) – 1

Андрій Ваврик («Поділля» В. Березовиця) – 1

Володимир Яхван («Поділля» В. Березовиця) – 1

Віктор Мних («Поділля» В. Березовиця) – 1

Роман Кінделевич («Збруч-Агробізнес» Підволочиськ) – 1

Олег Кубик («Збруч-Агробізнес» Підволочиськ) – 1

Андрій Донець («Збруч-Агробізнес» Підволочиськ) – 1

Михайло Карпа (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Юристий ("Колос" Бучач) – 1

Володимир Леськів ("Колос" Бучач) – 1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 612


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51