Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 12 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

21 лютого 2021 р. 19:35

Сьогодні, 21 лютого, відбувся повний 12-й тур третьої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 12-го туру:

«Кристал» (Чортків) - «Ветеран» (Кременець) – 1:5 (0:2)

Голи: Тарас Гаврилюк (35) – Владислав Герасимчук (2), Василь Довгаль (13), Віктор Франківський (27), Роман Клак (39), Руслан Тарківський (40).

***

«Поділля-2» (Васильківці) – ФК «Курівці» – 2:6 (1:0)

Голи: Андрій Мархоцький (6), Віталій Шимгановський (38) – Василь Борис (21, 40), Дмитро Стриєшин (26, 30, 31), Віталій Гайовий (29).

***

ФК «Таурів» - «Самець» (Підволочиськ) – 3:1 (0:0)

Голи: Назар Шевчук (25), Василь Підлужний (26), Ігор Любінський (35) – Володимир Гусаковський (39).

***

ФК «Вівся» - ФК «Луб’янки» – 10:9 (4:5)

Голи: Володимир Запотічний (2. 37), Петро Запотічний (10, 12, 33), Назар Бобко (17, 29), Іван Миц (21, 24, 30) – Тарас Дячун (2, 7, 16), Ростислав Яремчук (6, 23, 27, 35, 38), Євген Левчук (20).

***

«Тернопільводоканал» - «Дніпро» (Печірна) – 3:3 (2:1)

Голи: Володимир Кармелюк (5, 38), Тарас Шулька (7) – Віталій Хрущ (10, 35), Богдан Богатюк (31).

***

«Вікторія» (В. Бірки) - «Bad Wolfs» – 8:3 (3:1)

Голи: Арсен Ситник (15, 16), Назар Гудзь (18), Петро Загурський (27, 37), Ігор Івасечко (29), Андрій Шум (30), Михайло Саїк (39) – Ярослав Томашевський (15), Владсилав Кошовський (26, 30).

***

 «Ампер» - ФК «Заруддя» – 2:6 (1:4)

Голи: Юрій Шторгун (3), Мирослав Ірха (35) – Богдан Лещук (5, 21), Михайло Світлик (6, 28), Андрій Когут (7, 10).

***

Турнірна таблиця. 12 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Дніпро" Печірна

11

9

1

1

60 - 39

28

2

ФК «Таурів»

11

9

0

2

71 - 32

27

3

«Ветеран» Кременець

11

7

2

2

62 - 44

23

4

«Кристал» Чортків

12

7

2

3

54 - 45

23

5

"Самець" Підволочиськ

12

7

1

4

61 - 47

22

6

«Вікторія» В. Бірки

11

6

3

2

56 - 40

21

7

ФК «Заруддя»

12

6

1

5

57 - 53

19

8

«Поділля-2» Васильківці

11

5

1

5

52 - 42

16

9

«Ампер»

11

5

0

6

31 - 43

15

10

«Тернопільводоканал»

11

4

1

6

34 - 38

13

11

ФК «Курівці»

11

4

0

7

48 - 53

12

12

ФК «Пронятин»

11

3

1

7

38 - 44

10

13

ФК «Вівся»

11

3

1

7

51 - 64

10

14

«Bad Wolfs»

11

1

1

9

36 - 84

4

15

ФК «Луб’янки»

11

0

1

10

40 - 83

1

***

Бомбардири

Роман Клак («Ветеран») – 26

Віталій Хрущ («Дніпро») – 25

Дмитро Стриєшин (ФК «Курівці») – 25

Василь Підлужний (ФК «Таурів») – 23

Володимир Гусаковський («Самець») – 22

Владислав Кошовський («Bad Wolfs») – 21

Василь Огринович (ФК «Пронятин») – 15

Тарас Дячун (ФК «Луб’янки») – 15

Андрій Трух («Поділля-2») – 14

Віталій Катинський (ФК «Таурів») – 13

Тарас Плисюк («Самець») – 13

Назар Кузь («Самець») – 13

Андрій Брегін («Вікторія») – 12

Тарас Гаврилюк («Кристал») – 12

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 12+1а

Роман Скакун («Дніпро») – 11

Богдан Богатюк («Дніпро») – 11+1а/г

Василь Борис (ФК «Курівці») – 11+1а/г

Андрій Лагіш («Ампер») – 10

Іван Цимбалістий («Поділля-2») – 10

Петро Запотічний (ФК «Вівся») – 10

Тарас Семенець (ФК «Таурів») – 9

Василь Довгаль («Ветеран») – 9

Олексій Сімора («Ветеран») – 8

Василь Поруцький («Самець») – 8

Богдан Вітрук («Дніпро») – 8

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 8

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 8

Василь Питлик («Кристал») – 8

Олег Яковищак («Кристал») – 8

Олександр Волос (ФК «Таурів») – 8

Андрій Шум («Вікторія») – 8

Юрій Шморгун («Ампер») – 8

Ростислав Яремчук (ФК «Луб’янки») – 8

Андрій Мархоцький («Поділля-2») – 8+1а/г

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 8+1а/г

Андрій Лозінський («Поділля-2») – 7

Богдан Коропатницький (ФК «Вівся») – 7

Назарій Бобко (ФК «Вівся») – 7

Дмитро Гевко («Кристал») – 7

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 7

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 7

Євген Левчук (ФК «Луб’янки») – 7

Петро Кубішин («Вікторія») – 7+1а/г

Іван Курдупель (ФК «Вівся») – 6

Богдан Риндич (ФК «Луб’янки») – 6

Володимир Івашків («Ампер») – 6

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») – 6

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 6

Назар Шевчук (ФК «Таурів») – 6

Сергій Прокопюк («Ветеран») – 5

Віктор Крисоватий («Самець») – 5

Антон Дячинський («Кристал») – 5

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») – 5

Михайло Саїк («Вікторія») – 5

Роман Грицай (ФК «Пронятин») – 5+1а/г

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 5+1а/г

Олександр Гоцанюк («Ветеран») – 4

Назар Антонюк (ФК «Заруддя») – 4

Василь Бідось (ФК «Заруддя») – 4

Дмитро Якубішин («Тернопільводоканал») – 4

Максим Довгань (ФК «Таурів») – 4

Ігор Любінський (ФК «Таурів») – 4

Павло Пеляк (ФК «Вівся») – 4

Віталій Шмигановський («Поділля-2») – 4

Руслан Плосконіс («Вікторія») – 4+1а/г

Сергій Нюня (ФК «Заруддя») – 3

Анатолій Крупа (ФК «Вівся») – 3

Тарас Василак (ФК «Вівся») – 3

Іван Миц (ФК «Вівся») – 3

Володимир Запотічний (ФК «Вівся») – 3

Арсен Ситник («Вікторія») – 3

Петро Загурський («Вікторія») – 3

Ігор Івасечко («Вікторія») – 3

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») – 3

Олексій Юрчак («Тернопільводоканал») – 3

Дмитро Торончук («Bad Wolfs») – 3

Арсен Шпак (ФК «Курівці») – 3

Віталій Гайовий (ФК «Курівці») – 3

Микола Обліжок («Кристал») – 3

Вадим Бубела («Самець») – 3

Павло Курпіта («Bad Wolfs») – 3

Ярослав Томашевський («Bad Wolfs») – 3

Тарас Мендюк («Ампер») – 3

Віктор Франківський («Ветеран») – 3

Владислав Герасимчук («Ветеран») – 3

Іван Пожарнюк («Кристал») – 3+1а/г

Назар Гудзь («Вікторія») – 3+2а/г

Андрій Баліцький («Поділля-2») – 2

Володимир Захарків («Поділля-2») – 2

Андрій Чепіга («Вікторія») – 2

Руслан Білоус («Вікторія») – 2

Сергій Шум («Вікторія») – 2

Сергій Маньовський («Кристал») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Богдан Гуменюк (ФК «Таурів») – 2

Анатолій Дембіцький («Ветеран») – 2

Богдан Батюк (ФК «Луб’янки») – 2

Денис П’ясечний («Bad Wolfs») – 2

Ігор Нечай (ФК «Заруддя») – 2

Михайло Світлик (ФК «Заруддя») – 2

Назар Гринчак («Дніпро») – 2

Мирослав Ірха («Ампер») – 2

Сергій Гуменюк («Поділля-2») – 1

Володимир Цимбалістий («Поділля-2») – 1

Тарас Ващишен («Поділля-2») – 1

Максим Єдинак («Самець») – 1

Юрій Кізюк («Дніпро») – 1

Олександр Паруна («Дніпро») – 1

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») – 1

Андрій Майовський (ФК «Пронятин») – 1

Іван Сохацький («Ветеран») – 1

Руслан Тарківський («Ветеран») – 1

Олег Єлиїв («Ампер») – 1

Едуард Катеринюк («Ампер») – 1

Валентин Чепига («Тернопільводоканал») – 1

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Денис Костур (ФК «Луб’янки») – 1

Андрій Бригадир (ФК «Луб’янки») – 1

Юрій Процик (ФК «Курівці») – 1

Ярослав Бідак (ФК «Курівці») – 1

Олександр Мельник (ФК «Курівці») – 1

Андрій Лисий (ФК «Курівці») – 1

Віктор Божко (ФК «Курівці») – 1

Василь Демчук (ФК «Курівці») – 1

Сергій Скалій («Кристал») – 1

Володимир Максимів (ФК «Вівся») – 1

Іван Гиба (ФК «Вівся») – 1

Володимир Петришин («Bad Wolfs») – 1

Назарій Подоляк Bad Wolfs») – 1

Дмитро Кузик («Bad Wolfs») – 1

Андрій Кава (ФК «Таурів») – 1

Володимир Процик («Bad Wolfs») – 1+1а/г

Лука Даниленко («Bad Wolfs») – 1а/г

Сергій Тополюк («Ветеран») – 1а/г

Валентин Єфремов («Ветеран») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось