Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 15 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

21 лютого 2021 р. 20:06

20 лютого відбувся 15-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати 15-го туру:

«Айва-Тірас» (Іванків) – «Саюз» (Тернопіль) – 3:0 (неявка команди «Саюз»)

***

«Говерла» (Дубівці) – «Гермес-7» (Тернопіль) – 7:4 (4:3)

Голи: Валентин Білик (2, 9, 27), Василь Дзюба (22), Микола Гнатишин (33, 40, 40) – Сергій Онуфрейчук (1, 7), Ігор Кріпкий (13), Ігор Квятковський (40).

***

 «Поділля» (В. Березовиця) - «Вікторія» (В. Ходачків) – 2:2 (2:1)

Голи: Сергій Фарботняк (9), Іван Абрамець (15) – Руслан Луцик (20, 24).

***

«Себн-Скриня» (Тернопіль) – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 4:3 (1:1)

Голи: Володимир Гриб (9), Назар Мороз (30), Роман Кісіль (32), Тарас Даньків (38) – Роман Снятовський (6), Віталій Бодак (25), Тарас Літинський (34).

***

«ГУНП» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіль) – 6:7 (1:3)

Голи: Дмитро Миколишин (13), Віталій Головатий (23), Дмитро Магеровський (23, 25, 31), Микола Кохан (26) – Віталій Кузьмак (6, 32), Андрій Ваврик (11), Михайло Бурбела (16, 28), Олександр Грицюк (21, 39).

***

«1998» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Вишгородок) – 1:2 (1:2)

Голи: Олександр Критюк (18, а/г) – Сергій Чабай (11), Олександр Критюк (19)

***

«Поділля» (Васильківці) – «Wyscout» (Тернопіль) – 6:3 (2:2)

Голи: Роман Жига (3), Сергій Лук’янов (19), Роман Мельник (35, 37), Ігор Муравський (39), Володимир Грабчак (39) – Ярослав Кліщ (5, 13, 31).

***

«Медобори» (Зелене) – «Агронива» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Сергій Полянчук (26) – Юрій Заставецький (28).

***

Пропущений матч 13-го туру:

Добрий Самарянин» (Вишгородок) - «Поділля» (В. Березовиця)3:4 (1:1)

Голи: Олег Войцещук (9, 36), Сергій Чабай (28) – Сергій Фарботняк (17), Іван Абрамець (25, 39), Богдан Лірський (39).

***

Турнірна таблиця після 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Айва-Тірас" Іванків

14

11

1

2

64 - 24

34

2

«Медобори» Зелене

14

10

3

1

78 - 30

33

3

«Алюр» Тернопіль

14

10

3

1

74 - 41

33

4

"Говерла" Дубівці

14

10

1

3

69 - 40

31

5

"Sebn-Скриня" Тернопіль

14

9

4

1

60 - 36

31

6

«Гермес-7» Тернопіль

14

8

2

4

64 - 40

26

7

"Вікторія" В. Ходачів )

14

8

2

4

44 - 29

26

8

«Саюз» Тернопіль

14

7

3

4

45 - 43

24

9

«Поділля» Васильківці

15

7

0

8

55 - 63

21

10

"Агронива" Тернопіль

14

6

2

6

64 - 52

20

11

"Юніори" Тернопіль

15

4

3

8

61 - 70

15

12

"Добрий самарянин" Вишгородок

14

4

1

9

50 - 73

13

13

«Автоцентр 88» Тернопіль

14

2

4

8

55 - 70

10

14

"Поділля" В. Березовиця

14

3

1

10

37 - 70

10

15

ГУНП Тернопіль

14

2

1

11

43 - 96

7

16

«Wyscout» Тернопіль

14

1

3

10

40 - 89

6

17

1998

14

0

2

12

42 - 79

2

***

Бомбардири

Євген Гурін («Aлюр») – 26

Юрій Заставецький («Агронива») – 25

Степан Клекот («Медобори») – 24

Микола Гнатишин («Говерла») – 20

Ігор Квятковський («Гермес-7») – 19

Василь Молінський («Aлюр») – 19

Євген Щербатюк («Медобори») – 18

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 18

Михайло Войцещук («Агронива») – 17

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 16

Валентин Білик («Говерла») – 14

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 13

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 12

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 12

Дмитро Шведецький («1998») – 12+1а/г

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 11

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 11

Віталій Тригуба («Юніори») – 11

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 11

Тарас Дурай («Aлюр») – 10

Михайло Карпа («Вікторія») – 10

Руслан Луцик («Вікторія») – 10

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 10

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 10

Василь Дзюба («Говерла») – 10

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 9

Арсен Доленга («САЮЗ») – 9

Віктор Довгунь («1998») – 9

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 9

Роман Демків («Гермес») – 9+1а/г

Сергій Чабай («Добрий Самарянин») – 9+1а/г

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 8

Віталій Паперовський («Вікторія») – 8

Андрій Дубчак («Медобори») – 8

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 8

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 8

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 8

Максим Коломієць («Юніори») – 8+1а/г

Роман Наконечний («1998») – 7

Дмитро Галадей («Медобори») – 7

Сергій Полянчук («Медобори») – 7

Богдан Дацко («Говерла») – 7

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 7

Андрій Ваврик («Юніори») – 7

Сергій Онуфрейчук («Гермес-7») – 7

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 7

Сергій Фарботняк («Поділля» В. Березовиця) – 7

Володимир Пальчик («Добрий Самарянин») – 7+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 7+1а/г

Василь Крочак (ГУНП) – 7+1а/г

Владислав Левчик («Aлюр») – 6

Владислав Мороз («Гермес-7») – 6

Роман Кошіль («Гермес-7») – 6

Павло Данилюк («Вікторія») – 6

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 6

Дмитро Русанюк («1998») – 6

Олександр Ткачук («Юніори») – 6

Петро Грабчак («Говерла») – 6

Максим Харчук («Wyscout») – 6

Вадим Вишинський («Айва-Тірас») – 6

Павло Денькович («Медобори») – 6

Назарій Головко («Себн-Скриня») – 6

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 6

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 6

Сергій Лук’янов («Поділля» Васильківці) – 6

Віталій Головатий (ГУНП) – 6

Михайло Бурбела («Юніори») – 6

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 6

Ярослав Миронюк («Агронива») – 6+1а/г

Олег Кубик («САЮЗ») – 6+1а/г

Олександр Була («Гермес-7») – 5

Олег Барицький («Айва-Тірас») – 5

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 5

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 5

Роман Снятовський («Автоцентр 88») – 5

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 5

Сергій Шум («САЮЗ») – 5

Юрій Соколовський («Агронива») – 5

Микола Кохан (ГУНП) – 5

Олег Войцещук («Добрий Самарянин») – 5

Анатолій Гринченко («Говерла») – 5+1а/г

Микола Поврозник («Юніори») – 5+1а/г

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 4

Сергій Чиж («САЮЗ») – 4

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Володимир Стельмах («Поділля» В. Березовиця) – 4

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 4

Олександр Черній («Юніори») – 4

Богдан Цупер («Aлюр») – 4

Артем Вітович («Aлюр») – 4

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 4

Андрій Засєдко («Агронива») – 4

Віталій Теереп («Добрий Самарянин») – 4

Арсен Мельничук («Гермес-7») – 4

Ігор Кріпкий («Гермес-7») – 4

Роман Шиптицький («Говерла») – 4

Віталій Кузьмак («Юніори») – 4+1а/г

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 3

Ігор Козовик («Медобори») – 3

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 3

Володимир Яхван («Себн-Скриня») – 3

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 3

Андрій Хархут («Себн-Скриня») – 3

Тарас Глухан («Вікторія») – 3

Михайло Костів («Вікторія») – 3

Андрій Богач («Говерла») – 3

Данило Аршинов («Wyscout») – 3

Іван Бабій («Wyscout») – 3

Ігор Муравський («Поділля» Васильківці) – 3

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 2

Василь Підлужний («Гермес-7») – 2

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 2

Максим Лилик («Агронива») – 2

Андрій Завадович («САЮЗ») – 2

Назар Галько («Автоцентр 88») – 2

Ігор Копцюх («Поділля» В. Березовиця) – 2

Святослав Маракін (ГУНП) – 2

Андрій Дричик («Гермес-7») – 2

Дмитро Сиротюк («САЮЗ») – 2

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 2

Володимир Лема («Себн-Скриня») – 2

Юрій Твардовський («Wyscout») – 2

Віктор Філіпенко (1998) – 2

Віктор Мацько («1998») – 2+1а/г

Олег Лободець («Wyscout») – 2+1а/г

Олександр Критюк («Добрий Самарянин») – 2+1а/г

Володимир Дитиняк («Поділля» В. Березовиця) – 1

Павло Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Амуго Чуквуебука Аугустус («Поділля» Васильківці) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Андрій Цаволик (ГУНП) – 1

Андрій Малик («Гермес-7») – 1

Олег Комаровський («САЮЗ») – 1

Руслан Хабаров («САЮЗ») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Павло Марченко («Себн-Скриня») – 1

Дмитро Карасьов («Юніори») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Антон Омаров («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 1

Андрій Капелян («Вікторія») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Денчук («Wyscout») – 1

Вадим Барицький («Айва-Тірас») – 1

Ярослав Гаращук («Айва-Тірас») – 1

Сергій Буртовий («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Олексій Захарчук («Aлюр») – 1

Олександр Грінько («Aлюр») – 1

Володимир Кирич (1998) 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1+1а/г

Володимир Мостовий («Агронива») – 1+1а/г

Віталій Берегуля (1998) 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Ветерани Тернопі... 14 31
«Айва-Тірас» Іванків 14 30
"Медобори" Зелене 14 26
ФК «Глибочок» 14 23
«ЮА-Стандарт» Тер... 14 17
«Wyscout» Тернопіль 14 14
«Говерла» Дубівці 14 11
«Гермес-7» Тернопіль 14 8
Футзальна ліга. Друга ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Івачів" 16 36
"Поділля" Васильк... 16 34
ФК «Козова» 16 33
"Вікторія" В. Бірки 16 31
"Сокіл" В. Березо... 16 27
«NARAIV-SEBN» (На... 16 25
Футзальна ліга. Друга ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Vartis» Тернопіль 16 33
ФК "Глибочок-2" 16 18
"Штурм" Гримайлів 16 14
"Інваспорт" Терно... 16 13
"Файне місто" Тер... 16 10
«CFC Strong Faith... 16 4
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)

Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)

Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)

Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)

Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)

Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)

Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)

Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)

Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)

Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)

Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)

Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)

Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)

Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)


Всього голосів: 314


Голосування закінчилось