Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 15 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

21 лютого 2021 р. 20:06

20 лютого відбувся 15-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати 15-го туру:

«Айва-Тірас» (Іванків) – «Саюз» (Тернопіль) – 3:0 (неявка команди «Саюз»)

***

«Говерла» (Дубівці) – «Гермес-7» (Тернопіль) – 7:4 (4:3)

Голи: Валентин Білик (2, 9, 27), Василь Дзюба (22), Микола Гнатишин (33, 40, 40) – Сергій Онуфрейчук (1, 7), Ігор Кріпкий (13), Ігор Квятковський (40).

***

 «Поділля» (В. Березовиця) - «Вікторія» (В. Ходачків) – 2:2 (2:1)

Голи: Сергій Фарботняк (9), Іван Абрамець (15) – Руслан Луцик (20, 24).

***

«Себн-Скриня» (Тернопіль) – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 4:3 (1:1)

Голи: Володимир Гриб (9), Назар Мороз (30), Роман Кісіль (32), Тарас Даньків (38) – Роман Снятовський (6), Віталій Бодак (25), Тарас Літинський (34).

***

«ГУНП» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіль) – 6:7 (1:3)

Голи: Дмитро Миколишин (13), Віталій Головатий (23), Дмитро Магеровський (23, 25, 31), Микола Кохан (26) – Віталій Кузьмак (6, 32), Андрій Ваврик (11), Михайло Бурбела (16, 28), Олександр Грицюк (21, 39).

***

«1998» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Вишгородок) – 1:2 (1:2)

Голи: Олександр Критюк (18, а/г) – Сергій Чабай (11), Олександр Критюк (19)

***

«Поділля» (Васильківці) – «Wyscout» (Тернопіль) – 6:3 (2:2)

Голи: Роман Жига (3), Сергій Лук’янов (19), Роман Мельник (35, 37), Ігор Муравський (39), Володимир Грабчак (39) – Ярослав Кліщ (5, 13, 31).

***

«Медобори» (Зелене) – «Агронива» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Сергій Полянчук (26) – Юрій Заставецький (28).

***

Пропущений матч 13-го туру:

Добрий Самарянин» (Вишгородок) - «Поділля» (В. Березовиця)3:4 (1:1)

Голи: Олег Войцещук (9, 36), Сергій Чабай (28) – Сергій Фарботняк (17), Іван Абрамець (25, 39), Богдан Лірський (39).

***

Турнірна таблиця після 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Айва-Тірас" Іванків

14

11

1

2

64 - 24

34

2

«Медобори» Зелене

14

10

3

1

78 - 30

33

3

«Алюр» Тернопіль

14

10

3

1

74 - 41

33

4

"Говерла" Дубівці

14

10

1

3

69 - 40

31

5

"Sebn-Скриня" Тернопіль

14

9

4

1

60 - 36

31

6

«Гермес-7» Тернопіль

14

8

2

4

64 - 40

26

7

"Вікторія" В. Ходачів )

14

8

2

4

44 - 29

26

8

«Саюз» Тернопіль

14

7

3

4

45 - 43

24

9

«Поділля» Васильківці

15

7

0

8

55 - 63

21

10

"Агронива" Тернопіль

14

6

2

6

64 - 52

20

11

"Юніори" Тернопіль

15

4

3

8

61 - 70

15

12

"Добрий самарянин" Вишгородок

14

4

1

9

50 - 73

13

13

«Автоцентр 88» Тернопіль

14

2

4

8

55 - 70

10

14

"Поділля" В. Березовиця

14

3

1

10

37 - 70

10

15

ГУНП Тернопіль

14

2

1

11

43 - 96

7

16

«Wyscout» Тернопіль

14

1

3

10

40 - 89

6

17

1998

14

0

2

12

42 - 79

2

***

Бомбардири

Євген Гурін («Aлюр») – 26

Юрій Заставецький («Агронива») – 25

Степан Клекот («Медобори») – 24

Микола Гнатишин («Говерла») – 20

Ігор Квятковський («Гермес-7») – 19

Василь Молінський («Aлюр») – 19

Євген Щербатюк («Медобори») – 18

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 18

Михайло Войцещук («Агронива») – 17

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 16

Валентин Білик («Говерла») – 14

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 13

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 12

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 12

Дмитро Шведецький («1998») – 12+1а/г

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 11

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 11

Віталій Тригуба («Юніори») – 11

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 11

Тарас Дурай («Aлюр») – 10

Михайло Карпа («Вікторія») – 10

Руслан Луцик («Вікторія») – 10

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 10

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 10

Василь Дзюба («Говерла») – 10

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 9

Арсен Доленга («САЮЗ») – 9

Віктор Довгунь («1998») – 9

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 9

Роман Демків («Гермес») – 9+1а/г

Сергій Чабай («Добрий Самарянин») – 9+1а/г

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 8

Віталій Паперовський («Вікторія») – 8

Андрій Дубчак («Медобори») – 8

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 8

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 8

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 8

Максим Коломієць («Юніори») – 8+1а/г

Роман Наконечний («1998») – 7

Дмитро Галадей («Медобори») – 7

Сергій Полянчук («Медобори») – 7

Богдан Дацко («Говерла») – 7

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 7

Андрій Ваврик («Юніори») – 7

Сергій Онуфрейчук («Гермес-7») – 7

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 7

Сергій Фарботняк («Поділля» В. Березовиця) – 7

Володимир Пальчик («Добрий Самарянин») – 7+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 7+1а/г

Василь Крочак (ГУНП) – 7+1а/г

Владислав Левчик («Aлюр») – 6

Владислав Мороз («Гермес-7») – 6

Роман Кошіль («Гермес-7») – 6

Павло Данилюк («Вікторія») – 6

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 6

Дмитро Русанюк («1998») – 6

Олександр Ткачук («Юніори») – 6

Петро Грабчак («Говерла») – 6

Максим Харчук («Wyscout») – 6

Вадим Вишинський («Айва-Тірас») – 6

Павло Денькович («Медобори») – 6

Назарій Головко («Себн-Скриня») – 6

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 6

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 6

Сергій Лук’янов («Поділля» Васильківці) – 6

Віталій Головатий (ГУНП) – 6

Михайло Бурбела («Юніори») – 6

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 6

Ярослав Миронюк («Агронива») – 6+1а/г

Олег Кубик («САЮЗ») – 6+1а/г

Олександр Була («Гермес-7») – 5

Олег Барицький («Айва-Тірас») – 5

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 5

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 5

Роман Снятовський («Автоцентр 88») – 5

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 5

Сергій Шум («САЮЗ») – 5

Юрій Соколовський («Агронива») – 5

Микола Кохан (ГУНП) – 5

Олег Войцещук («Добрий Самарянин») – 5

Анатолій Гринченко («Говерла») – 5+1а/г

Микола Поврозник («Юніори») – 5+1а/г

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 4

Сергій Чиж («САЮЗ») – 4

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Володимир Стельмах («Поділля» В. Березовиця) – 4

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 4

Олександр Черній («Юніори») – 4

Богдан Цупер («Aлюр») – 4

Артем Вітович («Aлюр») – 4

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 4

Андрій Засєдко («Агронива») – 4

Віталій Теереп («Добрий Самарянин») – 4

Арсен Мельничук («Гермес-7») – 4

Ігор Кріпкий («Гермес-7») – 4

Роман Шиптицький («Говерла») – 4

Віталій Кузьмак («Юніори») – 4+1а/г

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 3

Ігор Козовик («Медобори») – 3

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 3

Володимир Яхван («Себн-Скриня») – 3

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 3

Андрій Хархут («Себн-Скриня») – 3

Тарас Глухан («Вікторія») – 3

Михайло Костів («Вікторія») – 3

Андрій Богач («Говерла») – 3

Данило Аршинов («Wyscout») – 3

Іван Бабій («Wyscout») – 3

Ігор Муравський («Поділля» Васильківці) – 3

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 2

Василь Підлужний («Гермес-7») – 2

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 2

Максим Лилик («Агронива») – 2

Андрій Завадович («САЮЗ») – 2

Назар Галько («Автоцентр 88») – 2

Ігор Копцюх («Поділля» В. Березовиця) – 2

Святослав Маракін (ГУНП) – 2

Андрій Дричик («Гермес-7») – 2

Дмитро Сиротюк («САЮЗ») – 2

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 2

Володимир Лема («Себн-Скриня») – 2

Юрій Твардовський («Wyscout») – 2

Віктор Філіпенко (1998) – 2

Віктор Мацько («1998») – 2+1а/г

Олег Лободець («Wyscout») – 2+1а/г

Олександр Критюк («Добрий Самарянин») – 2+1а/г

Володимир Дитиняк («Поділля» В. Березовиця) – 1

Павло Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Амуго Чуквуебука Аугустус («Поділля» Васильківці) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Андрій Цаволик (ГУНП) – 1

Андрій Малик («Гермес-7») – 1

Олег Комаровський («САЮЗ») – 1

Руслан Хабаров («САЮЗ») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Павло Марченко («Себн-Скриня») – 1

Дмитро Карасьов («Юніори») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Антон Омаров («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 1

Андрій Капелян («Вікторія») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Денчук («Wyscout») – 1

Вадим Барицький («Айва-Тірас») – 1

Ярослав Гаращук («Айва-Тірас») – 1

Сергій Буртовий («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Олексій Захарчук («Aлюр») – 1

Олександр Грінько («Aлюр») – 1

Володимир Кирич (1998) 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1+1а/г

Володимир Мостовий («Агронива») – 1+1а/г

Віталій Берегуля (1998) 1+1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось