Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Розклад матчів Тернопільської футзальної ліги на 6-7 лютого

3 лютого 2021 р. 21:28

 

6 лютого (субота). СК «Політехнік»

9-00

«Кастар-Україна» - «Терен»

9-50

«Податкова» - «Калина»

10-40

ФК «Озерна-2» - ФК «Серет»

11-30

«Eleks» - «Нива» Підгайці

12-20

«Ларго» - «Стрипа»

13-10

ФК «Вікнини» - «Ветеран 40+»

14-00

«Метрікс» - «Зелені штахети»

14-50

«Панорама» - «Інваспорт»

15-40

«Тривалети» – «Саванді 2»

16-30

«Саванді» - ФК «Копичинці»

17-20

«ТМР» - «Легіон»

18-10

«Тернопіль-АТО» – «Добра піца»

19-00

ФК «Біла» - ФК «Глибочок»

 

 

6 лютого (субота). «ФОК»

11-00

«Wyscout» – «Автоцентр 88»

11-50

ФК «Івачів» - «ССО»

12-40

«Поділля» Березовиця – «Гермес-7»

13-30

«Сокіл» Великоберезовицька ОТГ – «ТДК»

14-20

«ГУНП» - «Айва-Тірас»

15-10

«Поділля» Васильківці – «1998»

16-00

«Медобори» – «САЮЗ»

16-50

«Aлюр» – «Говерла» Дубівці

17-40

«Вікторія» Ходачків – Агронива

18-30

«Юніори» – «Добрий Самарянин»

 

 

7 лютого (неділя). «ФОК»

11-00

«Поділля» Березовиця – «1998»

11-50

«Автоцентр 88» – «ГУНП»

12-40

«Агронива» – «Wyscout»

13-30

«Добрий Самарянин» - «Поділля» Васильківці

14-20

«САЮЗ» – «Гермес-7»

15-10

«Говерла» Дубівці – «Юніори»

16-00

«Себн-Скриня» - «Медобори»

 

 

7 лютого (неділя). СК «Політехнік»

9-00

«Карат» - ФК «Глибочок»

9-50

«Добра піца» - «Інваспорт»

10-40

«Кастар-Україна» - «Ларго»

11-30

ФК « Біла» - «Саванді 2»

12-20

«Терен» - «Стрипа»

13-10

«Тернопіль-АТО» – «Нива» Підгайці

14-10

«Тривалети» - «Легіон»

15-00

«Eleks» - «Калина»

15-50

«Озерна-2» - «Метрікс»

16-40

ФК «Серет» - «Зелені штахети»

17-30

ФК «Озерна-1» - ФК «Копичинці»

18-20

«Вікторія» Ходачків – Aлюр

 

Години

7 лютого (неділя). СК «Ватра»

12-00

ФК «Заруддя» - «Вікторія» Бірки

12-50

«Поділля 2» Васильківці - «Самець» Підволочиськ

13-40

«Тернопільводоканал» - «Кристал» Чортків

14-30

ФК «Вівся» - ФК «Пронятин»

16-10

«Дніпро» Печірна - «Bad Wolfs»

17-00

ФК «Курівці» - «Луб’янки»

17-50

 «Ветеран» Кременець - ФК «Таурів»

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 40
"Медобори" Зелене 16 34
"Нива" Теребовля 16 32
"Рідна Борщівщина... 16 31
"Поділля" Васильк... 16 24
"Збруч-Агробізнес... 16 21
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 16 14
ФК "Нараїв" 16 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 16 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 13 34
ФК «Вишнівець» 13 24
ФК «Трибухівці» 13 21
ФК «Мельниця» Мел... 13 16
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 13 24
«Нічлава» Копичинці 13 23
«Збруч» Гусятинсь... 13 22
«Колос» Зборів 13 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось