Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 9 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

4 січня 2021 р. 10:42

2-3 січня відбувся повний 9-й тур першої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 9-го туру:

«Тернопіль-АТО» (Тернопіль) – «Eleks» (Тернопіль) – 4:4 (2:3)

Голи: Тарас Судомир (4), Олександр Пиж (7), Роман Машлянко (22), Андрій Станіславчук (27) – Василь Савор (4, 17, 33), Олег Байрак (14).

***

«Вікнини» (Вікно) - ФК «Озерна-1» – 3:3 (0:0)

Голи: Олег Тихоліз (26), Володимир Волоцюга (29), Павло Олійник (34) – Роман Гром’як (22, 36), Олег Кулик (32).

***

ФК «Івачів» - ФК «Копичинці» – 2:4 (2:2)

Голи: Олексій Стиран (17), Степан Матвійків (18) – Петро Сокіл (9, 10, 26), Олег Скотецький (37).

***

«ССО» (Тернопіль) – «Калина» (Тернопіль) – 2:7 (1:1)

Голи: Дем’ян Репела (15), Йосип Репела (32) – Ярослав Чопик (8, 28), Роман Бодасюк (24, 26, 37), Владислав Гулько (30, 31).

***

«Сокіл» (Великоберезовицька ОТГ) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 5:4 (2:3)

Голи: Тарас Огірок (16, 18, 32), Віталій Чайківський (23), Максим Бугера (34) – Віталій Соловей (4), Богдан Бадло (15), Іван Кілик (19, 22).

***

«Податкова» (Тернопіль) - «Нива» (Підгайці) – 3:1 (0:1)

Голи: Назарій Галадза (22, 27), Анатолій Крупа (37) – Сергій Мацалап (9).

***

«ТДК» (Тернопіль) – «Ветеран 40+» (Тернопіль) – 0:5 (0:2)

Голи: Михайло Забитівський (9), Автанділ Гвіандізе (10, 37), Віталій Гоцалюк (32), Микола Салик (36).

***

«Панорама» (Млинівці) - «Добра піца» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Юрій Худик (23) – Іван Бачинський (5), Олександр Томич (32, 33), Михайло Конечний (39).

***

«Саванді» (Тернопіль) - «Old Tom» (Тернопіль) – 5:0 (неявка команди «Old Tom»)

***

Турнірна таблиця після 9-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Ветеран 40+» Тернопіль

9

9

0

0

57 - 14

27

2

«Добра піца» Тернопіль

9

7

0

2

54 - 25

21

3

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

9

6

1

2

41 - 16

19

4

«Тернопіль-АТО»

9

5

4

0

37 - 23

19

5

ФК «Копичинці»

9

6

1

2

46 - 35

19

6

ФК «Івачів»

9

5

0

4

37 - 34

15

7

«Сокіл» В. Березовиця

9

5

0

4

36 - 43

15

8

«Savandi» Тернопіль

9

4

2

3

34 - 28

14

9

«Інваспорт» Тернопіль

9

4

1

4

43 - 44

13

10

Судова служба охорони Тернопіль

9

3

3

3

29 - 28

12

11

«Панорама-1» Млинівці

9

4

0

5

21 - 27

12

12

«Податкова» Тернопіль

9

3

1

5

29 - 36

10

13

«Вікнини» Вікно

9

2

3

4

39 - 35

9

14

«Нива» Підгайці

9

3

0

6

31 - 42

9

15

«Калина» Тернопіль

9

2

0

7

27 - 54

6

16

«Eleks» Тернопіль

9

1

2

6

20 - 41

5

17

ТДК Тернопіль

9

1

2

6

18 - 43

5

18

«Old Tom» Тернопіль

9

1

0

8

30 - 61

3

***

БОМБАРДИРИ

Максим Верба («Old Tom») – 16

Ігор Бадло («Ветеран 40+») – 16

Віктор Ковалик («Добра піца») – 15

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 14

Петро Сокіл (ФК «Копичинці») – 13

Автанділ Гвіанідзе («Ветеран 40+») – 13

Степан Матвійків (ФК «Івачів») – 12

Дем’ян Репела (ССО) – 12

Олександр Томич («Добра піца») – 11

Олександр Пиж («Тернопіль-АТО») – 11+1а/г

Андрій Хоптовий (ФК «Копичинці») – 10

Іван Кілик («Інваспорт») – 10

Роман Бодасюк («Калина») – 10

Тарас Судомир («Тернопіль-АТО») – 9

Сергій Мацалап («Нива») – 9

Тарас Огірок («Сокіл») – 9+1а/г

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 8

Богдан Бадло («Інваспорт») – 8

Йосип Репела (ССО) – 8

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 7

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 7

Владислав Столяр («Калина») – 7

Віталій Шимків (ФК «Івачів») – 7

Тарас Стирчак («Нива») – 7

Юрій Свірко («Сокіл») – 7

Максим Бугера («Сокіл») – 7

Микола Когут («Саванді») – 7

Віталій Гоцалюк («Ветеран 40+») – 7

Владислав Грегуль («Нива») – 6

Тарас Шкварло («Нива») – 6

Богдан Іванців («Ветеран 40+») – 6

Ігор Барановський («Вікнини») – 6

Василь Дорош («Панорама») – 6

Володимир Онуфреїв («Саванді») – 6

Мирон Танчик («Інваспорт») – 6

Роман Гром’як (ФК «Озерна-1») – 6

Іван Бачинський («Добра піца») – 6

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 6+1а/г

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Юрій Грушицький («Добра піца») – 5

Михайло Конечний («Добра піца») – 5

Віталій Колцуняк («Тернопіль-АТО») – 5

Роман Маслянко («Тернопіль-АТО») – 5

Андрій Артем («Податкова») – 5

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Роман Андрієшин («Саванді») – 5

Павло Олійник («Вікнини») – 5

Віталій Чайківський («Сокіл») – 5

Богдан Романов («Вікнини») – 4

Роман Гаврилюк («Вікнини») – 4

Андрій Волоцюга («Вікнини») – 4

Олег Тихоліз («Вікнини») – 4

Назар Фішер (ФК «Івачів») – 4

Олександр Нетеча (TДК) – 4

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-1») – 4

Андрій Фірман (ФК «Копичинці») – 4

Микола Жук («Саванді») – 4

Михайло Мацковський («Податкова») – 4

Андрій Кульчицький («Податкова») – 4

Антон Козак («Податкова») – 4

Роман Бардокін («Ветеран 40+») – 4

Михайло Забитівський («Ветеран 40+») – 4

Андрій Солодуха («Сокіл») – 4

Юрій Хруняк («Добра піца») – 4

Василь Савор Eleks») – 4

Максим Борисевич (TДК) 4+1а/г

Ярослав Чопик («Калина») – 4+1а/г

Віталій Кухарський («Тернопіль-АТО») – 3

Юрій Клочак («Old Tom») – 3

Владислав Болухатий («Old Tom») – 3

Святослав Кантицький («Добра піца») – 3

Володимир Пришнівський («Добра піца») – 3

Ігор Шаблій («Eleks») – 3

Олександр Рахлецький («Eleks») – 3

Володимир Сакало («Eleks») – 3

Данило Кандибал («Саванді») – 3

Сергій Федорків («Саванді») – 3

Богдан Дзюла («Податкова») – 3

Назарій Галадза («Податкова») – 3

Владислав Погорілий («Вікнини») – 3

Арсен Крупа («Вікнини») – 3

Назар Мазур («Вікнини») – 3

Сергій Комар («Панорама») – 3

Юрій Худик («Панорама») – 3

Ігор Журик («Панорама») – 3

Іван Кучма (ФК «Івачів») – 3

Олексій Стиран (ФК «Івачів») – 3

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 3

Матвій Николайчук («Ветеран 40+») – 3+1а/г

Богдан Світовий («Податкова») – 2

Богдан Мельник («Old Tom») – 2

Роман Дзеник («Сокіл») – 2

Назар Черномаз (ССО) – 2

Назар Денчук (ФК «Івачів») – 2

Віталій Лобас (ФК «Івачів») – 2

Вадим Кліпс (ФК «Івачів») – 2

Любомир Білиця (ФК «Копичинці») – 2

Руслан Турчин («Панорама») – 2

Юрій Олійник («Сокіл») – 2

Михайло Кузів (ФК «Озерна-1») – 2

Олег Табія (ФК «Озерна-1») – 2

В’ячеслав Надозірний («Панорама») – 2

Дмитро Гром’як (ССО) – 2

Ілля Старченко (ССО) – 2

Михайло Солонинка Old Tom») – 2

Юрій Кузь Old Tom») – 2

Василь Кушнір («Eleks») – 2

Віталій Гончар Eleks») – 2

Михайло Оконський (TДК) – 2

Михайло Дичко (TДК) – 2

Віктор Дубей Дичко (TДК) – 2

Владислав Гулько («Калина») – 2

Віталій Соловей («Інваспорт») – 2

Микола Салик («Ветеран 40+») – 2

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 1

Іван Рудзевич («Інваспорт») – 1

Олег Більський (ФК «Івачів») – 1

Назар Копач (ФК «Івачів») – 1

Вадим Гондз (ФК «Копичинці») – 1

Михайло Зубик (ФК «Копичинці») – 1

Олег Скотецький (ФК «Копичинці») – 1

Роман Дзюбак («Податкова») – 1

Володимир Лисий («Податкова») – 1

Анатолій Крупа («Податкова») – 1

Богдан Яцишин («Ветеран 40+») – 1

Ярослав Чернець («Нива») – 1

Тарас Гураль («Нива») – 1

Андрій Нога («Панорама») – 1

Андрій Ніков («Панорама») – 1

Андрій Присяжнюк («Тернопіль-АТО») – 1

Євген Шевченко («Тернопіль-АТО») – 1

Андрій Станіславчук («Тернопіль-АТО») – 1

Тарас Ніколюк (ССО) – 1

Олександр Мдінарадзе (ССО) – 1

Олег Солонинка Old Tom») – 1

Максим Гірчиця («Eleks») – 1

Олег Прокоплюк («Eleks») – 1

Олег Байрак Eleks») – 1

Сергій Березівський («Калина») – 1

Дмитро Левкович («Калина») – 1

Олександр Якимович («Калина») – 1

Віталій Єднаковський («Калина») – 1

Дмитро Фролов («Вікнини») – 1

Микола Лодинський («Вікнини») – 1

Тарас Будківський (TДК) – 1

Назар Ланда (TДК) – 1

Тарас Горбач (TДК) – 1

Михайло Побережник (TДК) – 1

Андрій Пастернак («Добра піца») – 1

Максим Охотницький («Саванді») – 1

Олексій Штогун («Тернопіль-АТО») – 1+2а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 15 21
"Збруч-Агробізнес... 15 18
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 15 14
"Зоря" Хоростків 15 12
ФК "Нараїв" 15 10
"Кристал-U-19" Чо... 15 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 12 33
ФК «Вишнівець» 12 23
ФК «Трибухівці» 12 20
ФК «Мельниця» Мел... 12 15
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 12 23
«Збруч» Гусятинсь... 12 21
«Нічлава» Копичинці 12 20
«Колос» Зборів 12 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось