Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 8 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

27 грудня 2020 р. 20:13

Сьогодні, 27 грудня, відбувся 8-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати 8-го туру:

«Медобори» – Wyscout – 14:0 (5:0)

Голи: Степан Клекот (1, 2, 34, 38, 40), Андрій Кондзьолка (7), Андрій Дубчак (9, 33), Євген Щербатюк (15, 24, 27), Сергій Полячнук (24), Ігор Козовик (29), Андрій Рилик (30, а/г).

***

«Саюз» (Тернопіль) - «Поділля» (Васильківці) – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Завадович (2, 39), Арсен Доленга (6), Сергій Шум (30) – Ігор Муравський (13), Михайло Вітурк (37, 39).

***

«Айва-Тірас» (Іванків) – «Говерла» (Дубівці) – 4:3 (3:2)

Голи: Олег Барицький (4), Олег Зубик (6), Владислав Тимощук (19, 32) – Анатолій Гринченко (11, 14), Василь Дзюба (23).

***

«Себн-Скриня» (Тернопіль) - «Вікторія» (В. Ходачків) – 2:1 (0:0)

Голи: Назар Головко (35), Тарас Даньків (36) – Руслан Луцик (33).

***

«Автоцентр 88» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Вишгородок) – 3:5 (2:2)

Голи: Микола Куріцький (6), Тарас Літинський (11), Назар Галько (28) – Віталій Теереп (3, 14), Олег Критюк (30), Дмитро Максимчук (32), Антон Омаров (37).

***

 «Юніори» (Тернопіль) - «Поділля» (В. Березовиця) – 3:1 (1:0)

Голи: Віталій Тригуба (17), Андрій Ваврик (24), Олександр Ткачук (33) – Володимир Стельмах (27).

***

«Гермес-7» (Тернопіль) – «Aлюр» (Тернопіль) – 2:2 (2:2)

Голи: Ігор Квятковський (12), Олександр Була (18) – Василь Молінський (5), Євген Гурін (6).

***

«1998» (Тернопіль) – «Агронива» (Тернопіль) – 4:5 (2:3)

Голи: Дмитро Шведецький (2, 4), Віктор Довгунь (34), Ярослав Миронюк (37, а/г) – Юрій Заставецький (5), Віктор Мацько (7, а/г), Михайло Войцещук (20, 29), Ярослав Миронюк (30).

***

Турнірна таблиця після 8-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Медобори» Зелене

8

7

0

1

55 - 19

21

2

«Алюр» Тернопіль

8

6

2

0

42 - 24

20

3

«Sebn-Скриня» Тернопіль

8

6

2

0

30 - 17

20

4

«Айва-Тірас» Іванків

8

6

1

1

33 - 19

19

5

«Саюз» Тернопіль

8

5

1

2

28 - 27

16

6

«Говерла» Дубівці

7

4

0

3

31 - 20

12

7

«Вікторія» В. Ходачів

7

4

0

3

23 - 18

12

8

«Агронива» Тернопіль

8

4

0

4

38 - 33

12

9

«Гермес-7» Тернопіль

7

3

2

2

27 - 17

11

10

«Добрий самарянин»Вишгородок

7

3

1

3

28 - 35

10

11

«Поділля» Васильківці

8

3

0

5

27 - 33

9

12

ГУНП Тернопіль

7

2

1

4

25 - 35

7

13

«Юніори»Тернопіль

8

1

2

5

25 - 33

5

14

«Автоцентр 88» Тернопіль

8

1

2

5

31 - 44

5

15

«Wyscout» Тернопіль

7

1

0

6

16 - 43

3

16

1998

7

0

2

5

22 - 33

2

17

"Поділля" В. Березовиця

7

0

0

7

14 - 45

0

***

Бомбардири

Степан Клекот («Медобори») – 17

Юрій Заставецький («Агронива») – 14

Євген Щербатюк («Медобори») – 13

Євген Гурін («Aлюр») – 13

Михайло Войцещук («Агронива») – 10

Ігор Квятковський («Гермес-7») – 10

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 9

Василь Молінський («Aлюр») – 9

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 8

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 8

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 8

Михайло ВітерукПоділля» Васильківці) – 8

Микола Гнатишин («Говерла») – 7

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 7

Арсен Доленга («САЮЗ») – 7

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 7

Дмитро Шведецький («1998») – 7

Дмитро Галадей («Медобори») – 6

Андрій Дубчак («Медобори») – 6

Віталій Паперовський («Вікторія») – 6

Руслан Луцик («Вікторія») – 6

Тарас Дурай («Aлюр») – 6

Владислав Левчик («Aлюр») – 6

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 6

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 6

Валентин Білик («Говерла») – 6

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 6

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 5

Роман Наконечний («1998») – 5

Богдан Дацко («Говерла») – 5

Василь Дзюба («Говерла») – 5

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 5

Володимир Пальчик («Добрий Самарянин») – 5

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 5

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 5

Олександр Була («Гермес-7») – 5

Ярослав Миронюк («Агронива») – 5+1а/г

Михайло Карпа («Вікторія») – 4

Павло Данилюк («Вікторія») – 4

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 4

Віталій Головатий (ГУНП) – 4

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 4

Олег Барицький («Айва-Тірас») – 4

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 4

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 4

Сергій Шум («САЮЗ») – 4

Владислав Мороз («Гермес-7») – 4

Дмитро Русанюк («1998») – 4

Віктор Довгунь («1998») – 4

Олександр Ткачук («Юніори») – 4

Андрій Ваврик («Юніори») – 4

Віталій Тригуба («Юніори») – 4

Максим Коломієць («Юніори») – 4+1а/г

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 3

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 3

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 3

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 3

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 3

Максим Харчук («Wyscout») – 3

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 3

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 3

Михайло Бурбела («Юніори») – 3

Вадим Вишинський («Айва-Тірас») – 3

Богдан Цупер («Aлюр») – 3

Павло Денькович («Медобори») – 3

Ігор Козовик («Медобори») – 3

Сергій Полянчук («Медобори») – 3

Микола Кохан (ГУНП) – 3

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 3

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 3

Петро Грабчак («Говерла») – 3

Анатолій Гринченко («Говерла») – 3+1а/г

Роман Демків («Гермес») – 3+1а/г

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 2

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 2

Андрій Хархут («Себн-Скриня») – 2

Назарій Головко («Себн-Скриня») – 2

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 2

Віталій Теереп («Добрий Самарянин») – 2

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Тарас Глухан («Вікторія») – 2

Василь Підлужний («Гермес-7») – 2

Андрій Богач («Говерла») – 2

Артем Вітович («Aлюр») – 2

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 2

Ігор Муравський («Поділля» Васильківці) – 2

Максим Лилик («Агронива») – 2

Андрій Завадович («САЮЗ») – 2

Назар Галько («Автоцентр 88») – 2

Володимир Стельмах («Поділля» В. Березовиця) – 2

Василь Крочак (ГУНП) – 2+1а/г

Олег Кубик («САЮЗ») – 2+1а/г

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Андрій Цаволик (ГУНП) – 1

Сергій Онуфрейчук («Гермес») – 1

Андрій Дричик («Гермес») – 1

Арсен Мельничук («Гермес») – 1

Олег Комаровський («САЮЗ») – 1

Руслан Хабаров («САЮЗ») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 1

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 1

Андрій Засєдко («Агронива») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Юрій Соколовський («Агронива») – 1

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Сергій Фарботняк «Поділля» В. Березовиця) – 1

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 1

Володимир Яхван («Себн-Скриня») – 1

Віталій Кузьмак («Юніори») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Дмитро Карасьов («Юніори») – 1

Олександр Грицюк («Юніори») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Антон Омаров («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 1

Вадим Барицький («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Роман Снятовський («Автоцентр 88») – 1

Віктор Мацько («1998») – 1+1а/г

Андрій Рилик («Wyscout») – 1+1а/г

Микола Поврозник («Юніори») – 1+1а/г

Олег Лободець («Wyscout») – 1+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 1+1а/г

Володимир Мостовий («Агронива») – 1+1а/г

Сергій Чабай («Добрий Самарянин») – 1+1а/г

Віталій Берегуля (1998) – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 581


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51