Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги (підсумки)

13 листопада 2020 р. 15:41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пропонуємо до Вашої уваги підсумковий список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

18

2

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

18

3

3

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

12

4

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

12

5

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

11

6

Олександр Бондаренко

«Рідна Борщівщина»

8

7

Андрій Пілецький

«Рідна Борщівщина»/ФК «Мельниця»

8

1

8

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

9

Ярослав Макар

«Хатки» Бережани

8

5

10

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

7

11

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

7

2

12

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

6

13

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

6

14

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

6

15

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

6

1

16

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

6

1

17

Михайло Кука

«Нива» Городниця

6

1

18

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

6

5

19

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

5

20

Юрій Савка

«Рідна Борщівщина»

5

21

Фархат Черкезов

«Вікнини» Вікно

5

22

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

5

1

23

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

5

2

24

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»/”Хатки»

5

2

25

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

4

26

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

4

27

Андрій Волоцюга

«Вікнини» Вікно

4

28

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

4

29

Назар Ільчишин

«Рідна Борщівщина»

4

30

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

4

31

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

4

1

32

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

3

33

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

34

Іван Плосконос

ФК «Мельниця»

3

35

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

36

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

3

37

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

3

38

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

3

39

Михайло Карпа

ФК «Нараїв»

3

40

Ярослав Адамів

ФК «Нараїв»

3

41

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

42

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

2

43

Тарас Білецький

«Нива» Підгайці

2

44

Тарас Шкварло

«Нива» Підгайці

2

45

Олег Критюк

«Віго-Острів»

2

46

Назар Мороз

«Віго-Острів»

2

47

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

2

48

Іван Цимбалістий

«Поділля» Васильківці

2

49

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

2

50

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

2

51

Юрій Грушицький

ФК «Нараїв»

2

52

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

2

53

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

2

54

Ярослав Альохін

ФК «Трибухівці»

2

55

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

2

56

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

2

57

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

2

58

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

2

59

Іван Шимчишин

«Нива» Городниця

2

60

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

2

61

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

62

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

2

63

Ігор Швець

«Хатки» Бережани

2

64

Олександр Хомецький

«Хатки» Бережани

2

65

Дмитро Фролов

«Вікнини» Вікно

2

66

Роман Годований

ФК «Мельниця»

2

67

Святослав Антонійчук

ФК «Мельниця»

2

68

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

2

69

Володимир Кривецький

ФК «Мельниця»

2

1

70

Андрій Берчишин

«Нива» Городниця

2

1

71

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

2

1

72

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

73

Василь Богачук

ФК «Трибухівці»

1

74

Ярослав Газдевич

ФК «Трибухівці»

1

75

Максим Коломієць

ФК «Трибухівці»

1

76

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

77

Віталій Вітрук

ФК «Нараїв»

1

78

Володимир Онуфреїв

ФК «Нараїв»

1

79

Роман Кісіль

ФК «Нараїв»

1

80

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

81

Володимир Грабчак

«Поділля» Васильківці

1

82

Богдан Іванців

«Поділля» Васильківці

1

83

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

84

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

85

Вадим Валах

«Віго-Острів»

1

86

Роман Гаврилюк

«Віго-Острів»

1

87

Василь Харкавий

«Нива» Городниця

1

88

Дмитро Снятовський

«Вікнини» Вікно

1

89

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

90

Тарас Лисенко

«Колос» Зборів

1

91

Ігор Ничай

«Колос» Зборів

1

92

Ігор Світлик

«Колос» Зборів

1

93

Михайло Кузів

«Колос» Зборів

1

94

Андрій Новачинський

«Колос» Зборів

1

95

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

96

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

97

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

98

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

99

Назар Соколовський

«Хатки» Бережани

1

100

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

101

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

102

Владислав Погорілий

«Вікнини» Вікно

1

103

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

104

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

105

Олег Чемерейко

«Рідна Борщівщина»

1

106

Євген Гурін

«Рідна Борщівщина»

1

107

Ігор Наконечний

«Рідна Борщівщина»

1

108

Дмитро Гром’як

«Нива» Підгайці

1

109

Тарас Комарницький

«Нива» Підгайці

1

110

Тарас Кальба

«Нива» Підгайці

1

111

Тарас Гураль

«Нива» Підгайці

1

112

Дмитро Магеровський

«Нива» Підгайці

1

113

Ярослав Чернець

«Нива» Підгайці

1

114

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

115

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

116

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

117

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

118

Євген Вахновський

ФК «Трибухівці»

1

1

119

Ігор Кістяник

ФК «Трибухівці»

1

1

120

Микола Тесарський

«Нива» Городниця

1

1

121

Юрій Зянько

«Поділля» Васильківці

1а/г

122

Олег Долик

ФК «Трибухівці»

1а/г

123

Анатолій Шляховий

«Вікнини»

1а/г

124

В'ячеслав Надозірний

«Колос» Зборів

1а/г

125

Тарас Дурай

«Рідна Борщівщина»

1а/г

126

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 616


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51