Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«Колос» вперше в сезоні програє у Зборові

17 вересня 2017 р. 21:07

Зборівський «Колос» вперше в сезоні програв на власному полі. Сталося це в пропущеному матчі 9-го туру вищої обласної ліги в поєдинку проти ФК «Бережани».

Вже на старті матчу гості відкрили рахунок. Роман Жига отримав м’яча на лінії штрафного майданчика і з дуги потужним ударом поцілив у самісіньку «дев’ятку»» (0:1). Після штрафного удару з місця правого крайнього, ворота господарів Руслан Мазур відбив м’яча і якого добив у ворота бережанець Олександр Грінько (0:2). На 36-й хвилині обрізався футболіст «Колоса» і віч-на-віч з Русланом Мазуром вийшов той самий Грінько і зумів переграти кіпера (0:3).

У повітрі запахло великою  сенсацією. Однак підопічні Михайла Забитівського ,який у цьому матчі сам вийшов на поле, зуміли переламати хід гри, хоча, ліквідувати відставання у три м’ячі їм все-таки не вдалося. За кілька хвилин після пропущеного м’яча господарі зуміли відзначитися. Пішла подача зі штрафного з лівого сторони атаки. Воротар ФК «Бережани» Сергій Цяпа м’яча не зафіксував, він від нього відбився. В метушні у штрафному майданчику найвправніше зіграв Ігор Світлик ,який власне і переправив м’яча у ворота (1:3). Уже в другому таймі зборівська команда ще одного разу втілилася свою атаку в забитий гол. Її гравці розіграли кутовий, пішла подача, знову мали місце невпевнені дії кіпера ФК «Бережани» і Володимир Турчак добив м’яча у ворота (2:3).

На більше підопічним Михайла Забитівськгго не вистачило і зборівський «Колос» доволі несподівано поступилися на власному полі молодій бережанській команді, тим самим втратив шанс обійти ФК «Бережани » у турнірній таблиці.

***

«Колос» (Зборів) – ФК «Бережани» – 2:3 (1:3)

17 вересня. Зборів. Стадіон «Колос». 400 гл. +19 град.

Арбітр: Володимир Ясюченя (Тернопіль), асистенти – Михайло Брик (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Борис Трач (Тернопіль).

«Колос»: Мазур, М. Турчак, Світлик, Забитівський, П. Грабчак (А. Процик, 51), Бабин, Головко (Блакита, 46), Бардокін-к, А. Когут, В. Турчак (Лис, 85), Козелко.

ФК «Бережани»: Цяпа, Мострянський-к, Фанга, Фарботняк, Бадеме, Абрамець (Легета, 67), Мацалап, Стирчак, Жига (Макар, 51), Грінько (А. Бадло, 75), Кучинський.

Голи: Р. Жига (8), О. Грінько (29, 36), І. Світлик (40), В. Турчак (79).

Попереджені: Г. Бадеме (7), М. Турчак (21), Р. Жига (38), Р. Бабин (54), С. Фарботняк (59), Р. Фанга (80).