ДЮФЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ. РЕГІОНАЛЬНІ ЦЕНТРИ. 24 ЖОВТНЯ (+ФОТО)
24 жовтня пройшли змагання у регіональних центрах Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області. Матчі відбулися у Тернополя, Підгайцях, Трибухівцях та Збаражі. У змаганнях юнаків U-11 та U-13 загалом беруть участь 52 команди.
м. Підгайці ( 24.10 )
U13
- Озерна – «Чемпіон» -:+
- ФК «Ренів» - Зборів 3:0
- Бережани – Козова 1:0
- «Леви» - Підгайці 1:4
- «Чемпіон» - Підгайці 1:5
- Козова – «Леви» 4:0
- Зборів – Бережани 1:1
- Озерна – ФК « Ренів» -:+
- ФК «Ренів» - «Чемпіон» 7:0
- Бережани – Озерна +:-
- «Леви» - Зборів 0:5
- Підгайці – Козова 0:0
U11 Підгайці ( 24.10 )
- ДЮСШ «ФА» - «Чемпіон» Т. -:+
- Бережани – Озерна +:-
- «Чемпіон» Зб. – «Чемпіон-2» Зб. 2:1
- «Чемпіон-2» Зб. - ДЮСШ «ФА» +:-
- Озерна – «Чемпіон» Зб. -:+
- «Чемпіон» Т. – Бережани 0:4
м. Тернопіль U-13
- Теребовля – ДЮСШ «ФА» 0:2
- Великогаївська ОТГ – Скалат 0:0
- ФК «Біскупа» - Байковецька ОТГ 0:1
- Скалат – ФК «Біскупа» 0:2
- ДЮСШ «ФА» - Великогаївська ОТГ 3:0
- «Чемпіон-3» - Теребовля 3:1
- Великогаївська ОТГ – «Чемпіон-3» 0:2
- ФК «Біскупа» - ДЮСШ «ФА» 0:0
- Байковецька ОТГ – Скалат 1:0
м. Тернопіль U-11
- ФК «Біскупа» - Великогаївська ОТГ 2:0
- Скалат – ДЮСШ «ФА» 0:12
- Теребовля – «Чемпіон-3» 3:0
- «Чемпіон-3» - ФК «Біскупа» 0:3
- ДЮСШ «ФА» - Теребовля 6:0
- Великогаївська ОТГ – Скалат 1:0
с.Трибухівці U-13
- «Атлетік» - Чортків 0:2
- ФК «Яблунів» - Копичинці 0:0
- «Зоря» - ФК «Трибухівці» 1:0
- Копичинці – «Зоря» 0:1
- Чортків – ФК «Яблунів» 1:2
- Борщів – «Атлетік» -:+
- ФК «Яблунів» - Борщів +:-
- «Зоря» - Чортків 0:1
- ФК «Трибухівці» - Копичинці 1:0
U-11
- Копичинці – «Зоря» -:+
- Гусятин – «Атлетік» +:-
- «Зоря» - Гусятин +:-
- «Еліта-14» - Копичинці +:-
м. Збараж U-13
- Збараж – Почаїв 5:0
- Терноп.р-н. –Дедеркали 4:1
- «Чемпіон-2» - «Нива» 0:3
- Дедеркали – «Чемпіон-2» 2:0
- Почаїв – Терноп.р-н. 0:3
- Шумськ – Збараж 1:0
- Терноп.р-н. – Шумськ 0:1
- «Чемпіон-2» - Почаїв 1:0
- «Нива» - Дедеркали 3:0
U-11
- «Чемпіон-2» - Терноп.р-н. 5:1
- Дедеркали – Шумськ 1:1
- Почаїв – Ланівецька ОТГ 1:0
- Ланівецька ОТГ – «Чемпіон-2» 0:7
- Шумськ – Почаїв 0:0
- Терноп.р-н. – Дедеркали 1:2
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось