Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів ДЮФЛ Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-11 (2007-2008р.н) Регіональний центр “Збараж“

16 вересня 2017 р. 08:34

Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н
серед юнаків U-11 (2007-2008р.н)
Регіональний центр “Збараж“

 

 

1-2 тур 16.09.2017 (Субота)
10.00 ДЮСШ Зараж -СК “Лідер” Кременецький р-н
10.30 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Дедеркали
11.00 ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Підволочиськ
11.30 ДЮСШ Скалат -ДЮСШ Почаїв
12.00 ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Кременець
12.30 ДЮСШ Дедеркали - ДЮСШ Шумськ
13.00 ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Скалат
13.30 СК “Лідер” Кременецький р-н - ДЮСШ Почаїв

3-4-5 тур
30.09.2017 (Субота)

10.00 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Почаїв
10.30 ДЮСШ Шумськ -ДЮСШ Збараж
11.00 ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Дедеркали
11.30 ДЮСШ Почаїв - ДЮСШ Підволочиськ
12.00 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Шумськ
12.30 ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Скалат
13.00 ДЮСШ Дедеркали - ДЮСШ Почаїв
13.30 СК “Лідер” Кременецький р-н - ДЮСШ Підволочиськ
14.00 ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Кременець
14.30 ДЮСШ Шумськ -СК “Лідер” Кременецький р-н
15.00 ДЮСШ Почаїв - ДЮСШ Збараж
15.30 ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Дедеркали

 

 

 

 

6-7 тур 07.10.2017 (Субота)

10.00 СК “Лідер” Кременецький р-н - ДЮСШ Дедеркали
10.30 ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Підволочиськ
11.00 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Почаїв
11.30  ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Скалат
12.00  ДЮСШ Дедеркали -ДЮСШ Збараж
12.30 ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Підволочиськ
13.00 ДЮСШ Почаїв -ДЮСШ Шумськ
13.30 СК “Лідер” Кременецький р-н - ДЮСШ Скалат


 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось