Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

"Чемпіон" з перемоги стартував у обласній футбольній лізі

15 вересня 2017 р. 18:00

15 вересня на стадіоні "Політехнік" у Тернополі відбувся дебют команди ДЮСК Чемпіон у Тернопільській дитячо-юнацькій футбольній лізі.

У першому матчі першої ліги U-15 підопічні Олександра Стахіва з рахунком 4:2 впевнено перемогли ДЮСШ Ланівці.

У першому таймі у воротах команди з Ланівців двічі вдалося відзначитися Василю Качаку, який реалізував виходи сам-на-сам з воротарем. Після перерви він оформив хет-трик. А згодом відзначився Віталій Слободян, який вийшов на заміну у другому таймі. Команда з Ланівців відповіла дублем Степана Янчака, який забивав у кожному з таймів.

Переможний почин ДЮСК Чемпіон 16 вересня прагнуть продовжити команди у категоріях U-11 та U-13. Чемпіони свої матчі проведуть на виїзді у Козовій та Чорткові.

***

Чемпіонат Тернопільської області. Перша ліга U-15

15.09.2017 р. Тернопіль. Стадіон "Політехнік"

ДЮСК «Чемпіон» – ДЮСШ (Ланівці) – 4:2

Голи: Качак (9, 25, 45), Слободян (65) — Янчак (34, 60)

ДЮСК «Чемпіон»: Валіон (Сіянчук 54), Гривняк, П'ясечний, Кандибал Ден., Кандибал Дан., Любінський, Гоцько (Слодзік 35), Лобур (Слободян 45), Кошіль (Заєць 47), Качак, Павлик.

Тренер – Стахів Олександр.

ДЮСШ Ланівці: Кривончак, Пальчик, Гунько, Савчук А., Савчук Т., Вітрук, Богатюк, Усік, Валецький (Сидорик 58), Кривогубець, Янчак.