Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-17 (2001-2002 р.н). Вища ліга

12 вересня 2017 р. 21:45


 

1 тур
08.09.2017

ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Чортків
ДЮСШ Бережани – ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець
ДЮСШ Скалат - СК “Лідер”
Кременецький-р-н
ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Шумськ
ДЮСШ Заліщики - ДЮСШ Борщів

2 тур
14.09.2017

ДЮСШ Чортків - ДЮСШ Борщів
ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Заліщики
СК “Лідер” - ДЮСШ Кременець
ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець - ДЮСШ Скалат
ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Бережани


3 тур
19.09.2017

ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Чортків
ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Гусятин
ДЮСШ Кременець - ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець
ДЮСШ Заліщики - СК “Лідер”
ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Шумськ

4 тур
28.09.2017

ДЮСШ Чортків - ДЮСШ Шумськ
СК “Лідер” - ДЮСШ Борщів
ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець - ДЮСШ Заліщики
ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Кременець
ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Скалат

 

5 тур
4.10.2017

ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Чортків
ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Бережани( 5.10.2017)
ДЮСШ Заліщики -ДЮСШ Гусятин
ДЮСШ Борщів - ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець
ДЮСШ Шумськ - СК “Лідер”

6 тур
12.10.2017

ДЮСШ Чортків - СК”Лідер”
ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець - ДЮСШ Шумськ
ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Борщів
ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Заліщики
ДЮСШ Скалат- ДЮСШ Кременець

7 тур
17.10.2017

ДЮСШ Креманець - ДЮСШ Чортків
ДЮСШ Заліщкик- ДЮСШ Скалат
ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Бережани
ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Гусятин
СК “Лідер” - ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець

8 тур
26.10.2017

ДЮСШ Чортків - ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець
ДЮСШ Гусятин - СК “Лідер”
ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Шумськ
ДЮСШ Скалат -ДЮСШ Борщів
ДЮСШ Кременець - ДЮСШ Заліщики

9 тур
31.10.2017

ДЮСШ Заліщики - ДЮСШ Чортків
ДЮСШ Борщів -ДЮСШ Кременець
ДЮСШ Шумськ - ДЮСШ Скалат
СК “Лідер” - ДЮСШ Бережани
ДЮСШ
-Ліцеїст Коропець - ДЮСШ Гусятин

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 11 2 0 25 - 7 35
ФСК "Кристал" 14 6 6 2 27 - 16 24
ФК "ДСО - Поділля" 13 7 3 3 26 - 17 24
ФК "Збруч-Агробіз... 13 5 4 4 36 - 30 19
"Колос" Зборів 13 5 2 6 25 - 19 17
ФК "Бережани" 14 4 5 5 22 - 20 17
ФК "Козова" 14 4 5 5 15 - 23 17
ФК "Вишнівець" 14 3 5 6 30 - 33 14
ФК Тернопіль-ДЮСШ 14 2 3 9 19 - 34 9
ФК "Дністер" 14 2 3 9 18 - 44 9
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери