Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Майстерність Кози та гольове чуття Познанського принесли перемогу «Збручу»

10 вересня 2017 р. 21:21

Центральний матч ігрового дня у першій обласній лізі відбувся сьогодні, 10 вересня, у Підволочиську. Місцевий «Збруч», який посідає третє місце в турнірній таблиці переміг завжди непоступливий ФК «Збараж» – 3:0.

Незважаючи на великий рахунок на користь підволочисьої команди, матч склався для них не просто. Вже на третій хвилині тільки реакція кіпера і капітана «Збруча» Олега Глушки врятувала господарів від пропущеного голу. Потім і він був безсилим, але за нього зіграла поперечина. І до того всього у першому таймі Глушка отримав травму і на другий уже не вийшов. На ворота вимушено довелося стати польовому гравцю Ігорю Копцюху. Та ще перед самою перервою підволочиська команда забила «гол у роздягальню». Руслан Хабаров у штрафному майданчику збаражчан видряпав м’яча у суперника та віддав передачу на Матвія Николайчука, перший удар котрого був заблокований, однак повторним поцілив м’ячем у самісінький кут воріт (1:0).

Після перерви на полі з’явився лідер «Збруча» Богдан Коза, який налагодив гру підволочиської команди настільки, що шансів на порятунок, навіть незважаючи на те, що у воротах стояв польовий гравець, у ФК «Збараж» не було. Так, після штрафного удару за 25-ть метрів до воріт Богдана Кози, кіпер гостей Олександр Шпирко з ним справився, але на підборі першим виявився кращий нападник «Збруча» Дмитро Познанський (на фото) і з близької відстані добив м’яча у ворота (2:0). А в компенсований час Коза підхопив м’яча на власній половині поля, обіграв трьох оборонців, вирізав смугастого на Познанського, який одним дотиком прийняв м’яча, підлаштував його під праву ногу і завдав точного удару по воротах (3:0).

Ця перемога дозволила «Збручу» міцно закріпитися на третьому місці турнірної таблиці, відірвавшись від основного переслідувача ФК «Шумськ» на сім очок.

***

«Збруч» (Підволочиськ) – ФК «Збараж» – 3:0 (1:0)

10 вересня. Кременець. Стадіон «Колос». 50 гл. +27 град.

Арбітр: Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Юрій Садковський (Теребовля), Анатолій Пенцак (Теребовля).

Делегат-спостерігач: Богдан Трач (Тернопіль).

«Збруч»: Глушка-к (Білик, 46), Оліяр, Бiскуп, Копцюх, Хома (Кирик, 88), Іванців, Николайчук, Михайло Паюк (Бортнік, 76), Максим Паюк (Рибак, 67), Хабаров (Коза, 46), Познанський (Темних, 88).

ФК «Збараж»: Шпирко-к, Дацко, Джозеф, Бутковський, Бабій, Кантицький, Конечний, Була, Онуфреїв, Паперовський, Аджей (Процик, 63).

Голи: М. Николайчук (42), Д. Познанський (78, 90+1).

Попереджені: О. Дацко (6), В. Онуфреїв (7), Ю. Білик (50), М. Конечний (75).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)