Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Тернопільський Кубок чемпіонів знайшов свого володаря

10 травня 2017 р. 12:49

У Тернополі завершився Кубок Чемпіонів з футболу для хлопчаків 2008 р.н., який був організований ДЮФК "Чемпіон" спільно з Федерацією футболу Тернопільської області. Переможцем змагань стала команда з Миколаєва, друге місце завоювали госоподарі турніру - вихованці клубу "Чемпіон" і третя позиція залишилася за львівськими "Карпатами".

10 команд були розбиті на 2 групи. Перші три місця кожної групи формували в подальшому фінальну групу, причому очки набрані на першому етапі в матчі між собою (перші три місця) зберігалися і наступного дня команди зустрічаються лише з призерами іншої групи. Команди, які посіли 4-5 місця сформували групу з 4 команд і виборювали підсумкові місця в змаганнях по колу.

Тернопільський ДЮФК "Чемпіон-1" грав у групі "Б" і представлений у такому складі: Здоренко Стефан, Олійник Арсен, Цвян Максим, Середа Олександр, Лупій Артем, Гречин Святослав, Міхєєв Матвій, Дацюк Віталій, Кая Тимур, Шарун Дмитро.

Тернопілсьький ДЮФК "Чемпіон-2" грав у групі "А" і представлений у такому складі: Сполович Максим, Крамар Василь, Пилип'юк Максим, Гривняк Станіслав, Пушкаренко Олександр, Чопик Роман, Стефанишин Арсен, Юрчак Андрій, Денис Назар, Захарків Ігор, Захарків Дмитро.

ГРУПА "Б"

"Еліта-14" - "Чемпіон-1" - 0-14 (Міхєєв Матвій-4, Дацюк Віталій-3, Середа Олександр-3, Шарун Дмитро-2, Кая Тимур, Лупій Артем)

"Прайд-2" - "Миколаїв" - 0-4

"Прайд-2" - "Чемпіон-1" - 0-13 (Дацюк Віталій-5, Кая Тимур-2, Середа Олександр, Гречин Святослав, Міхєєв Матвій, Цвян Максим, Шарун Дмитро, автогол)

"Еліта-14" - "Миколаїв" - 0-8

8 травня 2017 року

ГРУПА "А"

""Адреналін - "Чемпіон-2" - 2-0

"Прайд-1" - "Єврошпон-Смига" - 2-0

"Карпати" - "Чемпіон-2 - 3-1 (Чопик Роман)

"Адреналін" - "Прайд-1" - 1-1

"Єврошпон-Смига" -"Адреналін" - 0-2

"Адреналін" - Карпати" - 0-2

ГРУПА "Б"

"РУХ" - "Чемпіон-1" - 2-4 (Середа Олександр, Міхєєв Матвій, Лупій Артем, Дацюк Віталій)

"Прайд-2" - "Еліта-14" - 0-1

"Миколаїв" - "Чемпіон-1" - 1-2 (Середа Олександр)

7-10 місце

"Чемпіон-2" - "Прайд-2" - 1-0 (Чопик Роман)

"Єврошпон-Смига" - "Еліта-14" - 4-1

"Чемпіон-2" - "Еліта-14" - 2-2 (Чопик Роман, Тепило Арсен)

"Адреналін" - "РУХ" - 3-1

"Прайд-1" - "Чемпіон-1" - 3-3 (Лупій Арсен, Середа Олександр, Пушкаренко Олександр)

"Карпати" - "РУХ" - 1-2

"Адреналін" - "Чемпіон-1" - 1-3 (Міхєєв Матвій-2, Дацюк Віталій)

"Прайд-1" - "Миколаїв" - 0-0

Таким чином, інтрига зберігалась до закінчення останнього матчу і чемпіоном стала команда "Миколаїв" виперидивши "Чемпіон-1" і "Карпати" на одне очко. Останні ж виявили переможця лише за кількістю забитих м'ячів.

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)