Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Тернопільський Кубок чемпіонів знайшов свого володаря

10 травня 2017 р. 12:49

У Тернополі завершився Кубок Чемпіонів з футболу для хлопчаків 2008 р.н., який був організований ДЮФК "Чемпіон" спільно з Федерацією футболу Тернопільської області. Переможцем змагань стала команда з Миколаєва, друге місце завоювали госоподарі турніру - вихованці клубу "Чемпіон" і третя позиція залишилася за львівськими "Карпатами".

10 команд були розбиті на 2 групи. Перші три місця кожної групи формували в подальшому фінальну групу, причому очки набрані на першому етапі в матчі між собою (перші три місця) зберігалися і наступного дня команди зустрічаються лише з призерами іншої групи. Команди, які посіли 4-5 місця сформували групу з 4 команд і виборювали підсумкові місця в змаганнях по колу.

Тернопільський ДЮФК "Чемпіон-1" грав у групі "Б" і представлений у такому складі: Здоренко Стефан, Олійник Арсен, Цвян Максим, Середа Олександр, Лупій Артем, Гречин Святослав, Міхєєв Матвій, Дацюк Віталій, Кая Тимур, Шарун Дмитро.

Тернопілсьький ДЮФК "Чемпіон-2" грав у групі "А" і представлений у такому складі: Сполович Максим, Крамар Василь, Пилип'юк Максим, Гривняк Станіслав, Пушкаренко Олександр, Чопик Роман, Стефанишин Арсен, Юрчак Андрій, Денис Назар, Захарків Ігор, Захарків Дмитро.

7 травня 2017 року

ГРУПА "А"

"Єврошпон-Смига" - "Чемпіон-2" - 0-0

"Єврошпон-Смига" - "Карпати" - 0-3

"Прайд-1" - "Чемпіон-2 - 0-0

"Прайд-1" - "Крапати" - 1-3

ГРУПА "Б"

"Еліта-14" - "Чемпіон-1" - 0-14 (Міхєєв Матвій-4, Дацюк Віталій-3, Середа Олександр-3, Шарун Дмитро-2, Кая Тимур, Лупій Артем)

"Прайд-2" - "Миколаїв" - 0-4

"Прайд-2" - "Чемпіон-1" - 0-13 (Дацюк Віталій-5, Кая Тимур-2, Середа Олександр, Гречин Святослав, Міхєєв Матвій, Цвян Максим, Шарун Дмитро, автогол)

"Еліта-14" - "Миколаїв" - 0-8

8 травня 2017 року

ГРУПА "А"

""Адреналін - "Чемпіон-2" - 2-0

"Прайд-1" - "Єврошпон-Смига" - 2-0

"Карпати" - "Чемпіон-2 - 3-1 (Чопик Роман)

"Адреналін" - "Прайд-1" - 1-1

"Єврошпон-Смига" -"Адреналін" - 0-2

"Адреналін" - Карпати" - 0-2

ГРУПА "Б"

"РУХ" - "Чемпіон-1" - 2-4 (Середа Олександр, Міхєєв Матвій, Лупій Артем, Дацюк Віталій)

"Прайд-2" - "Еліта-14" - 0-1

"Миколаїв" - "Чемпіон-1" - 1-2 (Середа Олександр)

"РУХ" - "Прайд-2" - 4-0

"Еліта-14" - "РУХ" - 2-5

"Миколаїв" - "РУХ" - 1-0

Таким чином, підсумкові таблиці групового етапу мають такий вигляд:

Після обіду було зіграно 1 тур фінального етапу:

"Карпати" - "Чемпіон-2" - 1-1

"Миколаїв" - "Адреналін" - 1-1

"Прайд-1" - "РУХ" - 2-1

 

9 травня 2017 року

7-10 місце

"Чемпіон-2" - "Прайд-2" - 1-0 (Чопик Роман)

"Єврошпон-Смига" - "Еліта-14" - 4-1 

"Чемпіон-2" - "Еліта-14" - 2-2 (Чопик Роман, Тепило Арсен)

"Єврошпон-Смига" - "Прайд-2" - 6-1 

"Чемпіон-2" - "Єврошпон-Смига" - 0-2 

"Еліта-14" - "Прайд-2" - 3-0

Підсумкова таблиця набула такого вигляду:

Фінальна група

"Карпати" - "Миколаїв" - 1-1 

"Адреналін" - "РУХ" - 3-1 

"Прайд-1" - "Чемпіон-1" - 3-3 (Лупій Арсен, Середа Олександр, Пушкаренко Олександр)

"Карпати" - "РУХ" - 1-2 

"Адреналін" - "Чемпіон-1" - 1-3 (Міхєєв Матвій-2, Дацюк Віталій) 

"Прайд-1" - "Миколаїв" - 0-0

Таким чином, інтрига зберігалась до закінчення останнього матчу і чемпіоном стала команда "Миколаїв" виперидивши "Чемпіон-1" і "Карпати" на одне очко. Останні ж виявили переможця лише за кількістю забитих м'ячів.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 8 1 0 16 - 5 25
ФК "ДСО - Поділля" 11 5 3 3 19 - 15 18
ФК "Бережани" 11 4 3 4 17 - 13 15
ФК "Збруч-Агробіз... 10 4 3 3 24 - 22 15
ФСК "Кристал" 9 3 5 1 14 - 11 14
"Колос" Зборів 10 4 1 5 20 - 15 13
ФК "Вишнівець" 10 2 5 3 23 - 19 11
ФК "Козова" 10 2 3 5 10 - 20 9
ФК "Дністер" 10 2 3 5 15 - 28 9
ФК Тернопіль-ДЮСШ 10 2 1 7 15 - 25 7
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 12 10 1 1 36 - 13 31
ФК "Скала-Айва" С... 12 8 2 2 39 - 16 26
ФК Заводське 11 7 3 1 36 - 10 24
ФК Бастіон-1427 12 6 3 3 32 - 20 21
ФК "Трибухівці" 11 4 2 5 19 - 29 14
ФК Мельниця 12 3 3 6 25 - 32 12
ФК Нива (Підгайці) 12 2 2 8 15 - 34 8
ФК Юність 11 2 1 8 12 - 36 7
ФК Колос (Бучач) 11 1 1 9 5 - 29 4
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 11 8 2 1 39 - 11 26
ФК Вишнівець-2 11 6 2 3 32 - 17 20
ФК "Збараж" 12 5 5 2 25 - 18 20
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 11 5 3 3 18 - 13 18
ФК Арсенал 12 5 3 4 20 - 17 18
ФК Тернопіль-Педл... 10 4 2 4 15 - 25 14
ФК Тривалети-Крем... 12 3 3 6 15 - 29 12
ФК "Шумськ" 10 1 2 7 5 - 26 5
ФК Гірник 11 0 2 9 7 - 26 2

Наші партнери