Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 16 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

16 лютого 2020 р. 18:45

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 16-го туру.

***

 «Серет» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 4:1 (1:0)

Голи: Дмитро Навізівський, 12, 40, Ярослав Томашевський, 23, Дмитро Магеровський, 38 – Ігор Садковський, 34.

***

«Микулинецький Бровар Плюс» – ФК «Великі Гаї» – 3:0 (неявка команди ФК «В. Гаї»)

***

«Карат» (Тернопіль) – ФК «Мишковичі» – 1:7 (1:4)

Голи: Роман Наконечний, 5 – Мирослав Ірха, 4, 28, Андрій Лагіш, 5, 9, Роман Пазій, 14, Олег Орлінський, 25, Сергій Оринич, 32.

***

«Опілля» (Підгородне) – ФК «Пронятин» – 3:6 (2:2)

Голи: Юрій Козача, 7, Юрій Балюк, 17а/г, Василь Мацелюх, 21 – Юліан Лобоцький, 9, Андрій Дідик, 20, Юрій Балюк, 27, 32, Роман Грицай, 30, Юрій Ференц, 37.

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Стрипа-2» (Купчинці) – 4:3 (1:0)

Голи: Тарас Шеліхевич, 8, 26, Дмитро Кондрацький, 31, 35 – Мирослав Турчак, 21, Назар Струхляк, 28, Ярослав Білий, 38.

***

ФК «Озерна-2» – «Нива» (Підгайці) – 5:3 (4:2)

Голи: Тарас Шкварло, 3а/г, Ярослав Горохівський, 11, 28, Сергій Нездропа, 16, Андрій Школьний, 17 – Ярослав Чернець, 4, 7, Тарас Стирчак, 38.

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Тернопільводоканал» – 2:2 (0:0)

Голи: Віталій Микитюк, 26, Мар’ян Коваль, 35 – Володимир Кармелюк, 25, 33.

***

 «ЕКМІ» (Біла) – «Аляска» (Тернопіль) – 9:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп, 5, 40, Леонід Лапін, 11, 12, 29, Денис Круть, 19, Михайло Томащук, 30, 34, 39 – Роман Скакун, 2, 25, Володимир Пукас, 15, Андрій Засядько, 19, 34, Юрій Кізюк, 22.

***

«Панорама-2» (Млинівці) – «Добра Піца» (Тернопіль) – 0:11 (0:6)

Голи: Михайло Конечний, 5, 8, Андрій Теслюк, 7а/г, Олександр Томич, 8, 9, 24, 25, 38, Дмитро Синиця, 13, 33, Дмитро Синюта, 27.

***

Турнірна таблиця після 16-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

16

14

1

1

100 - 40

43

2

«Нива» Підгайці

16

12

1

3

87 - 40

37

3

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

16

12

0

4

69 - 43

36

4

«Savandi» Тернопіль

16

10

3

3

68 - 40

33

5

«ЕКМІ» Біла

16

10

1

5

90 - 66

31

6

ФК «Пронятин»

16

10

0

6

54 - 44

30

7

ФК «Мишковичі»

16

8

5

3

69 - 51

29

8

«Зелені штахети» Тернопіль

16

8

2

6

66 - 46

26

9

«Панорама-2» Млинівці

16

7

1

8

59 - 79

22

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

16

6

2

8

37 - 45

20

11

«Молокія» Тернопіль

16

5

4

7

44 - 60

19

12

«Серет» Тернопіль

16

5

2

9

33 - 48

17

13

«Карат» Тернопіль

16

5

2

9

57 - 77

17

14

«Аляска» Тернопіль

16

4

1

11

56 - 76

13

15

«Тернопільводоканал» Тернопіль

16

2

5

9

33 - 56

11

16

ФК «Великі Гаї»

16

3

2

11

45 - 87

11

17

«Стрипа-2» Купчинці

16

3

1

12

43 - 74

10

18

«Опілля» Тернопільський район

16

2

3

11

41 - 79

9

***

Бомбардири:

Олександр Томич («Добра піца») – 37

Тарас Стирчак («Нива») – 35

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 33

Роман Наконечний («Карат») – 30

Андрій Нога («Панорама-2») – 24

Роман Скакун («Аляска») – 24

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 18

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 17

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 17+2а/г

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 16

Ігор Брик («Саванді») – 15

Василь Огринович (ФК «Пронятин») - 15

Тарас Шеліхевич («Молокія») – 15

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 14

Артем Трач («Саванді») – 13

Руслан Хруняк («Добра піца») – 13

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 13

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 13

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 12

Сергій Мацалап («Нива») – 12 

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 12

Степан Винник («ЕКМІ») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Руслан Турчин («Панорама-2») – 11

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 11

Олег Когут («Саванді») – 11

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 11 

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 10

Дмитро Магеровський («Серет») – 10

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 10

Михайло Конечний («Добра піца») – 10

Тарас Гураль («Нива») – 10+1а/г

Іван Нечепор («Аляска») - 9

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 9

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 9

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 9+/г

Ярослав Чернець («Нива») – 9+1а/г

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 8

Руслан Манчук («Молокія») – 8

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 8

Дмитро Навізівський («Серет») – 8

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 8  

Юрій Козача («Опілля») – 8

Денис Круть («ЕКМІ») – 8

Андрій Засядко («Аляска») - 8  

Дмитро Синиця («Добра піца») – 8

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 7

Максим Ремпа («Опілля») – 7

Василь Мацелюх («Опілля») – 7

Василь Килик («Стрипа-2») – 7

Андрій Теслюк («Панорама-2») – 7+1а/г

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 7+1а/г

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Василь Рибак («ЕКМІ») – 6

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 6

Степан Катушенко («Панорама-2») - 6 

Назар Струхляк («Панорама-2») - 6 

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 6

Роман Грицай (ФК «Пронятин») - 6

Тарас Шкварло («Нива») – 6+1а/г

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 6+1а/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Андрій Білий («Стрипа-2») – 5

Василь Пихальський («Панорама-2») - 5

Тарас Комарницький («Нива») – 5

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 5

Назар Холоднюк («Опілля») – 5

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 5

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») - 5   

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 5

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») – 5+1а/г 

Борис Трач («Саванді») – 4

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Святослав Кантицький («Добра піца») – 4 

Назарій Подолян («Карат») – 4

Павло Кушулинський («Карат») – 4

Назар Іванів («Карат») – 4

Микола Салабай («Карат») – 4

Олег Пирза («Карат») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 4

Юрій Деревецький («Аляска») - 4  

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 4

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 4

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 4

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 4 

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4+1а/г

Василь Процик («ЕКМІ») – 4+1а/г 

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Андрій Черній («Аляска») - 3

Юрій Кізюк («Аляска») - 3   

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Михайло Петрашко («Молокія») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Павло Кінах (ФК «Пронятин») - 3 

Юрій Ференц (ФК «Пронятин») - 3

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») - 3

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 3

Іван Мандзюк («Саванді») - 3 

Дмитро Блінов («Карат») – 3

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Дмитро Синюта («Добра піца») – 2   

Андрій Білик («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 2

Віталій Буняк («Саванді») 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Ігор Садковський («Саванді») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Томашевський («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 2 

Арсен Величко («Молокія») – 2

Ярослав Білий («Стрипа-2») – 2

Володимир Пукас («Аляска») - 2   

Тарас Біловус («ЕКМІ») – 1 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Олександр Юрчак («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Віталій Гриб («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Роман Карась («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Баріда («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Мирослав Турчак («Стрипа-2») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Олег Ревега (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») – 1

Назар Івасів («Карат») – 1

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон" Великогаї... 5 13
"Медобори" Зелене 5 11
"Нива" Теребовля 6 9
"Поділля" Васильк... 5 6
"Колос" Бучач 5 5
ФК "Трибухівці" 5 4
ФА "Тернопіль" 5 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 8 19
"Дністер" Заліщики 8 19
"Вікнини" Вікно 8 17
ФК "Нараїв" 8 15
"Поділля" В. Бере... 8 11
ФК "Бучач" 8 9
ФК "Копичинці" 7 7
ФК "Борщів" 7 3
"Фенікс" Біла 6 3
"Галич" Збараж 8 3
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2022?








Всього голосів: 578


Голосування триває до: 27 вересня 2022 р. 11:49