Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 16 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

16 лютого 2020 р. 18:45

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 16-го туру.

***

 «Серет» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 4:1 (1:0)

Голи: Дмитро Навізівський, 12, 40, Ярослав Томашевський, 23, Дмитро Магеровський, 38 – Ігор Садковський, 34.

***

«Микулинецький Бровар Плюс» – ФК «Великі Гаї» – 3:0 (неявка команди ФК «В. Гаї»)

***

«Карат» (Тернопіль) – ФК «Мишковичі» – 1:7 (1:4)

Голи: Роман Наконечний, 5 – Мирослав Ірха, 4, 28, Андрій Лагіш, 5, 9, Роман Пазій, 14, Олег Орлінський, 25, Сергій Оринич, 32.

***

«Опілля» (Підгородне) – ФК «Пронятин» – 3:6 (2:2)

Голи: Юрій Козача, 7, Юрій Балюк, 17а/г, Василь Мацелюх, 21 – Юліан Лобоцький, 9, Андрій Дідик, 20, Юрій Балюк, 27, 32, Роман Грицай, 30, Юрій Ференц, 37.

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Стрипа-2» (Купчинці) – 4:3 (1:0)

Голи: Тарас Шеліхевич, 8, 26, Дмитро Кондрацький, 31, 35 – Мирослав Турчак, 21, Назар Струхляк, 28, Ярослав Білий, 38.

***

ФК «Озерна-2» – «Нива» (Підгайці) – 5:3 (4:2)

Голи: Тарас Шкварло, 3а/г, Ярослав Горохівський, 11, 28, Сергій Нездропа, 16, Андрій Школьний, 17 – Ярослав Чернець, 4, 7, Тарас Стирчак, 38.

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Тернопільводоканал» – 2:2 (0:0)

Голи: Віталій Микитюк, 26, Мар’ян Коваль, 35 – Володимир Кармелюк, 25, 33.

***

 «ЕКМІ» (Біла) – «Аляска» (Тернопіль) – 9:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп, 5, 40, Леонід Лапін, 11, 12, 29, Денис Круть, 19, Михайло Томащук, 30, 34, 39 – Роман Скакун, 2, 25, Володимир Пукас, 15, Андрій Засядько, 19, 34, Юрій Кізюк, 22.

***

«Панорама-2» (Млинівці) – «Добра Піца» (Тернопіль) – 0:11 (0:6)

Голи: Михайло Конечний, 5, 8, Андрій Теслюк, 7а/г, Олександр Томич, 8, 9, 24, 25, 38, Дмитро Синиця, 13, 33, Дмитро Синюта, 27.

***

Турнірна таблиця після 16-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

16

14

1

1

100 - 40

43

2

«Нива» Підгайці

16

12

1

3

87 - 40

37

3

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

16

12

0

4

69 - 43

36

4

«Savandi» Тернопіль

16

10

3

3

68 - 40

33

5

«ЕКМІ» Біла

16

10

1

5

90 - 66

31

6

ФК «Пронятин»

16

10

0

6

54 - 44

30

7

ФК «Мишковичі»

16

8

5

3

69 - 51

29

8

«Зелені штахети» Тернопіль

16

8

2

6

66 - 46

26

9

«Панорама-2» Млинівці

16

7

1

8

59 - 79

22

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

16

6

2

8

37 - 45

20

11

«Молокія» Тернопіль

16

5

4

7

44 - 60

19

12

«Серет» Тернопіль

16

5

2

9

33 - 48

17

13

«Карат» Тернопіль

16

5

2

9

57 - 77

17

14

«Аляска» Тернопіль

16

4

1

11

56 - 76

13

15

«Тернопільводоканал» Тернопіль

16

2

5

9

33 - 56

11

16

ФК «Великі Гаї»

16

3

2

11

45 - 87

11

17

«Стрипа-2» Купчинці

16

3

1

12

43 - 74

10

18

«Опілля» Тернопільський район

16

2

3

11

41 - 79

9

***

Бомбардири:

Олександр Томич («Добра піца») – 37

Тарас Стирчак («Нива») – 35

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 33

Роман Наконечний («Карат») – 30

Андрій Нога («Панорама-2») – 24

Роман Скакун («Аляска») – 24

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 18

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 17

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 17+2а/г

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 16

Ігор Брик («Саванді») – 15

Василь Огринович (ФК «Пронятин») - 15

Тарас Шеліхевич («Молокія») – 15

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 14

Артем Трач («Саванді») – 13

Руслан Хруняк («Добра піца») – 13

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 13

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 13

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 12

Сергій Мацалап («Нива») – 12 

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 12

Степан Винник («ЕКМІ») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Руслан Турчин («Панорама-2») – 11

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 11

Олег Когут («Саванді») – 11

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 11 

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 10

Дмитро Магеровський («Серет») – 10

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 10

Михайло Конечний («Добра піца») – 10

Тарас Гураль («Нива») – 10+1а/г

Іван Нечепор («Аляска») - 9

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 9

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 9

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 9+/г

Ярослав Чернець («Нива») – 9+1а/г

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 8

Руслан Манчук («Молокія») – 8

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 8

Дмитро Навізівський («Серет») – 8

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 8  

Юрій Козача («Опілля») – 8

Денис Круть («ЕКМІ») – 8

Андрій Засядко («Аляска») - 8  

Дмитро Синиця («Добра піца») – 8

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 7

Максим Ремпа («Опілля») – 7

Василь Мацелюх («Опілля») – 7

Василь Килик («Стрипа-2») – 7

Андрій Теслюк («Панорама-2») – 7+1а/г

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 7+1а/г

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Василь Рибак («ЕКМІ») – 6

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 6

Степан Катушенко («Панорама-2») - 6 

Назар Струхляк («Панорама-2») - 6 

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 6

Роман Грицай (ФК «Пронятин») - 6

Тарас Шкварло («Нива») – 6+1а/г

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 6+1а/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Андрій Білий («Стрипа-2») – 5

Василь Пихальський («Панорама-2») - 5

Тарас Комарницький («Нива») – 5

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 5

Назар Холоднюк («Опілля») – 5

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 5

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») - 5   

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 5

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») – 5+1а/г 

Борис Трач («Саванді») – 4

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Святослав Кантицький («Добра піца») – 4 

Назарій Подолян («Карат») – 4

Павло Кушулинський («Карат») – 4

Назар Іванів («Карат») – 4

Микола Салабай («Карат») – 4

Олег Пирза («Карат») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 4

Юрій Деревецький («Аляска») - 4  

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 4

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 4

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 4

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 4 

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4+1а/г

Василь Процик («ЕКМІ») – 4+1а/г 

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Андрій Черній («Аляска») - 3

Юрій Кізюк («Аляска») - 3   

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Михайло Петрашко («Молокія») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Павло Кінах (ФК «Пронятин») - 3 

Юрій Ференц (ФК «Пронятин») - 3

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») - 3

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 3

Іван Мандзюк («Саванді») - 3 

Дмитро Блінов («Карат») – 3

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Дмитро Синюта («Добра піца») – 2   

Андрій Білик («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 2

Віталій Буняк («Саванді») 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Ігор Садковський («Саванді») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Томашевський («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 2 

Арсен Величко («Молокія») – 2

Ярослав Білий («Стрипа-2») – 2

Володимир Пукас («Аляска») - 2   

Тарас Біловус («ЕКМІ») – 1 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Олександр Юрчак («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Віталій Гриб («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Роман Карась («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Баріда («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Мирослав Турчак («Стрипа-2») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Олег Ревега (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») – 1

Назар Івасів («Карат») – 1

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось